הפועל באר שבע 2018/19- מחפשים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏14/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

איזה הבדל עצום בין בן-בסט לגאדיר, אל תשאלו. ממתי בכלל בן-בסט נחשב לחלוץ מרכזי מוצלח? "כל" העונות הטובות שלו באו מכנף שמאל.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

את מי אתה היית מחתים?
    כל מי שמבקר את ההחתמה מוזמן לתת חלוץ ישראלי אחר שהיה מביא במקום ברק (לא בטוח אגב שמלמד עוזב, יכול להיות שגם הוא יתחרה על המקום ברוטציה למרות העונה המאכזבת בשנה שעברה).
    ניסיתי לחשוב על חלוץ ישראלי טוב יותר ולא עלה לי שם אחד, אשמח אם כולם יבהירו לי מה אני מפספס, איזה חלוץ ישראלי אחר עומד על המדף והוא טוב יותר מבן בסט...

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  3. סמואל אטו Member

יש לכם את גאדיר לא?

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

קודם כל אנחנו מסכימים שההיצע הישראלי הוא לא משהו בכלל, וסוג של ברירת מחדל.
    עיקר הביקורת שלי בגדול, זה שאחרי שהבנו את מה שרשמתי שורה קודם, צפיתי שמירב תשומת הלב תהיה בפן של השחקנים הזרים. מתוך הבנה שהם אלה שבאמת יעשו את ההבדל, בעיקר באירופה אבל גם בליגה.
    בפועל, קיבלנו עד עכשיו התנהלות שבזרים בעייתית, ובישראלים היא סבירה כי היא בעיקר מחליפה שחקן בינוני לבינוני קצת פחות.
    כמובן שזה שהחתמתם ישראלים לא אומר שלא תחתימו זרים, אבל מהניסיון המר שיש לי עם המועדון שלי, מתישהו עושים בדיקה של כמה כסף הוציאו בחלון, ופתאום מגלים שצריך להתפשר על הזר כי שולם לא מעט על הישראלי הבינוני.

אגב, התחושה שלי? שכמו במקרה שטקוס, גם בן בסט בסוף יישאר בהפועל חיפה אחרי שכץ יעלה לו את השכר.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בינתיים אולי בן בסט עושה לנו טובה ומנסה לסחוט את כץ להשוות את התנאים שהצענו לו. מגוחך.

6. Noam77 Member

בן בסט העלה פוסט באינסטגרם לפני כ5 דקות.
    נפרד מהפועל חיפה ואמר ששמח ונרגש וכל הבולשיט הזה להצטרף לאלופת המדינה.
    כך שזה סופי.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתחילת הקיץ היו שני יעדים ברורים ויקרים, סבע והאסלביינק. זה לא השתנה עכשיו כשהחתמנו את סבע.

שטקוס נשאר כי ביטלנו את העיסקה בגלל שהיווני שאחריו עקבנו תקופה ארוכה החליט בסוף כן לחתום אצלנו. כץ לא שידרג לשטקוס את החוזה.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב, עם כל הכבוד לישראלים, הכל כמו תמיד יקום ויפול על הזרים, בגלל זה חשוב מאוד להשאיר את טוני ואוגו אצלנו.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  9. Melikson24 Member

ברוך הבא! אחלה רכש ישראלי. כמו שרשמתי אתמול רצו להביא חלוץ ישראלי, הסעיף שחרור קרץ לאלונה ובכר ולכן הלכו עליו ולא אז'ובל (שאגב, עדיין יכול להיות שינסו לרכוש אותו כשיגמר הבלאגן של עכו).
    כל הקיץ מרגיש כאילו הוא נבנה לקראת החתמה גדולה שתסגור את החלון. סבע, נייג'ל, שחקן זר.... you name it. מקווה שהיא גם תגיע בסופו של דבר.

10. הרצליה Member

מליקסון הוא היוצא מן הכלל.
    על כל מקרה אחד כזה יש 10 או 50 מקרים שהולכים לכיוון השני, תשאל את ראובן עובד או דני פרדה.
    זה לא הסיפור עם בן בסט, דעה אישית שלי זה שהוא לא מספיק טוב לרמה שהפועל באר שבע שואפת אליה.

11. וסרמיליה Member

10 או 50?
    כי יש לי עוד דוגמאות בשרוול .
    תשאל את חאתם עבד אל חמיד,לואי טאהה,אורן ביטון,וויליאם סוארז,וואקמה,ג'ון אוגו.
    ראובן עובד ודני פרדה לא מענינים אני מתכוון לקבוצה שלי .
    כל השחקנים שהזכרתי היו כלום ושום דבר לפני שהגיעו אלינו - זה לא ברמה של מליקסון אבל השמות שהזכרתי הם שחקנים שהתפתחו מכלום להגנה הכי טובה,או למגן הכי התקפי,או לגרזן באמצע המגרש,או לסילון שמפרפר את כל הליגה .
    הגדולה שלנו זה הצוות המקצועי שמוציא 200 אחוז מהשחקנים .

12. הרצליה Member

לא מצליח להבין איך כל הדוגמאות האלה קשורות להחתמה של שחקן כמו עדן בן בסט, ברור שאם תשים מישהו ליד שחקן טובים, גם הוא יהיה טוב יותר. השאלה אם אתה רוצים להביא מישהו בינוני פלוס שהקבוצה תקח קדימה או מישהו טוב יותר שיקח את הקבוצה יחד איתו קדימה.
    לא רואה איך עדן בן בסט משדרג את הקבוצה, צר לי.

סגול בדם, EuropeGuy, גלץ ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. וסרמיליה Member

אלה דוגמאות של שחקנים שבדיוק כמו בן בסט אף אחד לא האמין שהתרומה שלהם לקבוצה תהיה כזאת גדולה .
    אתה חושב שבן בסט לא מתאים וזה בסדר אחי אבל אני ישמח שתנקוב בשם של ישראלי שיכול "לקחת אותנו קדימה" .
    עם יד על הלב האמנת שלואי טאהה וחאתם עבד אל חמיד יכולים לעמוד בראשה של ההגנה הטובה בליגה ?
    אז למה שלא נאמין שבן בסט יכול לעשות עונה טובה ולתרום לנו?
    בטח ובטח שלא ראינו אותו אפילו לא בדקת משחק במדי הקבוצה .

14. hbs7 Member

אולי כי בן בסט בן 32 ושיחק פה מספיק זמן כדי שנדע מה הוא שווה?
    הבאת דוגמאות לא משהו בכלל.
    על וואקמה ראו שהוא מכונת מצבים משומנת, על אלחמיד לא מעט אנשים פה כתבו שהוא פוטנציאל לאחד הטובים בליגה, אורן ביטון פרוספקט מצוין עוד טרם דרך פה.
    אוגו היחיד שאיכשהו מתקשר, וגם הוא זה כתוצאה מתהליך שלקח לא מעט זמן. בלי קשר לסה שהוא זר דאף אחד לא הכיר ולא ראה.

הנטייה הזו לבטל את מה ששחקן עשה עד היום כאילו ברגע שלבש את החולצה שלנו הוא נולד מחדש, לא מובנת עד הזויה בעיניי.

abcd, Nigel de Jong, yakar ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  15. וסרמיליה Member

בדיוק בגלל זה שאנחנו יודעים מה הוא שווה שחקן עם המון נסיון,המון לחימה שיכול לתרום לנו - זה לא שהשוק מפוצץ בישראלים איכותיים .
    בגלל זה ביקשתי שם של שחקן ישראלי שכן יכול לתת לנו את הערך המוסף .
    אולי הדוגמאות לא הכי מוצלחות אבל מירב הביקורת שלי היא שמעבירים ביקורות על הזרים שהגיעו לפני שראו אותם - לא משהו אישי על בן בסט .

מצב נושא:
הנושא נעול.