הפועל תל אביב בכדורסל

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י King Kenny, ‏21/6/07.

1. George Best Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx קלאסה של הודעה חיים.

2. King Kenny Member

ברור שלא הריסת אוסישקין החריבה את הפועל אלא ההנהלה הבת זונה שבראשה שאול אייזנברג הבן זונה (שוב פעם, מצטער, אני לא יכול למנוע את הקללות כלפי ההנהלה ושאול אייזנברג). הריסת אוסישיקין זה הריסת היסטוריה.

לא אכפת לי כרגע מכל האיצטדיונים שיהרסו ונהרסו אכפת לי כרגע מאוסישיקין.

3. בית"רי מלידה Member

תגיד, אתה לא מבין שזה לא ראוי לשחק בכזה מקום? חלאס - זו מחראה!

תאמין לי שגם מגרש מכבי הפתוח ליד שוק בצלאל זה חתיכת הסטוריה, אז מה?

רוני בר און ( היום שר הפנים ) העביר בזמנו את הביתיות של בית"ר מימק"א המיתולוגי לבלומפילד ( סמל של הבועל ומכבי ) ובית"ר לקחו שם אליפות ראשונה. זו הדוגמא!

מי מוכן לראות משחק כדורסל בימינו ללא מיזוג?

אפילו ימיו של המדיסון סקוואר גארדן ( זה המיקום השני שלו, הישן היה ממוקם כמה בלוקים דרומה ) קרובים לסיומם, ומתכננים כבר אולמות חליפיים.

אפילו כדורגל אני רואה עם מיזוג ( בבית...).

4. King Kenny Member

צריך לעשות שיפוץ רציני שיכלול החלפת פרקט וסלים (עכשיו כבר אין ברירה) ושיפור תשתיות.
    זה לא כזה מסובך.

נ.ב- בלומפילד זה לא הסמל של מכבי אלא רק של הפועל.

5. בית"רי מלידה Member

בלומפילד? גם הוא כבר מיושן.

למה אוהבים אותו? מיקום, קירבה לקהל.

איצטדיונים צריך לבנות מחוץ לעיר, רק ככה אפשר לבנות מתקן גדול וראוי לשמו!

6. Paolo Maldini שחקן ותיקים

יש משהו במה שאתה אומר.

7. Number 8 Member

חשבתי שזה הפועל "חניה" ת"א..

הדבר שהכי מעצבן אותי זה ש"בצעדה למען אוסישקין", ישנם ילדים בני 13-16 ומעלה שהולכים ביחד עם כל אוהדי הפועל כדי להרגיש מקובלים למרות שאין להם מושג מה זה אוסישקין, מה המגרש היה בשביל האוהדים, הסמל, הכל.

8. King Kenny Member

אתה יודע לקרוא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx זה היה בתגובות בלינק שהבאתי....

9. Number 8 Member

קראו להפועל כך ברגע שהחליטו להרוס את אוסישקין ולהקים שם מגרש חניה. האוהדים חשבו על זה עוד ממזמן, לא צריך שום טוקבקים. כנראה שאתה עדיין לא מכיר את היכולות של אוהדי מכבי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

לאן הוא נעלם.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/6/07
  10. samoel Member

אני כאוהד שרוף של מכבי דווקא לא שמח עם החחלטה להרוס .אם כי היא מאוד במקום. זהו מתקן ספורט שלא ראוי. מכבי לא מתקלחת שם בגלל שאין מים חמים עכברים שרוצים בחדרי ההלבשה ולא פעם ג'וקים היו יוצאים מהמים(טוב זה המצאה שלי אבל יש מצב שזה נכון קרה לבן דוד שלי ובאולם בתת רמה שכזאת זה אפשרי.)

האולם הזה חשוב לספורט ולכדורסל הישראלי. הקבוצה הזאת חשובה ליריבות, לכדורסל, אבל באמת שהאולם בכלל לא מתאים אפילו לא לליגה למקומות עבודה. אם באמת ישפצו אותו, ישימו מזגנים, ירחיקו את הקהל מהפרקט ויתחזקו אותו בצורה מלאה באופן שותף(כמו כל מגרש ספורט תקני). אז בהחלט אין מקום להרוס את אוסשקין מה שכן לא אני צריך להיות אחראי לזה, אוהדי הפועל תעשו במקום לבכות.

11. King Kenny Member

דבר ראשון, למה צריך להרחיק את הקהל מהפרקט?

דבר שני, המחאה הזאת של אוהדי הפועל נראית לך כמו כלום?

12. samoel Member

1) כי לא הגיוני שכשקבוצה יריבה תשחק באולם קיימת סכנה ממשית, ראה מקרה שלף שבו לשחקן נגמר הפתיל והוא עלה לקהל, וזה עוד במשחק נבחרת להזכירך. כמובן שאותו דבר יכול לקרות גם מהכיוון ההפוך.
    2) אני מתכוון משהו ת'כלס לבוא עם קבוצת משקיעים לקנות את האולם או לחילופין להציע שיפוץ מחאה שמחאה, תיהיו אקטיביים.

13. King Kenny Member

זה בלתי אפשרי לשפץ בלי אישור מהעירייה.
    כמובן שהעירייה לא תיתן אישור כי היא רוצה לבנות חנייה מחורבנת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/6/07
  14. samoel Member

תירוצים.
    אני אתן לך דוגמא הכי טובה מהחיים שלי!

רצו לבנות לנו מול הבית מרכז מסחרי. אבא שלי התארגן עם כל השכונה החתימו והביאו תוכניות חלופיות ומה חשבת שיבנו? לא בנו. תמיד יש מה לעשות סליחה שאני יורד עכשיו לפסים של שנאה אליכם כי באמת אני לא סובל את הפועל. אתם מטומטמים ,ועוד לחשוב שיש לכם מלא עורכי דין ואנשים יחסית במעמד גבוה ומבוסס שאוהדים את הקבוצה , פחחח.. אני מבין למה אתם קהל של 20 אלף שרופים בערך וזהו, תמיד יש מה לעשות ולא הגיוני שלא תביאו תוכניות חלופיות והערייה לא תקבל את זה, אתם תושבי ת"א מחובות הדמוקרטיה להקשיב לכם ,יקשיבו כאשר תמנו גוף מיצג אבל אתם באים כמו שכונה. זה פשוט בזיון!.

אני לא נכנס לפה יותר את שלי אמרתי.

15. King Kenny Member

להזכירך הייתה עצרת מאורגנת ומסודרת בה נאמו כל האנשים שקשורים או היו קשורים לאוסישקין, היו עצומות, מה לא היה, פשוט רון חולדאי תקוע על זה שהוא רוצה חניה במקום אוסישקין.