הפועל תל אביב 12/13: רן בן-שמעון הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏6/7/12.

1. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אחד מה"סמלים" הגדולים שלכם בשנים האחרונות אביחי ידין חצה את הכביש וחתם במכבי

2. Blanco 7 Member

איפה קראת

3. Don Joan Roman Member

הוא לא צריך לקרוא, הביא לכם ידיעה בלעדית.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/12
  4. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

זה הכל טוב ויפה, אבל היה נחמד לקבל איזשהו מקור לעניין הזה.

5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אז אתם מקבלים הוכחה לכמה התקשורת ספורט בארץ מנותקת מהספורט ועסוקה ברכילות צהובה
    בוא נראה כמה זמן ייקח לאופירה עד שהיא תפרסם את זה וכמובן שיהיה כתובית פרסום ראשון

6. זכאי Member

ואם טעית אז מה? כ"כ הרבה פעמים כתבת פה דברים בביטחון מלא שלא קרו. הייתי נזהר קצת לפני שאני כותב פה בביטחון מלא כזאת פצצה

7. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

הקישור הזה זה הכי קרוב שמצאתי, אבל מדובר פה על בני יהודה ולא על מכבי.

8. Civil Anti Madridista

בעסקה הקודמת בין הפועל ת?א למכבי פ?ת אמרו שהלוזונים עקצו אותם עם המעבר של עומר דמארי, לאחר שגם מכבי חיפה רצתה אותו אבל רק אלי טביב הסכים לתנאים של עמוס לוזון. ועכשיו, הגיע תורו של טל בן-חיים לעלות על המשקל, ובזמן שאיזי שירצקי רוצה להביא אותו לק?ש, עושה הרושם ששוב עקצו הלוזונים את הפועל ת?א שהסיכמו שוב להכנע לסחטנות של הלוזונים. אני לא מאשים את משפחת לוזון, הם יודעים לעשות עסקים. ואני בטוח שגם על תרנגולת הזהב האחרונה שלהם כרגע (דני פרדה) הם ידאגו להדביק לו תג מחיר שמן, ויצאו מרוצים שוב

9. yakov_y YNWA

טל בן חיים האריך בסוף את החוזה במכבי פתח תקווה או שחוזה שלו שם מסתיים בסיום העונה והחוזה בהפועל בעוד שנתיים?

10. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

http://www.one.co.il/Article/202818.html

11. Gaudi Member

עמותת 'האדומים' יוצאת לדרך!

12. Raulito Madridista

http://www.red-fans.com/newuploads/80.Xxx

טל בן-חיים לאחר החתימה בהפועל: "הטלפון השני שעשיתי אחרי שחתמתי להפועל היה לעומר דמארי. שיתוף הפעולה בינינו מצויין. תיהיה לנו את ההתקפה הכי טובה בארץ"(קודם הוא צילצל לאמו וחברתו שהמתינו ביחד בבית). עוד אמר דמארי:"חיכיתי המון זמן להגיד את המשפט 'טל בן-חיים, שחקן הפועל ת"א'. כבר שבועיים לא ישנתי בלילה ורציתי שהעניין יגמר. מאז שאני בבוגרים חלמתי להגיע להפועל, זו קבוצה עם הילה מסוימת ותמיד קינאתי בשחקנים שלה"

-----------------------------

האמת שכן, אמורה להיות לנו התקפה פנטסטית. הקישור צריך שידרוג אבל יש שני חלוצים שיכולים לעשות גול מכלום. תמוז העמיד רקורד כיבושים מרשים אבל בן-חיים יותר רעב ומוכשר ממנו. היה ברור שהוא יצורף על חשבונו. לדעתי תמוז איכזב בעיקר במשחק העונה מול מכבי חיפה בקריית-אליעזר בפלייאוף - במשחק בו הפועל הייתה בינונית ולא יצרה את כמות המצבים הרגילה - הוא לא הבקיע. בכל-מקרה מאחל לו בהצלחה בהמשך.

'הפצצה' היא יותר בנוגע לאביחי ידיו כי אני לא חושב שיש קבוצה אירופית רצינית על הפרק. מדובר בשחקן שההערצה כלפיו היא אדירה, כבר בלי קשר ליכולת המקצועית שירדה מאז הדאבל. אין לי בעיה לתת את המושכות לגורדנה, אבל אני מקווה שויקטור ממאיורקה יגיע.
    בנוגע לעומרי קנדה - גוטמן תמיד אמר שהוא הצליח לקדם כל-כך הרבה שחקנים - דגלאס, נאתכו, שכטר, גילי, לאלא - אבל איתו הוא פשוט נכשל. החצי שנה הכי טובה של קנדה בהפועל הייתה גם החצי שנה הראשונה שלו בהפועל, כשלא היו ציפיות. עד היום הוא מגביהה באופן נוראי ולעתים לא מספיק מרוכז. חבל כי הוא המגן הכי מהיר בארץ והוא עובר שחקנים כאילו הם לא קיימים.

אני כבר חידשתי את המנוי לשער 5. גם מנייה בדרך ככל-הנראה. לדעתי עדיין אנחנו לא מעכלים לאיפה זה הולך.

13. yakov_y YNWA

אם הבנתי נכון זה אומר ככה, הפועל תל אביב שילמה למכבי פתח תקווה חצי מיליון יורו על טל בן חיים שיישחק בהפועל רק 3 עונות (אין סיכוי שהפועל לא יינצלו את האופצייה) ואחר כך יהיה שחקו חופשי.
    מכבי פתח תקווה יצאו פראיירים ענקיים, סה"כ ירוויחו עליו חצי מיליון, יכולו לגרד מהפועל מיליון יורו.

14. שער 7 Member

מכל הדיבורים על ההתקפה, אני יותר מודאג שאין חיזוק בהגנה.

15. Don Joan Roman Member

אז לא הבנת.
    טל בן חיים האריך את החוזה שלו בפת לשלוש עונות מתוכן 2 להפועל תל אביב תמורת חצי מיליון אירו עבור 25 אחוזים מכרטיסו, כאשר בכל שנה יש לו סעיף יציאה בסכום של 2.5 מיליון יורו, במידה ותוך שנתיים הוא לא נמכר אז כל הכרטיס שלו חוזר אוטומטית למכבי פתח תקווה כשלהפועל יש אופציה להשאילו לעונה שלישית תמורת סכום כסף מסויים, ולמכבי פ"ת יש זכות לדרוש כל סכום וגם להאריך לו את החוזה אצלם כתנאי להשאלה, מה שהם עושים פה זה בעצם להרוויח חצי מיליון יורו על השאלה לשנתיים במהלכן אם יימכר הם ירוויחו עוד 2 מיליון יורו ואם לא הם חוזרים לאותו מצב כמו הקיץ, שנה אחת לתום החוזה.