הפועל תל-אביב 14/15: רעידת אד(ו)מה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

בסה״כ אני כותב את דעתי.
    מי שרוצה להתלונן שיתלונן, מי שרוצה לשמוח שישמח, אני לא הפסיכולוג של אף אחד כאן.

מבחינה מקצועית אין על מה להתלונן.
    מי שמאוכזב מהעובדה שהפועל לא רצה לאליפות שיקח את התלונות שלו לחיים רמון.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי אוהדי הפועל באמת התלוננו שהם לא רצים לאליפות, כי הרי אין להם על מה להתלונן. אין להם סיבה להתלונן על כך שהקבוצה שלהם משחקת זוועה, אין להם סיבה להתלונן על כך שחוץ ממשחק אחד שבו הם באמת ניצחו בצדק כל משחק הם או גנבו ניצחון, או גנבו תיקו או קיבלו בראש ללא מענה. הכל תותים בעולם הזה, שהסגל הוא חתיכת טלאי אחד גדול והמאמן רק מחריב אותו יותר ויותר. העיקר שהנקודות מגיעות.

לפי מה שאתה אומר, למה לשחק כדורגל בכלל? בוא ניתן למחשב לחשב את התוצאות ויאללה. היכולת הרי לא צריכה להיות חשובה.

3. סמואל אטו Member

את הציניות הזאת תשמור לעצמך בחור.
    אתה רוצה לנהל דיון רציני, תדבר ברצינות.
    את רוצה לחפש מישהו לריב איתו, בחרת את הבן-אדם הלא הנכון.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי כשאין מה להגיב מגיבים ככה, לא אמרתי פה שום דבר לא בסדר או שום דבר שאתה לא אמרת. אתה אמרת שלהפועל אין מה להתלונן כל עוד התוצאות טובות, אתה אמרת שאוהדי הפועל לא צריכים להתלונן על זה שהם לא רצים לאליפות. שיהיה שבוע טוב.

5. סמואל אטו Member

התגובה שלך ספוגה בציניות, אין לי שום סיבה להגיב לדבר כזה.

6. Raulito Madridista

http://msc.wcdn.co.il/w/w-635/1800788-18.Xxx

אייל ברקוביץ' בדרך החוצה מהפועל ת"א? במועדון לא אהבו את 'הכנות המוגזמת שלו' ואת העובדה שלא דאג כלל לאינטרסים של המועדון במסיבת העיתונאים. ברביעי בערב התבטא בכיר במועדון: "אין דרך חזרה מהדברים שאמר. כולם כועסים עליו בקבוצה. הייתה לו הזדמנות לחזור בו במסיבת העיתונאים מאותן הצהרות אחרי המשחק. הוא לא עשה זאת והביך את המועדון. אדם שעובד בהפועל תל אביב צריך לדאוג לאינטרסים של המועדון כשהוא יודע שגם המועדון עשה הכול כדי למנוע פרובוקציות בדרבי וגם מצוי במציאות כלכלית לא פשוטה".

- כמוכן, חיים רמון מודאג מאוד מהמשא-ומתן למכירת הקבוצה. 'זה מדיר שינה מעיניו', נכתב בכתבה 'בוואלה ספורט'.

- נעזוב לרגע את הדרבי התל-אביב. בעונה שעברה לאחר שישה מחזורים - הפועל הייתה עם 8 נקודות בטבלה כשהיה לה רק משחק אחד קשה על הנייר - מול באר-שבע בוסרמיל. שיחקנו נגד בית"ר בטדי והפסדנו כמובן. העונה הפועל עם 10 נקודות ב-6 משחקים.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהכעס סביב אייל ברקוביץ' נובע בעיקר בגלל אותה "מציאות כלכלית לא פשוטה", כי אם לשפוט לפי מה שאני יודע (ואני חושב שכולנו כבר יודעים הכל, כי התקשורת לא הפסיקה להתעסק בזה), הרי שאייל ברקוביץ' התנהג בסדר או לכל הפחות יחסית בסדר.
    בואו נגיד שאם כתב ספורט ציניקן כלשהו יחפש להוציא את אייל ברקוביץ' קטן באמצעות ציטוט כלשהו מ'יציע העיתונות' ואז קטע וידאו שמראה שבפועל אייל ברקוביץ' פעל אחרת, אז הוא לא ימצא.

8. yros1 Member

אגב, אני ממתין ליום שבו המופרעים של הפועל תל אביב יעלו לחיפה לדניה ויתחילו במצור
    על הבית של ברקוביץ', יזרקו עליו פחיות, יקללו את הילדים שלו בלימודים, יזרקו עליו חפצים במגרש..
    ברור לי שגם זה יגיע

9. Raulito Madridista

http://msc.wcdn.co.il/w/w-635/1684920-18.Xxx

קהאן וגלבוט החליטו לרדת מרכישת הפועל ת"א בגלל אירועי הדרבי. חיים רמון חזר מהנסיעה לארה"ב בידיים ריקות. ביום שני תתקבל ההחלטה בנוגע לעונש מאירועי הדרבי התל-אביבי. קנס כספי כבד במיוחד, בגלל הקופה הריקה של המועדון - עשויה להביא לשחרור שחקנים בינואר. מישהו מופתע?

אני חייב להגיד שהם לא נראו לי רציניים בין-כה.
    אני חייב להגיד שבדיוק בזמן ההתפרצות של האוהד כלפי זהבי - עברו לי מחשבות בראש שזה ישפיע.
    אני חייב להגיד שאני מבין אותם, גם בלי קשר לאירוע הדרבי.
    אני חייב להגיד שאנחנו משוועים לרוכש ואני דואג לעתיד המועדון הזה.

10. סמואל אטו Member

כמו בית״ר, אף רוכש רציני לא יגיע למועדון הזה.
    אין לאף אחד את האומץ להתחיל לחנך את הקהל של הפועל תל אביב.

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לבדוק את הטענה הזאת כל עוד תג המחיר של המועדון עומד על 40 מיליון שקל.

12. סמואל אטו Member

לא צריך לבדוק אותה זה מה שנקרא ״common sense".
    ולא שהמחיר הוא קריטריון פה לפי דעתי, אבל אם המחיר יהיה זול פשוט יבוא איזה הזוי סטייל טביב.

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאם להפועל תל אביב היה תג מחיר ריאלי, בן אדם מוגדר לקנות ממנו את הקבוצה וכמות חובות ידועה היא הייתה נמכרת מזמן. היום רוכש פוטינציאלי צריך לשלם 40 מיליון שקל כדי לקחת מרמון ובעלי המניות את החלק שלהם, לשלם חובות שאף אחד לא באמת יודע כמה הם גבוהים(ככה שאולי מדובר ביותר מ40 מיליון) וכל זה כש50% מהקבוצה תישאר אצל טביב עד אחרי הבוררות שלא נגמרת אף פעם, עוד גורם מרתיע.

14. סמואל אטו Member

מסכים שהמצב שלכם לא אידיאלי, אבל כל הבעיות האלה היו פתירות אם זה באמת היה שווה את ההשקעה.
    אני רואה את המצב בהפועל באותו אופן שאני רואה את המצב בבית״ר, לשניהם יש קהל שאף בעלים לא ירצה להתמודד איתו. מנהל רציני יצטרך לצאת נגד הקהל שלו כל שני וחמישי והם יעשו לו את המוות ברגע שזה יקרה.

15. Raulito Madridista

היום ב-15:00 מתחיל הדיון בבית הדין ויינתן גזר דינה של הפועל ת"א בעקבות אירועי הדרבי. בכל-מקרה, אני שם את העניינים האלה בצד ומדבר מקצועית בלבד ומעלה לכאן כמה סוגיות לגבי הקבוצה אם יש על מה לדון בכלל, כי לכולם אין ספק שזו הפועל ת"א הכי חלשה שהייתה ב-15 השנים האחרונות.

- אבו אל-היגא' - כמה הופעות יש לו בבוגרים? 5? בניגוד לליאור לוי שמתרוצץ כבר שנה בהפועל ועוד היה לו עבר בק"ש, והתרומה שלו להתקפה שואפת לאפס(כל-כך הססן ומרושל בפס האחרון) - אני מרוצה מהילד שנכנס ישר למים העמוקים ותוקף כמו שצריך. יש לו מסירה טובה מאוד. הגנתית הוא טעון שיפור, אין מה לעשות.
    - גילי ורמוט מרגיז אותי כבר משחק שלישי עם תנועות הידיים אחרי כל פס שלא הולך, ואתמול הוא גם קיבל החלטות פשוט גרועות. הוא היה חייב לסיים את המשחק הזה עם שער או בישול.
    - אני חושב שהפועל חייבת לשחק עם שני חלוצים במשחקים האלה נגד קבוצות קטנות שבאות להתגונן. בכל-מקרה, אם השאלה היא גוזלן או אזולאי - אז גוזלן בלי צל של ספק. יש לו משחק ראש מעולה והוא מחויב לקבוצה ועושה הרבה תנועה. אזולאי נתן אתמול עקב גדול ועוד מסירה יפה אבל הבן-אדם לא רוצה לרוץ גם אם הוא עולה לחמש דקות. לא ראיתי בחיים שחקן כל-כך אדיש בהפועל.
    - פאלח היה טוב אתמול והוא משתפר. הפועל חייבת שהוא ישתפר בגדול, אחרת זו תהיה אחת ההגנות החלשות בליגה. איך ספגנו רק 6 שערים ב-7 משחקים? תראו נגד מי שיחקנו. ברור שזו ההגנה החלשה ביותר שהייתה להפועל.
    - חבר שהולך איתי קבוע למשחקים אומר לי 'אל תדאג - אם הפועל תתדרדר לתחתית - יביאו רכש בינואר'. אבל אין לנו כסף!
    - ישראל זגורי לא הגיע לעונה הזו. כששגיב יחזקאל יחזור מפציעה אני מציע שישחק כחצי קשר וחצי חלוץ בהנחה שממשיכים עם מערך ה-4-5-1 הזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.