הפועל ת"א 08\2007: נגמרה עונה קשה, במקום ה-7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏6/7/07.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עם כל הכבוד ליוליץ וההצטיינות שלו באימונים, הוא עדיין חלוץ רע שמחמיץ ממצבים שאני עם כפכפים מבקיע. יוליץ חלוץ בינוני מינוס ,אשדוד לא טפשים ויידרש סכום לא קטן של כסף כדי לשחררו להפועל.

2. Fabio Junior Member

http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/604/934.html
    ההבדל בין דולר ליורו הוא משהו כמו שקל [היורו חמש ומשהו והדולר 4.20] כך שאם אתה קונה מסטיק ההבדל לא גדול, אבל אם אתה קונה שחקן בסדר גודל של מאות אלפים ההבדל בשקלים די גדול. בקשר לחליבה, נתנו לו כמה צ'אנסים בהרכב אבל אז הוא ירד לספסל, כי הוא באמת שחקן על הפנים, ומנצור מגן מצוין וצעיר [בן 22 אם אני לא טועה]
    ולשי; לא מעט חלוצים זרים לא התאקלמו בארץ, ואני מסכים איתך שהשנה הוא הציג יכולת ירודה ביותר. אך אם היית רואה את היכולת שלו בקבוצתו הקודמת [לא שאני ראיתי, אבל שום בטח בו, ולשום יש קצת נסיון, אם צריך להזכיר שזו אחת מהתכונות שבגללם הוא מונה למאמן בית"ר] היית רואה שהוא הציג יכולת מעולה, ואם הוא מציג אותה גם באימונים, סביר להניח שהיכולת הזו תתפרץ לאחר שנה שהוא נמצא כאן. נחייה ונראה.

3. Don Joan Roman Member

וואינט יותר מקורבים למכבי חיפה והם טוענים ש-800 אלף, בד"כ אני הולך עם מעריב, כשזה נוגע לחיפה עם ידיעות.

4. הרצליה Member

תרשה לי לחלוק עלייך.

הוא חלוץ גרוע,יותר גרוע מזלוטן פולופ.

5. Fabio Junior Member

אפשר קישור? ואני לא בטוח שONE כ"כ אמינים, אבל אם אתה אומר שהם יותר מקורבים אתה כנראה יודע..

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא לא אמר ONE הוא אמר YNET.

7. Raulito Madridista

שגיא,

הקבוצה מלאה בשחקנים שיכולים לשחק בקישור האחורי. באדיר הגיע להפועל בשביל לשחק את ה-50\50. קשר שעושה הגנה ותומך בהתקפה ברמה גבוהה. הפועל ת"א רכשה את אנסומבו שיהיה הקשר האחורי. סרור חזר מהשאלה בהפועל פ"ת אחרי עונה נהדרת והוא יכול לקבל את המפתחות. בוא לא נשכח את שי אבוטבול שגם הוא שחקן עם כישרון ופוטנציאל ואולי הפעם הוא באמת ייקבל את האפשרות להיות ה-מנהיג במרכז המגרש ונראה ממנו יכולות טובות. גם בירבראס נתאכו ששותף בדרבי ובגמר גביע המדינה אשתקד, בתמונה.
    ההיפך, הפועל לא מסתמכת על באדיר.

T.M,

גם שחקנים שלא מתאקלמים בארץ כמו שצריך, הראו פחות או יותר אם יש להם את הכישרון והאם הם שחקני כדורגל טובים. יוליץ קיבל מספיק צ'אנסים בהפועל בפתיחת העונה. הוא החמיץ ברשלנות, הראה אגואיסטיות, היה איטי ומסורבל וקיבלנו ממנו רק שני שערים. הפועל ניסתה להעביר את החלוץ הזה לקבוצות אחרות, אבל הוא לא רוצה, הוא מעדיף כנראה חוזה שמן של 185 אלף דולר בעונה שזה הרבה כסף, אבל לשלם את המחיר ולגמור עונה שלמה על הספסל. אני רק מקווה שאנחנו לא נשתמש בו כי לא יישארו לנו ברירות. כרגע המצב של הפועל רע מאוד ורק ליאור אסולין הוחתם ואין לנו עוד חלוצים. גם יצחק שום לא תמיד פוגע בזרים.
    להצטיין באימונים זה יפה, אבל אם השחקן לא מראה יכולת על המגרש מה זה שווה?
    אני בטוח שהנהלת הפועל יודעת שהיכולת לא תתפרץ ואין לנו זמן לחכות.

אני מקווה שהקבוצה תתחזק בקשר התקפי נוסף. לא אכפת לי אם זה יהיה עומרי אפק, זה עדיף על כלום. בידיעות רשום שאפק קרוב להפועל והוא יסדיר את השחרור מבית"ר ובמעריב היה רשום בבוקר שהסוכן של השחקן הכחיש את הידיעה וטוב לשחקן בבית"ר והוא מרוצה(בעיקר מהמשכורת).

ובינתיים,

הפועל ת"א הציעה סכום מצחיק על דוד רביבו - 100 אלף דולר בלבד ועוד שחקן שולי מהסגל שלה.
    הרי ברור שבסכום מצחיק כזה אשדוד לא יימכרו אותו. האמת שאני רוצה את השחקן הזה יותר מאשר את אפק. אני מקווה שאחרי שהחתמנו שחקנים יחסית בהרבה כסף וכל מי שהגיע עושה עלינו קופה מבחינת שכר שנתי ובואו נוסיף למשווה את יוליץ שעושה פה מעל 800 אלף שקל בשנה, אני מקווה שנשאר עוד תקציב לרכש.

8. Don Joan Roman Member

זה לא שאפק מרוויח בבית"ר כ"כ הרבה כסף, 170 אלף דולר נטו לעונה, פשוט מאוד הוא יודע שבית"ר מועדון טוב יותר בשבילו והוא גם יודע שאין מצב ששום משחרר אותו בחינם אז חבל להרגיז סתם את האוהדים הבית"רים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/07
  9. Number 8 Member

כמובן, ולכן אותם חלוצים שוחררו, כדוגמאת: מרדיקוביץ במכבי והברזילאים בבית"ר ירושלים. כפי שאתה יודע, בישראל מותרת מכסה של חמישה זרים בלבד ומסיבה זו אסור לסמוך שחלוץ שלא הצליח בעונה אחת, דווקא בעונה הבאה הפריצה שלו תגיע. במקום זאת, כדי להביא חלוץ זר חדש ולכן אני לא מבין למה הפועל מחכה עם יוליץ ולא משתחררת אותו כפי שהייתה צריכה לעשות זאת ממזמן. יוליץ' תופס להפועל מקום של זר וכל עוד הוא לא הצליח בעונה הקודמת, אין סיבה שינחול הצלחה בעונה הקרובה.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הנהלת הפועל כבר מנסה תקופה ארוכה להגיע להסדר בו יוליץ יעזוב את הקבוצה, אך הוא פשוט לא מסכים לעשות זאת. הוא לא מתגמש על החוזה, ואינו מסכים להגיע להסדר כלשהו שבו שני הצדדים יהיו מרוצים.
    אני מעריך שבסופו של דבר השחקן יעזוב את הקבוצה, אך חיים קלים הוא לא עושה להם.

11. Number 8 Member

לא ברור לי על מה אוהדי הפועל כ"כ שמחים ונשמעים רגועים. עד עכשיו, מספר שחקנים עזבו את הקבוצה וההנהלה עשתה את המוטל עליה, להביא שחקנים שימלאו את מקומם, אבל בגדול הפועל יותר התחלשה מאשר התחזקה.
    אלימלך נזרק מהפועל ובמקומו הובא אניימה, החלוץ המרכזי של הקבוצה אליניב ברדה עזב ובמקומו הגיע ליאור אסולין, אבוקסיס פרש לתפקיד ניהולי ואת תפקידו יתפוס אנסומבו. עד כאן, עזבו שלושה שחקנים והגיעו שלושה שבערך באותה רמה.

מכאן והלאה, הפועל התחלשה. סלים טועמה, השחקן המצטיין של הקבוצה בעונה החולפת עזב ואת האגף השמאלי יתפוס האיש והחידה, ראובן עובד. הפועל מסתכנת במקרה הזה, היא לא יודעת איזה ראובן עובד תקבל, כי לאור העונות האחרונות נראה שעובד עסוק יותר בשיער שלו מאשר בכדורגל.
    אבדג'י הגיע במקומו של ורמוט שעזב לבלגיה. נכון שעל הנייר, הברזילאי גדול על הליגה שלנו בכמה רמות, אבל עד שלא יראה כדורגל, מבחינתי הוא עוד שחקן זר שבא לקבוצה בישראל. הזלזול בורמוט קצת מציק לי, אמנם השחקן כבש רק חמישה שערים, אך היה אחראי למספר נצחונות של הפועל.

הבעיה העיקרית של הפועל היא שעד עכשיו יש בקבוצה רק חלוץ אחד. אגבונה עזב ובקבוצה עדיין לא מצאו לו תחליף. גיא לוזון הביע רצון רב להביא את משה ביטון אבל מכבי החליטה להעביר אותו לבני יהודה. כל עוד שלקבוצה קיים רק חלוץ אחד בסגל, אי אפשר להכריז עליה כמועמדת לאליפות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/07
  12. Maor321 Member

הרגיעה הקלה לא מגיעה ממקום אופטימי לזכייה בכל התארים, היא באה מהמקום הנמוך שאליו הגענו בפגרה.
    הכל היה נראה חושך, ולאט לאט קצת השתפרו העניינים. זה מעודד, לא יותר מזה - אף אחד לא מצפה לאליפות בהליכה

13. הפועל_23 Member

אין שום סיבה...
    הוא מרוויח שם כמויות אדירות של כסף ביחס למה שהוא שווה, וגם הוא יודע את זה ואין לו שום סיבה להתגמש, לא אכפת לו לשבת ביציע לדעתי...

14. Gaudi Member

אתה קצת שיכור.
    אניימה ואלימלך זה אותה רמה?
    אנסומבו ואבוקסיס זה אותה רמה? ( :aaarofl: )
    אסולין לא יכבוש יותר מ - 10 שערים?
    בשלוש העמדות האלה התחזקנו.

ההשוואה כאן אמורה להיות לא עפ"י התקיד אלא לפי הרמה - אבדג'י במקום טועמה ועובד במקום ורמוט.
    שוב, אני לא חושב שנראה מעובד פחות מה שראינו מורמוט.
    אבדג'י אני מסכים איתך שזה סימן שאלה גדול.

15. King Kenny Member

מה שכתבת כאן, הבנתי שאנסומבו באותה רמה של אבוקסיס, הרשה לי לגחך. :aaarofl: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

אל תשכחו שהפועל עדיין לא סיימה את מסע הרכש שלה, ואני בטוח שנביא עוד שני חלוצים (לפחות).
    אף קבוצה בשום ליגה תשחק עם חלוץ אחד בלבד.
    במקרה שלא יהיו מספיק חלוצים, נראה לי שנצטרך להחזיר את יוליץ'. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx