הפועל ת"א - בית"ר ירושלים!

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏26/8/07.

1. כחול לנצח! Member

משחק 38 בווינר: משחק העונה מספר אחד יוצא הערב הערב לדרך בבלומפילד , כשהפועל ת"א תארח את בית"ר ירושלים . המאמן, גיא לוזון, הבהיר לשחקניו שעליהם לחשוב כאילו מולם משחקת מילאן או לחליפין מנצ'סטר יונייטד. לוזון ושחקניו מדברים אך ורק על ניצחון שישלח לליגת העל מסר ברור: הפועל ת"א הולכת על תואר אליפות. הפועל ת"א לא כבשה עדיין במשחקים הרישמיים בארץ שכללו שני הפסדים בגביע הטוטו לבני-יהודה ובית"ר י-ם, כמו גם תיקו, 0:0 במחזור הראשון נגד מכבי נתניה. לוזון, הולך על מערך התקפי. הוא קיים שיחות אישיות עם השחקנים והכניס אותם למוטיבציה גבוהה. ג'וניור החלוץ הברזילאי יחליף בהרכב את עדי סבג הצעיר וינסה להכניע את ההגנה המעולה של בית"ר יחד עם ליאור אסולין בחוד. בית"ר ירושלים האלופה רוצה מאוד להשיג ניצחון על היריבה השנואה לאחר 7 שנים שלא ניצחה בבלומפילד.

השחקן היחיד שלא יעמוד לרשותו של שום הוא עומרי אפק, כאשר אריק בנאדו החלים מהפציעה שלו ויפתח. גם בחוליית הקישור לא יערוך שום שינויים. דרק בואטנג- עידן טל וגל אלברמן ימשיכו לתפוס את מרכז השדה כשמיכאל זנדברג יתפקד שוב כקשר שמאלי וינסה לכבוש שוב ולשחזר את פתיחת העונה אשתקד. את חוליית הקישור ישלים ברק יצחקי שכמו בשבוע שעבר יתפקד כשחקן כנף באגף ימין שיכול בקלות להפוך לחלוץ. טוטו תמוז, שכבש שער במחזור הפתיחה ימשיך לקבל קרדיט בהרכב על חשבונו של רומולו ולצידו של יצחקי. אני צופה משחק שקול מאוד,אבל ההרגשה שלי היא שהפעם בית"ר עושה את זה ומנצחת בגדול. ההימור: 2, היחס 2.05

2. SABI FOREVER Member

אני חולק עליך מיסטר כחול לנצח !!

הפועל הולכת להיות השנה קבוצה של רוצחים ומתאבדים.

הרבה גולים היא לא תבקיע אבל היא תספוג הכי מעט שערים בליגה השנה בוודאות..

הרבה מאוד משחקים שלה יגמרו ב-0-0 כמו מול נתניה או ב-0-1, לפה או לשם, בדרך כלל לטובתה.

ההימור על 0 או 1 שערים הולך להשתלם העונה במשחקים של הפועל...

לגבי הערב, נכון שבית"ר טובה יותר ומוכנה יותר, אבל הערב זו הולכת להיות מלחמה עם פצועים ואדומים ולשיפוט לדעתי יהיה חלק מכריע בתוצאה..

דבר שני, בבלומפילד הפועל יכולה לנצח כל קבוצה באירופה וזה כבר הוכח. בית"ר קבוצה מצויינת אבל באירופה היא עדיין כושלת והיום זה יהיה משחק אירופאי לכל דבר..

לסיכום, הכל אפשרי במשחק הזה. אם אני אובייקטיבי אני הולך על תיקו. פה לא יהיה 0-0, אבל תיקו אחת נראה לי תפור על המשחק הזה.

(יאלללללללה הפועלל מלחממממה)

3. כחול לנצח! Member

אם אתה אובייקטיבי.. אבל אתה לא. אני יחזיק אצבעות להפועל כי זה טוב לליגה שהם ינצחו וגם כי אני תמיד בעד קבוצות הפועל, הלב אומר הפועל, הראש אומר בית"ר

4. SABI FOREVER Member

האמת היא שאני לא אובייקטיבי וגם הראש וגם הלב אומרים לי 1

אבל אני לא רוצה ליצור נאחס אז אני אומר - "אם אני אובייקטיבי בלה בלה - X" קליק קליק

מ - ל - ח - מ - ה

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

חשבתי שיכול להיות סיכוי קטן שהפועל יילחמו, יתנו את הנשמה, ואולי יחלצו תיקו. ואז נזכרתי שאין להם בדיוק עם מי להילחם. 2.