הפועל תל אביב 2013/14:: ניחוחות של שינוי באוויר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏14/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הרגע הכי גדול של שון מלכה מהפועל נגד הפועל חיפה זה זינוק מרשים בהצגה מוגזמת. ואתה המשחק הפועל - רעננה ראיתי 90 דקות, ולא נפלתי מהכיסא (למרות שהיה לו משחק לא רע).

אוקיי, אזכור לדבר איתך כשהוא יכבוש נגד הפועל, במדי בני יהודה/מכבי פ"ת/סכנין/עכו..
    הוא לא שונה יותר מידי מתמיר כחלון, ואני אומר את זה כאחד שהיה אוהד בקבוצה בה תמיר כחלון היה ערס עם דריבל שעלה מהנוער (למרות שאני דיי בטוח ששיחק רק בגביע הטוטו).

2. Echte Liebe Member

אתה מדבר כאילו ששון מלכה שחקן בן 28. שחקן מצויין ואתה עוד תראה, חבל רק שיעודם של שחקנים כאלו להימכר בגיל 26 לאירופה.

3. Echte Liebe Member

על פי הדיווחים, בפגישה שנערכה בלונדון עם איש עסקים יהודי, נמצא קונה להפועל. חג'ג' יישאר במועדון, הקונה ישלם 8 מיליון דולר ויזרים 3 מיליון דולר לקופת המועדון.

4. שער 7 Member

עד שהוא לא דורך פה, אני לא מאמין. גם אם כן, מקווה שלא יתחשב בעבר של הבעלים הקודמים והיחסים שלהם עם הקהל.

5. sagi4814 Member

יש לי שאלה אני אשמח אם אחד מכם יענה לי, לפני שהפועל תל אביב עברה להתאמן במתחם האימונים וולפסון, מה היה מגרש האימונים שלה? כי עד כמה שאני זוכר מתחם האימונים וולפסון הוא יחסית חדש

6. Daresen Ark Member

בלומפילד.

7. EuropeGuy Member

8. EuropeGuy Member

גל השיחות האינטנסיבי שעוסק במכירת הפועל תל אביב לידי בעלים רציני ועשיר ממשיך להופיע בכותרות
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4446781,00.html

לדעתי מדובר במהלך מבורך שיכול לייצר אולי גל חדש וחיובי בליגה של כניסות נוספות של בעלים שיפסיקו עם הרתיעה והתבוסתנות החפיפניקית ויראו את ההצלחה של מכבי כאתגר להתמודדות, ולא כסיבה לרתיעה והצדקת חוסר מקצועיות.

מצב נושא:
הנושא נעול.