הפועל באר שבע 2018/19- מחפשים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏14/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. South Boy Member

אני מבין למה קל לקהל הרחב ללכת שבי אחרי המספרים של בן שהר ולהגיד שלא צריך עוד חלוץ, אבל אם אני אצטרך לראות אותו חלוץ יחיד כל העונה הבאה אני אגמור עם התקף לב.
    מסכים עם hbs7 שווינגר וקשר 50\50 זה בעדיפות עליונה אבל זה מנותק מהמציאות להגיד שלא צריך חלוץ, בן שהר זה המחמיצן הכי גדול בליגת העל בפער עצום.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

אמנם "קצת" באיחור כי רק עכשיו נכנסתי לקרוא את הדיון, אבל אוגו זה כל כך רכש מכבי חיפה קלאסי. להביא שחקן בדיוק שניה אחרי השיא שלו. לא לומדים אצלנו, פשוט לא לומדים.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  3. yedidel Member

"אני מזמין את נשיא הקבוצה, מר אסי רחמים..."

4. hbs7 Member

מי שהולך לישון עם כלבים (סאבו), שלא יתפלא אם יתעורר עם פרעושים.

עוד החלטה לא מובנת של בכר.
    תן לטאפוקו או לאוגו במקום ההתעקשות המטומטמת הזו עם שחקן שביזיון אם ימשיך כאן.
    לתת לו לשחק ולאוגו לא - מהלך שמבייש את המועדון. לא פחות.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאמר מנכל

6. alexshw Member

לא מאחל לכם נשיא

Drama2 אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

אבל כן מנהל מקצועי

Drama2, hbs7 ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  8. hbs7 Member

מה כבר יש להגיד שלא נאמר.

זה היה משחק חלש טיפוסי שלנו, אבל אלוהים ישמור כמה מעט שכל יש בשחקנים הללו.
    זה מתחיל באדון הסלובקי שגולש בצורה חסרת אחריות כשיש לו צהוב, ממשיך בקציצה ההולנדית שבמקום לנצל את הפעם ב400 דקות שיוצא לאלו מהלך סביר כדי להוריד לשהר, הוא מבזבז אותה בצורה ביזיונית.
    נמשיך עם טאהא שמשפט שאמר לא מזמן, "מה שלא הולך בכוח ילך בעוד יותר כוח" מסמל אותו בצורה יפה. הרבה כוח ו-0 שכל. איזו סגירה טיפשית על פריי, במקום לסגור שטח רץ כמו תרנגולת חסרת ראש היישר אל השחקן ומאפשר לו לשרוף אותו בקלות יתרה.
    השער הזה נמשך עם אלו שזורק ז' כרגיל ונותן לוייסמן גול קל.

בחיי שאם אני בכר סאבו ואלו לא רואים אצלי אפילו ספסל.
    צדק על אף הכבדות שלו טוב מטאהא. מה לעשות, תמיד העדפתי את המשוואה של: שכל > אתלטיות.

אנחנו הולכים אל עבר עתיד לא ברור. לא ברור אם באמת יודעים מה צריך לעשות שם למעלה כדי לתקן.
    רצף החלטות נוראיות הביאו אותנו למצב הנוכחי, וכשסאבו ממשיך לפתוח אני בספק אם האסימון נפל עד הסוף.

נסיים במשהו חיובי, ניב זריהן.
    לא משחק גדול שלו, אבל היחיד שדרכו קורה משהו, ונותן עבודה.
    סוף סוף באמצע השבירה לשמאל הוא עבר לרגל ימין, מהלך שניער מעליו את השומר בקלות ואף הוציא כדור נהדר לגול לממן.
    אם יהיה מסוגל לעשות את זה יותר, זה יוסיף המון. כרגע הוא שחקן צפוי מדי של טריק אחד, שאמנם עובד לו לא מעט, אך מגביל אותו.
    גם במחצית הראשונה נכנס יפה על השומר לקו וחדר לרחבה, היה חייב להוציא שם כדור לגול.
    חבל שאין לו שני רגליים כי כישרון כן יש שם. לא ברור לי איך מאמנים בנוער מאפשרים לדבר כזה לקרות. אפילו שימוש מוגבל וקצר בימין היה משדרג אותו מאוד בזכות היכולת להפוך אותו לפחות צפוי.
    דבר נוסף שלא עבדו איתו עליו זה הכושר הגופני. נדיר שהוא מסיים 90 דקות, זה דבר שעוד פחות מובן לי איך קורה.

EuropeGuy ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  9. Telkiyski Member

מבין טאפוקו, סאבו והלסביינק - מי אמור להישאר?

אם לב"ש יש שכל הם חייבים להפיטר מסאבו והטאפוקו לדעתי.

הסלביינק עוד אפשר לקוות שייתן מספרים בעונה הבאה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  10. South Boy Member

טאפוקו ימשיך בבאר שבע, אני לא רואה סיבה שלא. למרות שהוא עושה לא מעט שטויות רואים שיש לו איכויות והוא פשוט צריך ליטוש, זה גם לא הוגן להכניס שחקן באמצע העונה לקלחת הזאת שנקראת הפועל באר שבע ולצפות ממנו להרים לבד את הקבוצה, יותר סביר שישקע בבינוניות שלה.
    בעיניי הוא גרזן נפלא ומחלץ כדורים מצוין שמשתמש היטב במימדים שלו, כשהוא לא יצטרך להחזיק בכדור יותר מדי ולפרוץ קדימה התקפות מעבר כי יהיה מישהו שיעשה את זה הוא גם ייראה הרבה יותר טוב.
    האסלביינק אני מאמין שימשיך אבל זה בעיקר בגלל תג המחיר שלו, אם שוב יפלו עלינו מהשמיים הסינים או כל מישהו הזוי מספיק כדי לצמצם את ההשקעה עליו למינימום האפשרי אני בטוח שיקפצו על זה באותה שנייה, בעיקר לקראת התקציב המצומצם בעונה הבאה. אפשר להגיד שהוא כישלון מוחלט ואין ממנו ציפיות, נקווה שאולי אז הוא יתעלה על עצמו במידה ויישאר אבל אני אישית לא מצפה ממנו כבר לכלום.
    סאבו חייב לעוף מכאן על טיל, גם תופס מקום של זר, גם בעמדה שאנחנו הכי צריכים לקראת העונה הבאה, וגם יכולת פח אשפה מינוס כמה ברגים בראש.
    הקיץ של באר שבע הוא בגדר אניגמה מבחינתי, פשוט אי אפשר לדעת מה יהיה בשום אספקט.
    גם הסגל צריך מתיחת פנים מסיבית וגם לא ברור מה יהיה עם אלונה בקיץ, צריך שיותר מדי דברים יסתדרו בקיץ כדי שאפשר יהיה לצאת ממנו אופטימיים. אין אור בקצה המנהרה כרגע.

11. Noam77 Member

האסלביינק נשאר בוודאות. אלא אם תבוא איזה קבוצה שתשים עליו כסף.

סאבו יעזוב, טאפוקו מתנדנד ולפי דעתי ישאר מאילוצי תקציב.

12. קשר ימני Member

לפי התקשורת לשלושתם יש חוזים לעונה הבאה אם זו השאלה שלך

13. Melikson24 Member

סאבו עוזב ויקבל הודעה ברגע שנבטיח את מקומנו באירופה (/או שנצליח לפקשש גם את זה).
    האסלביינק מתנדנד. כמובן שלא נשחרר אותו בגלל עניין של פיצוי כספי, אבל אם תתקבל הצעה - ישוחרר מיידית. במועדון משום מה בונים על זה. אולי יש רעשי רקע שאנחנו לא מודעים אליהם, הלוואי.

טאפוקו אמור להמשיך, גם ויטור.

14. קשר ימני Member

לסאבו יש אחלה חוזה, עם ההצהרות של באר שבע על צמצום התקציב, יהיה מעניין לראות איך נפטרים ממנו.

15. Noam77 Member

לא כזה יקר. סדר גודל של 250 אלף דולר.
    מאמין שימצא קבוצה בחו״ל שתיקח חוזה כזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.