הפועל תל אביב 2013/14:: ניחוחות של שינוי באוויר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏14/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Love Is Red Member

לדעתי הפועל תל אביב הביאו בלמים טובים וכן הם היו יכולים להביא מגן שמאלי יותר טוב אבל מי נמצא היום בשוק חוץ מדוידזאדה שהוא גם לא ממש בשוק וצריכים לשלם עליו מיליון דולר כדיי לראות אותו משחק...
    אז הפועל תל אביב העדיפו להשאיר את שמעון הרוש שזאת החלטה טובה.
    הם הביאו את לוקאש סאשה שלא ראיתי אותו אתמול אבל אם הוא הוא הבקיע ובישל על המשחק הראשון הוא בטוח צריך להיות שחקן טוב.
    ובאופן כללי הפועל תל אביב לדעתי האישית תהיה קבוצה נהדרת העונה.

2. Telkiyski Member

100% מהטענות שלך על הפועל הן שליליות. 100% מהטענות שלך על מכבי הן חיוביות. אני לא מתכוון להגיב ברצינות למישהו כזה.

איך אתה רוצה שאגיב לך לעניין כשאתה כמו ילד קטן מספר פה איך שצ'פוביץ' לא פחות טוב משכטר, ואיך זגורי הוא בוזגלו לעניים בלי שום ביסוס לכך?

וזה שנרשמת לפורום "למזלך" בתקופה שמכבי ממעטת לעשות טעויות.... למה יש לי הרגשה שדווקא בגלל זה אתה בפורום הזה מאפריל 2013?
    אוהד מכבי טיפוסי, יושב בשקט עשור ומתחבא, אבל כשפעם אחת לוקחים אליפות ישר רץ לכתוב באינטרנט, "פתאום". ממש מזל אדיר יש לך שנרשמת לפורום דווקא באפריל 2013.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/13
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ילד אני מזמן לא. ולפורום הגעתי אחרי שהמליצו לי עליו, לא הכרתי אותו לפני לצערי, זה הכל. כל הטענות שלך על מכבי הן שליליות ולהיפך לגבי הפועל, אבל כאשר לטענתך בא אדם שטוען בצורה הפוכה (שזה לא נכון, יש גם מילים טובות. שוב, כתבתי גם על שחקנים בולטים), אי אפשר להתייחס לזה.

לא ניכנס שוב לעניין שצ'פוביץ', סתם דוגמה שנתתי. אני אגב באמת חושב שהוא חלוץ פנטסטי שלא נופל בהרבה משכטר, עם כל הכבוד למסי הישראלי.

אין לי מושג למה אני ממשיך להגיב לך, אחרי שגם אחרים הזהירו אותי. דחף בלתי מוסבר, אתה באמת לא מתייחס למה שאני כותב באופן ענייני.

4. Telkiyski Member

אבל אלה העובדות.
    תבדוק פה בעצמך ותראה, לא אמרת מילה אחת טובה על הפועל, אחת. הכל שחור, הכל שלילי.
    אצל מכבי? בדיוק ההיפך.

זה לא שחשוב לי לשמוע ממך פידבקים, זה פשוט נורא ילדותי בעיני (ודי מכבי קלאסי האמת).

לי אגב, אין בעיה להגיד על הפועל דברים שליליים כשצריך.

5. Love Is Red Member

תגידו, למה הפועל תל אביב לא החזירה את דני בונדר הביתה?
    עדיף שחקן בית משחקן פח כדוגמת אוראל דגני...

6. Telkiyski Member

אין לי מושג מה עם בונדר, הוא שחקן חופשי כרגע להבנתי.
    נראה שבכלל טוב לו עם הכסף ביציע מאשר להתחיל להתרוצץ עכשיו בשמש הישראלית בצהריים.
    אני הייתי שמח אם היה חוזר.

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

כשיהיה לי מה לכתוב לשלילה על מכבי אעשה את זה. אם תבוא איזו החתמה שתתברר כמיותרת (כמו אבו זייד, פידלף, שבו דווקא נכנסתי) וכד'.
    במקרה בהפועל התאספו מאמן שאני אישית לא חושב שהוא גדול כפי שעשו ממנו וכמה שחקנים שהם ניפוח תקשורתי והחתמת לוני/נמני קלאסיים, אז יש לי ביקורת על ההתנהלות של הפועל. אם נגיד רוני לוי היה חותם בהפועל לא הייתה לי טענה אחת מבחינת מאמן.

8. Love Is Red Member

יש גבול לכל תעלול, רן בן שמעון הוא מאמן נהדר, הוא לא סתם הוביל קבוצה מאוד בינונית בליגת הפח שלנו לאליפות.
    אני בטוח שהוא עשה מהפועל תל אביב קבוצה חזקה ואיכותית פרט לעמדת המגן הימני שהיא במצב באמת הזוי, מי מביא את אוראל דגני, שחקן פח לדעתי, אוברייטד לחלוטין...

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

על טעם ועל ריח עדיף לא להתווכח.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    אני אגב לא אומר שהוא מאמן רע, פשוט עשו ממנו יותר ממה שהוא. אני אשית תופס מרוני לוי ואלי כהן (השריף), למשל, יותר ממנו.

10. OriRR Member

זה פח וזה פח.
    אם אני לא טועה לבונדר גם יש קצת בעיות עם האוהדים וחוץ מזה עד עכשיו דגני הרשים אותי.

11. Echte Liebe Member

אני לא כל כך התרשמתי מדגני. בתקופת השיא של נעל חוטבא, כשהוא הגיע להפועל, הוא היה עולה להתקפות, רץ ועושה הכל. זה מה שדגני צריך לעשות ובמקום זה הוא עושה עבירות סתמיות ומתווכח עם השופט. לדעתי היה צריך להחזיר את בונדר, אפילו שהוא לא בכושר.

12. Raulito Madridista

חלוצים שהעמידו סטט' לא רעה גם בקבוצות טובות - תמיד היו ויהיו, אבל הכדורגל לא נמדד רק במספרים אלא גם בדברים אחרים. למרות שילדים כן, משווים חלוצים ושחקנים ב'למי יש יותר גדול'. ההוא כבש 18 וההוא 17 אז השחקן הראשון יותר טוב. עטר היה אוברייטד מטורף עד השנה האחרונה במכבי. הוא בקושי היה שם במשחקים הגדולים ותרשה לי להתעלם מפנדל פוקסי בדרבי. עטר נחשב לכל-כך טוב כי כל החלוצים שלפניו היו פשוט פח אשפה או לחילופין נגררו ל'נאחס מכבי'. מה שהיה בוטל בעטר הוא אותה מספרת מטורפת נגד נתניה וגם השוד, למרות שהוא היה 'רק הנהג'. שכטר סיפור אחר לגמריי והוא גם 'שחקן של עונה אחת' בגלל פציעה קשה. הוא כמעט ולא שיחק בעונת 10/11, אחרת גם המחיר שלו היה מרקיע שחקים.

בן-שמעון לא מוריניו, הוא יורגן קלופ. וברצינות - הכל שאלה של שוק. יכול להיות שלפני עשר שנים - רב"ש היה נחשב למאמן בולט. בזמן הנוכחי הוא מאמן מוביל ואחד מהטובים בארץ, גם, אבל לא רק - כי שוק המאמנים פחות טוב. הוא לקח אליפות בק"ש, הצעיד אותה לצמרת עונה נוספת והצליח גם בקפריסין. יכול להיות שהוא לא יצליח בהפועל, אבל אתה כבר קבעת שהוא לא יצליח.

יפה שקבעת שזגורי יהיה שחקן הרכב. כי אתמול הפועל שיחקה עם שלושה קשרים אחוריים. ורמוט יחזור מפציעה ויהיה באנקר בהרכב, ויכול להיות שזה יהיה על חשבון החבר שלך. בן-חיים אגב לא איכזב בהפועל, הוא היה בסדר. הופיע למשחקים הגדולים, הוסיף הרבה מהירות וברק. הפועל של השנה שעברה לא הייתה קבוצת כדורגל וזו הייתה עונה ראשונה שלו בקבוצה גדולה. טב"ח שחקן טוב, אבל הפועל הייתה צריכה הרבה יותר את זגורי לאחר שהוא עזב, מאשר מכבי הייתה צריכה את טב"ח.

אתה נכנס בכוח להשוואות, אז סבבה, נזרום איתך לפני שאני הולך לים(בגללך אגב, הבנתי שאין לנו טעם לפתוח את העונה הבאה ואני גם אחזיר את המנוי, אין סיבה הרי לשחק, נכון?) - מאז הדאבל ב-00' ועד הדאבל המדהים עם גוטמן - הפועל סגרה כמעט עשור בלי אליפות. העשור הזה כלל מיליון נצחונות בדרבים, 1/4 גביע אופ"א בקמפיין הכי גדול של קבוצה ישראלית(ולא כמו מכבי שחיברה משחק וחצי טוב נגד פ.ס.ז ופנאתינייקוס), שני גביעים וגם מקום קבוע בשלב הבתים של הליגה האירופית. אפילו העונה העלובה עם גיא לוזון או הזבל שהיה לנו בעונה שעברה לא משתווה ל'פרויקט הגלאקטיקוס' עם קלינגר ובית האבות של רוסו-נמני-ברקוביץ'. אבל העיקר שהלכתם על כל התארים, על הדאבל. אהה ואתה סופר את גביע הטוטו - :aaarofl:

גם אני לא התלהבתי מדגני, ומאז הדאבל אין לנו משחק אגפים לצערי. חוטבה נתן חצי עונה טובה ושלושה בישולים נגד מכבי פ"ת עם רגל שמאל בכלטביב. הוא היה מסוכסך עם האוהדים. אני לא חושב שהוא מעוניין בכלל.ל. הוא שחקן מהיר אבל טיפש ואני בכלל לא מחזיק ממנו. לגבי בונדר - הוא עזב בטעם מר ולא רק בגלל. הייתי מחזיר את דגלאס דה-סילבה.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. Echte Liebe Member

הפועל תפגוש את המנצחת במפגש בין פאנדורי הרומנית לבין לבדיה טאלין האסטונית. הגרלה מאוד קלה להפועל, בעיקר כשהמשחק הראשון יהיה שוב בחוץ. יאללה הפועל!

14. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני לא יודע אם היא קלה אבל היא בטח לא הכי קשה. בכל מקרה, כל עוד הפועל תציג יכולת שיא בכל משחק אז בטח שאנחנו מסוגלים לעבור הלאה.

15. Telkiyski Member

הגרלה "מאוד קלה" יחסית היה לקבל את האלבנים/בוסנים.
    סגנית אלופת רומניה זה קבוצה טובה, לא משנה איך תהפוך את זה.

נקווה שיהיה בסדר.

מצב נושא:
הנושא נעול.