הפועל חיפה 2021/22: מאמן חדש, מטרות ישנות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י HHFC1924, ‏16/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Melikson24 Member

כל הכבוד לאלישע והפועל חיפה על צבירת הנקודות, אבל המבחן האמיתי שלהם בכל הקשור ללשרוד בצמרת יהיה בסיבוב השני. אז כבר כל המימרים וקורצקים יביאו להם הרבה פחות קרדיט ויתייחסו אליהם כמו קבוצת צמרת לכל דבר.
    ראינו המון קבוצות בטן שפתחו מצוין ונפלו בתקופה הזאת. לא חושב שלהפועל חיפה יש את העומק בשביל לשרוד עונה שלמה במקומות 2-4.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין סיבה שהפועל חיפה לא תראה בעצמה מועמדת טבעית לסיים לכל הפחות במקום הרביעי.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

https://ynet-images1.yit.co.il/picserver5/crop_images/2021/10/24/BJzDLXmIF/BJzDLXmIF_0_0_1125_1280_0_x-large.Xxx

כתבה גדולה היום על אלון תורג'מן בידיעות אחרונות - שבעה שערי ליגה ועוד בישול העונה בשמונה מחזורים וגם פנדל מוחמץ. כבר היו לו עונות יפות של 12 שערי ליגה כשהפועל חיפה זכתה בגביע ואפילו 15 במכבי חיפה (2013/14).

הזכירו את החזרה שלו לארץ, אני אישית לא ידעתי או שפרח מזכרוני לגבי המחלה, הפאניקה וקשיי הנשימה והבדידות הנוראית. מרגיש שקטלתי אותו יותר מדי על העונה שעברה ונראה שהסבלנות משתלמת. מה שכן, אולי הוא התפספס קצת על ידי קבוצות אחרות? באמת נראה גולר של פעם, לא יותר ולא פחות, שחקן די קבוצתי. לא חושב שהוא היה קורס בלחץ של קבוצה גדולה. בהחלט הייתי רוצה אותו בהפועל תל אביב. מה דעתכם עליו?

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצא את המקום האידאלי עבורו,מרגיש בבית בהפועל חיפה,ואין לו סיבה לעזוב (בדומה לבן בסט בזמנו). בכושר הנוכחי הוא שווה זימון לנבחרת.

5. Raulito Madridista

לירן סרדל שהוא אחד השחקנים האהובים בהפועל חיפה - עם דברים מעניינים בריאיון ל-103FM: השינוי הגדול בקריירה שלו (אני אכן לא זוכר אותו כמגן מי יודע מה), ה-'לא' למכבי חיפה וכמובן המטרה העונה היא פלייאוף עליון, אל תשאלו אותו על אליפות:

"לפני שלוש שנים עברתי פציעה לא פשוטה ואחרי שחזרתי העבירו אותי מעמדת המגן לעמדת הקשר. אני חושב ששם חל השינוי. זו כבר שנה שלישית שאני שחקן הרכב קבוע, עם מעמד אחר וגם מביא את היכולת במגרש. אך אם אני לא אהיה טוב, אני לא אשחק".
    על המו"מ העיקש בקיץ ואם פחד שהרומן יסתיים: "היה חשש שלא אמשיך בהפועל חיפה, אבל אלישע לוי ממש רצה אותי מהרגע הראשון ודיבר איתי המוון. זה לא סוד שהחלום שלי הוא לשחק בליגה אטרקטיבית באירופה וברגע שזה לא יצא לפועל ידעתי שאשאר".
    על כך שאמר בעבר כי לעולם לא ישחק במכבי חיפה: "לא אמרתי בדיוק ככה, שאלו אותי מה אעשה אם תהיה לי הצעה במכבי חיפה ואמרתי שיהיה לי קשה ללבוש את החולצה הירוקה. במילים אחרות, כן. זה לא סוד שגדלתי בהפועל חיפה. למה לא מקצועי להגיד את זה, חסרות קבוצות בארץ? מכבי חיפה זו לא הקבוצה היחידה. מי אמר שמהפועל חיפה אי אפשר לצאת לאירופה? גדלתי במועדון הזה מגיל חמש, באתי מתוך הקהל הזה. אפשר להתקדם ולצאת לשחק באירופה גם מהפועל חיפה".
    האם הפועל חיפה יכולה להיות חלק ממאבק האליפות: "זה מאוד מאוד מוקדם, לא נכון לדבר על אליפות. אני בטוח שאפשר לעשות דברים יפים העונה, כי יש חיבור מאוד טוב בין השחקנים לצוות. אנחנו מרגישים שקורה משהו טוב. אני שמח שזה התחבר. המטרה הראשונית היא להיות בפלייאוף העליון. ברגע שנגיע לשם המטרות ישתנו".

6. HHFC1924 Member

אין על לירן סרדל! שחקן בית אמיתי
    עד 2019 היה לא טוב ולצערי לאוהדים לא הייתה סבלנות כלפיו אבל אני שמח שהוא השתפר מאז ועכשיו כל אוהד יודע את חשיבותו של סרדל לקבוצה. תמיד תמכתי בזה שישאר כאן גם בתקופה הפחות טובה שלו כי ידעתי שמתישהו היכולת שלו תשתפר והוא יתן את כל כולו למועדון.

לדעתי גם סער פדידה ישתפר עם הזמן. עכשיו פדידה ביכולת קצת פחות טובה אבל חייבים להשאיר אותו כי כמו סרדל גם לו תהיה יכולת טובה יותר בהמשך ויהיה מחויב להצלחת המועדון

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב להגיד שגיליתי העונה את סער פדידה, היציאה מהמקום והזריזות הופכת אותו לחתיכת chance creator מהטובים בליגה. ממן במסירה אחת יכול לעשות גול, אבל רוב המשחק הוא מחרב את ההתקפה, ב 3-0 מולנו הם בעטו אולי 3 4 פעמים לשער וממן רק האט אותם.
    אם הוא יצא מההרכב פדידה יפרח בהובלת הכדור בהתקפות, שחקן נהדר.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

פדידה לא ישאר אצלכם עוד הרבה. יופי של שחקן. כנ"ל סרדל.

9. shons242 Member

סרדל ???

חייב לומר שאני ממש מופתע מימנו עד כה אבל לדעתי זה רק יכולת זמנית מזכיר כי הפועל חיפה עדיין לא שיחקה נגד הגדולות וברגע שזה יקרה
    הצלילה למטה תיהיה כואבת מאוד.

לא רואה את הפועל חיפה נשארת ברמה הזו מעבר לסיבוב הראשון של העונה.

ומצחיק שאוהדי הפועל חיפה עפים עכשיו על סרדל עוד זכור לי מלפני כמה שנים שטענתם שהוא ואח שלו בקבוצה רק בגלל היחוס המשפחתי וההנחות ליואב כץ

10. HHFC1924 Member

מי ישמע אתם ממש המלכתם כל שחקן בית שלכם גם כשהם היו חלשים. אפילו את יעקב שחר לא רציתם לראות בקבוצה שלכם כשהיה לכם עונה לא משהו

11. shons242 Member

עדיין לא רוצים את שחר..... ללא קשר להצלחה חייב לפנות את הדרך

12. HHFC1924 Member

קרע לתורג'מן שצפוי להיעדר כחודש
    מלך השערים יעדר מהדרבי ואף עלול לאבד את תואר מלך השערים לאלן אוז'בולט (הוא מספיק טוב בשביל לכבוש עוד שערים).
    עכשיו זו הזדמנות פז לתת לאיתי בוגנים את המושכות בהרכב הפותח. בוגנים עושה ריצה נפלאה בנבחרת הצעירה והוא ראוי לקבל יותר דקות בליגה.
    החלמה מהירה לאלון

13. shons242 Member

וזה בלי להיות בנבחרת תאר לך והוא היה מוזמן כמו שרצית קודם ?

Sturridge אוהב/ת את זה.
  14. HHFC1924 Member

בלי קשר מגיע לו להיות בנבחרת.
    שחקן שהוכיח את עצמו ואם המאמן לא מזמן אותו לא מגיע לו להמשיך לאמן את הנבחרת ולא מגיע לו לעלות למונדיאל או ליורו

15. alexshw Member

היום לפני 20 שנה
    http://hapoel-haifa.wdfiles.com/local--files/seasons:01-02/rubi.Xxx

DRORIKO אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.