הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אני חושב שפשוט אף-אחד לא נלחם על שיש הפעם, לא מדובר כאן בידין שהוא קפטן וסמל או בדגני שגם באופי שלו מחובר יותר לקבוצה והוא גם בולט הרבה יותר ברמה המקצועית. אם אני טועה אז אפשר לומר שזה מאכזב מצד שיש שרשם העונה הופעות לא רעות בכלל בעיקר בהגנה, אבל זה לא שהוא קיבל הצעה שאי-אפשר לסרב לה. היה יכול להיחשב לקצת יותר מעוד שחקן שגדל בהפועל והיה לא משמעותי. שולימייסטר הוא העתיד אבל יש לנו מגן שמאלי נוסף בסגל. אני מקווה שתהיה תחרות הוגנת. פושה כמו שאמרתי הוא ה-'עומר דמארי' מודל 2017, של הליגה הלאומית. לא יגיע לעולם ואני מקווה שיש אלטרנטיבות.

2. Telkiyski Member

ברזילאי אפס עם שם גנרי חתם.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לעזאזל אף אחד בהפועל לא מסיק מסקנות??
    עוד קיץ עם 27 החתמות? זה הדבר הכי גרוע שיש.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

לא קראתי מילה על הרזומה של החלוץ החדש, הבנתי מלכתכילה שכל הדיבורים על פושה הם גימיק. האמת שאני מפחד לבדוק, אבל אחרי שהביאו את דולי מנגה בשנה שעברה - מישהו שמועל במקצוע - חלוץ שלא כובש גולים, אף-פעם, ולא הבקיע מאז הילדים - אין לי ציפיות. אפשר כבר להתחיל לשחק במשחק 'דרג את עשרת השחקנים הגרועים בהפועל ת"א', עם דגש על הזרים - או שכדאי לחכות לסיום העונה הזו הבאה עלינו לרעה?
    סתם בשביל הספורט: וולטון סילבה, 2002/03(ואפילו קשטן היה על הקווים), אורלנודיץ'(ה-1.90), איבן יוליץ(אכזבה), אבדי(!!!), הרמוני איקינדה, פרנסיס, ההוא שרב מכות בעונה שעברה...

לזה שמתחתיי, אתה מדבר על נייארה, הוא הגיע ושיחק בטורניר שקר כלשהו עם צסק"א מוסקבה ועוד קבוצות, הפועל שיחקה בשביל הכסף. פחות מאשים אותו כי...נפצע...

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה גם צ'יליאני אגדי עם חברה דוגמנית שהגיע בינואר תמורת הרבה כסף ובמשחק אימון הראשון גמר את העונה.

6. Telkiyski Member

מנואל ניירה. דווקא היה לו רזומה טוב.

7. Blanco 7 Member

אני מקווה שהבנתי את זה לא נכון, אבל אם הבנתי נכון דנילו לופז הגיע מהליגה הרביעית בברזיל.. כמה נמוך אפשר לרדת.

אגב בהקשר לדבריו של דור. לפני כמה חודשים פתחו בפורום השדים דיון "השחקן הגרוע ביותר ששיחק בהפועל מאז הדאבל", רשימה של משהו כמו 130 שחקנים שבאמת מראה כמה שחקנים רעים עברו אצלנו בשבע שנים. מתומר בן יוסף ועד דולי מנגה כולל דויד רוצ'לה וחטאב עוביידה.

8. Telkiyski Member

הוא מגיע מהליגה השניה במחוז סאו פאולו להבנתי.
    זו לא קבוצה שמשחקת באחת מהליגות הארציות.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא הייתי ממהר להסיק מסקנות לגביי הברזילאי, אבל זה נראה כאילו נגזר על הפועל להחליף את כל הסגל בכל קיץ (ותודה לרן בן שמעון).

10. Telkiyski Member

ההחלפה של כל הסגל בקיץ הזה היא טבעית.
    חוץ מאולי 5-6 שחקנים שסיימו את העונה שעברה וחתומים הלאה (ברשצקי, גנדה, ידין, דגני ואולי אחד שניים ששכחתי), החוזה של כל השאר נגמר בתום העונה. כלומר את הקיץ הזה הפועל התחילה עם 5 שחקנים חתומים בערך.
    אלטמן וגוטליב חתומים בקבוצה ויימכרו.
    שאר השחקנים שסיימו חוזה התפזרו. שיש הלך לעכו, רייכרט לבלגיה, משומר בטח ימצא משהו בליגת העל, כנ"ל ורטה (אולי לאומית), הרוש, הירש וכל שאר חברי המקהלה.

צריך גם לזכור את רז נחמיאס, ספורי (שנראה לי חוזר) ולקס שחוזרים מהשאלה.

11. Drama2 הסמל מעל הכל

ומהיכן הגיע דוסאנטוס ?
    ליגה מחוזית כלשהי, אם אני לא טועה גם ליגה רביעית (או שלישית)

12. Blanco 7 Member

ממה שבדקתי, דוס סנטוס הגיע להפועל בקיץ 07/08 מרסיפה, שסיימה את עונת 2007 במקום ה14 בליגה הראשונה בברזיל (סרייה א').

אגב בכתבות על דוס סנטוס גיליתי שלפני עשר שנים התאמן בהפועל ילד סרבי צעיר בן 20, ניקולה מיטרוביץ' שמו.

13. Drama2 הסמל מעל הכל

איזה דוס סאנטוס, דוס סאנטוס שלנו ? ;)
    התכוונתי לאליסון דוס סאנטוס, אבל השכלתי.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

תלוי לאיזו עונת עלייה של מכבי נתניה אתה מכוון כשאתה כותב "הישג", 2013/4 או 2016/7? כי אני, בניגוד לאחרים, חושב שהראשונה הייתה מוצלחת בהרבה מהשנייה, כי היא כללה גם ריצה בגביע המדינה. אני רואה באור שונה את שתי העונות הללו.
    לצורך העניין, גם אם בעונה החולפת מכבי נתניה הייתה עולה ליגה בפער של 40 נקודות מהמקום השני, עדיין הייתי מחשיב את עונת 2013/4 לעונה מוצלחת יותר.

אם הפועל ת"א תצליח לשלב שליטה מוחלטת בליגה הלאומית, בנוסף לריצה בגביע המדינה (לא חייב שזה יסתיים בזכייה או הופעה בגמר, הדחות "הגיוניות" נגד קבוצת פלייאוף עליון מליגת העל לא תכתים את העונה), יהיה על מה לדבר.
    מבחינתי, 2-3 נקודות יותר או פחות ממכבי נתניה זה לא מה שיקטין או יאדיר את מה שעשתה מכבי נתניה. האדומים יצטרכו יותר מזה.

15. Telkiyski Member

הפועל בלאומית יכולה רק להיכשל. אין פה תסריט של איזו הצלחה גדולה.

מצב נושא:
הנושא נעול.