הפועל תל אביב 2017/18: למרות היכולת, בורחים לליגה הלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

עזבו את ההרכב.
    הוא עדיין מתעקש על 3 בלמים.
    אם תהיה פתיחת עונה צולעת/גרועה הוא לא פה במחזור 10 לדעתי.

2. Blanco 7 Member

במשך חודש וחצי הוא רק מפמפם ומדבר על שיטת שלושת הבלמים. בארבעת משחקי האימון זה המערך שאיתו איווניר הלך, אז למה במשחק הרשמי הראשון הוא פתאום פותח ב442? מוזר לי מאוד.
    משחק רע של הפועל מול קבוצה שאמורה להיות בפלייאוף העליון, מוכיח לנו שאנחנו עולים "באנקר" אלא נצטרך לעבוד קשה בשביל זה.
    בשלישי - לוד. בהצלחה לנו !

3. Telkiyski Member

אני חושב הסיכויים לעלות ליגה הם סביב ה50%.
    כמו בכל עונה, יש לו סגל חלוצים שמתאים להפועל עכו או לעפולה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/17
  4. Raulito Madridista

אני דווקא לא רואה טעות ב-4-4-2, שיטת שלושת הבלמים נראתה מוזרה מלכתכילה ורציתי שייתחרט כמה שיותר מהר. רק מקווה שבעקבות המשחק העלוב אמש הוא לא יסיק מסקנות לא נכונות ויחזור לשיטה שלא מתאימה לנו. לוקח הכל בחשבון - יריבה שהיא טובה מהממוצע בליגה הלאומית, הלחץ של ההתחלה, החדות, אבל הכל תירוצים. לרגע לא חשבתי שנטייל ונעלה ליגה כמו שאחרים חושבים פה אבל ברור שזה יהיה כישלון אם לא. נקווה מאוד לשיפור במשחקים הקרובים, יש עוד קצת זמן עד פתיחת הליגה. עוד נאמר שבהנהלה רומזים שאם איווניר יבקש חיזוק אז יקחו זאת לתשומת ליבם. יאללה, חלוץ, ואפשר גם להחתים בנוסף את שחר הירש.

5. Blanco 7 Member

שלא תבין אותי לא נכון, אני גם נגד השיטה ההזויה הזאת וחושב שצריך לשחק 4-5-1 או 4-4-2, אבל לא הבנתי למה עושים מחנה אימונים ומתרגלים מערך חמישה בהגנה, אם בסופו של דבר לאורך רוב המשחק הרשמי הראשון שלך אתה פותח עם רביעיית הגנה.

6. Drama2 הסמל מעל הכל

לשחק 5 בהגנה זו אחת מאומנויות האימון, לא רבים המאמנים שיודעים לשחק כך. הבולטים מבין המאמנים הישראלים הם בכר,רב"ש וסילבס.
    מאמן ששולט גם באומנות ההתקפה - יכול לייצר הרכב סופר מסוכן. אני חושב שרק לבכר יש את זה כרגע, אבל סילבס לאט (אולי לאט מידי) בדרך.

7. Blanco 7 Member

רובי רגב שהיה מנכ"ל כפר סבא בתקופת סתיו שחם מונה למנכ"ל הפועל - סימן לבאות ?

8. Telkiyski Member

9. Raulito Madridista

אני דווקא מאוד לא אוהב את האמירות האלה. הרי זה לא ייתן שום דבר טוב. 'זה מה יש ועם זה ננצח...?'. המערכת גם ככה בלחץ ולא באמת יש אפשרות לשינויים. הפועל צריכה את הקהל יותר מתמיד והאמירות האלה בטח לא מקרבות מחדש ויוצרות סימפטייה. הבעייה של המועדון הזה מעבר לכך שאף-פעם לא היה לנו באמת המון כסף - תמיד ההנהלות לאורך השנים, גם אלה הטובות ביותר - לא ידעו לסתום את הפה. פעם היינו בכיינים, כל טעות שיפוט הייתה הופכת לכותרת בעיתון, פעם היה את רמון, בכמה שנים סבלנו ממפלצת מלאת ראשים שכל אחד הדליף והתראיין ואמר משהו אחר. היוצאי דופן היחידים, בערך, היו סגול ותאומים עד 2002/03 בערך.
    האמת שאמרו משהו בתוכנית מתחממים(לא צופה בה, זה בטעות), ולמרות שלא מדובר בפרופסורים של כדורגל, זה באמת נכון: עובדה שלא מציינים את הפועל כעולה בטוחה כמו שעשו לגבי מכבי נתניה בזמנו, מ.ס אשדוד ואחרות ועוד ועוד. לי אין ציפיות כבר.

אני ראיתי שאוראל דגני השתתף באיזה פרויקט צילום, מניח שזה קלפי סופרגול וזה לא אומר שהוא באמת נשאר בהפועל ת"א?
    אגב, ברשצקי העלה תמונה עם תיק וידין כתב לו 'הלו, ילד, איפה ההורים שלך שמרשים לך ללכת ככה לבד ברחוב, שלא תפגוש אנשים זרים'.

10. gilad16 Member

מהכותרת בלבד באתי להגיד שהוא אידיוט,
    שמכניסים את המשפט בתוך הראיון זה יוצא בסדר גמור

11. Telkiyski Member

שמע אני לא מצפה מאנשים בהפועל להגיד "אם לא נעלה בהליכה זה כישלון" וכאלה ותכלס יכול להיות שבתור איש הנהלה באמת הוא היה צריך להגיד משהו בסגנון הזה.

בכל מקרה בנינו סגל חלש ביחס לכלים שכביכול היו לנו.
    שוב מתחילים עונה בלי חלוץ נורמלי, שוב נראה קבוצה שלא מסוגלת לתת יותר מגול במשחק.
    לא משנה ליגת העל ליגת לאומית.
    ציפיתי שיביאו לפה שחקן שאני יודע בוודאות שייתן 15 גולים השנה. לא הביאו אחד כזה.

בכל מקרה - יום שני 21.8 ב-19:00 אנחנו בראשון במשחק הראשון.
    אחרי 4 ימים מארחים את לוד וסובחי בשעה 16:30.

כזה ברור שנתקשה בטירוף.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/17
  12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לכם סגל שצריך לדרוס את הליגה, אני לא מבין את הבכיינות הזאת עוד לפני ששיחקתם משחק ליגה אחד.

13. Telkiyski Member

סבבה. נחכה ונראה.

14. הרצליה Member

הסגל לא להיט, בכלל לא. להוציא שני שחקנים (שאחד מהם מעבר לשיאו) זה סגל של ליגה לאומית לחלוטין.

15. Telkiyski Member

מי שני השחקנים?
    לדעתי גם גלבאן הוא שחקן ליגה לאומית.

מצב נושא:
הנושא נעול.