הפועל תל אביב 2021/22: עם הפנים לצמרת, חושבים התקפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. קשר שמאלי Member

בלבול הכי מתאים להפועל. מאמן שיכול לעשות עבודה גם של מאמן וגם של מנהל מקצועי. יעיף את כל הבררה ויבנה בסיס ראוי

2. Telkiyski Member

בלבול עכשיו בפוזה של הנבחרת או אחת העשירות.
    לא מאמין שיבוא.

בטח סלים יאמן עד סוף העונה.

3. alexshw Member

אם אתה שופט לפי מכבי חיפה הרי שזה רחוק מהמציאות לגבי מנהל מקצועי. אם כבר הוא הביא שורה של זרים ממש מוזרים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

4. קשר שמאלי Member

הוא שחרר לא מעט בלופים. קהת, אופר מזרחי, אזולאי. אתה בטח זוכר יותר טוב ממני איזה עוד שחקנים שיחרר
    הוא גם נתן את הבמה לארד, מאיר, וייסמן. העביר את רוקאביצה לעמדת החלוץ

5. alexshw Member

פעולות טובות שהוא ביצע - לתת במה לארד ולקדם את וייסמן, להעביר את רוקאביצה לאמצע זה פעולות של מאמן נטו ולא של מנהל מקצועי.
    הפעולה הכי טובה שלו, להביא את קלארק, פה אפשר להתווכח, מי יכול לבצע אותה. בגדול עדיין הפעולות הם של מאמן, מה גם שלהפועל יש כבר מנהל מקצועי חדש.

6. קשר שמאלי Member

צריך גם לדעת את מי לשחרר. בלבול יודע לבנות קבוצה עם ראייה קדימה, ואין הרבה מאמנים ישראלים כאלה
    להביא את רפואה לא יתן להפועל כלום בטווח הארוך. הם צריכים להפסיק לעבוד בשיטת הפלסטר

7. alexshw Member

הוא הפסיק להרכיב את כל הזבל אז הם נדחקו החוצה.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

רפואה המועמד מוביל.

אני לגמרי הייתי הולך על בלבול.

9. matanbl22 Member

לא מיצו אחד את השני רפואה והפועל תל אביב?

LFC-Gerrard1 ו-alexshw אוהבים את זה.
  10. Raulito Madridista

חייב לומר לזכות ההנהלה שהפיטורים נעשו בפרק הזמן המדויק ביותר וזה נעשה יחסית בשקט, בקושי היו כותרות של 'מעמדו מתערער' וכן הלאה. בטח המחשבה הייתה שמדובר בהתחלה במשחק-שניים כושלים, אחר כך משחקים נגד הגדולות אבל גם הגיע תום הסיבוב. הגעתי לעונה הזו עם אמונה בקלינגר והוא פשוט פישל. אם הוא בנה סגל לא רע אבל לא ידע להשתמש בו - זה לא מספיק. ולא היה נראה שיש לו תשובות. אז תודה באמת על זה שנתן הכל, החזיר אותנו לצמרת ב-2019/20 ועל גמר הגביע. מקווה שאני לא אופתע שוב מההנהלה והפעם בקטע רע - לגבי בחירת המחליף. אז המועמדים הם בטח קובי רפואה וקובי רפואה. המילה 'פלסטר' מתאימה לכל אחד שיעבור כאן עד שלמועדון הזה יהיה כסף. מרקו בלבול לא צריך את כאב ראש הזה, רפואה מצידו בלי קבוצה.

11. הרצליה Member

בשעה טובה, אחד האנשים המאוסים שמסתובבים בכדורגל הישראלי, גנב דעת בכיין.

יכול להחליף את האיש שלימד אותו כל מה שהוא יודע בשידורי ליגה א' בימי שישי.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

רפואה מוכח בלהחיות קבוצות שבורות באמצע עונה. העונה של הפועל נגמרה אתמול, יעשו טוב אם כל הפעולות שיבוצעו העונה יהיו במבט לעונה הבאה, שיעיפו ליציע את הסוסים המתים, לוסיו ו ורד ואזולאי החלוץ צריכים לקבל ברקס, שלא ינגסו לדוידה או דומיו אפילו בדקת משחק. להתחיל לתת דקות לילד מהנוער או חלוץ צעיר שיגיע בינואר. אני חושב שכן יש להפועל עם מה לעבוד.

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

המינוי האידיאלי מבין הריאליים, רק שיתנו לו בלם בינואר וזו קבוצה שצריכה לסיים בפלייאוף העליון, פחות מזה יהיה כישלון.

14. Raulito Madridista

מדברים על זה שהפועל תל אביב 'קבוצה בלי חזון' ו'הניסנובים הם הבעיה' וש'פלייאוף עליון לא ישנה דבר' - חמי אוזן שאני מאוד מחזיק ממנו כתב את זה. אבל אני חושב שהוא טועה. מנסים לתקן את העונה הזו ולעמוד בציפיות הצנועות וזה בסדר. אנשים שמזלזלים בסגל של הפועל אולי משווים אותו למכבי או לב"ש. תסתכלו על מכבי נתניה ובני סכנין, אצלהן אין נקודות תורפה ברורות? רפואה (לדעתי היה צריך להתעקש על שנה וחצי ולא עד תום העונה עם אופציה) הוא קצת מעל שאר המאמנים בליגה ואף אחד לא מצפה ממנו לקסמים, השנה באמת יש סגל טוב. אני מקווה שהוא קצת התמתן מהפעמים הקודמות, הוא יודע לקדם צעירים - והניסנובים אגב לקחו צעד אחורה במשך תקופת קלינגר ולא התערבו מקצועית.

15. Raulito Madridista

החוזה של קובי רפואה יוארך אוטומטית אם יעפיל לפלייאוף העליון, זה פייר הייתי אומר, המשימה לא כזו קשה. מעניין אם הוא יגיד משהו מעניין במסיבת העיתונאים היום ב-19:30 או רק קלישאות. הרי היו לו לא מעט עימותים עם הניסנובים בפרק א' (וגם בפרק ב'). תיאורטית בלבד, הקבוצה שלנו בעונת 2018/19 כשרמזי ספורי "האיץ מאוחר" כשפחות היה לנו אולי על מה לשחק, אבל בעיקר עם הגנה יציבה ומרכז שדה לא רע+שחקני ההתקפה הקיימים היום כמו רוסה, דוידה, שלומי אזולאי שיתאושש וחצי חלוץ - והיינו עושים פלייאוף עליון. במקום זה היה לנו חוסר מזל עם הפציעה של עומר דמארי (וגם החלוץ הזר שהצטרף בינואר ולא תרם מספיק(ושני טאזמניות כמו אחמד עאבד הנוראי ורועי זיקרי היותר נוראי).

מקצועית, משהו שלא עלה מספיק - בן ביטון בישל שלוש פעמים העונה וזה מעולה. אבל שניים היו נגד הפועל קריית שמונה נדמה לי. בכל מקרה, הוא מציג חוסר ביטחון אדיר ביחס לשחקן וותיק, רע מאוד התקפית במשחקים האחרונים וגם הגנתית הוא רע. לדעתכם הוא צריך לרדת לספסל למשחק אחד?

מצב נושא:
הנושא נעול.