הפועל ת"א 08\2007: נגמרה עונה קשה, במקום ה-7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏6/7/07.

1. hai Member

הפועל קנתה המון שחקנים וגם עזבו המון לדעתי השנה הם לא יקחו אליפות לא בגלל שהם חלשים אלא בגלל שהם לא רגילים לשחק ביחד לעומת זאת בביתר לא קנו כמעט אף אחד ולא זרקו אף אחד ולכן כולם מכירים זה את זה טוב והם יותר מחוברים וזה היתרון של ביתר העונה

2. Raulito Madridista

אני חושב שאיליה יבוריאן הוא חלוץ רחבה מצויין. לא כשרוני יותר מדיי, הוא גם נראה מבוגר, לא אתלט גדול, לא דריבליסט גדול, אבל את העבודה ברחבה הוא יודע לעשות. בחצי עונה בהפועל ת"א ב-06\2005 הוא כבש תשעה שערים וזה ממוצע מעולה לליגת העל, לא הרבה שחקנים עשו דברים כאלו. יבוריאן(אגב פרדי דוד היה זה שהביא אותו לארץ - פגע איתו בול), הוא חלוץ שפשוט צריך לזרוק לו את הכדורים והוא כבר ייעשה משהו. לא אשכח את השער שלו בגמר גביע המדינה לפני שנתיים, איך שהוא עבר את הבלם של בני יהודה ובעט לחיבורים.
    בכל מקרה, אני התאכזבתי מאוד ששום זרק אותו מהקבוצה ובמקומו הגיע יוליץ האפס.
    יבוריאן יכל להגיע לקבוצה טובה יותר מאשר סכנין וחבל שהוא חתם בה וגם ביזבז שנה בליגה הלאומית במדיי קריית שמונה.
    בכל אופן, יבוריאן ואסולין לא יכולים לשחק בייחד, הם שני חלוצים באותו סגנון, חלוצי רחבה, חלוצי שפיץ, קבוצת כדורגל בריאה צריכה חלוץ אחד שהוא טכני וחלוץ אחד שהוא יודע לסיים, כך שהוא נפסל על הסף.

הייתי מביא את ארבייטמן להפועל, הוא חלוץ טוב מאוד לדעתי ובעונה הבאה אני בטוח שנראה ממנו הרבה יותר שערים במדי מכבי חיפה, הוא חלוץ מהיר וזריז שיכול ליצור לעצמו את המצב, הוא לא קיבל במכבי חיפה מספיק קרדיטים, הוא שחקן צעיר שצריך לדעת לעבוד איתו. ארבייטמן הראה שהוא ווינר וכבר במשחקו הראשון כבש שלושער גם אם זה נגד נבחרת כמו אזרבייג'אן. ארבייטמן הוא כישרון שעדיין לא פרץ ואני מקווה שהוא יעשה את זה, אבל להפועל הוא לא יגיע, אין מצב.

קראתי בעיתון שהפועל רוצים את עזרן, אבל אשדוד לטעמי לא תמכור אותו אלא אם כן הוא יעבור לאספניול. שריקי יכול להיות אופצייה מעניינת, בכלל לאשדוד יש חוד נהדר, כל אחד משחקני ההתקפה שלה יודע את המלאכה וכובש במספרים דו-סיפרתיים.
    הלוואי ויניב עזרן היה מגיע להפועל, הוא חלוץ נפלא, פשוט ככה, לא סתם הוא סיים כמלך שערי הליגה, אבל לטעמי להפועל נגמר קצת הכסף לרכש, זה בגלל ההצעה המעליבה שלנו על דוד רביבו המוכשר - 100 אלף דולר בלבד.

3. King Kenny Member

גם עוד חלוץ אחד זה לא מספיק, כי אז יהיו לנו סה"כ שני חלוצים שזה כלום לקבוצה שמכבדת את עצמה.

אם זה היה תלוי בי הייתי מנסה להביא את עזרן תמורת יוליץ' וסכום כסף מסוים, ולא סכום מצחיק כמו שהצענו על רביבו.

4. ilya_91 Member

מותר לכלול בסגל מספר לא מוגדר של זרים,אבל בטופס אפשר לרשום מקסימום 5 זרים.

5. Don Joan Roman Member

אני אומר לך מה שאמרתי לאחד אחר: אשדוד לא מפגרים.

6. Achilles Member

מסכים. למה שאשדוד תקח בלוף כמו יוליץ'? ועוד תוותר על עזרן בשבילו? לא במציאות הזה.

7. Maor321 Member

א. אל תעשו מיוליץ' כזה נורא. נכון, הוא היה די גרוע העונה אבל הוא גם לא שיחק הרבה וגם כל הפועל לא הייתה בשיאה בוא נגיד. בדרך כלל שחקנים זרים שמגיעים לארץ יש בהם משהו, בעיקר אם קבוצה גדולה מביאה אותם - מה שאומר שאולי במקום אחר הוא יצליח.

ב. אולי נושא עזרן בכלל לא תלוי באשדוד? קבוצה לא יכולה להחזיק שחקן בכוח, ואם הוא ירצה לעבור הוא יעבור לא משנה מה יקרה. יכול להיות שעל הדרך מתבשלת עסקה עם יוליץ' שתורמת לשני הצדדים.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא שיחק הרבה?
    הוא שותף ב 19 משחקים העונה וכבש שני שערים בלבד, זה חלוץ?
    נכון, יש תקופה שלשחקן זר שמגיע לשחק בארץ יש תקופה של התאקלמות, אבל גם לה יש גבול. גם לקולאוטי הייתה אחת כזאת, בחודש-חודשיים הראשונים שלו בקבוצה אבל אחרי כל כך הרבה זמן, יש גבול אתה לא חושב? אני לא רואה שחקן זר שכש שני שערים בעשרים משחקים, והקבוצה שלו לא תעיף אותו על טיל מכאן. ההוכחה לכך היא שגם ההנהלה וגיא לוזון הבינו זאת, ומנסים בכל דרך אפשרית לגרום לשחקן לעזוב את המועדון.

9. King Kenny Member

יכולת יודעים שיש ליוליץ'. בליגה הקודמת בה הוא שיחק הוא הבקיע הרבה שערים, פשוט כאן הוא לא הצליח להתאקלם.

עכשיו נזכרתי, אשדוד לקחו את חליבה בעונה שעברה, יכול להיות שהם רוצים אותו עכשיו.

אני הייתי משלם על עזרן כל סכום כסף ש-900 אלף זה הגבול שבגבול, כמובן שגם עוד שחקן.

10. Fabio Junior Member

אחת התכונות המרגיזות של מעט משתמשים בפורום הזה היא שהם ממהרים לנסות לקטול את המשתמשים האחרים, גם אם הם השקיעו על חתיכת תגובה ארוכה, וה"קטילה" שלהם מסתמכת על כך שהם קראו את הכותרת בלבד מבלי לקרוא את השאר.
    אם היית קורא את מה שכתבתי על ארבייטמן, היית רואה את השורה וחצי הזו:
    מה שאתה כתבת הוא מה שסביר ששחר יעשה במידה ולא תגיע הצעה על ארבייטמן.
    אם עזרן אכן יבוא לחיפה, ארבייטמן יתייבש על הספסל. הפירוט נמצא בכתבה.
    בנוגע ליבוריאן. אם היית קורא את מה שכתבתי...
    אולי האפשרות הזו שסכנין תסכים קלושה בעיניך, אבל זו אפשרות סבירה מאוד על פי דעתי מבחינה תקציבית.
    ולמשתמש בואטנג. אשדוד צריכים מגן ימני. עובדה, הם קיבלו בהשאלה את חליבה ולא מזמן פורסם שהם פנו לקלמי סבן, שאם אני לא טועה שיחק כמגן ימני בהפועל כששיחק בה שאנטבי בשמאל. בוא נגיד חצי מיליון דולר, והשאלת מנצור [מגן ימני] ועוד שחקן דוגמאת יוליץ' יכולה לפתות אותם. צריך לציין שאנחנו בייחסים די טובים איתם, הרי השאלנו להם את מסאיי דגו ותומר חליבה. שווה לנסות..

11. Maor321 Member

אחרי שבדקת שהוא שותף ב19 משחקים, תבדוק עכשיו כמה דקות הוא שיחק בכל אחד מהם. אני בספק אם יותר מ19..

12. Gaudi Member

לא יאומן שיש פה ויכוח על רמתו של יוליץ'. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

נכון, הוא לא שיחק הרבה באמצע העונה,
    אבל רק בשלהי העונה הוא שיחק 100 (!) דקות נגד קבוצה שירדה לליגה השלישית, ועדיין הוא היה כלום.

13. Maor321 Member

אין פה ויכוח על הרמה שלו בעונה האחרונה, אבל לא צריך ללכת עם זה רחוק מדי.
    בסה"כ הוא זר שהגיע לארץ לקבוצה גדולה, סביר להניח שיש לו משהו ויכול להיות שזה יצא בקבוצות אחרות.

14. Number 8 Member

יעשו רוטציה. בעונה החולפת, למרות שארבייטמן היה מן שחקן הרכב-מחליף, הוא הביא תשעה שערים כמו גדול. אם עזרן/כל חלוץ אחר יגיע לחיפה, פשוט יעשו רוטציה. בנוסף, מכבי חיפה לא תמכור את החלוץ הכי טוב שלה בעונה שעברה מבחינת תפוקת שערים לקבוצה יריבה כמו הפועל.
    באמת נראה לך שבני סכנין יוותרו עליו תמורת כסף? הקבוצה כבר הפסיקה לדאוג, היא תהיה בעונה הקרובה בליגת העל. יבוריאן דחה הצעות מקבוצות צמרת בליגה והגיע לבני סכנין. אז עד שהוא הגיע, לשחרר אותו תמורת כסף? משלושת החלוצים שהבאת, האפשרות שיבוריאן יגיע להפועל, בלתי אפשרית.
    אשדוד לא תמכור את החלוץ הכי טוב שלה, את מלך השערים של הליגה תמורת מגן, חלוץ עלוב וכסף. אם הקבוצה צריכה מגן, היא תחפש אותו בנפרד ולא תוך כדי עסקה שכלול בתוכה חלוץ שלמרות הקרדיט שקיבל, לא עשה כלום.

15. Raulito Madridista

יש כרגע שתי בעיות בהפועל ת"א שאני מאוד לא מרוצה מהן.
    הבעייה הראשונה היא שאף קבוצה לא רוצה לקלוט אלייה את איבן יוליץ שבעונה הראשונה שלו בהפועל לא עשה כלום וקיבל חוזה שמן. גם הוא לא רוצה לעזוב, הוא מבסוט מהשכר שלו וכנראה מעדיף את הכסף הגדול מאשר דקות משחק. אני חושש שהפועל בלית ברירה תשאיר אותו והוא יהיה החלוץ השלישי ואני מקווה מאוד שלא הוא יהיה החלוץ השני והמחליף של אסולין כאשר ליאור לא יוכל לשחק.
    הבעייה השנייה היא שהקבוצה צריכה חיזוק וההנהלה שעשתה בינתיים רכשים לא רעים, נרדמת. אפק פתאום לא מרוצה מ-150 אלף דולר שהפועל הציעה לו כשכר והוא כבר אישר את ההצעה, אז לא צריך. לא נאה להציע 100 אלף דולר על דוד רביבו. למה שאשדוד תמכור את המנהיג שלה ואת היהלום שלה במרכז המגרש תמורת הסכום הזעום הזה?
    חבל לי מאוד שאנחנו לא נאבקים על יניב עזרן, הוא חלוץ מצויין. קראתי אך ורק באתר ONE שהפועל באמת רוצה את יניב עזרן ותשפר את ההצעה על דוד רביבו:

ובינתיים, עידכונים:

* "התחלנו לאהוב את אימוני הבוקר, גיא מטריף אותנו", כך התייחסו שחקני הפועל תל-אביב לאימוני הבוקר שעורך להם מידי יום המאמן גיא לוזון

* הקשר אבוטבול סובל מפציעה בקרסול ונבדק על ידי רופא הקבוצה. ד"ר משה לוינקופף, רופאה של הפועל תל-אביב, אמור לאבחן את הבעיה בקרסולו של הקשר. במידה והרופא לא יצליח, במהלך מחנה האימונים של הקבוצה שייערך החל מה-18 בחודש באוסטריה, ייסע השחקן אל ד"ר מרטנס הבלגי, כדי שיעריך את מצב רגלו.

http://images.one.co.il/images/d/gg744156.Xxx

* הקבוצה התאמנה בסגל מלא כולל שלושת הזרים: אניימה, אבדי ואנסומבו.