הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. zivmay Member

אפילו בשבילך זו שאלה מוגזמת.
    טבח כמעט נמכר ב4, ועוד לקבוצה אירופאית.

Sir Alex Ferguson ו-Raulito אוהבים את זה.
  2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אין קשר בין זהבי (מעורבות ישירה ב-43 שערים בליגה בלבד בעונתו האחרונה בישראל), שגם נמכר בפחות מ-8 מיליון יורו, לטוני וואקמה (מעורבות ישירה ב-25 כאלה, כאשר זהבי רק כובש יותר מזה בממוצע לאורך כמה עונות, בעונתו האחרונה בישראל, הטובה שבהן. לדעתי הוא לא הגיע ל-43 בכל תקופתו בבאר שבע).

הם צריכים להגיד תודה ענקית אם יקבלו 4 מיליון, זה בערך סדר הגודל, בטח כשחוקי המיסוי על רכש זר בסין השתנו (100% מס). סביר שהסינים לא יציעו יותר מ-3.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

טב"ח נמכר ב-2.9, והוא שחקן מבוקש יותר (אין לי מושג למה, אבל זה המצב).

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מבוקש לא מבוקש זה חארטה, הכל דיבורים באוויר. אנחנו לא יודעים הכל.

בכל אופן, הסכום לא עקרוני, גם עבור 3 מיליון הייתי מוכר אותו, השחקן מיצה את עצמו פה ואין שום טעם להחזיק אותו בכח, אלא אם כן שוב, אלונה מוכנה להגיע לשכר שירצה אותו והוא נשאר פה בלב שלם. וואקמה הוא שחקן שלא תהיה לא בעיה ללכת על המגרש כאשר אין לו חשק, ראינו את זה לא מעט ממנו.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

כמה שנים נותרו לו בחוזה, אגב?
    זה עוד פרמטר, אפילו די קריטי.

6. Blanco 7 Member

אתה אומר שההבדל ביניהם עצום עד כדי כך שעל וואקמה ישלמו פחות מחצי ממה ששילמו על זהבי ?

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ברור, והסינים עוד עקצו אותנו (את זה תקח פחות ברצינות).
    שחקנים כמו זהבי הרבה יותר נדירים משחקנים כמו וואקמה. אחד מכונה, השני לא.

8. yedidel Member

יש לו עוד שנתיים בחוזה (לדעתי גם עם אופציה לעוד עונה). קיץ קודם שודרג והאריכו

9. zivmay Member

הדברים שנוואקמה עשה בקמפיין האירופאי, היו מגוחכים, הוא מושך כלכך הרבה אש, תכונה שגרמה לנו לשלוט בקצב המשחק בלא מעט משחקים בקמפיין. אולי זהבי הוא מכונת שערים ( בליגת הפח), אבל בכל הנוגע לטיפול בכדור, פיזיות, יציבות, טכניקה וכוח מתפרץ נוואקמה 2 רמות מעל.
    בזמן שזהבי נראה כמו ילדה קטנה במשחקי שלב הבתים באלופות, נוואקמה השתעשע באגף בשחקנים שלסלטיק, אינטר, בשיקטאש, סאות', ועוד.

Telkiyski ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין מה להשוות בין וואקמה לזהבי עשו. זהבי במכלול טוב יותר נקודה.

אין מה להיכנס להשוואות חסרות כל היגיון ותכלית. בלי קשר לזהבי, וואקמה שחקן אדיר שנמצא מעל הליגה הזאת, זה מה שמעניין.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע, לא מדובר בסקאריונה שלפני ההגעה שלו אורימור הפך אותו למחליף של זהבי או מדוניניאן שאורימור טען שהוא הפליימקר הכי טוב ששיחק בישראל, סך הכל השחקן הכי טוב שלבש את המדים שלנו אי פעם עד ההגעה של ויטור, שחקן שהיה משמעותי גם בקמפיין באירופה, ובעיקר מפלצת כדורגל ושובר שיווין בכדורגל הישראלי, קל למצוא כאלה, הנה מכבי תל אביב מביאה כל שנה אחד - שניים כאלה ובכלום כסף.

טוני נואקמה זה שחקן שאמור היה לשחק היום בליגה כמו הליגה הראשונה בצרפת.
    שחקן שבכמה דרגות מעל הליגה כאן וגם באירופה התקשו מולו.
    אחרי המשחק מול אינטר השחקנים הקרואטים של אינטר דיברו עם קאלה והיו בהלם מהסכומים שנואקמה מרוויח כאן ומהעובדה שהוא כבר כמה שנים בישראל.
    זה עד כמה נואקמה טוב.
    לא יודע איך הצלחנו להחזיק אותו עד היום, אבל אם אנחנו מדברים על סין והכספים שנשפכים שם, אפשר גם להוציא 5 מיליון יורו עבור נואקמה...

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב, לא מדובר בשמועות. יש שתי הצעות רשמיות, אחת מקבוצה מסין ואחת מקבוצה מטורקיה.
    במועדון ינסו לעשות מה שהם יכולים כדי להשאיר את טוני, אבל גם הם מבינים שמדובר כניראה במאבק אבוד לאור הסכומים שהטורקים ובעיקר הסינים מציעים לטוני.

אם יעזוב, אנחנו מאבדים שחקן שובר שיווין, וזה יכול להיות מכה לא פשוטה.

13. Ori8 Member

נכון, חשבתי שבוזגלו יישאר. לא הבנתי כל כך מה הקשר, אבל מילא.
    אין בי חשש להתאכזב מכך שוואקמה יישאר וזה לא מזיז לי את שרירי הלב כשאני רואה כתבות בוואן על האופציה שלו בסין לכאורה. אולי לאחרים זה עושה משהו, לי פחות. מה אני אעשה. מצאת את הבנאדם הלא נכון להגיד לו את זה.

אני חוזר על הברור מאליו. וואקמה שחקן אדיר וכשהוא יעזוב זה יהיה אחלה, אבל הוא ממש לא שחקן שמשנה את התמונה בליגה, לא לכאן ולא לכאן. יש שחקנים נהדרים שהם ברי החלפה. גם בן חיים הוא כזה וגם וואקמה הוא כזה (ואני ממש לא נכנס כאן להשוואת בין השניים). זהבי לעומת זאת... פחות בר החלפה.

ואיך שאנחנו מדברים וואקמה הודיע ש"העניין מאחוריו". פחות מ-24 שעות אחרי שהתפרסם שהוא נחוש לעזוב, לא? נמני בקיצור.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא מבין את ה"עקיצות". השוו לזהבי, עניתי.
    אין ביניהם קשר, המספרים (שזה מה שחשוב בסוף בהתקפה) שזהבי נותן באופן עקבי כבר 4-5 שנים, הם משהו שוואקמה מאוד רחוק ממנו, למען האמת אני די בטוח שוואקמה נתן בקריירה כולה פחות ממה שזהבי נתן בשתי העונות האחרונות במכבי לצורך העניין.
    לכן על אחד שילמו 7.5 מיליון, על השני לא.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמה זרים ברמה של וואקמה ושווי ערך להשפעה שלו מכבי תל אביב בשנים האחרונות, נדמה לי שרק קיארטנסון, כמה קשרים יצירתיים או התקפיים מכבי תל אביב הנחיתה שלא הגיעו לרמה הזאת? ברי החלפה זה יפה, קל לומר, בפועל הסיכוי למצוא זר כזה עם השפעה כזו, בתקציבי הרכישה שלנו, הם קלושים.

מצב נושא:
הנושא נעול.