הפועל ת"א 11/12: מחזיקת גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏8/7/11.

1. Ice Cream חסה

כל מה שעשה טביב בהפועל עד היום הצליח בעוד מוני מנסה רק להוציא את טביב רע ולהיאחז בזה שהוא כיבכול האוהד וטביב הוא העסקן הטרמפיסט האינטרנסט (כאילו שלא אין אינטרסים...)

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל תל אביב הגיעה להישגים למרות טביב, לא בזכותו. צריך להיות ממש מטומטם כדי להרוס קבוצה כמו הפועל תל אביב עם הפוטנציאל שהיה לה אחרי עונת הדאבל, ואלי טביב עשה את זה מעולה. זורק זין על האוהדים, מפטר את המאמן הכי טוב שהארץ שלנו ראתה בעשור האחרון בגלל שהוא לא בא לו טוב בעין, מתקמצן על 20 אלף דולר מול השחקן שהכי מזוהה עם הקבוצה(תוך כדי מו"מ מביך ומעליב, לדוגמא פגישת ה3 דקות אחרי המתנה של שעתיים), ניסיון העברת הביתיות באלופות לרמת גן בשביל כסף(שרק בגלל הבית הלא אטרקטיבי לא יצא לפועל). באמת שאני יכול להמשיך עם עוד עשרות פסקאות כאלה, זה לא ייגמר.

גם מוני הראל מפגר וצבוע, אבל אם מה שהוא טוען נכון(שטביב זייף את החתימה שלו עם דמארי, שטביב לא העביר לו את הכספים בגלל העיקולים מול גרושתו) אז מוני הראל צודק ב100%. זה בדיוק מה שבית המשפט סידר אתמול(3.9 מיליון שקל יעברו למוני הראל, עוד 2.1 יהיו בצד עד שיסתדרו העניינים עם גרושתו של הראל).

לפחות עכשיו יודעים למי לבוא בטענות, לפני חודש הייתי באותו שבוע ב3 הפגנות שונות בגלל שלא יודעים לאן ללכת, אז פעם הולכים לבית של טביב, פעם לחודורוב, פעם להראל.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

http://www.103.fm/programs/Media.aspx?Zrqv...FI&c41t4nzVQ=KH

אחד מרגעי השפל שזכורים לי בכדורגל הישראלי, החל מהדקה ה-15 בערך. בעלים של קבוצה שמדבר כמו מאפיונר, מתעלם מההאשמות החמורות נגדו, בטוח שכל העולם בקונספירציה נגדו, משתמש באלימות מילולית כלפי מראיין (לא שקופמן צדיק), לא להאמין שהחלאה הזאת מנהלת את הפועל תל אביב.

4. Raulito Madridista

ממש הרגשתי כאילו אני רואה סרט. מראים בחדשות הספורט את מוני הראל ואלי טביב מוקפים במצלמות, תופסים כל אחד את הפינה הכי רחוקה בחדר, מתראיינים לתקשורת כל חמש דקות וכל אחד בוטח בעצמו. ממש כוכבי הוליווד. בסוף הגיעה ההכרעה. אם זה היה תלוי בי - שיילכו שניהם, הם לא ראויים להפועל. אם חייבים לבחור באחד מהם - אז אני בוחר במוני הראל. בכל-מקרה אני שמח שהסאגה הגיעה לסיומה ויהיה אפשר להשקיע מאמצים רק בחיזוק הקבוצה ולא במאבקים משפטיים. תודה רבה למוני הראל על שש עונות טובות מאוד למרות עליות ומורדות - העפלה לליגת האלופות, מקום ראשון בליגה האירופית, שלושה גבעים וכמובן - הדאבל האדיר בטדי. אגב, מוני הראל לא היה באותו משחק וגם זה לא ישכח - זה מצד אחד מקסים(לדבריו לא עמד בלחץ והעדיף לראות בשקט בביתו) ומצד אחד כל-כך מפגר ועלוב.

ועכשיו בנוגע להגרלת המשחקים: משחק פתיחה טוב נגד מכבי פ"ת, פוגשים את בית"ר כבר במחזור השלישי - מצויין. הפועל פותחת את העונה עם הרבה משחקים בבלומפילד ואני מקווה שנשיג נקודות בהתאם. להימנע מהמוקש הידוע בעכו ויהיה בסדר. מצד שני - חבל שיש פער כה גדול בין המשחק נגד בית"ר במחזור השלישי ועד לדרבי במחזור ה-13, שלא נדבר על משחק העונה נגד מכבי חיפה במחזור ה-14(הייתי מעדיף לארח את הדרבי הראשון ולצאת לחיפה מאשר מה שההגרלה סימנה). בלתי-נתפס שתוך שמונה ימים גם נשחק בדרבי וגם נארח את חיפה, זה יהיה פשוט מטורף - או שניהיה על גג העולם או שתיהיה שביזות רצח.

5. סטפן שאלוי Member

אתם יודעים את מי טביב מזכיר לי? את מנהל העבר של הפועל ניסן ניסנוב. וזו ממש לא מחמאה.

לדעתי, טביב בא לעשות בהפועל אקזיט: מטרתו להשביח כמה שחקנים, למכור, ולחזור לזולה שלו במיאמי.עיינו ערך הפועל כפר-סבא.

אני גם לא חושב שהוא סופר את אוהדי הפועל, שהם פראיירים שממלאים לו את הכיסים.

6. Civil Anti Madridista

האנובר מעוניינת באביחי ידין, אז תעשו לבד את החשבון למה הוא על הספסל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

7. Yadin Member

הערב מול הרטה ברלין, יום אחרון במחנה לפני החזרה לארץ והתחלת ההתכוננות לוויבודינה

8. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1007305.Xxx

"אני נשאר בהפועל ת"א". עם חזרת הקבוצה ממחנה האימונים, שי אבוטבול אמנם עדיין מחכה לשידרוג בשכרו כפי שהובטח לו ע"י אלי טביב, אך בכל-זאת שולח הצהרה משמחת אל עבר האוהדים - "ברור שאני נשאר בהפועל ת"א. אני לא יודע מתי העניינים יסגרו אבל רק נחתנו ארצה אז נתייחס לזה בהמשך. זה טוב שיש בעל-בית אחד וזה יועיל להפועל". כזכור אבוטבול קיבל הצעה אחרונה מטביב לחוזה בסך 120 אלף דולר לעונה כאשר שי ביקש 160 אלף דולר(הובטח לו תחילה 180 אלף). בעניין אחר - הפועל ממשיכה לחפש אחרי קשר זר נוסף.

הפועל קיימה במחנה האימון שלושה משחקים(אחד נגד קבוצתו הרוסית של דני בונדר הופסק בהתחלה) ורשמה שני נצחונות והפסד אחד. יוסי שיבחון הגדיר את מחנה האימונים כמעולה. שי אבוטבול הוסיף - "שיחקנו נגד קבוצות חזקות ונראינו טוב, אבל כמובן שיש צורך להשתפר בהמשך וזה לא דומה למשחקים האמיתיים בליגה ובאירופה".

9. Ice Cream חסה

תגידו, למה קשטן מצפה שרונאלדיניו ולנדון דונובאן יטוסו למחנה האימונים באוסטריה בשביל להיבחן באימפריה הפועל תל אביב?
    בסוף הפועל תישאר בלי זרים ועם סגל דליל ועלוב...

10. האיש והאדום Member

קשטן כבר הבין שלא יצליח להנחית למבחנים שחקנים ברמה גבוהה אבל כנראה יש לו אגו מאוד מנופח, קח לדוגמא את הקשר הבלגי גרטס, אחרי שאמר שהוא לא מעוניין לבוא למבחנים קשטן ביקש מההנהלה שתגיד לו שזה רק התרשמות הדדית ליום אחד, אתה מבין? הרי ממה בדיוק אפשר להתרשם משחקן ביום אחד? יש כאן סה"כ אגו של קשטן שכאילו אחרי שהוא אמר משהו הוא לא ישבור את זה, חבל כי בסוף זה יעלה ביוקר כי לדעתי איגביור הניגרי שרוצים עושה רושם של שחקן מצוין עם פוטנציאל גדול.

בכל מקרה הפועל תגיע למשחק ביום חמישי עם 3 זרים בלבד שעל אחד מהם קשטן בכלל לא בונה[פרנסמן] זה נראה לי כמו זלזול.

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/11
  11. Ice Cream חסה

ולי זה נראה כמו כמו טמטום וחוקים נוקשים ופרימיטיביים שהוא לא מוכן לסטות מהם. קשטן כמו קשטן כבר הראה שהוא כן יודע לאמן קבוצת כדורגל לא פעם ולא 20 פעם, אבל הפועל לא ממשת את כל הפוטנציאל שיש לה, אחלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. Raulito Madridista

כתבה על קשטן: מתחיל קדנצייה רביעית בהפועל עם הצל של גוטמן

בשביל מה הניסיונות החוזרים והמיותרים האלה להציג את 'קשטן האחר' - ברור שזה בלוף. אז הוא מחייך פעם בחצי שנה - אז מה. קשטן נשאר בונקר מכל הבחינות. לא נראה אצלו שכונה - הוא יעמיד את טביב במקום, הכביסה המלוכלכת לא תצא החוצה; הפועל לא תגיע לאף משחק זחוחה ויהירה, הפועל לא תתקוף כאילו אין מחר - נגמרו הימים ששני המגנים תומכים בעת ובעונה אחת ומחזיקים בכדור שעות בחצי של היריבה ונחזור לימים בהם הפסדנו למכבי חיפה עוד לפני שהמשחק התחיל - משחקים בקריית אליעזר עם ארבעה קשרים אחוריים וחצי חלוץ.
    חבל שקשטן עקשן ותוקע לנו את עניין הזרים - הוא היה צריך לצפות בזרים עוד קודם לכן ולא לזמן שחקנים למבחנים בלבד. הפועל מפסידה מכל משחקי האגו הזה - חסרים לנו עוד שני קשרים. אגב - דווח ששי יהיה הקפטן בהיעדרו של באדיר - נפלא! מצד שני, הסטטוס שלו עדיין תקוע...

וזה גם המקום להגיד שקיבלתי היום את המנוי החדש לעונת 2011/12 ואני כבר לא יכול לחכות למשחק בחמישי ובטח שלדרבי בגביע הטוטו.
    יאללה הפועל! שתיהיה עונה מוצלחת.

13. Nitay a Member

מישהו מוכן להסביר לי מה בדיוק התפקיד של נוסא אייגבור שהפועל כל כך רוצה..
    קשר אחורי?שחקן כנף?

14. Lebron Member

אני חושב שהוא יכול לשחק בכמה תפקידים.
    בכל מקרה, הנה סרטון עם כמה ביצועים שלו:

15. Nitay a Member

אז מה קשטן מייעד לו? אני מקווה שקשר התקפי,כי זה מה שבאמת חסר לנו