הפועל חיפה מודל 2005- באיזו ליגה בכלל?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏15/7/04.

1. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אוקיי, אז בואו אני יעשה קצת סדר בכל הנוגע להפועל חיפה (אבא של חבר שלי הינו הסוכן של הקונגולזים כך שיש לי קשר לקבוצה ואני מעודכן כל הזמן)...

טוטואנה לא רוצה לעזוב, היה ריב קטן (לא בינו לבין הסוכן כפי שכתוב בתקשורת) והכל הסתדר, טוטואנה כבש היום במשחק אימון קצר שקיימה הקבוצה מול "עצמה", את השער כבש לא אחר מאשר ניר לוין שהשתתף במשחק.

אם כבר ניר לוין, אז לאחר שיואב כץ הפקיד את מאה אלף השקלים, הוא סיכם את ניר לוין שכבר היום התחיל את האימון הראשון בקבוצה, יש לציין שהאווירה באימונים טובה, יש הרגשה שמועדון כדורגל הפועל חיפה הולך לדרך חדשה.

בעניין הזרים, הקשר ההתקפי מטמונה זולה, שהצטיין באימוני הקבוצה, משום מה רוצה לחזור לקונגו, בקבוצה ינסו להשאירו.
    חלוץ חדש מקונגו ושמו עיסא מולימבי, נבחן בקבוצה וכבר הספיק לכבוש שער ביום רביעי במשחק אימון של הפועל מול קריית שמונה (3-1 לקריית שמונה).

הפועל מתכננת להביא לארץ למבחנים 2 בלמים מקונגו שייבחנו בקבוצה.

הקבוצה תצא ביום שני למחנה אימון בן 9 ימים בגרמניה.

דורה שוחח עם שגיא שטראוס ועו"'דינו עובד קראוס, ישנם מחלוקות כלות בקטע הכלכלי, אבל ככל הנראה הכל יסתדר ושטראוס יעבור לשחק בשורות הפועל.

ביום שני, בית המשפט אמור לאשר את הצעתו של יואב כץ, ואז, לאחר שנים לא קלות, להפועל חיפה יש בעלים חדשים, דף חדש, ליגה חדשה, ושיהיה בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/7/04
  2. burning soil Member

בעקבות חוסר היכולת של הפועל חיפה,העולה החדשה מהליגה הלאומית להכין
    עצמה לליגת העל,ובעקבות בעיות עם הבקרה התקציבית,והעובדה שהקבוצה עשויה להימצא
    במצב של פירוק זמני קיימת אפשרות שהפועל קרית שמונה שכזכור הפסידה את העליה במחזור האחרון בעונה שעברה לתפוס את מקומה.

בקרית שמונה קיבלו הודעה מההתאחדות שיכינו עצמם לקראת האפשרות שישחקו
    בליגת העל ויחליפו את הפועל חיפה.

3. Paolo Maldini שחקן ותיקים

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

מקווה מאוד שיהיה טוב בדיון בבית המשפט ביום חמישי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/unsure.Xxx

4. כריש_אדום Member

אין, יואב כץ כנראה לא יקנה אותנו אבל זה לא כל כך נורא, עוד כמה ימים אנחנו יכולים להתחיל להחתים שחקנים!!!! אנחנו נהיה בליגת העל, עם תקציב של 10 מיליון ואנחנו נהיה תחת מפרקים.
    למרות שמחר יש עוד פגישה עם יואב כץ אני חושב.

תראו בדרבי מה זה הפועל חיפה!!!!

5. Paolo Maldini שחקן ותיקים

היה היום דיון בבית המשפט,ככל הנראה הפועל תמשיך תחת מפרקים בליגת העל עם תקציב של 10 מיליון.
    ליואב כץ יש הזדמנות להציע הצעה לרכישת הקבוצה עד יום שלישי