הפועל תל אביב 2021/22: עם הפנים לצמרת, חושבים התקפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא תמיד היה אישיות בלתי נסבלת, לא חושב שמישהו האמין למילה שהוציא מהפה. בכל אופן המעבר להפועל היה win win.

2. Raulito Madridista

מניח שזה מהשנה וחצי האחרונות, יש תאריך מדויק? כי לא רואים. חושב שאופיר קריאף קפטן יותר כושל ופאתטי כי דן לפחות שחקן כדורגל וקריאף הוא ילד לה פמיליה. קצת ריספקט ליריבה לא מזיק. מדברים פה על קפטנים ואני צוחק, תראו לאיזה מצב הגענו, הייתי מגדיר את זה יותר כשחקן שמזוהה עם קבוצה X או Y. מה זה המעברים האלה לעומת יוסי אבוקסיס בקיץ 2001 או שמעון גרשון ב-2006. כנ"ל אוראל דגני למשל - הכל זה בקטנה. תהיה מלחמת עולם אחרי פגרת הנבחרות, כל קבוצה כבר רוצה לשחק נגד "האקמול של הליגה". לא מקנא בצד המפסיד.

משוכנע שעם איינבינדר לצידו - זרגרי אפילו היה יותר טוב ולא צריך לקחת כל כך הרבה על עצמו. השכר שלו אולי - כנראה היה גבוה מדי ולא תואם את היכולת המקצועית אבל לא הגיע שחקן טוב ממנו.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם כשהוא שיחק במכבי ת"א הוא לא כיבד אותנו כששיחק נגדנו ואז לא קיללו אותו או משהו כזה כי עבר לשם דרך ק"ש.
    תמיד היה שרמוטה של קהל בלי כבוד בסיסי, גם אם הוא ועידן ורד המת הזה יחגגו עלינו בעוד שבועיים אני עדיין לא אצטער שהם לא פה.

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייבינדר דווקא סירב לעבור להפועל ממכבי בעסקת ורמוט כדי לא לשרוף את הגשר חזרה לבית"ר.

prica9 אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

למי שפספס - הצד של עומרי אלטמן אחרי 'עזיבת' הפועל תל אביב

בספורט5 נכתב לפני שבוע בערך שהוא קיבל הצעה, התמהמה ולבסוף החליטו להחתים את שלומי אזולאי הקשר על חשבונו. הקפטן (18 שערי ליגה ושלושה בגביע בשנתיים האלה) מציג זווית אחרת כמובן.

"לפני שבועיים הצעתי להפועל תל אביב שאשחק תחת משכורת חייל. הייתה לי שיחה של דקה עם אחד הבעלים, שרון ניסנוב, אחרי חודשים של נתק, והובהר לי שאפילו תחת ההצעה הזאת החזרה שלי למועדון לא רלוונטית. אין לי הסבר למה הם החליטו לחתוך אותי, אין פה היגיון. הרי לא הסתכסכתי עם אף אחד, הסכומים היו ניתנים לגישור. בהנהלה התעקשו שהכל עניין כספי, אבל אני לא מאמין שזאת הסיבה. עובדה שניסיתי להתפשר, הרי הם הציעו לי סכום ושלושה ימים אחר כך מחקו אותי ולקחו שחקן אחר. בזמן שבהפועל אמרו שאין להם כסף, הם החתימו עוד חמישה-שישה שחקנים. לא מבין למה מחקו אותי ככה".
    שבור אחרי גמר הגביע: "אחרי ההפסד (2:1) למכבי ת"א בגמר הגביע קיבלתי טלפון משרון ניסנוב, הסברתי לו שאני בחופשה ושידבר עם הסוכן שלי רונן קצב, כי אני רוצה קצת לנקות את הראש. לקח לי הרבה זמן לצאת מזה, הייתי בסוג של דיכאון אחרי ההפסד בגמר והמחשבות לא עזבו אותי. כבר ראיתי את עצמי מניף את הגביע בשביל הפועל, אבל זה לא קרה"

"בשיחה הפועל הציעה שאקבל סכום שנמוך ב-20 אחוז ממה שקיבלתי בשנתיים האחרונות, גם לא עלה נושא מספר השנים של החוזה. דובר על משהו כמו 150 אלף דולר, הסוכן שלי לא הבין מה קורה. הרי לפני שפרצה מגפת הקורונה אמרו שאקבל סכום גבוה במונחים של הפועל, אבל אז נכנסה רשת הביטחון, קיצצתי ואמרו לי שישדרגו אותי בצורה מינימלית. אני מודה שהעונה האחרונה שלי לא הייתה יוצאת דופן, ועדיין יחסית לקבוצה הייתי טוב. אבל לפני שנתיים עשיתי עונה ממש טובה ביחס לליגה כולה – מעורבות ב-18 שערים, יותר מ-50 אחוז מהשערים של כל הקבוצה. סגרתי שנתיים משמעותיות במועדון, הפכתי לקפטן ולקונצנזוס בהפועל ת"א".
    אבל מה השבת להצעה שקיבלת? "רונן קצב אמר לבעלים ניסנוב שזה לא ריאלי לבקש ממני להוריד מהשכר, מה עוד שבאותה תקופה החזקנו הצעות מקבוצות באמירויות ובאסיה בסכומים גבוהים, קבוצות שהיו לא רלוונטיות מבחינתי. הבעיה שהפועל התחילה מעמדה של קיצוץ מול הקפטן שלה, מול השחקן המשמעותי שלה בשנתיים האחרונות. אבל פתאום הקשר נותק מצידם. קצב יזם עוד שיחה בניסיון לפתוח במו"מ אבל ניסנוב הודיע לו שההצעה כבר לא תקפה, שהם לא רוצים אותי. בניגוד לכל הפרסומים לא קיבלתי שום שדרוג, הייתה הצעה אחת לא פתוחה למו"מ שנמחקה אחרי 72 שעות".
    אבל הסיפור פה לא נגמר, לאחרונה שוב היה ניסיון שלך בכל זאת להמשיך בהפועל. "נכון, לפני שבועיים נכנסנו שוב לעניינים, הפעם עם בועז ומאיר תושב שמאוד רצו אותי מההתחלה ואני הסכמתי להתגמש. מעולם לא נקבתי בסכומים מול הפועל ת"א. נקודת ההתחלה לא הייתה טובה כי היא התחילה עם קיצוץ, אבל הסכמתי לספוג הכל רק כדי לשחק בהפועל. אמרתי לבועז תושב שאין לי בעיה לשחק אפילו במשכורת חייל וברגע שיתפנה תקציב – אם מעלייה לפלייאוף העליון או ששחקנים ישוחררו ויהיה כסף – אז שישדרגו אותי. אבל ההנהלה הודיעה לי שזה לא רלוונטי ושנהיה בקשר, ככה הסתיים הפרק שלי בהפועל ת"א. אני מאוכזב מאוד כי הפערים לא היו גדולים, לא כמו ההמצאות שדיברו על מאה אלף דולר".

מותר להגיד שאני נוטה להאמין לו? הוא גם עשה בקבוצה הרבה יותר ממה שהמספרים שלו הראו. השלמתי עם העזיבה שלו ועכשיו אחרי קריאת הריאיון, וברור לי שהוא קצת מגזים ("מרגיש שאני הפועל ת"א בלב ובנשמה") - מתבאס מחדש. הוא היה יכול להיות החלוץ האמיתי שלנו כשיש שני חלוצים באמת מזויפים כמו לוסיו שלא פוגע ושלומי אזולאי שגורם לך לזרוק משהו על הטלוויזיה. אול לפחות לשחק במקום עידן ורד וכן הלאה. מעניין מי יהיה 'האלטמן הבא', כלומר שחקן שהקהל כן יזדהה איתו נניח ויחפש אותו על המגרש. אולי עוד ניפגש..

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק, היה עדיף לו לפרוש מכדורגל אחרי שהבהירו לו בבית״ר שלא רוצים אותו גם כשמקצועית היה טוב יותר מכל מי שהיה לכם בתקופה שייבשו אותו בכוונה ביציע.

7. prica9 Member

ורייכרט הגיע במקומו לדעתי. אז תודה

8. DRORIKO Member

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה ששמעתי מחבר קרוב של בוזגלו זה לא הסוף .
    הוא מתכנן עליהם גם תביעה שבגלל "הודעת הפיטורים" שלו והכניסה לבוררות הם גורמים לו לפרוש מכשורגל

10. alexshw Member

יש בהפועל ת"א משך שנים תרבות הזויה של חוזים והפרות שלהם. חותמים על חוזים בלי שכל ואחר באופן חד צדדי מפסיקים. ברור שאחר כך מפסידים מיליונים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. italiano Member

חח ברור זאת הסיבה שהוא גמר את הקריירה.
    פאתט.

12. קשר שמאלי Member

חח גמרו לו את הקריירה. ניסו להוציא אותו מהקבר. שיגיד תודה החוצפן הזה

13. Roma מנהלים

שיגיד תודה על מה? חתמו חוזה שיעמדו בו.

אם פסג תרצה להעיף את ראמוס כי הוא סוס מת ולא מצליח להחלים מהפציעה ותחליט שהיא מפטרת אותו חד צדדית בלי לשלם גם אז תאשימו את ראמוס או שדין בוזגלו לא שווה לדין ראמוס?

14. קשר שמאלי Member

הוא רוצה לתבוע אותם במיליון ש''ח בטענה שהם חיסלו לו את הקריירה
    מה היה לחסל? הם הביאו אותו בלי רגליים. אף מועדון אחר לא רצה לגעת בו. עשו לו טובה

15. Roma מנהלים

לא מבין גדול בחוק ומשפט אבל ברגע שהוא צריך לתבוע אותם למרות שהם "פיטרו" אותו והוא לא יכל לעבור לקבוצה אחרת הוא הפסיד זמן קריירה.
    אני בטוח שבוזגלו יכול למצוא קבוצת תחתית בליגת העל או צמרת ליגה לאומית בשכר מופחת.
    לא צריך להגזים לגביו.
    לפי הבנתי הפועל לא סיפקו לו את האמצעים להחלים מהפציעה למרות שהיה תחת חוזה, זה עונה על קרטריון חיסול קריירה.

דרך אגב, לקחת כסף מהניסנובים זה ברכה על גבול המצווה. לא צריך לרחם על בעלים כאלה אלא להרחיק אותם מהכדורגל.

מצב נושא:
הנושא נעול.