הפועל כפר סבא 07/08 - לא נתפשר על פחות ממרכז טבלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Robson de Souza, ‏10/7/07.

1. כפר סבא בנשמה! Member

סיריל שאפוי שוחרר והאמת ממה שראיתי ממנו באימון לדעתי הוא לא שיחק תקופה ארוכה ,אין לו כושר משחק והוא חלוד ברמות

2. beitar4ever Member

לאוחנה יש עין טובה אכן כך ,הוא באמת חלוץ מצוין טוב שהוא החליט כך, לפי מה שראיתי אותו הוא שחקן מצוין בעל יכולות נדירות, עכשיו יהיה ליבואה חלוץ טוב שישלים אותו, ותהיה לכפ"ס התקפה טובה.

3. קינג לדלי Member

http://www.youtube.com/watch?v=FOmbQP0sWq4

המנון הפועל כפר סבא.
    השיר הוקלט ע"י אוהדי הקבוצה וינוגן לפני כל משחק.
    השיר במקור הוא ההמנון של סלטיק ואלון מהפוגי תרם מילים בעברית.

4. כפר סבא בנשמה! Member

האמת לגבי שאפוי לא צריך עין חדה כדי להבחין עד כמה הוא בכושר ירוד. לגבי טביעת העין של אוחנה בוא נראה איך אגבור יוכיח את עצמו לפני שנהלל.ואני הראשון שיפרגן לאוחנה על טביעת העין.

5. הרצליה Member

דווקא לפי מה שראיתי מאוגבור במחצית השנייה נגד הפועל תל אביב בגביע הטוטו לא התרשמתי במיוחד, הוא אמנם הבקיע שער אבל יכל להבקיע עוד שתיים לפחות וצריך לזכור גם שהפועל לא שיחקה עם חולייה אחורית לגיטימית בליגת העל במשחק הזה.

6. כפר סבא בנשמה! Member

אני מזמן לא בוחן שחקנים ע"פ גביע הטוטו לפני שנתיים הגיע לכפ"ס זוראן ראיוביץ נתן משחק ע-נ-ק בגביע הטוטו מול נתניה ומאז שום כלום.ומאידך מיבואה לא ממש התרשמתי בהתחלה עד שלאט לאט ממשחק למשחק אחרי שהתחבר לקבוצה הבנו איזה יהלום יש לנו ביד אם רק היה מנצל חצי מהמצבים שלו הוא מלך השערים בהליכה.יבואה לא יישאר בכפ"ס עוד הרבה זמן ידוע לי על הצעות רבות שיש לשחקן מליגות אירופאיות בינתיים נישאר לנו להנות ממנו כמה שעוד ניתן

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/07
  7. כפר סבא בנשמה! Member

בראבו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לקבוצה על משחק פנטסטי בבלומפילד.זאת רק תחילת העונה ואין מה להיסחף בוודאי אבל עד כה בהחלט כמו שאוחנה ציין "פתיחה חלומית".
    נראה כי אוחנה פגע בול בשני המגינים שתומכים המון בהתקפה גם הקרדיט מגיע לו על כך שאלירן סימון מועדף על חשבון אבובקרי דבר שבהחלט מוכיח עצמו.מעניין יהיה לראות איך ישולב החלוץ החדש אגבור בשבוע הבא.
    שימו לב שכפיר אדרי אפילו לא היה חילוף שלישי אתמול למרות שעל הספסל כמעט ולא היו שחקנים בעלי אורינטציה התקפית,לטעמי אדרי ישוחרר בשלב כלשהו ברגע שתהיה לו הצעה קונקרקטית.

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/07
  8. beitar4ever Member

אם מסתכלים על זה יש לכפ"ס קישור מדהים פשוט, וגם ספסל מצוין תיראו אתמול מי ישב על הספסל ,אבובקרי אחד הקשרים האחוריים הטובים ביותר בארץ, כפיר אדרי שהיא שחקן מצוין בהרצליה , קובי מויאל שהיה גורם חשוב לאליפות של בית"ר בנוער, ובהרכב משחקים ארבעה קשרים תותחים ,ישראלביץ' ,לוז, סימון,ידין, פשוט חוליית קישור כולל הספסל מדהימה.

9. אלי אוחנה ג'וניור Member

משחק ענק של הפועל כפ"ס.
    מכבי ת"א אחת הקבוצות העלובות בליגה.
    משחק פנטסטי של הפועל כפ"ס, שאפו!

10. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

כל הכבוד להפועל כ"ס פשוט גרמתם לי להתאהב בקבוצה שלכם איזה כיף לראות אותכם משחקים אוחנה עשה בחירת שחקנים מעולה והוא מפתיע אותי באמת לטובה.
    רק שתמשיכו ככה הלוואי!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx