הפועל ת"א : מתחילים להתכונן לעונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Apu, ‏4/7/05.

1. Raulito Madridista

כן גם אני שמעתי על הסיפור הזה, הלוואי וזה נכון. צריכים לנצח שתי קבוצות ונוכל להיות בפעם הראשונה בהיסטוריה שלנו בליגת האלופות! כל-כך התאכזבתי שלא הגענו למקום השני ב04\2003 לדעתי זה הגיע לנו יותר ממכבי ת"א, אבל בסוף גמר מקום חמישי. בעונת הדאבל היה לנו את היכולת ואת הסגל אבל קיבלנו בראש במוקדמות. אני כל-כך רוצה שנעשה את זה גם אחרי שמכבי חיפה ומכבי ת"א עשו את זה כבר. אבל לנו יש את המסע האדיר באירופה.

אם זה אכן ייקרה ונשחק במוקדמות האלופות, מי שהכי ייסחר לי שם זה שמעון גרשון ללא ספק. אני שמעתי לפני רגע את שיר הגביע שלו, כמה עצוב, הוא לא היה חייב לעזוב אותנו.
    בכל מקרה, לקשטן היה מגיע להנהיג את הקבוצה במקרה של מוקדמות האלופות, אבל שום גם יעשה עבודה מעולה. הקבוצה של היום נופלת בהרבה מ00\1999, מקווה שבמידה וזה אכן ייקרה נקבל יריבות קלות. הפסדו 3-0 ו2-1 אז.

להפועל אין סקורר כמו חרזי, אין לה קשר התקפי ברמה של שלום תקווה, אין חלוץ שני כמו בלילי, אין מחליף ברמה של אפק, אין קישור אחורי אדיר כמו של רופניק ופישונט, ואין גם הגנה בשיאה כמו גרשון בשיאו, אנטבי בשיאו, בכר בשיאו, וגם ישראל כהן\ מוטי אוחיון.

אני כנראה מפנטז יותר מדיי, לא בטוח שזה ייקרה בכלל. אני בחלום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. רון עמיקם Member

קישקוש בלבוש. ישראל לא תעלה למקום 15, אלא מקום 8 יישאר ריק. אופ"א לא תערוך שידרוגים במעמד מדינות, לאחר שהיתה כבר הגרלה של סיבובים מוקדמים, אלא שידרוגים במעמד של קבוצות (הקפצת סיבוב, כפי שכנראה יקרה להפועל ת"א ובית"ר ירושלים). ישראל היא לא מרכז העולם. אם היא 15, רוסיה 7בלגיה 9, הונגריה 23 וכן הלאה. מדובר בשינויים מהותיים. הוספת קבוצות לאופ"א שבוע לפני כניסתם למעגל המשחקים, בלי שקבוצות קיבלו רשיון מאופ"א, הוא לא הוגן כלפי אותן קבוצות.

3. reda Member

שמע אתה אחד האנשים שאני יותר ממעריך פה....אבל לדעתי מה שעכשיו אמרת זה לא הכי נכון...

בעונת הדאבל קשטן שיחק במוקדמות עם השחקנים שהובילו אותו לדאבל כלומר שחקנים לא מנוסים שעושים שטויות..וראינו מה קרה...בעונת המסע באופ"א קשטן שיחק לרוב עם זרים עם נסיון וזה מה שעשה את ההבדל...רוב הצעירים לא שיחקו אז באירופה וקיבלו ממ...פיק ברכיים חח...מה גם שמילאן אוסטרץ לא הפסיק להחמיץ במשחק בחוץ.... [המשחק שקיבלנו בראש 3-0..]

להפועל אין סקורר כמו חרזי- שיואו שאני עכשיו נזכר בחרזי איך אני מבסוט....אבל לא משנה גם במוקדמות אז לא היה לנו אותו להזכירך הוא נפצע ב99-00 ושיחק רק חצי עונה [חצי עונה שבה הוא כבש 17(!!) שערים]...וגם לך תדע אולי יוליץ' הזה יתגלה כזר מעולה? קשר התקפי ברמה של שלום תקווה? מה עם גילי ורמוט שבעונה שעברה מתגלה כקוסם החדש של הפועל ואחד השחקנים הכי אהובים?

4. ReL Member

נשמע הגיוני יותר , פיפא לא תערוך את כל ההגרלות מחדש , ובכלל בטח הערעור של יוון יתקבל כמו תמיד

5. Raulito Madridista

תודה רבה, גם אני מעריך אותך, אתה לא חייב להסכים איתי למרות שאתה מעריך אותי.

אומנם בעונת 01\2000 קשטן שיחק עם השחקנים שהיו מעולים בדאבל, אבל הם כשלו באירופה, וגם אתה אמרת שלא הגיע לנו להפסיק ככה. כבר אחרי המשחק הראשון ידענו שלא נעלה, קשטן לא הכין את השחקנים מספיק טוב. הפועל וקשטן ואוסטרץ כיפו על זה במסע המופלא של 02\2001, שניצחנו את צ'לסי, פעמיים את מוסקבה גם במינוס עשר מעלות, גם את פארמה בבלומפילד ואת מילאן בניקוסיה! בסאן סירו מילאן לא הגיע לכלום והגיע לנו תיקו! היה חסר לנו שער אחד והיינו עולים. לאבוקסיס היה משקוף אם אני זוכר נכון.

סקורר זה אחד הדברים החשובים בכדורגל. אם להפועל היה סקורר שמבקיע באחוזים גבוהים מאוגבונה לדוגמא, פרץ או ברדה, היינו לוקחים הרבה יותר נקודות בסיבוב הראשון והשני, והיינו מבטיחים מזמן את המקום השני ואולי מתחרים על אליפות בקטנה. בסיבוב השני ירדנו ביכולת.

חרזי בהחלט היה שחקן אדיר, חבל שהוא נפצע וגמר את הקריירה בצורה כואבת.

שלום תקווה עולה על גילי ורמוט כרגע. ורמוט עושה את שלו עם 2-3 פריצות טובות במשחק אבל הוא נעלם לדקות ארוכות, צריך לעבוד איתו על זה.

6. reda Member

וואי מגניב מעריכים אותי פה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

חחח סתם...

בכל מקרה כמה דברים:

תיקון קטן- את פארמה ניצחנו בטארדיני :]

מול מילאן הגיעו לנו 2 פנדלים אחרי שהכשילו את אסי דומב פעמיים...

פרץ אגב לדעתי שחקן גרוע...כל הקטע שהתאמן בשטרסבורג וזה עשה עליי בהתחלה רושם אבל הוא חרא של שחקן לפי דעתי..ככה שלמצוא חלוץ שיותר מהרמה שלו זה לא נראה לי בעייתי...נקווה ששומי יביא איזה חלוץ ישראלי טוב או יעלה שחקן מבטיח מהנוער...
    חבל אגב שאי אפשר לשחק עם בן סער הזה שצ'לסי קנו..

ובקשר לורמוט אני מאמין שעם הזמן ועם האימונים הקשים ששום עכשיו עושה [דבר מעולה לפי דעתי] הוא יישתפר ולאט לאט זה יהפוך מ2-3 ל3-4 ל4-5 וכו'...

הקיצר נקווה לטוב :]

7. Raulito Madridista

reda, אתה שכחת את כפיר אודי שהגיע בתור מחליף לפרץ. הוא היה מצויין בחלק הראשון של העונה למרות שלא הבקיע כמעט שערים, אבל בחצי השני ירד ברמתו וחוץ משער בגביע נגד ראשון לציון לא זכור לי שקיבלנו ממנו יותר מדיי חוץ ממשחק טוב בדרבי בסיבוב השני. זה לא שהוא לא קיבל הזדמנויות הוא כן קיבל. אודי היה שחקן מעולה עד לפציעה במשחק של הנבחרת שהרגה אותו, הוא הבקיע מספר נמוך של שערים ב03\2002 כי הרוב היה פצוע, ומאז לא מצא את מקומו. בעונת הדאבל הוא היה טוב מאוד, היה לו שיבעה שערים והוא לא היה שחקן הרכב. מה שאיכזב אצל פרץ זה הדרך שהוא עזב.

בקשר לחלוץ יולי'ץ: אני לא זוכר זרים ששום הביא והוא פגע בהם, אג'יפור שהוא הביא היה בינוני מאוד. אבל רואים ששום בעד כדורגל התקפי והוא מבין בזה.

אני גם מחכה לפריצה הגדולה של ורמוט, שלא הגיעה בשנה שעברה.

בקשר למסע באירופה: אלימלך עשה טעות בבעיטה החופשית של קוסטה, הוא רצה להראות שהוא מסוגל להדוף הכל ולקח צעד ימינה\שמאלה מזה. על העצמי של גרשון אני לא רוצה בכלל לדבר. אבל זה היה משחק חלש של כולם פחות או יותר חוץ מאבוקסיס.

יש לי את הקלטת על המסע המופלא באירופה "מירבאן עד מוסקבה". 60 דקות על חלק מהמסע הנפלא של הפועל.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/06
  8. reda Member

כה ראיתי את זה בVOD
    ושום אולי לא פגע בחיפה...אבל אולי הוא ייפגע בהפועל O:....וחוצמזה אולי בפנא' הוא הצליח?

אגב יש מצב שנעלה לשלב הבתים באופ"א:

ממה שאני זוכר מקבוצות ששום מאמן אותם....יש להם פתיחה קטלנית [הפועל כפ"ס..מכבי חיפה...] אבל הסיום בד"כ צולע..

9. EL Capitan Member

עומר פרץ חלוץ גרוע? קל להגיד את זה, אחרי שהוא חצה את הקו. תראה, פרץ הרשים מאד, עד שכולם התחילו לדבר עליו. מאז, הוא ממש לא היה אותו שחקן. לכן, רק ימים יגידו בקשר אליו. בכל מקרה, גם שהוא שיחק בהפועל, אני לא האמנתי לויקי פרץ, כששר ביציע "יאללה הפועל". חבר שלי עד לא מזמן אמר לי "לא, הוא לא מכביסט. אבא שלו כן, אבל הוא אדום מגיל קטן". ראינו מי אדום, ומי לא.

דור, שומי מאמן מצוין, אולי הבחירה הטובה ביותר, שהפועל יכלה לעשות. בפאנא לא רק שהוא הצליח, אלא הוא הביא את הקבוצה לאליפות ראשונה (פלוס גביע), אחרי מס' שנים של בצורת, כשהיריבה השנואה, אולימפיאקוס, גורפת את התארים המקומיים. חוץ מזה, לפני ששום הגיע לפאנא, הייתה לה בעיה גדולה מאד בהגנה. שום, שידוע כמאמן התקפי, שמהמר על התקפה, גם אם זה בא על חשבון ההגנה, עבר שם מבחן רציני, כשבסיום העונה פאנא סיימה עם משו כמו 90 שערים, וספגה רק 22.

אגב, הצעה שלי, תקראו את המקומון של ת"א מידיעות. לפעמים יש שם אחלה כתבות ודברים, שטוב וצריך לדעת על הפועל.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/06
  10. vivalaunited Member

לשום ידוע שיש בחירה טובה ואיכותית של זרים, לדעתי המאמן הכי טוב בארץ.

11. vladi14 Member

12. vivalaunited Member

בדוגרי בסיפור שלו אי אפשר לדעת כל אחד אומר מה שבא לו ולכל אחד יש הוכחות..

13. Raulito Madridista

מחר: משחק אימון להפועל נגד רעננה

הפועל ת"א תקיים מחר (ראשון), לראשונה מאז פתיחת האימונים לקראת עונת 2006/7, משחק אימון ביתי מול הפועל רעננה מהליגה הלאומית. המשחק יתקיים בשעה 18:00 בוולפסון ויהיה פתוח לאוהדים. כמו כן, האתר "אדום עולה" יעביר עדכונים בזמן אמת מהמגרש לגבי תוצאת המשחק ותרחישים שעל כר הדשא ומחוצה לו.

באימון האחרון של האדומים, אתמול (שישי), התפתח ויכוח גדול בין אליניב ברדה ואיש המשק, מורדי. באימון התלהטו הרוחות בין הצדדים והויכוח עלה לטונים צורמים. טרם הושגה, לפי שעה, תגובת הפועל לאירוע.

http://www.red-fans.com/article_pics/imun.Xxx

הארגנטינאי, חאבייר פאאס, למרות כל הדחיות - נחת בארץ בשעות האחרונות. הבלם צפוי לעבור בדיקות רפואיות בימים הקרובים ולחתום רשמית במועדון. במידה ויחתום, יהיה לזר השלישי של שום, אחרי יוליץ' ודה-ברונו. חתימתו של פדרו אירלה נכון לעתה מותנית במכירתו של ג'ון פנטסיל, תתכן גם עסקת השאלה של אוגבונה על מנת לפנות מקום בקאדר המוגבל של הזרים.

* קרדיט לאתר הרשמי של הפועל ת"א: www.red-fans.com

# הפועל רעננה הפסידה למכבי נתניה של אלי גוטמן 2-0 לפני מספר ימים. אני מקווה מאוד שהזרים ירשימו ובעיקר שיוליץ יבקיע. מקווה מאוד שפגענו בקרואטי הזה.