הפועל חיפה 11/12: ניר קלינגר יאמן העונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י קטלוני, ‏8/7/11.

1. Ice Cream חסה

לפי מה שקראתי בוואלה הפועל חיפה כן באה לקראתו והייתה מוכנה לשדרג לו במעט את השכר (כרגע 90000 שקל בשנה), הוא דרש 150 אלף בשנה. שזה מ-25 אלף דולר ל-45 בערך, כץ היה מוכן לפחות.

עכשיו כל שחקן יבוא בדרישה להשוות את השכר של ערן לוי, מה אז כץ יצטרך לעשות?

2. קטלוני Member

הכל צריך להיות במידה.חנן ממן שחקן חשוב מאוד בהרכב של הפועל חיפה ולכן השכר צריך להיות בהתאם.לעומת זאת שחקן מחליף כמו שרון לוי לא צריך לקבל משכורת גדולה כל כך.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כמה שאני לא אוהב לשמוע ששחקן תחת חוזה מקשה על המועדון שלו רק כי הוא רוצה העלאה לאחר שהוא בעצמו קרא את תנאי החוזה, ראה כמה הוא אמור להרוויח וחתם עליו בסופו של דבר - אני שמח שזה קורה ליואב כץ. מלכתחילה לא אהבתי את הרעיון להחזיר את ערן לוי לקבוצה. הפועל חיפה נראתה טוב יותר בעונה האחרונה בלעדיו. שיואב כץ יאכל את הדייסה שבישל. לא רק שהוא דחף לקבוצה שלו שחקן שחייב שכל המשחק יעבור דרכו, שהקבוצה כלל לא צריכה (זה לא שניצן שירזי ביקש אותו), הוא גם הביא 'כוכב' עם רמת השער הגבוהה בקבוצה, שלבטח יצית את יצר הקנאה אצל שחקנים אחרים.

4. Ice Cream חסה

בגלל זה יואב כץ היה צריך לשמור על דיסקרטיות בנושא החוזה של ערן לוי כדי שלא יתחילו תסכולים על חוזים נמוכים ביחס ל...

אז עכשיו חנן ממן יבקש, מחר גם אבו ניל, מחרתיים אראל, אבוקרט, דורה ורואש ועוד שלושה ימים גם רן קדוש, ליאור ז'אן וגולן חרמון.

5. TariboWest Member

אין דרך למנוע משחקנים אחרים בקבוצה לדעת על חוזה של שחקן כלשהו, גם אם יואב כץ ישיג צנזורה. השחקנים חיים יום-יום אחד בתחת של השני, יודעים הכל.

6. The Red Shark Member

למר לוי הידוע לשמצה יש את הקריזות שלו. אני זוכר שהוא אפילו הלך מכות עם אחד השוערים לשעבר של הקבוצה... אבל לא זכורים לי מקרים של קנאה בו בעונה האחרונה שלו בהפועל.
    אני נגד החזרה שלו, בטח אחרי שהוא עזב אותנו ל"מועדון גדול" בשם ביתר שבסוף לא החתים אותו ועוד כמעט ירד ליגה. המשך העונה היה אחלה של עונש לאידיוט, אבל אני עדיין לא מוכן לקבל אותו בחזרה לקבוצה. זה מעיק לי. הסתדרנו יפה מאוד בלעדיו.

אני לגמרי מבין את חנן ממן, אבל הדרך שלו לא נכונה. יש לו חוזה - הוא יכול לבקש אבל לא לנסות ולהכריח.
    להשוואה עם ערן אני מעדיף שלא להתייחס.

קראתי שהוחתם חלוץ חדש בשם מה-שמו דנקוביץ. אין לי מושג מי זה, אבל למה אותו מחתימים ל-5 עונות, בזמן ששחקן מוכח כמו רואש מוחתם רק לעוד עונה? לא התבלבלנו קצת?

ולסיום סיומת:
    קטע. יש דרבי בשבת - ופתאום מדי הפסים איתנו מתחילת העונה!

7. Raulito Madridista

אני שם רגע בצד את כל נושא ערן לוי ומתייחס ליואב כץ באופן כללי - הבחור בבעייה. לדעתי הוא חייב להיכנע 'לסחטנות' של הצעירים מהקבוצה שלו ולשדרג את החוזים שלהם. אני לא חושב ששחקנים בארץ צריכים להרוויח יותר מידי(בלי לקבוע בכבודם), בטח לא שחקנים צעירים שעשו עונה אחת יפה ואז הראש מסתובב להם - אבל כץ יצר לעצמו תדמית של קמצן והיא נכונה: כל הדיווחים על כך שהשחקנים לא מקבלים חטיפים אחרי אימון כי הנשיא הטיל וטו, יש בעיות עם המים ועוד. בנושא המקצועי - השוק הישראלי מאוד דל, הפועל חיפה גם ככה עם סגל בינוני ואם היא לא רוצה להעביר עונה סתמית אז מוטב שתשמור על השחקנים הצעירים אותה טיפחה בעמל רב. חנן ממן, רן אבוקארט, אושרי רואש ושות'...

8. Ice Cream חסה

צריך להגיד תודה לאנשים כמו יואב כץ שמשקיעים כסף בכדורגל הישראלי, בלי אפשרות לרווחים, וברור לו גם שהוא לא יוכל להיות בשמנת כמו יעקב שחר או גידמאק או גולדהאר. יואב כץ משקיע כל שנה סכום מכיסו ולא מקבל על זה כלום, כך שצריך לדעת להעריך אותו גם אם השחקנים שלו לא מקבלים מתנות בחגים.

אחרי הכל זה או יואב כץ הקמצן, או שבכלל לא תהייה הפועל חיפה.

9. קטלוני Member

דה לה האזה,בוא נשים את הקלפים על השולחן.הפועל חיפה יכולה להמשיך גם בלי יואב כץ.היו להפועל חיפה רוכשים פוטנציאלים אבל יואב כץ הציג אותם כלא רציניים כשדרש סכומים לא הגיוניים עבור קבוצה שמדשדשת בפלייאוף האמצעי.

10. XabiAlonso Member

יואב'לה מנהל את הפועל חיפה בצורה נפשעת. לראייה המצב העלוב של מחלקת הנוער, אין מתקני אימונים כמו שצריך, התדמית העלובה של המועדון תחתיו, (הסיפורים על סנדוויצ'ים, מים במקלחות, כביש 6).
    אז נכון שהפועל חיפה בחיים בזכותו, אבל הפועל חיפה תחת יואב כץ היא כמו צמח ואפשר לקוות שהוא רק היה רבע ממה שהיה רובי שפירא (גם מבחינת תרומה לקהילה וגם מכל בחינה אחרת).
    הקבוצה חייבת לעבור לידי בעלים אחר ויהי מה.

הנה ראיון שנערך עימו בוואלה ספורט:
    http://sports.walla.co.il/?w=/157/1847516

11. Number 8 Member

אלירן ג'ורג' יושאל לשנתיים להפועל חיפה ובכך יפתור את בעיית המגן הימני
    http://www.one.co.il/Article/184641.html

אולי בעוד שנתיים נקבל חזרה את אלירן ג'ורג' כמו שקיבלנו את עומר ורד.
    אנחנו נתנו להפועל חיפה את המוצר אבל הם פיתחו וגידלו אותו בצורה מדהימה. בנתיים עומר ורד מציג יכולת מצויינת ולא מפסיק להפתיע. אני מקווה שיהיה את אותו דבר עם אלירן ג'ורג' כי את הכישרון יש לו.

12. קטלוני Member

היו לי חששות לגבי עומר ורד הצעיר,אך הוא התגלה כמגן מעולה.

ג'ורג',לפי מה שהבנתי מאוהדי מכבי ת"א,לא משהו.

13. Number 8 Member

יש לו פונטנציאל, הוא רק צריך לקבל דקות משחק וביטחון.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum