הפועל תל אביב 2017/18: למרות היכולת, בורחים לליגה הלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

וואלה השחקן יתרגש לראות שכתבת עליו דאבל-פוסט, אולי הוא יתגמש? וברצינות: בסכומים האלה זה לא ריאלי, הבן=אדם לא גדל על הפטיש והמגל ולא יסכים לשחק ברבע או 35%[יוצא מנק' הנחה שהבקשה הראשונית שלו מופרז, חוקי מו"מ]. אני גם רוצה ללכת על איכות ולא על כמות, שהשחקנים המשלימים יהיו שחקני הנוער\כאלה שאפשר להחזיר(נניח חוגי אם לא ימצא קבוצה טובה יותר, או ברשצקי במקום להשאיל] ונעמיד הרכב ראשון טוב וחזק. אבל אם מביאים לשחקן כזה חוזה - גם דמארי ידרוש הרבה יותר, גם ראדי ועוד ועוד ואנחנו לוקחים כאן הימור גדול לדעתי, זה ינגוס באפשרות להביא שחקנים אחרים אז אני חצוי.

אני חושב שירידת הליגה ריככה את הקהל, הציפיות יהיו יותר נמוכות, מבחינתי אני גם פחות לוקח ללב מעכשיו הפסדים וכאלה, גם בדרבי או אם זו בית"ר. מרתק לראות מה היה מצב המנויים אם היה בלומפילד..

2. Raulito Madridista

בעידן של היום חשוב יותר לעדכן קודם באינסטגרם לפני שמעלים כתבה באתר הרישמי, ובכל-מקרה: לגזור ולשמור - הלו"ז של הפועל ת"א ל-2018/19.

http://www.interload.co.il/upload/7853359.Xxx

בניגוד לשנה שעברה בה הייתי מנותק וצריך היה לחפש מקסימום את 'משחק העונה' נגד הפועל כפר-סבא - כמובן שעברה התרגשות קלות. אבל אי-אפשר בלי קצת מרמור: מה איתך, בלומפילד? מתי הסבל הזה של המושבה יגמר, אין כמו בבית. ואם כבר בית - הייתי רוצה לפתוח במשחק בית. הלו"ז שלנו עד לדרבי מאוד משעמם אבל לוח המשחקים די נוח ומאוזן אפילו עד למחזור השמיני. מצד שני בסה"כ אמצע יוני והקבוצות עוד יעברו מהפכה, נדיר שלוח המשחקים מפורסם בתזמון כזה, רצו לגנוב קצת פוקוס מהמונדיאל כנראה.
    מתגעגע כבר לדרבים, למשחקים בטדי נגד בית"ר, לשחק נגד מכבי חיפה למרות איך שהם נראים, ואלה גם משחקי החוץ הבודדים שאני יודע שאגיע.

3. Raulito Madridista

עם עומר דמארי למשל אין שום דבר חדש למרות שבכתבה ישנה במעריב שמעתי את אחד הניסנובים אומר שאחרי שיסגור את ענייניו מול לייפציג הוא בוודאות יהיה בהפועל, וגם עם ז'אורז'יניו וראדי יש קשיים. בינתיים יש שם חדש שעולה על הכוונת של הפועל, שלפי מה שאני רואה מחפשת שחקנים עם ניסיון ורזומה באירופה, הכל יחסי כמובן, וחשיבה לטווח הקצר במיוחד וגם כאלה שהם בני 30+ זה תופס ואולי רצוי.

http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1352479.Xxx

הפועל תל אביב הנחיתה היום (שישי) את שחקן הכנף הצרפתי, ניקולה דיגיני בן ה-30 לצורך מו"מ, על מנת להחתימו לקראת העונה הבאה, ול-ONE נודע כי כעת בין הצדדים קיימים פערים של כ-30 אלף יורו עליהם השחקן לא מוכן להתפשר. הצרפתי, שנחת בישראל היישר לפגישה עם בעלי הפועל ת"א, דורש מהאדומים שכר של כ-250 אלף יורו לעונה, בעוד החוזה שהוצע לו הוא על סך של 220 אלף יורו. לראשי הפועל ת"א דיגיני הבהיר חד משמעית כי אם לא יגושרו הפערים עד מחר, הוא מתכוון לעלות על טיסה ולחפש יעד אחר לעונה הבאה.

Mahranlala אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

קצת חדשות:

http://www.htafc.co.il/wp-content/uploads/2018/06/web-master-news-1.Xxx

- אחרי שהחתימה את רובי לבקוביץ' לא מזמן שיישמש כשוער שני לא מזמן ועוד שחקנים - הפועל מקווה שהנה רכש משמעותי ראשון לעונה. הקשר הברזילאי הוותיק רוג'ר ברנרדו חתם בקבוצה. מבחינת רזומה ברנרדו(32) רשם 224 הופעות בבונדסליגה במדי אנרג'י קוטבוס ואיגולשטאדט, בהן כבש שלושה שערים ובישל שלושה נוספים. הקשר כמיטב המסורת אמר שהוא שמח להצטרף והוא משוכנע שתהיה עונה טובה מאוד.
    - קשיים בינתיים עם מהראן ראדי עליו לא היו דיווחים בימים האחרונים(דחה גם הצעה של סכנין) ולצד זה נכתב שהפועל מחכה לדמארי שצפוי לקבל פיצוי מלייפציג ולהשתחרר בחינם וזה אולי יקל את המלאכה.
    - ובנושא אחר, הפועל משתדרגת בחדר כושר חדש ואיכותי שיימש את מחלקת הנוער, תרומה של אוהד אדום שרוצה להנציח בכך את אביו, הנה הפרטים

5. DRORIKO Member

הרזומה של ברנדו מרשים, השאלה מה הכושר שלו כיום. ראוליטו מי בוחר אצלכם את הזרים?

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אח של אלמוג כהן סקאוט אצלנו, רוג'ר ברנרדו שיחק עם אלמוג באיגולשטאדט וכנראה שיש קשר בין 2 האינפורמציות.
    גם ברונו סוארס הגיע בעונה שעברה באותה דרך והוא דווקא היה הצלחה ונמכר ב300 אלף יורו חצי שנה אחרי שהגיע בחינם.

7. Telkiyski Member

ברונו סוארז לדעתי לא היה כזה מבריק.
    בכל מקרה מההחתמה של ברנרדו אני מרוצה. ברור שזה הימור וברור שיכול להיות שהוא יהיה דג'מבה דג'מבה אבל הרזומה מרשים ואני בעד.

מקווה שדמארי יגיע ועוד 2-3 זרים שלפחות יתנו תקווה למשהו.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמועות שגאדיר מסרב לעבור לקריית שמונה בטרייד עם האלסביינק בגלל שסיכם אצלכם, מעניין לראות את ההתפתחויות בנושא...

9. Raulito Madridista

ברונו סוארס היה בלם לא רע אבל להפועל הייתה אופצייה להרוויח מעט והוא גם לא צעיר. אם היינו בליגת העל הוא לא היה נמכר ואם אני זוכר נכון הוא רצה לעזוב. אני מקווה שההחתמה הזו היא פתח לעוד, בעיקר מהקישור ומעלה. אין לי בעיה שהפועל תלך על סגנון של איכות במקום כמות כלומר שהמחליפים יהיו צעירים המקבלים צ'אנס אמיתי. והגיע הזמן שנפגע בול בזרים וזה יכול גם לעשות את ההבדל. לא מאמין שדמארי-ראדי-ז'אורז'יניו - יגיעו כולם.

10. yakov_y YNWA

ברנרדו, דמארי, ינקו, איזה מרכז שדה אפור יש להפועל ת״א, שחקן אחד לא יעזור אלא אם כן בונים על רז כהן ואוסטוינד ורוצים להילחם על הירידה.

2 פליימקרים למרכז השדה לפני כל עמדה אחרת.

11. Raulito Madridista

תאריך ה-1 ביולי הגיע והפועל ת"א פותחת היום את אימוניה לקראת עונת 2018/19, עונת השיבה לליגת העל, עם מס' שחקני רכש צנועים וכמובן צעירים. המועדון פירסם את הסרטון הבא והזמין את האוהדים להגיע.

אימון הפתיחה בקיץ 2013. הפעם הראשונה שהגעתי לאימון פתיחה. הצטלמתי עם רב"ש(ואבא שלי צחק כמה הוא שמן) עם הותיקים הסמלים שלנו - סלים טועמה ויגאל אנטבי, גם עם רועי גורדנה הייתה תמונה ועם איתי שכטר - השחקן שהכי אהבתי בדאבל של הפועל, וכמה באז היה סביבו. את עומר דמארי וגילי ורמוט לא הצלחתי לתפוס. הייתי משוכנע שאנחנו בדרך לעונה גדולה, ושם החלה הנסיגה הגדולה באמת של הפועל.
    אימון הפתיחה בקיץ שעבר. הפעם השנייה שהגעתי לאימון פתיחה, ולא יודע למה. למרות הכעס והעצב הגדול על ירידת הליגה. היה חם מאוד, הגופייה האדומה כבר לא הייתה עליי, בלי חולצה, שר חלק מהשירים עם רוב-רובם של נערים מתלהבים. 'פורץ למגרש' כמו כולם ושואל - 'וואלה, עם מי יש פה להצטלם כבר?' לא התלהבתי מגלבאן, את ידין צילמתי מרחוק ותפסתי לתמונה רק את אוראל דגני שאני מחבב אותו גם כי הוא בלם 'כמוני', ואפילו שלחתי לו באינסטגרם את התמונה אחר-כך. לא הסכמתי לקנות 'חולצה במבצע' גם לא במחיר מסטיק, בטח לא חולצה מעונה בה ירדנו ליגה. הצלטמתי מנשק את עיגול האמצע עם החולצה של הפועל כשהצעיף האדום עטוף.

12. Raulito Madridista

אתמול נערך כמובן אימון הפתיחה, 400 אוהדים הגיעו - כמות לא רעה בכלל ואף מכובדת, אוהדי הפועל לרוב לא מפגיזים אלא אם כן זה לפני דרבי. אפשר לומר שבלט בהיעדרו, מעבר לרכש משמעותי אמיתי - הקפטן לשעבר ידין שכבר לא חלק, ואוראל דגני הקפטן החדש הוא מעין 'סמל' של הקבוצה הזו מכל הבחינות(אולי גם על הפער בין הרצוי למצוי) בסוף העשור השני של שנות ה-2000, זו תהיה עונה רביעית שלו בקבוצה.
    אני מאוד אהיה סלחן העונה כלפי הקבוצה, אחרי ירידת ליגה מרגיש שעברתי הכל וכלום לא ישבור אותי. מקווה שנצליח להשתחל לפלייאוף העליון ותהיה קבוצה חמודה ובעיקר שנלחמת, ואם נגיע לפלייאוף העליון אז לא נהיה הסמרטוטים שם.

מצד אחד מבסוט מהטירוף של רפואה וכל מיני ציטוטים כמו 'הפועל לא יכולה שלא לכוון גבוה', אני כבר שכחתי שהיינו קבוצה גדולה פעם כמו שגם שכחתי שירדנו ליגה, ומצד שני מפחד שהוא אובר-רומנטיקן, ומנותק. לפי הדיבורים לפחות, דמארי כן יגיע וזו פשוט עסקה שמתעכבת, מקווה.

13. Raulito Madridista

פוסט די שכיח בקבוצת האוהדים של הפועל ת"א בפייסבוק, בהתבססות על הציטוט של קובי רפואה - "הבטחתם שחקנים בכירים בעלי שם - וסוגרים עם עמירן שקלים"(סליחה, זה לא אישי, ולפניכן הצטרף הבלם הצעיר ירין פרץ). מבין שיש העברות שלא פשוט לבצע אבל לא רואה שינוי מצד ההצעות הכספיות של ההנהלה, בעיקר לגבי ראדי וז'אורז'יניו כך שצריך לחשוב על חלופות. כרגע מרכז השדה שלנו נראה לי רע ובולט בחולשתו. אני מוכן לחכות רק לדמארי. והשאלה היא האם החבר'ה הצעירים שמגיעים, ורפואה לא נראה לי חאפר - כבר עדיפים כשחקנים משלימים על 'הנוער' של הפועל שעבר עוד עונה לא טובה ממה שהתעדכנתי ברמת התוצאות, אבל אולי יש שם נק' אור. המועדון גם שיחרר הרבה שחקנים מהסגל בשנה שעברה.

14. Raulito Madridista

גם ב-One וגם בספורט5 כתוב שקובי רפואה וההנהלה על סף פיצוץ גדול בשל הסחבת ברשת(לפי One - מסאיי דגו מועמד), ב-Ynet כתוב שהוא התפטר, וב-'וואלה ספורט' מנגד כתבו שעומר דמארי מתקרב לעזיבת לייפציג ואולי יהיו התפתחויות בימים הקרובים.

אני מבין את רפואה ומצד שני הפועל ת"א היא אתגר עבורו, בוא תראה שאתה יכול להוציא מים מהסלע, ואנחנו רק בתחילת יולי, חכה עם הפאניקה והטירוף. יכול להיות שאין באפשרות הכלכלית של הפועל להחתים את מי שרוצים וזה בסדר גם אם יגיע שחקן בכיר אחד בלבד, מה לעשות. אני מקווה שהדרמה הזו תסתיים מהר, לא דרך אידיאלית להתחיל את ההכנות לפני מחנה האימונים ועוד.

15. DRORIKO Member

קובי רפואה התפטר

למעשה זה סיפור די דומה למה שהיה לא במכבי פתח תקווה

מצב נושא:
הנושא נעול.