הפועל באר שבע 2018/19- מחפשים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏14/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. קשר שמאלי Member

ביטון עשה התקדמות גדולה העונה, מספר 10 עם הרבה פוטנציאל. פספוס גדול של באר שבע
    תתנחמו בזה שהוא לא עובר למכבי תל אביב, איביץ' היה עושה ממנו כוכב

Drama2 אוהב/ת את זה.
  2. hbs7 Member

דן אחלה שחקן, עם רגל שמאל וטכניקת מסירה ובעיטה שאין להרבה.
    יש לו לא מעט דברים שהוא חייב לשפר ואני בספק אם הוא באמת מתאים לרמה של לודוגורץ אבל שיהיה לו בהצלחה.
    כבר בהופעות הראשונות ראו שיש לו לא מעט כדורגל, גם בכר האמין בו ונתן לו דקות.
    לתת לו ללכת בהשאלה היה מחשבה נכונה צעד נכון, גובה סעיף השחרור ממש לא. אם ג'קי ואיזי דורשים על כל ילד שנתן חודש טוב מיליון יורו, אין סיבה שאלונה לא הייתה דורשת סכום זהה. במקום זאת הסתפקה ברבע מחיר.
    היה פה כשל ניהולי בדמות סעיף שחרור נמוך.

בynet כותבים על התעניינות בעדן שמיר.
    לא עקבתי אחריו העונה, אבל זוכר שבעבר די הרשים אותי.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. yedidel Member

עשינו עם דן ביטון אותה טעות שעשינו עם לוסיו - בחנו אותם לפי היכולת באשדוד. כנראה שזה לא מדד..

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינה מקצועית, היינו צריכים ללכת עליו בינואר. במקום לדחוף בכוח את תומר יוספי (שכרגע הוא מקסימום שחקן סגל רחב ולא מעבר) כי פורסמה כתבה שאמרה שאנחנו לא משתפים מספיק שחקני בית, היינו צריכים ללכת על שחקן בית שמקצועית הוא מתחילת השנה ברמה שלנו (וכתבתי את זה עוד בסיבוב הראשון).

ואם להסתכל עוד אחורה, מהרגע הראשון בבוגרים שלנו דיברנו על האיכויות שלו והחוצפה החיובית שלו. אולי היינו צריכים לעשות מאמץ גדול יותר (אפילו לשלם לאשדוד עוד כסף על מיכאל אוחנה) כדי רק להשאיל אותו ולא לתת אותו לאשדוד בהעברה קבועה..

5. Melikson24 Member

יוספי לא פחות מרשים מדן ביטון בהופעות הראשונות שלו. חוץ מזה, תפקידים שונים.

דן היה אחלה כשהתחיל והראה שהוא ילד אינטלגנטי עם כדורגל ורגל שמאל נהדרת, אבל מזכיר לכם שהוא היה חתיכת שחיף ולא בשל בשום צורה לשחק בקבוצה ההיא. גם בחממה של אשדוד כשיש לו את כל התנאים להצליח לקח לו את השנתיים-שלוש לפרוץ ולקחת בעלות.

אנחנו היינו בשיא שלנו באותם שנים, אוחנה עזר לנו המון ב-16/17, זאת ממש לא הייתה עסקה רעה. יש לנו זכות ראשונים על דן ואם היינו רוצים אותו הוא היה שלנו.
    בכל אופן מאוד מוקדם עבורו לצאת לאירופה. הוא לא בשל מקצועית ולפי הסיפורים עליו גם מנטלית. לי זה מרגיש סוכן שמנסה להריץ עסקה בשביל לגזור קופון יפה בלי להתחשב בצרכים של השחקן שלו.

עדן שמיר זה שם מעניין אבל אוי ואבוי אם שוב יפרקו אותנו במחיר.

6. South Boy Member

איזי כבר אמר שמי שרוצה את עדן שמיר שיכין מיליון יורו, שהחטיאר הנודניק הזה ימשיך לחלום. למה דווקא הוא נשאר בליגה אלוהים.
    ועדיין, אם איזי מוכן עכשיו אני עושה טרייד שמיר-האסלביינק.

אף אחד לא ציפה שדן ביטון ישתדרג כל כך מהר, פוטנציאל תמיד היה אבל הוא נתן עונה מצוינת באשדוד. ועדיין בשלב הנוכחי של הקריירה שלו אם לא דודו דהאן המקסימום שהוא היה מגיע אליו זה באר שבע, גם בדיעבד העסקה הזאת השתלמה כי אוחנה כן תרם לבאר שבע וגם עכשיו מרגיש לי שהוא פוטנציאל יותר גדול מדן ביטון.
    מקווה לראות את דן בבאר שבע יום אחד, תמיד זלזלתי ואני עדיין מזלזל באנשים שמוכנים לשלב שחקני בית בקבוצה בכל מחיר גם אם הם לא ברמה המקצועית הנדרשת אבל כשיש שחקן שהוא גם איכותי מספיק וגם הום מייד יש יותר רצון לראות אותו חוזר הביתה.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

את ה-21 לחודש מאי...

https://scontent.ftlv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13230149_1417236151635185_678048393753679796_n.Xxx?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.ftlv3-1.fna&oh=7875f28276f047b597badf0ae140adf8&oe=5D5C1617

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גורש פורש היום.
    אחלה גבר, אחלה בן אדם, נתן עונה יציבה ושקטה באליפות הראשונה, תודה על הכל דודו.

9. קשר ימני Member

מה אנשי שמועות הוואטסאפ פה יודעים על אוחנה אלינו?

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל כך הגיעה לו הנחת והנחלה בסיום הקריירה, תמיד היה שוער ליגה טוב מאוד, אבל בלי יותר מדי יח"צ, מאוד צנוע ושקט, נתן לנו שקט בשער שנתיים פלוס (למרות אשמה מול סלטיק בחוץ..), הגיעו לו ים התארים וההצלחות שחווה איתנו 3 שנים
    המשיך להתגורר בבאר שבע במהלך הקדנציה שלו בבית"ר ירושלים בגלל חיבור ונוחות בעיר (יעזוב עוד מעט ויחזור לצפון).

אחלה שוער ובן אדם זהב.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/19
    Sir Alex Ferguson ו-קשר ימני אוהבים את זה.
  11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

"אני יודע שכולם דואגים, אני יודע שכולם בלחץ לקראת המשחק אז אני רוצה לומר לכם כמה מילים שירגיעו אתכם.
    אנחנו יודעים מה קורה, אנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לעשות, לא הלכנו את כל הדרך הארוכה הזאת לשווא.
    אנחנו רוצים שתבואו לעודד אותנו כמו שרק אתם יודעים, בטרנר, בבית שלנו, אתם יודעים מה קורה שאנחנו משחקים בבית, אני נשבע לכם שאנחנו נביא את האליפות הזאת. אנחנו רוצים לנצח, אני רוצה לנצח, טוני רוצה לנצח, בן שהר רוצה לנצח, ברדה, בוזגלו, מליקסון, כולם רוצים לנצח ואנחנו לא ניתן למטרה הזאת פשוט לחלוף על פנינו.
    אני רוצה להודות לכם על כל התמיכה שלכם, לאורך כל העונה, כל מה שאנחנו רוצים הוא לעשות אתכם גאים ומאושרים, ואני אומר לכם שאנחנו ניתן את הכי טוב שלנו, אנחנו נסחוט את הדם שלנו על המגרש כדי לנצח.
    אתם האוהדים הכי טובים בעולם, כך שאם תמשיכו לעודד אותנו כמו שאתם יודעים אנחנו חד משמעית נחזיר את הגאווה לעיר הזאת.
    אני אוהב את הפועל באר שבע, הפועל באר שבע בשבילי זה המועדון הטוב בעולם עבורי ואני אעשה הכל, אבל הכל כדי להגשים לכם את החלום שנקרא אליפות.
    נתראה ביום שבת, אני מבטיח לכם שבשבת אני אעשה את זה בשבילכם".

ג'ון אוגו, 18.5.2016, שלושה ימים לפני משחק האליפות הראשונה.
    יהיה מרגש להיפרד ממנו ביום שבת.
    אחד הכי גדולים בהיסטוריה שלנו.

https://scontent.ftlv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60678031_3306244306067684_5790816680489779200_n.Xxx?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.ftlv3-1.fna&oh=745ecb86d8d7700414df5bc66cc84650&oe=5D5B578F

hbs7 ו-לירן אוהבים את זה.
  12. yedidel Member

שלשום דודו גורש פרש, ומגיע לו כמה מילים.

אני זוכר את קיץ 2015. הקבוצה בטראומה אחרי אג'ידה והגמר, וג'קי מנסה לעקוץ מיליון יורו על מרציאנו.
    תהיתי אז בפורום האוהדים (במה שאזכור כתחילת וסוף קריירת הסקאוטינג שלי), למה לא דודו גורש? שוער שמחזיק את עכו בליגה כבר כמה שנים, נותן עונות מצויינות ופשוט בלי יחסי ציבור.

זה ברור שדודו גורש לא קרוב לשמות כמו דודו אוואט או שביט אלימלך, אבל בדור שכלל בעיקר שוערים כמו קליימן,הרוש,עמוס ושות' - שמספר ההצלות/השמטות/ראיונות שלהם היה אחיד לאורך השנים, הוא בהחלט היה בטופ.

בסוף שוער צריך לתת בעיקר ביטחון ויציבות. אולי אין לו אוסף וקליפ של הצלות וירטואוזיות, אבל ההצלות האלו לא שוות כלום אם בסוף אתה חוטף שער שטותי בתדירות של פעם בחודש. אצל גורש (עד שנגמר) יכלת לסמוך על היציבות וזה בהחלט הקרין על ההגנה שלנו.

אז אני שמח בשבילו שזכה לחוות - גם אם מאוחר - את מה שהגיע לו: אליפויות, קמפיין אדיר באירופה ונבחרת.

ואסיים עם פנייה לראשי קבוצתי האהובה - די לשחקני יח"צ, חזרו ליצירתיות של 2015/16 ותביאו לנו עוד גורשים

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם עכשיו, מתרגש כמו ילד עם צמרמורות בכל הגוף -

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  14. Ajax Amsterdam Member

היום נפרדים מאחד הזרים הגדולים של הפועל באר שבע ואיני יכול להפרד ממנו בלי לכתוב מה מבחינתי הוא מייצג.
    אוגו היה הקשר האחורי הטוב בליגה בכל 5 שנותיו בליגה. אוגו כמו הובאן האדיר התחבר לעיר באופן יוצא דופן השאיר את הלב על הדשא.
    אני לא יכיל להגיד שבמשחקים נגד מכבי אף אחד לא הגיע רציני אבל הוא הגיע כמו אוהד.
    אוגו אמנם לפעמים התנהג כמו אוהד על הדשא לעיתים אפילו זה היה לרעתנו אבל בתור אוהד זה מה שאתה הכי מעריך בשחקן.
    שכאב לנו הרבה פעמים גם לו כאב, שהוא שמח אנחנו שמחנו.
    כמובן שהרגע הגדול מבחינתי זה לראות אותו לוקח אליפות נגד מכבי בנתניה באחת העונות הגדולות של קבוצה ישראלית(קצת עונה אנדרייטד).
    הפועל באר שבע בעצם מתחילה לבנות מחדש ואוגו בין השרידים האחרונים של הקבוצה האדירה ההיא.
    הפועל באר שבע צריכה להיות קצת כמו אוגו, חזקה,רמה,משוגעת, ובעלת תשוקה!!.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190525/7033184a085d880ed327da4fed555787.Xxx

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Sir Alex Ferguson ו-South Boy אוהבים את זה.
  15. South Boy Member

כמה שאתגעגע לאיש היקר הזה.
    בתקופה שכל שחקן בבאר שבע יותר כוסית ויותר בכיין מהשני אתה לומד להעריך לוחם כמו אוגו. נדיר למצוא זר עם חיבור ולויאליות כזאת למועדון.
    שיהיה לו המון בהצלחה בהמשך הדרך ותודה על כל הרגעים הבלתי נשכחים, הובאן יבוא לבקר היום בטרנר אז בכלל יהיה היום פרץ נוסטלגיה שנראית רחוקה מתמיד עם המון געגוע.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.