הפועל "מגדל" ירושלים 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏15/9/06.

1. The Magican Member

ירושלים שיחקו טוב מול הקבוצה עם התקציב הכי גדול ביול"ב ואולי גם הטובה במפעל, אבל ירושלים יכלו לנצח אד קוטה מקבל החלטות לא טובות לא דומימנטי מספיק, הישראלים למעט מאיר טפירו לא מספיק טובים,אין מחליף לאוסטין שבקושי קיבל דקות מנוחה ואין ריבאונד הגנה. אני מאמין שתאמאר סליי יחזור ירושלים היראו יותר טוב, אבל עדיין אל מספיק כדי להתמודד עם מכבי.

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

דן שמיר עושה טעויות כל כך רלוונטיות למשחק שהקבוצה הייתה יכולה לנצח.
    תאמר סליי מיובש על הספסל בלי סיבה מיוחדת,הוא כבר כשיר 100%.
    לא משתמש בשחקני ספסל,מחפש לשחק רק עם השמות ! ולא עם היכולות שיש לו !
    וכן אני חושב שבגלל זה הוא יחטוף בראש ביום ראשון.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ירושלים כך או כך יחטפו בראש יום ראשון. אומנם מכבי לא מוכנים עדיין בקבוצה החדשה שלהם, אבל אתם עוד יותר לא מוכנים. מה גם שזה בנוקיה... בהרכב שני זה יהיה צהוב 10+

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שהוא לא היה משתמש באחד השחקנים הכי טובים שלו, אם הוא באמת היה כשיר.

ראיתי את מכבי תל אביב וראיתי את הפועל ירושלים ואני לא בטוח שמכבי תל אביב הולכת לנצח את המשחק. אני חושב שלהפועל ירושלים יש מה להציע. זה תלוי בעיקר במכבי תל אביב, אבל אם לא הייתה התקדמות מאז מלאגה ושוב המשחק של וויל ביינום הוא שיכריע, אז יכול להיות שמול הפועל ירושלים לא יהיה לו מזל.

5. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

השלה הגדולה היא איך סליי יחזור? אם הוא יחזור סליי של פתיחת העונה שעברה או של סיומה? בגדול אין מספיק עומק לקבוצה ורוב האחרוית נופלת על טפירו ועל קוטה שקוטה הוא לא מסוג השחקינם שמסוגלים לקחת הכל עליו וגם טפירו עושה הרבה שטויות, שמיר לקח סיכון אינ רוצה להאמין שהוא יצליח, כמו הסיכוי שדורקר לקח ב2004.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא הוא אופיר? ממה שזכור לי מקוטה (אומנם מימים טובים יותר שלו) הוא דווקא לא "רכז" אמריקאי קלאסי אלא רכז אמיתי, מקבל החלטות נכונות ומכניס את שאר השחקנים למשחק ביחד עם יכולת התקפית לא רעה בעצמו. עוד בלאגניסט סטייל הוראס או קינג סולומון ואבדנו.

(אני עדיין מפנטז על מיירה צ'טמן, זה רכז!)

7. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לראות את זה אחרי משחק או שניים אבל שתתחיל העונה תראה שזה מתפשט.

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לאחר שראיתי כי מכבי הפסידה אתמול לפרטיזן במשחק דיי מביש.
    אני לא יודע כבר מה תהיה התוצאה אבל מה שכן יהיה משחק ככל הנראה משעמם.
    הפועל שיחקה נגד קבוצה טובה בכמה רמות מפרטיזן.

9. The magician Member

טוב אף אחד לא מעדכן את את הדיון אז הנה:
    הסתיים המשחק בין סיינה להפועל ירושלים שניצחה 85-80 בבית זהו ניצחון ראשון של ירושלים ההעונה (לא כולל את גביע ווינר).
    ירושלים שיחקו מפוזר אבל העיקר ניצחו באוורס חייב לפתוח במקום טפירו שבכושר רע בעמדה מס' 2 אחרי משחק טוב.
    קלעים:

ירושלים: אוסטין 18 ו-11 ריבאונדים, אוורס 14 ו-7 ריבאונדים, גולמאץ 11, טפירו 8, אור 8, סליי 8, קוטה 7 ו-5 אסיסטים, מרקוביץ' 6 ו-8 ריבאונדים, פניני 3, חג'ג' 2.

סיינה: פורטה 17, בויסה 17, מקינטייר 13, סאטו 10, קאוקינאס 8, סטונרוק 7, אזא 4, קרארטו 2, באקסטר 2.
    לאחר המשחק טפירו אמר שלשמיר יש מזל שעלה לשחק לקישור לחצו כאן

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/06
  10. Spanish Weapon Member

ירושלים היום נראית כקבוצה החלשה ביותר מקצועית בשנים האחרונות.
    משחק התקפה זוועתי , משחק הגנתי מחפיר כשאין ריבאונדר הגנה.
    אד קוטה הגיע כדי לעשות סדר במשחק , להיות גארד אמיתי ואיכותי והיכולת העלובה שלו משפיעה על כל הקבוצה.
    היחידים שמחזיקים את ירושלים על הרגליים בסופו של דבר אלה הישראלים מתן נאור,חג'ג' ובמקרים מסויימים גם טפירו שבלעדיהם ירושלים היום הייתה מושפלת מול קבוצה חלשה בכל פרמטר ממנה.

11. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע הזמן לומר לשמיר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx .
    הוא נכשל בכל פרמטר, הוא לא הביא זרים איכותיים, נכשל בבניית הקבוצה, ויתר על צעירים איכותיים כמו לימונד ומאור לוי לטובת הזרים שלו, אין לו מערכת יחסים בריאה עם השחקנים והכי גרוע אין לו ניסיון בכלום.

אבל את מירב הטענות יש לי להנהלה, קודם כל זה התחיל עוד בקיץ שהם החליטו לא לוותר על אוסטין וסליי, שחקנים מאוד לא יציבים שידוע שלא יכולים לסחוב את הקבוצה, הבאת הזרים ואני לא בטוח שאת כל הזרים הללו שמיר רצה, אי התערבות בריב בןי טפירו לשמיר שצריך לקטוע אותו, והכי גרוע זה מה שאני מריח, מה שהיה לפני שנתיים עם דרוקר, שבמקום לזרוק אותו כבר אחרי ההדחה מהגביע, הם השאירו אותו עד סוף העונה והכתובת הייתה על הקיר(הדחה בשלב הבתים ביול"ב, הדחה בשמינית גמר הגביע, ואי הגעה לחצי הגמר בליגה וסיום שביעי של העונה הסדירה).

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההחלטה הכי גרועה של דן שמיר הייתה לבנות את הקבוצה על יוריצה גולמאץ. מצד אחד, הוא חייב אותו כמעט לכל תרגיל בהתקפה. מצד שני, יוריצה גולמאץ לא יכול לספק כדורים חוזרים, לא בהגנה ולא בהתקפה. זה גם יוצר מצב שלעיתים אד קוטה מיותר ולעיתים גם תמאר סליי, שגם ככה לא מקבל הזדמנויות.

13. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אין בזה שום טעות.אם שמיר ה"מאמן" של הפועל יחשוב קצת ולא יתן לגולמאץ' פעם לשחק 35 דקות ופעם 5דקות אחר כך לא יבין למה הוא לא מספק לו את מה שהוא היה צריך לספק לו.יוריצה גולמאץ' מגיע בגלים פעם הוא שוטף את המגרש ובפעם האחרת הוא פשוט גל חלש.הוא חייב לקבל יציבות מבחינת דקות.אבל במילה אחת לדן שמיר ---> הביתה !
    אד קוטה הוא קטסטרופה,גמר את הסוס שלו.נתן כמה עונות סבירות באירופה,אבל הוא כבר שנתיים משחק כדורסל רע מאוד,קשה מאוד להפועל לקבל אותו כפליימיקר בשביל זה יש את באווארס התותח.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

היה להפועל מאמן טוב, ועכשיו הם עשו הימור מוזר להביא מאמן צעיר (לא יודע למה). זה בנתיים לא מוכיח את עצמו, ועוד כמה מחזורים נראה מאמן אחר על הקווים להפסיק ת'ביזיון הזה.

15. אבו Member

אלבר, אוסטין מאז ומתמיד היה אחד היציבים בירושלים. היחיד שמשחק כדורסל