הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ori8 Member

בלי וואקמה זו ליגה אחרת? אוהדי מכבי יוצאים לכיכר? הוא באמת שחקן נפלא אבל וואו איזו היסחפות. מעבר לזה שיש לכם שחקנים חשובים ממנו, הוא לדעתי לגמרי בר החלפה. ימצאו מי שיתן את ה-12-15 גולים ובישולים שלו בעונה..
    שוב, הוא באמת שחקן גדול אבל לא באמת דומיננטי ברמה כזו שאפשר להגיד שעזיבה שלו ׳פותחת את הליגה׳.

חוץ מזה מדובר בנמני. עושה קצת רוח בשביל להרוויח לשחקן שלו חוזה שמן יותר. חלון העברות בסין נסגר עוד דקה בערך, סתם שטויות.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  2. zivmay Member

העזיבה שלו היא חיזוק למכבי יותר מכל זר שיביאו:)

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. קשר ימני Member

עכשיו נראה אם באר שבע מונעת משחקנים להתקדם כמו תל אביב.

4. Love Is Red Member

סין זאת לא התקדמות, טוב חוץ מהתקדמות כלכלית.
    הליגה הסינית חלשה להחריד.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם באמת מדובר בהצעה של 5M,למכור ועכשיו!

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  6. קשר ימני Member

פי שמונה(?) שכר זו לא התקדמות?
    אני רוצה לראות אותך מסרב לדבר כזה.

לדעתי זה ספין של הסוכן שלו בכלל.

7. Love Is Red Member

זהו שכרגע מדובר ב2.5 מיליון אירו ולדעתי זה לא מספיק.
    אם הסינים ישימו 5 מיליון אני אומר למכור ולהביא שחקן אחר במקום, בטוח אפשר למצוא תחלופה ב10% ממה שנקבל וישאר לנו כסף לחלוץ ואולי למגן במקום בן ביטון (אלחמיד?) וישאר עוד שני מיליון אירו.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא משנה, אם השחקן רוצה לעזוב ויש לו שם התקדמות כלכלית או מקצועית, אנחנו צריכים ללכת לקראתו ואני לא רוצה ולא חושב שזה נכון להחזיק שחקן בכח, בטח שחקן כזה שאנחנו יודעים שאין לו בעיה לטייל על המגרש שלא טוב לו.

אלונה יכולה לדרוש איזה סכום שבא לה וזו זכותה, אבל להשאיר שחקן כמו טוני בניגוד לרצונו זה דבר שיותר יעלה לנו ביוקר בהמשך. האלטנרטיבה היחידה שאפשר להעלות על הפרק זה להציע לו שדרוג שכר ולשלש לו את השכר, בכל מקרה זה שחקן שברור לכולם ששווה גם מיליון יורו בעונה שכר. אם הוא מתעקש לעזוב, צריך לשחרר.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בסדר גם טענת שבאר שבע ובוזגלו משחקים ברופא וחולה ואנחנו תיכף מודיעים על השארותו לא? אני מבין את הפחד מלהתאכזב מכך שטוני ישאר, אין ספק שהוא משנה את התמונה בליגה הזו חד משמעית. ברור לכולם שאוהדי מכבי יחגגו וישמחו מאוד מהעברה כזאת, אני לא מבין למה זו בושה להודות בזה.

hbs7, Sir Alex Ferguson ו-gilad16 אוהבים את זה.
  10. Raulito Madridista

חמישה מיליון יורו זה סכום שאי-אפשר לסרב לו ונאווקמה לא ילד, אבל כרגע אין הצעה 'שאי-אפשר לסרב לה' ולפחות לפי מה שקראתי נוואקמה כן עושה את הסוויץ' בראש וחוזר לבאר-שבע בכל הכוח. מי יודע, אולי בתסריט אופטימי מבחינתו הוא ירשים בליגת האלופות ויקבל חוזה אטרקטיבי יותר, לאו דווקא כלכלית אלא מבחינת היעד. לדעתי נוואקמה הוא בדיוק ההגדרה במילון ל-'שובר שיוויון'. הוא שילוב של הערמומיות של בוזגלו, הטכניקה של מליקסון והווינריות של ברדה(ניסיתי).
    חשוב מאוד שבאר-שבע מצליחה להשאיר אותו אצלה, גם מכבי שמרה על שחקני המפתח שלה פרט לאניימה עד שערן זהבי הלך ומשם החלו הבעיות באמת.

11. zivmay Member

בתאכלס הוא די מיצה את עצמו בליגה. אחרי הקמפיין האירופאי, רק מול מכבי הוא נזכר שהוא יכול לסחוב 4 שחקנים על הגב, בשאר המשחקים הוא שיחק בלי חשק, והורגש שהוא לא מאותגר מספיק.
    אם ההצעה היא של 5 מיליון יורו ומעלה, למכור בלי לחשוב פעמיים.

Telkiyski, oFiRzZz ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  12. Blanco 7 Member

אני חושב שכל הסיטואציה של וואקמה והסינים באה בטיימינג רע מאוד לבאר שבע. ברביעי פותחים עונה בליגת האלופות וב"ש חייבת את וואקמה לקמפיין האירופי שלה. יכול להיות שבראש שלו הוא לא יהיה מאה אחוז בבאר שבע, כולי תקווה שלא ושהוא יחזור רעב לאימונים ולמשחקים הקרובים.
    אגב, ערן זהבי נמכר ב8 מליון דולר, שההצעה הראשונית של הסינים עמדה על 5 מליון יורו, אם אני לא טועה. טוני וואקמה לדעתי לא נופל מזהבי ברמתו וההצעה הראשונית עליו לפי התקשורת היא 2.5 מליון יורו. אני מסכים שלמכור אותו במחיר כזה, כשאנחנו יודעים שלסינים לא אכפת באמת להכפיל את ההצעה, זה לא מספיק וב"ש יכולה לדרוש עוד יותר.

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

על פי איזו אמת מידה?

gilad16 אוהב/ת את זה.
  14. Blanco 7 Member

א. אנחנו יודעים שלסינים אין בעיה להכפיל ולשלש את ההצעה הזאת, הכסף בשבילם זה כמו מים, ראית בקיץ שעבר באיזה קלות ג'וואנגז'ו כמעט הכפילה את ההצעה שלה למכבי - מ5 מליון דולר ל8 מליון.
    ב. אם ערן זהבי נמכר ב8 מליון, אין סיבה שווקאמה לא יימכר בסכום גבוה. המספרים שלו והתרומה שלו לבאר שבע בשנים האחרונות שווה יותר מ2.5 מליון יורו.

15. Raulito Madridista

וואקמה שחקן טכני ברמה בלתי-רגילה אבל הוא לא גולר כמו זהבי והכל תלוי סיטואציה. באר-שבע יכולה לנסות למתוח את החבל כמה שניתן ומצד שני ברור שלצד הרצון להרוויח עוד היא צריכה להספיק להתארגן על מחליף איכותי במידה וטוני יילך. אני חושב שזה מאוד מחמיר איתו להגיד שהוא מיצה את עצמו. יש אפשרות שוב לנסות להעפיל לליגת האלופות והוא משחק בקבוצה בסה"כ שנתיים. הירידה ביכולת שלו היא טבעית, גם הוא בן-אדם, לפעמים גם אם שחקן מקבל מנוחה זה לא מספיק, כדורגל הוא מעבר לפיזי. אני הייתי מתנהג כלפיו יותר 'בסלחנות'.

מצב נושא:
הנושא נעול.