הפועל ת"א 2015/16:: ורואה עתיד וחושב תמיד - שהכוונה נותנת אמונה.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏18/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סבבה, אבל אם יש לאיתי משהו בקנה שיסתום לאורימור את הפה (לא בקטע רע ליאור), אז שיוציא אותו מאשר ישר לערב את מכבי. אני בטוח שרוב הפורום, אם לא כולו, יודע שמכבי ת"א היא לא טלית שכולה תכלת. אין פה שום קשר למה שליאור טוען לגבי רמי כהן, והוא מעלה פה נקודה חשובה לדעתי.

כמו שאתם טוענים שאנחנו לא סובייקטיבים, אז אני יכול לטעון שנדיר שאוהדי הפועל פה עונים לי בצורה אובייקטיבית וכנה, שלא לדבר על רצינית. לא בכוונה לפגוע או לעקוץ, אלא בשיא הכנות.

amn אוהב/ת את זה.
  2. סמואל אטו Member

גמל שלא רואה דבשתו.
    (לא אתה ספציפית)

3. Fabio Junior Member

עם העבודה, משפחה וחברים, באמת שאין לי הרבה זמן להגיב כאן, ככה שכשאני פותח את האפליקציה לקרוא אני מצפה לדיונים רציניים ולרוב מתבדה.
    צר לי אם הרגשת שאני לא אובייקטיבי, אני תמיד מנסה להיות כזה ולראייה חלק נכבד מהתגובות שלי כאן, שהביעו דעה עצובה על המועדון האהוב עליי.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני חושב שהנושא המרכזי בהפועל כרגע הוא ממש לא מקצועי, וזה לא מעניין איך הפועל תיראה כל עוד מלינים שכר במועדון הרקוב שלכם באופן שיטתי.
    המועדון הזה לא צריך להתעסק בחיזוק בכלל, בעולם נורמלי לא נותנים לו.

אז עכשיו יש בו עוד פושע קטן (לכאורה), עם מעורבות חזקה בפרשה של חוזים כפולים, וכותבים שזה מעודד. איך בדיוק?

5. Fabio Junior Member

ואולי, רק אולי, המצב לא עד כדי כך חמור, אולי לא מלינים שכר, אלא הגיעו להסכם עם עובדי המועדון ולכן שחקנים ממשיכים להגיע, גם בעצות חבריהם? אולי כן, אולי לא. הם אנשים, לא דירות. אבל אתה יודע, כבוד השופט אורימור כבר החליט..
    רמת הדיון כאן רקובה.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

6. Telkiyski Member

אם באמת כזה חשוב לאנשים פה לדעת למה כתבתי שמעודד אותי שרמי כהן מעורב ולא שהם התכוונו סתם לעצבן (כן בטח), אז התשובה שלי היא שבאופן כללי אני מרוצה מאוד מאיך שהפועל כדורסל מתנהלת, ועם כל הכבוד לכתבה של ערוץ רקנטי והכלבלב שלהם, אני מעדיף לחכות ולראות מה יקרה בסופו של יום עם הסיפור הזה (שכמובן חמור מאוד אם יתברר כנכון). ביום ראשון יש אסיפה ונהיה יותר חכמים.

ולשאר אוהדי הקבוצות פה שכל כך כואב להם הלב שאני "מוריד כל דיון לרמת זנות", אם לא נאה לכם אתם לא חייבים לצטט אותי או להגיב לי, ובכלל, כמו שנכתב פה, יש פה לא מעט משתמשים בדיון הזה שכל מטרתם היא לנגח ולדבר פה על דברים שליליים בלבד ולא באמת לדבר על הפועל.

אורימור, למה אתה חושב שאתה תקבע מה כן רלוונטי לדיון בנוגע להפועל כרגע ומה לא?
    למה אתה חושב שיש לך זכות להחליט שלדבר פה על הרזומה של סימיץ' (לדוגמא), זה לא רלוונטי והשאר כן?
    אותך לא מעניין איך הפועל תיראה, אותנו כן.
    אני לא באתי לדיון של מכבי שלך וכתבתי שמה שרלוונטי זה שקרויף הוא אוכל חינם.

אל תטיפו לי מוסר בקיצור.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/16
  7. Raulito Madridista

בפורום 'שדים' נפתח דיון מיוחד על עומר דמארי.
    - למרות שאנשים קצת מסונוורים ומעדיפים לא לתת משקל אמיתי לבעיות הכלכליות, התפתח דיון מעניין.
    גם על רקע הפרסום אתמול ב-One שדמארי שוב דחה את מכבי.
    הנה תגובה אחת:

בוא נשים בצד רגע מה עומר רוצה או לא רוצה, ואני מאוד מעריך אותו כבן אדם,
    האם במצב הכלכלי של המועדון ובשל מקרי העבר, זו לא טעות לשים על עומר דמארי סכומים של כמעט מיליון יורו בעונה?
    מצד אחד, מקרי שכטר וגילי הוכיחו שהשקעה לא נכונה יכולה לגרור את המועדון להחלטות כלכליות סופר קשות,
    מצד שני, מקרה זהבי הוכיח שחסכון בזמן אחד, יכול להתברר כטעות גורלית לשנים קדימה.

לדעתי, במצב של המועדון כיום, עומר דמארי יכול להוות את ההבדל של קבוצה שנאבקת על אירופה, לבין קבוצה שהעונה שלה תלויה בהמון מרכיבים נוספים. האם הסיכוי לאירופה שווה מיליון יורו? בלי הדירוג שלנו, שאבד לו עם השנים - מאוד קשה לומר, בטח שנאבקות על הכרטיס קבוצות לא פחות טובות.
    בשורה התחתונה, בעייני, זה מהרגעים שמשנים את פני המועדון לשנים קדימה, שיגייסו כספים, יפתחו ארנקים, ימשכנו מלונות, טירות וציורים. חייבים לשים את היד על עומר דמארי.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע, לדעתי החתמה של דמארי בסכומים שאתה ציינת (מיליון יורו לעונה) היא שגויה על גבול החסרת אחריות.
    לא בגלל שאני חושב שדמארי לא חלוץ מספיק טוב, אבל גם אם הייתם משלמים משכורות בזמן והמאזן היה טוב יותר, זאת ראייה קצרת טווח.
    זה כמו שהיה לי משהו בעבודה שהצטבר לו לא מעט כסף בעובר ושב והוא חשב לרכוש BMW. בסופו של דבר הוא החליט לרדת מזה. למה? כי גם אם איכשהו אתה מצליח להשיג את הסכום הראשוני, יש עוד כספים שצריך לשלם בהמשך, האחזקה של רכב/שחקן כל כך יקר זאת לא הוצאה חד פעמית, אלא השקעה שלמי שאין באמת הרבה מאוד כסף (כדוגמת גולדהאר) אני ממש לא חושב שצריך להכנס להרפתקה הזאת.

Fabio Junior אוהב/ת את זה.
  9. Raulito Madridista

אתר ספורט 1 פירסם לא מעט שטויות על הפועל ובכלל, ועדיין, עדכונים מעניינים:

- ארון שוינפלד לא יעבור למכבי. האדומים דוחים כל הצעה על החלוץ כאשר גורם המקורב למועדון אמר לספורט1: ""אמיר כבירי לא יעשה שום מהלך שיעביר את שוינפלד למכבי תל אביב, בעד שום הון שבעולם. מעשה גילי ורמוט של חיים רמון לא יחזור על עצמו, כי כבירי יודע שמהלך כזה יסיים את דרכו במועדון".

http://sport1.maariv.co.il/sites/default/files/images2/2016/07/16/65432135453.Xxx

- לגבי דמארי: הפועל ממשיך לנסות לגייס את הכסף. המימון העיקרי לעסקה צפוי להגיע מחברת הבניה הסינית, שותפתו של כבירי בבניית האצטדיון החדש בבת ים, שאמורה להיות הספונסרית הראשית של הפועל תל אביב בעונה הבאה בסכום של 10 מיליון ש"ח. לפי מספר גורמים בסביבת העסקה, לאחר החתימה על הסכם החסות תיסגר תוך זמן קצר גם הגעתו של דמארי למועדון. בהפועל יודעים שהחתמה של דמארי תוכל להקפיץ משמעתית גם את מס' המנויים.

אני חושב שיש המון מכשולים בעיסקה הזו ולא באמת קל להשיג את המימון השלם לעיסקה כמו שלרמון היה קשה לגייס כסף אז. אני לא אובייקטיבי לגבי דמארי אבל משוכנע שזה לא יקרה.

10. Telkiyski Member

חלום ששוינפלד ודמארי יהיו בהפועל, ביחד.
    אבל נראה לי שכתבתי פה כבר, אם חייבים לבחור אחד מהם, אני לוקח את עומר.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלום שבהפועל ישלמו קודם כל משכורות למי שהם חייבים. רוצים את דמארי אבל בקצב הזה פיפ"א תתערב ותוריד אותם ליגה. עוד תביעה ועוד תביעה ועוד תביעה בסוף הם יקבלו את הפיצוץ הגדול. עם כל הכבוד לדמארי, קודם שהפועל תתנהל כמו מנהל תקין ולא תשלם משכורות מרץ בחודש יולי. עדיין חייבים לקאייזרסלאוטרן כסף, זה לא יאמן.

12. alexshw Member

גם כתבות כמו "נתאבד בשביל דמארי". זה מחשבה של אוהד מאולטרס ולא מנהל.

מצב נושא:
הנושא נעול.