הפועל ר"ג 09/10 - נשארים בליגה אחרי 0:1 על כפר סבא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הפועל_23, ‏17/7/09.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

• בסיום ההפסד, 3:0 למכבי פ"ת, רצה נעים לקחת אחריות והציע את התפטרותו, אך היו"ר ירון קוריס השיב בשלילה.
    השניים המשיכו לאסיפה קשה מאוד עם השחקנים, בסיומה קיבלו הקשרים הרוויה קובאצ'ביץ' וקובי חסן הודעה על שחרורם מהקבוצה.
    http://sports.walla.co.il/?w=/157/1628164

2. שלו Guest

לא נפסק השוק?
    קבוצה כמעט בלי תקציב שרק עלתה מהלאומית, שירדו אל הקרקע, זה המצב וזה מה יש, הם לא עלו בשביל לקחת אליפות.
    כל הפסד בליגה הזאת חייב להיות דרמה קווין.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לירון קוריס שלא הלך עם הזרם ונכנס בשחקנים שלו במקום במאמן. הגיע הזמן שהאש תוסט לעבר השחקנים כדי שאולי זה יעיר בהם את תחושת האחריות האישית והקבוצתית.
    המסר שהועבר לשחקנים כעת הוא שבעל הבית לא קונה את הבלוף שלהם ושכדאי להם להתחיל להשקיע אם הם רוצים להמשיך ולשחק בליגת העל.
    מבחינתי, מדובר במהלך שמוסיף לירון קוריס כבוד אצלי, למרות שמדי פעם הוא יוצא זבל גם כלפי אוהדי הקבוצה שלו.

4. ENGLAND Member

ברוף שפטרנו מקובי חסן

5. שגיא Guest

אני גם לא מבין את התגובה החריפה הזו. הפועל רמת גן קבוצת תחתית בסך הכל וההפסד הזה הוא בסך הכל הפסד רגיל בסופו של דבר.

6. Ariel Member

יש דברים שהם מעבר להפסד, שחקני הפועל ר"ג נראו אתמול כמו באסופה של לול תרנגולות.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי חסן היה כזה גרוע העונה?

8. ENGLAND Member

לא רק העונה, כבר שנתיים,
    אני לא זוכר שהוןא ירד לתקאל או נגח בשנתיים האחרונות,

יודע מה אני לא זוכר האם הוא רץ במשחק בשנתיים האחרונות

9. הפועל_23 Member

וואו אני לא מסכים עם כל כך הרבה תגובות מהדיון הזה.
    קודם כל ה3-0 הזה של מכבי פ"ת הוא כן דרמה גדולה מבחינת הפועל ר"ג, בעיקר היכולת במשחקים האחרונים שהגיע לשיא בביזיון הזה.
    לא מסכים עם ילו דאיימונד, לדעתי המאמן אשם הרבה יותר מהשחקנים שלדעתי יש להם פוטנציאל והם יכולים לשחק טוב אבל המאמן מסרס העונה כל חלקה טובה בקבוצה הזאת.
    לא מסכים עם אינגלנד בנוגע לקובי חסן, לדעתי בין היחידים בקבוצה שיש להם כדורגל ויודעים להניע כדור וגם לא מפחדים לקחת את הכדור, גם אחד היחידים שנותן כדורי עומק ונותן פס לגול.
    שחרורו תמוה ביותר ולא ברור למה חושבים עכשיו שעומר בוקסנבוים יוכל להניע לבד את הקישור של הקבוצה. שניהם ביחד היו יכולים להועיל.
    בכלל מישהו יכול להסביר לי איך 2 שחקנים שפותחים אצל המאמן הזה בכל משחק פתאום משוחררים?
    אם הם היו כל כך גרועים למה הם פתחו? ואם הם טובים בשביל לפתוח אבל לא מספיק אז למה לא להוריד לספסל ולהביא טובים יותר?
    למה עומר פרץ אלי לוי עמית אוחנה עדיין בקבוצה הזאת וקובי חסן משוחרר?

נמאס לי מהמאמן . מהחילופים ההזויים שלו. מההרכבים החולניים האלה. מהפחדנות הזאת. משיטת המשחק הזוועתית הזאת. מהתירוצים שלו. מגניבת הדעת שלו.
    נמאס מבונקר נגד עכו ב10 שחקנים בבית.

10. ENGLAND Member

אתמול היה שביתה של שחקני רמת גן.
    כבר כמה חודשים לא קילו משכורת. שחקנים בכירים מהם יצאו עם זה לתקשורת בקרוב.
    קוריס איים עליהם שמי שלא ישחק לא יראה שקל( בלווא הכי לא רואים כסף).
    שסרג' איילי שמע את זה , הוא וקוריס כמעט הלכו מכות.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

• גל העזיבות תופס תאוצה: אחרי דניאל יאמר ואלונה ברקת, גם ירון קוריס, הבעלים של הפועל ר"ג, צפוי לסיים את הקשר עם הקבוצה בתום העונה.
    לטענתו: "אני עייף. אני חושב שעשיתי מספיק בשביל הפועל רמת גן ושילמתי מחיר כבד מכל הפרמטרים שהתבטאו ברמה הכלכלית, המשפחתית והציבורית. אתה לא זוכה להערכה על דברים שאתה עושה, ותמיד מגדפים אותך והקהל משמיץ אותך".
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3856147,00.html

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

• איש העסקים, מורי ארקין, שידוע כאוהד המועדון, מתעניין ברכישת הפועל ר"ג.
    זאת כדי למנוע תהליך של פירוק ולשמור על משכורות העובדים במועדון. איש העסקים, שהחזיק בעבר בחברת תרופות מתעסק היום בין היתר בחברה המתעסקת בביו-טכנולוגיה.
    http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.75133.html

13. שלו Guest

החלוץ אלירן אסאו שהגיע להפועל ר"ג בינואר הפסיק להגיע לאימוני הקבוצה על דעת עצמו ובקבוצה מאמינים כי השחקן פרש מכדוגל עקב מיעוט הדקות אותם קיבל. השחקן לא מספק תשובות לצוות המקצועי ובתחילת היעדרויותיו אמר כי הוא לומד, יובל נעים לא יודע כרגע היכן נמצא החלוץ לאחר שסוכנו הודיע למנעים שיקבל תשובה על היעדרויותיו אבל עד עכשיו - אין קול ואין עונה.
    http://www.one.co.il/Article/154911.html

14. idos87 Member

פרש מכדורגל בגלל שהוא לא קיבל דקות משחק? נראה לי קצת הזוי...

15. שלו Guest

כמובן שזו לא הסיבה, כל הסיפור הזה הזוי לכשעצמו...