הפועל תל אביב 2017/18: למרות היכולת, בורחים לליגה הלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הרצליה Member

ינקו.
    למרות שזה לא יהיה כל כך משמעותי במקרה הזה, לכמה מצבים כבר יגיעו נגדכם?, עכו עלתה עם ירדן קרישטול ונתניה עם דין גל (וגם רון שושן ששיחק בסוף העונה לא להיט).

שומע הרבה על ברשצקי, אין לי ספק שהוא שחקן טוב ויהיה עוד יותר טוב אבל הוא עדיין לא שובר שוויון לדעתי.

2. Telkiyski Member

לא מתחבר ל"שובר שוויון" הזה. לא צריך "שובר שוויון" כדי לעלות ליגה.
    מספיק לי שיהיה לנו סגל טוב שיעשה את העבודה בלי אף שובר שוויון שייתן 38 שערים.
    העניין הוא שאני לא רואה בסגל שחקן שייתן דו ספרתי של שערים העונה.

גלבאן זה רק מצבים נייחים, אקסברד זה סימן שאלה ענק. החלוץ הברזילאי בטח סתם גרוע.

הקשרים ההתקפיים, ברשצקי, גנדה, אוסטווינד. לא רואה אותם נותנים מספרים גבוהים במיוחד.

3. הרצליה Member

השובר שיוויון שלכם זה השם והקהל.
    אקסברד נותן בכל עונה שלו בלאומית מספר דו ספרתי (13 בנתניה, 21 בנצרת, 13 בעכו).

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל אני רק אבהיר שאין כאן שום מטרת ניחוס או משהו טיפשי בסגנון.

רק המצבים הנייחים של גלבאן(לא מדבר על בעיטות רגילות במהלך משחק) שווים 10 גולים בעונה והלכתי כאן על מספר מינימלי. יצא לי לצפות בליגה הזאת לא מעט בשנים האחרונות ובמיוחד בעונה החולפת והרמה של השוערים בליגה מתחת לכל ביקורת, נותנים פייט רציני לליגה הסינית. אני מסתכל על השוערים של הקבוצות שאמורות להפריע להפועל לעלות - הפועל ר"ג עם פשכצקי הנמוך, קטמון עם ברק לוי שלא שיחק כדורגל שנה ולפני כן היה שותף לירידה ה"מכובדת" של נתניה והפועל פ"ת תשחק עם לבקוביץ' ששנים משמש כשוער שני בליגת העל. להרצליה למשל יש את השוער הגרוע ביותר שראיתי בחיים שלי ואני לא מתייחס רק לכדורגל מקצועני אלא גם לקטרגל בשכונה. רק צריך לבעוט טוב למסגרת ויהיה בסדר.

בחלק הקדמי אקסברד שווה בשקט מספר דו ספרתי של שערים. ברשצקי ואוסטוינד גם יכולים להוסיף מספרים מהקישור.
    בחלק האחורי בכלל יש לכם עדיפות - ינקו, בנש, ראש, ידין ודגני הם שחקנים של ליגת העל. ואנחנו עדיין לא יודעים מה הרמה של הברזילאים.

ושכחנו את העיקר - הליגה הזאת חצי מכורה, אני מניח(ומקווה) שהפועל תהיה מהקבוצות הבודדות שנקיות מכל החרא הזה ותבוא לכל משחק כדי לנצח. בנוסף יש לכם את הקהל והשם הגדול של הפועל תל אביב שיגרום ללא מעט קבוצות לעלות מפוחדות נגדכם וגם אם העסק לא יתחבר אתם יכולים להביא בינואר 2-3 שחקנים מליגת העל ולסגור סיפור.

5. Telkiyski Member

דגני בהרכב נגד לוד תכף. אני מקווה שזה סימן לזה שהוא בכל זאת ישאר פה.

6. Raulito Madridista

הפועל השיגה אתמול ניצחון בכורה כשהביסה 4:1 את בני לוד עם ארבעה כובשים שונים.

חוץ מהוולה בסוף הגולים לא היו יוצאי דופן ולמרות שלוד לא רצינית והשער המאוד מהיר הוריד לחץ - שום דבר לא מובן מאליו בקבוצה החדשה והמפוחדת הזו. הפועל חייבת גולים ונצחונות וביטחון כמו אוויר לנשימה. מקווה לניצחון נוסף לפני תחילת הליגה הלאומית וחשוב שדגני יישאר. אולי הפועל תעלה ליגה בזכות ההגנה? ידין ולקס בקישור ודגני מאחור וינקו בשער. זה טוב ממה שהיה לאשדוד או נתניה לא? אגב אני תוהה האם ג'וזף גנדה יכול לתת לנו משהו.

7. ייא Member

כמה קהל היה אמש בלוד?

8. Raulito Madridista

אתמול בשעה טובה החלה חלוקת המנויים, ברחוב פרוג בת"א ליד הפאסז' וכמובן שהחלוקה תימשך בימים הבאים. מומלץ להתעדכן דרך עמוד הפייסבוק של המועדון שרץ גם באינסטגרם, בזמן שהאתר הרישמי מושבת(אמור לעלות אוטוטו לפי דעתי, זו הסיבה שהשחקנים העלו תמונות כשהם הצטלמו עם החולצות). המנוי עצמו לא חדש בשום צורה, לא כתוב איזו עונה, אין לוגו אחר, מעניין מדוע היה צריך לעשות זאת. השינוי היחיד, כתוב עליו 'סטודנט', מה שהשאיר את המחיר כעוד שפוי.

ברמה המקצועית, קראתי לאחרונה ששחר הירש קרוב-קרוב לסכם בהפועל ת"א. הירש היה בחצי השנה האחרונה בקבוצה וכבש שני שערים, נגד אשדוד והפועל חיפה. כנראה שהוא ישלים את הפאזל ברמה ההתקפית.

9. Telkiyski Member

שחר הירש החתמה טובה, אם וכשאר.
    אני לא אוהב את הסחבת עם גוטליב ודגני שנמשכת עוד ועוד.
    רצו למכור את גוטליב והיה נראה שאין מצב שהוא לא יימכר, והנה אנחנו כמעט באמצע אוגוסט והוא עוד פה.
    עם כל זה, אני לא רואה מצב שהוא ישחק העונה בהפועל. השאלה אם הקבוצה תכניס ממנו כסף.

לגבי דגני, אין לי מושג מה הולך שם.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שאנחנו ירדו מגטוליב,איזה קבוצה תיקח אותו ועוד תהיה מכונה לשלם את מה שהפועל דורשת??

11. Raulito Madridista

כל אוהדי הפועל בעל כורחם נאלצו בשנים האחרונות לעבור מעין קורס מזורז בכלכלה, אי-אפשר לדעת כבר מאיפה לקרוא אינפורמציה תקינה על הקבוצה הזו וכל ברוך כלכלי שנראה כאילו נכתב בסרט אימה הוא אכן כך. רוצה לומר: קראתי במקור כלשהו, או ב-One או ב-'וואלה ספורט' שהפועל חייבת את הכספים שכביכול היו אמורים להיכנס ממכירת גוטליב בהתבסס על תקציב הקבוצה בעונה הזו. מה שהיה רלוונטי ממש בתחילת יולי כבר לא רלוונטי לאמצע חודש אוגוסט. ניאלץ למכור אותו במחצית הסכום לדעתי ולחסוך את השכר שלו. גוטליב צעיר מדגני אבל ברור מי בלם טוב יותר ובמי רואים אולי את הקפטן הבא, חבל.

12. Raulito Madridista

https://scontent.fhfa2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20729352_10154554461516076_5544532811867989033_n.Xxx?oh=dc11459fc6e12e7208414eaae3f7cac4&oe=5A2FA348

הפועל מביסה 3:0 את הפועל פ"ת ומעפילה לרבע גמר גביע הטוטו.
    משחק הבית הראשון של מוטי איווניר וההכנה האחרונה לקראת הליגה - עברו בהצלחה. הפועל ניצחה שתי שגיאות קשות של השוער האורח מה שהוביל לשער מוקדם של ברשצקי בדקה השביעית ואחד נוסף בדקה ה-75 מצד אקסברד אחרי שגנדה חטף כדור וחלף על פני השוער, וניר לקס המחליף חתם. הפועל שיחקה שוב במערך שלושה בלמים. ברוב שלבי המשחק הפועל הייתה טובה יותר. לפי הנתונים, 2000 אוהדים הטריחו את עצמם לשיעמומון הזה

הפועל ת”א:
    אריק ינקו, עידן כהן, טל בנש, אוראל דגני, ברונו סוארס, גיא בדש (עידו אקסברד, 60), אביחי ידין, מוטי ברשצקי, פדרו גלבאן(רז נחמיאס, 60), ג’וזף גנדה ודנילו לופז (ניר לקס, 60).

13. Telkiyski Member

היה כיף היום. במיוחד בסיום עם הקהל והשחקנים.

דגני שיחק 90 דקות. אני מקווה שהוא נשאר וזהו.
    אני לא מבין את ההתעקשות של איווניר על השלושה בלמים הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/17
  14. Telkiyski Member

????? ?"? ???? ????? ?? ????? ???

אחרי שהחתימ ו את ישראל ראש, עכשיו מודיעים לו שהוא לא בתכנית, כי מאמינים שדגני יישאר.
    שחר הירש סיכם.

מקצועית - אחלה. דגני עדיף על ישראל ראש, ואחלה ששחר הירש סיכם. הוא לדעתי עדיף על שני החלוצים שיש כרגע.

אבל מה זה אמור להיות הקטע הזה עם ישראל ראש? נשבר הזין.

15. קשר ימני Member

מצב נושא:
הנושא נעול.