הפועל באר שבע 2018/19- מחפשים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏14/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

איפה אתה רואה שאני מתלונן על אכלו לי שתו לי?

שרשרת המזון הזו תמיד היתה קיימת. אבל היא מעולם לא היתה כה אכזרית. המועדונים המובילים תמיד גם ידעו לייצר- לעצמם ולליגה. חבל שאתם מועדון גדול רק בשוק ההעברות.

את הציטוטים של אוהדים שלכם מהתקופה שהייתם בתחתית שרשרת המזון מיותר להביא כי אתם טוענים שהייתם צעירים מידי למרות שאין שום קשר לגיל- נטו לשינוי המעמד.

ומדובר במגן שני, שאני בטוח שישחק לא מעט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב אני שואל, מה האופציות האחרות שלנו?
    שחקני הספסל בעונה האחרונה כמעט ולא תרמו לנו (קורוהוט היה פצוע חצי עונה והוא לוקח עמדה של זר, זריהן היה פצוע כמעט כל העונה, מיכאל אוחנה היה בריבים עם המועדון ועד שחזר נפצע לתקופה ארוכה ויעדר עד ינואר, גאדיר תחילה איכזב ואז נפצע בשלב מוקדם וגמר את העונה, מלמד היה מאכזב כל העונה והעמיד מספרים רק אחרי שהבטחנו את האליפות ועלינו בהרכב משני, קוואנקה היה מאכזב עם שכר יקר וגם תפס עמדה של זר), ולאור העובדה שאנחנו מוגבלים ל-6 זרים (ובמקרה שלנו עד ינואר 5 זרים כי אנחנו מבחירה מחכים לויטור למרות שהולך להעדר מס' חודשים) אנחנו צריכים לחפש מחליפים שישדרגו אותנו בשוק הישראלי, ואותם מחליפים יודעים שהשוק דל, יודעים שגם אם הם יהיו בספסל שלנו הם עדין טובים יותר מכל מה שהיה אצלנו שנה שעברה ויותר ממה שיש בשוק היום ולכן הדרישות שלהם בהתאם.
    אסור גם לשכוח שאנחנו מקווים להתמודד בהרבה מסגרות ולכן אנחנו צופים שיהיה הרבה עומס ופציעות כמו בשנתיים האחרונות ולכן גם כאלה שלא מגיעים כשחקני הרכב יקבלו לא מעט דקות.

באופן אישי אגב לא מתלונן על השכר שהישראלים אצלנו מקבלים, כן מתלונן על העובדה שבקבוצה חושבים פעמיים אם להאריך לג'ון וטוני את החוזה בגלל שהם ימוסו כישראלים בגלל התקופה שלהם בישראל, אבל מצד שני לא הייתה בעיה לשלם לשהר ואייבנדר שהם שחקני רוטציה סכומים גבוהים מאוד, בעוד על שני זרים שוברי שיווין חושבים אצלנו פעמיים אם כדאי לשלם סכומים גבוהים במעט.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דודי טוויטו, עמית ביטון, אור דדיה, לוטם זינו, ירדן אבו חצירא, עמראן אלקרנוואי, אופיר דוידזאדה, דן ביטון, השחקנים הבאר שבעים שעולים לי לראש ששיחקו בשנה שעברה או ישחקו השנה בליגת העל. יש הרבה מקום לשיפור, ועדין הרבה שנים שלא היו כל כך הרבה שחקנים ממחלקת הנוער שלנו בקבוצות אחרות בליגת העל, ככה שיש שיפור מסוים במחלקת הנוער בשנים האחרונות.

מי שחסר ברשימה וקצת כואב עליו זה יונתן אליאס, שטס עם הקבוצה הבוגרת למחנה אימונים והיה הפתעה מרעננת בדקות שקיבל, מה שהוביל לעניין לגביו מהפועל חדרה, אבל במהלך מחנה האימון שבר את רגלו וכתוצאה מזה צפוי להעדר מס' חודשים.

4. סגול בדם Member

כולם מדברים על ב"ש , אף אחד לא מדבר על הטעות הענקית שעשה בן בסט . אתה נמצא בהפועל חיפה , המלך של האוהדים , שחקן מפתח , אחלה כסף { בב"ש ירוויח יותר , אבל עדיין הוא לא השתכר בהפועל חיפה 10 K בחודש } , עשית עונה אדירה אחרי כמה עונות שהיית גרוע מאוד . מה לעזאזל אתה עושה ?? עובר לספסל של באר שבע .
    אם יש משהו באמת עצוב ואני אחזק את דבריו של @עידן444 זה ששחקנים מעדיפים להיות פוסטרים בקבוצות צמרת מאשר כוכבים בקבוצות תחתית וכל זה בשביל עוד כמה שקלים.

Nigel de Jong ו-Roma אוהבים את זה.
  5. קשר שמאלי Member

למה לספסל? הוא יכול להתחרות עם בן שהר על המקום בהרכב, לא חושב שהוא פחות טוב ממנו
    שניהם חלוצים בינוניים פלוס.

6. סגול בדם Member

לדעתי הוא פחות מתאים לשחק את ה9 , יותר נוח לו מהקווים .

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  7. סיונרה Member

שחקני ספסל ימשיכו לא לתרום לכם, כי המיתוס על זה שקבוצה צריכה 16 שחקנים בכירים הוא פשוט לא נכון. הבעיה אצל ב"ש פחות חמורה, אבל שחקנים של חצי מיליון דולר בדרך כלל גם דורשים יחס של חצי מיליון דולר, זה בא ביחד. בן בסט לא הצליח באף שלב בקריירה שלו להתמודד עם זה שהוא לא שחקן בכיר, מה גורם לך לחשוב שזה יקרה דווקא העונה?

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

אם הפועל באר-שבע הייתה הולכת בשיטת ה-'הסתערות' על שחקני הליגה גם בקיץ 2015 אז היא הייתה ממשיכה עם סגל מלא בשלומי ארבייטמן ורועי גורדנה שהם שחקני ליגה טובים ולא יותר וגם ברק בכר לא היה עוזר לה לזכות באליפות. היא הולכת על הקל והקרוב וזה פשוט לא נכון. בן בסט אמנם מגיע במחיר זעום, ובכלל אין לי טענות כלפי הפועל באר-שבע אלא על טמטום של הפועל חיפה - אבל זה לא נכון להשוות אותו לסותם חורים כמו גאדיר שרוב הזמן גם היה פצוע. בן-בסט שוב יהיה עם תמונות הבכי כמו בטרבל של מכבי.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי מהמחליפים שלנו מרוויח חצי מיליון דולר?
    בן בסט הוא לחלוטין הימור, אבל הוא מגיע במקום מוחמד גאדיר/גיא מלמד שנתנו תרומה אפסית בשנה שעברה.
    אני גם לא בטוח שבן בסט בן 27/26 שמגיע למכבי תל אביב אחרי תקופה לא רעה בצרפת, כששילמו עבורו 750 אלף יורו וכשהוא הרוויח 5 מיליון שקל כל עונה, מצפה לאותם דקות ומעמד כמו בן בסט בן ה-31 שמגיע מהפועל חיפה תמורת 100 אלף יורו ושכר של 250 אלף יורו לעונה.

10. סיונרה Member

אייבינדר?
    לבן בסט יש אופי פח שהתגלה כמה פעמים בעונה האחרונה. די ברור לי שהוא יהיה כישלון כי הוא מסוג השחקנים שחושב שמגיע לו הכל בלי שהוא צריך שום דבר בתמורה. חבל שב"ש נתנו לו פרס על ההתנהגות מול יואב כץ.

11. Noam77 Member

דן לא מרוויח 500(אפילו לא קרוב) והוא לא שחקן ספסל :)

לגבי ההתנהלות מול יואב כץ - נראה מה אתה תעשה כשהמעסיק שלך ימשוך אותך עוד ועוד חתימה רשמית וסופית על החוזה החדש ואז, בסוף, עוד ישנה לך מספר סעיפים ברגע האחרון.
    זה דפוס חוזר אצל יואב. משך את חנן ממן ואיבד אותו, משך את עדן בן בסט ואיבד אותו, עכשיו הוא מושך את הזרים תמאש וגינסרי עד שתבוא קבוצה שתיקח אותם ואז הוא שוב יתבכיין כאילו שחקנים לא צריכים לדאוג לעתידם.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  12. zivmay Member

לא כלכך מבין את הרכש העונה, אבל כנראה זה המצב אחרי 3 אליפויות ברציפות, אנשים מתחילים לאבד את השכל, ועושים הכל על מנת לקיים את הקלישאה.

EuropeGuy ו-סיונרה אוהבים את זה.
  13. סיונרה Member

הוא שחקן הרכב?

14. gilad16 Member

כן (לצערי)

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת מצחיק, כי אתה היית מהמבקרים הקבועים של הקבוצה בעונה שעברה למרות האליפות.
    אז בקבוצה מנסים לשנות, הכל כמובן במגבלות השוק הישראלי הדל, ואתה טוען שמדובר באיבוד שכל, וזה לפני שהסגל התגבש ולפני שבכלל ראינו את הקבוצה במבחנים רצינים.
    לדעתי זאת דווקא דוגמה טובה לחשיבה הישראלית המצויה, קודם כל מבקרים ורק אחר כך בודקים האם המציאות משקפת את הביקורת...

Noam77 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.