הפועל ת"א 09/10: דאבל! אליפות ה-13, הגביע ה-13

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏6/7/09.

1. Bujuga Member

עניין הפרסום ראשון לא פרסום ראשון, כבר ממש נמאס, אתמול מעריב פירסמו בשעות הערב שבנאדו נותן עדיפות לבית"ר וזה רק מחברות עם קורנפיין שהוא רוכש לו כבוד רב ולכן לא סגר בהפועל, אבל אם בית"ר תלך לפירוק הוא יהיה בהפועל!

עכשיו דבר שני אבובקרי יקובו שהיה באיאקס כמה שנים טובות, ובשנים האחרונות בויטסה, מגיע להיבחן, אם ההתלבטות היא בינו לבין ארגיץ', ההתלבטות קשה, אם הוא יכול לשחק בלם, שיביאו את שניהם ולא צריך את בנאדו.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיד הייתי קונה אותו במנג'ר,שם הוא היה כישרון גדול.
    בכל מקרה איפה הוא שיחק עונה אחרונה?

3. Raulito Madridista

מאכזב מאוד שגם בנאדו וגם שכטר לא יהיו בהפועל, הם היו יכולים להיות חיזוק מאוד מעניין לסגל שלנו. אבל הפעם, בניגוד לרוב הפעמים - אני לא מפנה אצבע מאשימה כלפי ההנהלה שלנו, כי היא עשתה את המיטב. אני לא מבין למשל מדוע בנאדו הסכים לסכם עקרונית, אם הוא עדיין רוצה להישאר בבית"ר, בשביל מה הייתה ההצגה הזאת. הפועל לא תיהיה ברירת מחדל ואני מקווה שנמצא בלם אחר. לגבי שכטר - עם כל האהבה שלי אליו, ואני באמת מחבב אותו יחסית לשחקן שלא משחק בקבוצה שלי, המחיר אותו דרשה נתניה היה מוגזם מלכתכילה. גם חצי מיליון דולר על חצי מהכרטיס שלו וגם 50 אחוז ממכירה עתידית - זה פשוט בדיחה. מה שכן - אם ההנהלה לא תדאג להביא שחקנים אחרים במקומם, אז היא תיהיה הגורם לבעייה.
    דבר אחרון בקשר לרכש - אני מאוד מקווה שאלי טביב לא יפריע לקבוצה לרכוש קשר אחורי, במידה ונמצא מישהו שירשים את גוטמן. אני כבר קראתי ידיעות דיי נכונות, לפיהן טביב רוצה שידין יהיה בורג מרכזי בהפועל והוא ינסה לדחוף אותו בכוח. שייתנו לגוטמן את מה שהוא רוצה ויעזוב את החרטה.

עריכה:

אמיר לובין תוקף את בנאדו - "זו בושה וחרפה"

אני בדרך-כלל נגד אמירות כאלו, אבל הפעם אני תומך בדברים. לגבי שכטר - האם יש משהו חדש?

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/09
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.ad.nl/multimedia/archive/00204/AbubakariYakubu_204510h.Xxx

שחקן שבהחלט יכול להוסיף משהו להפועל ת"א. למרות שהוא שיחק באייאקס הוא לא ממש היה שם כוכב. הוא מאד פיזי, אבל תמיד היה חסר לו משהו בשביל להתקדם בקבוצה שלי. בקיץ של 2004 הוא עזב אותנו ומאז די דעך, לאו דווקא מבחינה פציעות. העניין הזה רואים בסטטיסטיקות שלו.
    http://nl.wikipedia.org/wiki/Abubakari_Yakubu

5. Number 8 Member

איתי שכטר לא יגיע להפועל ת"א. הוא הודיע שהוא נשאר במכבי נתניה.
    אגב, הסכום שדניאל יאמר הציע על שכטר ופרנסמן פשוט בדיחה, הוא עשה הכל כדי שהעסקה תיכשל ולמעשה הצליח והפועל עשתה בשכל שלא הלכה אחריו. בשום מצב בעולם הם לא שווים את אותו סכום.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי אבל למה הוא משך את הפועל ככה פתאום,מילא במקרה של פרנסמן אני מבין שפתאום הייתה הצעה טובה יותר,אבל מה קרה שהוא פתאום החליט להשאיר את שכטר?

7. Raulito Madridista

נתניה והפועל סיכמו על העברת שכטר ופרנסמן לאדום

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02022009/1849114/GP5L1575_gd.Xxx

דניאל יאמר החליט לרדת מהעץ ומיתן את הדרישות הגבוהות על השניים. סוכם שהפועל תשלם מיליון דולר על מחצית הכרטיס של השניים, ונתניה תקבל גם ככל הנראה חמישים אחוז על מכירה עתידית של כל אחד מהם. שכטר ופרנסמן צפויים לסכם מחר בערב את תנאי החוזה שלהם בהפועל, ואם הכל יילך כמתוכנן, הם יצטרפו ביום ראשון למחנה האימונים של הקבוצה באוסטריה. בהפועל ת"א אישרו את הידיעה לאתר ONE.
    * הפועל משחקת כרגע נגד אפולון לימסול הקפרסיאית והתוצאה היא 0-0 במחצית.

-------------------------------------
    אני מאוד מקווה שהפעם זה סופי, ומחכה לראות את השניים כבר לובשים אדום.
    לא צריך אותך אדון אריק בנאדו, הפועל היא לא ברירת מחדל. אני מאחל לו שהוא 'יישאר קירח משני הצדדים' וגם בבית"ר העניינים לא יסתדרו.
    הפועל מביאה את אחד מהבלמים הטובים בליגה(כנראה, כמו שחבר שלי חשב - הידיעות על כך שיש קבוצה בדנמרק שהציעה לנתניה סכום גבוה עבורו, הן שיקריות, 'ספין' כדי להלחיץ את הפועל)וכעת יהיה לנו את באדיר ויהודה חוטא הצעיר שיש לו פוטנציאל על הספסל. גם שכטר שחקן טוב שאני מאוד אוהב. הלוואי והוא יפרוץ דווקא אצלינו. אולי מה שהוא צריך זו קבוצה גדולה. וכמובן שאני מקווה ששכטר לא בא על חשבונו של יבואה, אבל כנראה שזה מה שייקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/09
  8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

צריך לחכות ולראות עם הסאגה הזאת אכן מסתיימת, יאמר נהייה בן אדם לא יציב כך שאין לדעת מה יעבור לו עוד שעה בראש, אם העיסקה תיסגר מדובר בחיזוק משמעותי עבור הפועל ת"א. פרנסמן בלם איכותי מאוד, ואולי גוטמן יצליח להוציא את משכטר את הכישרון שיש לו ברגליים.

9. Sergio_Ramos Member

פרנסמן הבלם הכי טוב בארץ לדעתי. לדעתכם באדיר ופרנסמן מתוכננים להיות בהרכב או שיש עוד בלם להפועל ששכחתי?

מאיתי שכטר אני לא תופס ואף פעם לא תפסתי. יתגלה כפלופ כמו רבים לפניו..

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דאגלס דה סילבה מיועד לעמדת הבלם, כשהמגן הימני אמור להיות עומרי קנדה. בכל זאת, אני בכלל לא יתפלא אם בסוף באדיר יחזור להרכב(אם באמת פרנסמן מגיע הוא ייצא ממנו בהדרגה) ודה סילבה יעבור לעמדת המגן הימני.

11. Raulito Madridista

תיקו עם לימאסול במשחק האימון השני

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg882641.Xxx

משחק האימון השני של האדומים הסתיים בתיקו 1-1 עם אפולון לימאסול הקפריסאית. הקשר האחורי החדש שנבחן, זוראב מאנאטשווילי, פתח בהרכב, כמו גם זנדברג. נאתכו פתח הפעם על הספסל. המצב הראשון היה של לימאסול, כאשר אטוקנו אטו השתלט על כדור ברחבה ובעט חזק ליד העמוד. בדקות השביעית והשמינית יבואה היה קרוב פעמיים לכיבוש, כאשר פיספס הרמה טובה של קנדה, ואחר-כך נגח מעל השער(הפעם ערן זהבי הרים). אחרי 25 דקות הקבוצות עצרו להפסקת שתייה בגלל החום הכבד. מייד אחר-כך קנדה הפעלתן הכין כדור טוב לזהבי שבעט מהאוויר חלש לידיים של השוער. זנדברג הגיע להזדמנות הכי טובה של הפועל, כאשר בדקה ה-33, כאשר בעט כדור חזק מתוך הרחבה, אבל השוער הדף טוב. אברבאנל השאיר את התוצאה מאופסת כאשר הדף כדור מצויין שנבעט מ-20 מטר, סמוך למחצית. סיידו הנבחן עלה לשחק במחצית השנייה, כמו גם נאתכו ולאלא, כאשר זנדברג ויבואה הוחלפו. חמש דקות מפתיחת המחצית, הפועל נכנסה לפיגור, כאשר סנגוי ששיחק פעם באשקלון, השתלט על כדור ברחבה ובעט מחמישה מטרים לרשת. שתי דקות אחר-כך ערן זהבי החמיץ פנדל, אותו הדף השוער למשקוף והחוצה. בדקה ה-64 הגיע השיוויון, כאשר נאתכו המחליף כבש שער נאה מבעיטה חופשית. חמש דקות לסיום טעה השוער המחליף בוריס קליימן, וכמעט הפועל שילמה על כך בהפסד. נאתכו ניסה להפתיע את השוער הקפריסאי עם בעיטה מתוחכמת מרחוק, אך הכדור חלף ליד הקורה והמשחק הסתיים בתיקו. יש לציין שכשבאדיר הוחלף, מי שקיבל את סרט הקפטן היה דגלאס דה סילבה.

ההרכב שפתח: אברבאנל; קנדה, באדיר, דגלאס דה סילבה, בן-דיין; ידין, מאנאטשווילי, וורמוט, זנדברג; זהבי ויבואה

שותפו: סיידו(46), נאתכו(46), לאלא(46), עמרם(53), זהבי, מרעי(53), בונדר(55), חוטה(65), גל שיש(65), גורדנה(65), בוריס קליימן(82)

מסקנות:

* עומרי קנדה היה פעיל מאוד בחלק ההתקפי ואני מאוד מרוצה ממנו.
    * אסור לתת לערן זהבי לבעוט פנדלים, נמאס כבר. אני זוכר את הפנדל המטופש שלו נגד מכבי חיפה בגביע, נו באמת.
    * זוראב מאנאטשווילי הציג יכולת טובה לפי הסיקור בONE, כאשר חטף הרבה כדורים.

באתר הרשמי יש אישור לגבי הסיכום עם שכטר ופרנסמן - הפעם זה נראה יותר רציני.
    מצחיק שכל פעם ששחקן רכש מגיע, התמונה ששמים באתר היא של מוני הראל. האתר הזה לא משהו, אבל זה כבר לדיון אחר.

12. Bujuga Member

מקווה שרק שכטר יגיע ופרנסמן לא, שבנאדו יתנצל והפועל ימחלו לו, שבאדיר ישב על הספסל כי דיי, למרות העונה החולפת, זה כבר לא זה. זה מה שאני מקווה.
    להגיד שזה מה שיהיה? לא. פרנסמן ישחק עם באדיר, דאגלס מגן, וקנדה מחליף.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי אתה באמת חושב שקבוצות לא יגיעו ללונדון ומדריד בגלל פיגועי רכבת?
    גם אם יתקפו את הערים האלו חייזרים, ימשיכו לשחק שם ואף קבוצה לא תבוא בטענות, לפני כמה שנים התרחש ביום של פיגוע גדול משחק ליגת אלופות במדריד!
    שיגיעו עם חששות, ככה יהיה להפועל ת"א יותר קל לעבור אותם.

15. uriazu Member

אני חייב להגיד שאני מאוד מרוצה בינתיים מהרכש, בהתחלה פקפקתי אבל ההחלטה ללכת על שכטר ופרסמן לדעתי תעשה את ההבדל, זה קצת מלחיץ אותי כי אני לא יודע לאיפה עומרי קנדה יילך, אני מקווה שהוא בונה עליו ועל דדי בתור מגנים תוקפים, שניהם אולי הכי טובים בליגה בזה.
    לדעתי ייבוי נוסף בקישור ואולי עוד חלוץ והקבוצה הזאת צריכה להתמודד ואפילו אמורה לזכות באליפות.