הפועל תל אביב זוכה באליפות בדקה ה-92!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏14/5/10.

1. Green Lantern Member

אני דווקא מאוד חושש מהמשחק הזה.
    נכון,על פניו הכל ניראה מבטיח,בלומפילד מלא בירוק,בני יהודה עייפים ושפופים מהגביע,אין להם על מה לשחק והשוער הראשון שלהם מורחק מהמשחק.
    אבל בכל זאת,אני בכלל לא בטוח,אולי זה מהלחץ שלפני - לא יודע.
    אני לא מפחד מבני יהודה,ברור לי שאנחנו טובים מהם בכל עמדה,מכבי חיפה לא יכולה להפסיד את המשחק לבני יהודה,אבל היא בהחלט להפסיד אותו לעצמה,למכבי חיפה,זה החשש הגדול שלי.

יש לי הרגשה שהפועל תתן הצגה בטדי.
    בית"ר כבר בטוחים שהפועל לא תזכה באליפות ואין את ההרגשה כבר על הנקמה מ84,הקהל הביתרי לא ימלא את טדי אבל הפועל תקבל דחיפה מלא מעט אוהדים שיעשו את הדרך לטדי.

2. Number 8 Member

הנאחס תמיד עובד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. nitzanerman Member

מה שצריך לקרות הערב כנראה יקרה, סביר להניח שמכבי חיפה יניפו את צלחת האליפות אבל כמובן שעדיין אי אפשר לסגור שום דבר ובכדורגל כמו בכדורגל הכל יכול לקרות.
    הכי אבסורדי יהיה אם מכבי חיפה יפסידו לבני יהודה והפועל ת"א לא תשכיל לנצח את בית"ר ותאבד את ההזדמנות לזכות באליפות.

אני חושב גם שגולים במהלך המשחקים השונים ישפיעו על הגישה של הקבוצות במשחקים אחרים, אם הפועל ת"א נגיד תבקיע גול מוקדם זה יגרום לשחקני מכבי חיפה להלחץ ולהתאמץ הרבה יותר..נראה מה יהיה, בהחלט צפוי ערב מעניין

4. riquelme1 Member

אני לא רואה את בני יהודה מתאמצים היום יותר מדי, אני לא חושב ואפילו בקצת שהם יפתחו רגליים כמו הזבל הצהוב, אבל בהחלט לא רואה אותם טורפים את המגרש, העונה שלהם כבר גמורה ואחר ישהפועל לקחו להם את הגביע, קשה להאמין שהם יוציאו תיקו. חיפה קבוצה מלאה באופי, ואני די בטוח שהיא תנצח.

הפועל צריכה לנצח בטדי ולקוות לטוב, עם הפועל לוקחים אליפות היום, אני יהיה המאושר באדם, עם לא.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

משהו שמאוד מפריע לי... איך קורה שקבוצה באה למשחק חוץ ופוגשת 90% יהיה הקהל שלה...

אל תבינו אותי לא נכון, אני לא שונא את חיפה, אין לי כלום נגדם...אבל רק בארץ משחק חוץ שקובע אליפות הופך להיות משחק ביתי, לפני כמה שנים באליפות של מכבי שפשוט העבירו לר"ג והיו 35 אלף צהובים...

דברים כאלה פשוט לא מובן לי...סבבה אז הקבוצות הקטנות רוצות לעשות קופה, אבל קצת ספורטיביות...קצת כבוד למקצוע...

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני בטוח שאם מכבי חיפה הייתה משחקת נגד קבוצה עם קהל זה לא היה קורה, מה לעשות שבני יהודה אמורה להביא למשחק הזה לא יותר מ-2,000 צופים... אז במקום מושבים ריקים יהיו אוהדי חיפה, כמו שצריך להיות.
    העדיפות היא לקבוצה הביתית, ובני יהודה לא אמורה להביא יותר מדי קהל למשחק הזה.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק במיליון אחוז...לצערי זאת המציאות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

8. riquelme1 Member

זאת המציאות בכל מקום.

9. Igi Member

ר"ג עולה ל-2:0 בעילות. אני מאד מקווה שהתוצאה תישאר כך וה'אורדונים'(לשעבר?) ישארו בליגה בלי שום מבחנים וחרטות, היא וחיפה הקבוצות שלקיזוז יכולה להיות ההשפעה הגדולה ביותר עליהן. בקיצור מגיע להם להישאר.

10. הרצליה Member

7-0 בעילוט, הייתי מוריד את נצרת שתי ליגות.
    גועל נפש.

1-0 לעכו, טוב מאוד!!!

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/10
  11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני לא מאשים את נצרת בפתיחת רגליים. הם פשוט פתחו רגליים כל העונה. הם לא היו בליגה של אף קבוצה למרות גרגורי. רציתי שהם ישארו, בטח על חשבון עכו, אבל מה אפשר לעשות?

מאוד מאוכזב שעכו ניצחה. עכו בלי כסף, בלי קהל ובלי מגרש - מאוד רציתי שהם לא ינצחו ויעופו במבחנים מול כפר סבא...

12. הפועל_23 Member

אם חיפה יזכו באליפות אז הפועל ר"ג היא הקבוצה היחידה שהפלייאוף והקיזוז פגעו בה.
    להזכירכם ר"ג פתחו את הפלייאוף במקום הראשון בפלייאוף התחתון במרחק גדול מאוד מהקו האדום.

חבל. יהיה קשה מאוד נגד כפ"ס.

13. איגור .פ. Member

אחי נצרת צריכה להענש בצורה חמורה על התצוגה היום.

אם הם לא נתנו במתנה את המשחק זה שקר...

חבל על רעננה למרות שזה היה צפוי שירדו.

הפועל ר"ג לצערי תצטרף אליהם עוד שבוע ,וכפ"ס תצטרף אלינו לליגת העל..

14. kfiros Member

בושה וחרפה לראות את המשחק שהיה בנצרת היום. חוסר ספורטיביות לכל הדעות.. כל שחקן ושחקן של נצרת שהיה על כר הדשא היום צריך להתבייש מעצמו. ירידת ליגה "ושבירה מנטלית" לא צריכות להוות תירוץ ליכולת כזאת. הפועל רמת גן שיחקה נגד קונוסים!

בכל מקרה מגיע מברוק להפועל עכו על ההשארות.. אבל הם צריכים לקחת בחשבון שבשנה הבאה רעננה ונצרת לא ישחקו בליגת העל והפועל עכו הופכת "אוטומטית" לאנדרדוג של הליגה. אני מקווה בשבילם שישכילו ללמוד לקחים מהעונה החולפת ולא פחות חשוב שישאירו את ירון הוכנבוים שעשה עבודה נהדרת וכמובן את השוער המצויין דודו גורש שבלעדיו הקבוצה לא היתה שורדת בליגה. מעבר לזה, שנה הבאה הקבוצה תחזור לעכו לאחר גלות בנצרת וחובת ההוכחה של האוהדים לדחוף את הקבוצה מעל לקרבות התחתית.

באשר להפועל רמת גן.. מאוד קשה להיות אוהד שלהם בימים אלו. לא רק הצרות הניהוליות וסוגיית האיחוד, עכשיו גם סכנת הירידה שהופכת לסבירה. בכל מקרה גם אם הקבוצה תשרוד, חשוב שהאוהדים יבינו שיש שתי אפשרויות סבירות- אחת שהקבוצה תיכנס להליכי פירוק ועלולה לא להצליח להעמיד קבוצה בעונה הבאה. אפשרות שנייה שהקבוצה תעמיד קבוצה מאוד דלה שלא תמצא את מקומה בליגה ומהר מאוד תבטיח את הירידה. אולי עדיף קבוצה שנלחמת למעלה בלאומית מאשר בשר תותחים בליגת העל.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז באיזה דקה בני יהודה סופגת את הראשון?
    בני יהודה קבוצה עם מסורת בלא להצליח לדגדג את הגדולות, אם זה יקרה דווקא היום זה יהיה מדהים, אבל קשה לי מאוד לראות דבר כזה קורה, תסריט כמו משחק חד צדדי, גם בתוצאה, נראה לי הגיוני יותר.