הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Melikson24 Member

שחקן העונה לעונת 16/17 חוזר.....
    כמה התגעגענו. רק שיהיה כשיר עד סוף העונה ומאמין שהוא יעשה אותנו שמחים.

https://israelsport.co.il/uploads/1494275700_IMG_1009.Xxx

קשר ימני, Ajax Amsterdam ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. yedidel Member

בעוד שכולם זרקו את הקלישאות הרגילות המדברות על איחוד, וואקמה דיבר תאכלס כשירה: "תפסיקו לנסות לעשות מה שאתם לא טובים בו. אם אתם טובים בריצה עם פנים לשער תתמקדו בזה ואם אתם טובים בלשמור על הכדור תתמקדו בזה".

מתמקד במשפט הזה כי לדעתי זה מה שעושה את טוני כל כך גדול במגרש. לא רק הפיזיות והטכניקה, אלא זה שיש לו קבלת החלטות מדהימה - יודע מתי למסור, מתי לבעוט, מתי לשמור על הכדור. זה בולט במיוחד ליד השחקן הישראלי...

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש לו לא מעט מקרים שהוא מתעקש לשמור על הכדור למרות שהוא חייב לשחרר. זה די בולט אצלו. אבל וואקמה זה האחרון שיש טענות אליו.

5. hbs7 Member

היה גם כיף לראות אותו עומד מעל הספסל כמו אוהד לחוץ מן השורה.
    הוא לא יציב, אבל המחויבות שלו לא צריכה להיות מוטלת לרגע בספק.

6. Telkiyski Member

הוא די חייב להראות שהוא נורא רוצה איכפתי ומחוייב.

אם היה יושב ולא ממש מראה אמוציות היו אומרים שעל הזין שלו לדעתי.

7. gilad16 Member

ראיתי תגובות שונות פה ואי אפשר להתווכח שלא שיחקנו טוב מול קבוצה מהחצי התחתון
    אבל אני כן חושב שהיה שינוי בגישה של השחקנים מהמשחק המביך בגביע לפני כמה ימים.

ידוע משהו לגבי צפי החזרה של קורהוט?

8. hbs7 Member

זה כי מחפשים אותו.
    את הישראלים שיוצאים לשתות לילה לפני אימון ויושבים ביציע (אם בכלל מגיעים..) וכל המשחק באייפון אף אחד משום מה לא מבקר.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא יודע, קשה לי לקנות את זה, שאני מסתכל על השורה התחתונה מה אני רואה? בערך 1-2 התקפות שלנו שהניבו מצב, במקסימום, שער אחד מקרי ברמה שאין יותר מקרי מזה, וקבוצה שמנגד הגיעה נגדנו חופשי למצבים, פגעה בקורות והיתה מסוכנת פי כמה. זאת אומרת שאם היה אתמול 3-0, או 2-0, זו הייתה תוצאה משקפת, מישהו אז היה מדבר או רואה שיפור בגישה? אני ראיתי את אותה יכולת מביכה מהגביע.

10. Designer Member

ואללה לא מבין משהו.
    בהנחה שב"ש מנצחת את סכנין (אפילו בצורה לא משכנעת) היא מסיימת בסך הכל 2 נקודות פחות ממה שהיה לה בשנה שעברה.
    מכבי כנ"ל, ההבדל היחיד הוא שלבית"ר יש 10 נקודות יותר והפועל חיפה היא העתק של מכבי פתח תקווה.

יש שיגידו הרמה ירדה, יש שיגידו הרמה עלתה, יש שיגידו שהחזקות התחזקו והחלשות נחלשו, אבל לי זה נראה מאוד דומה לשנה שעברה.

אז למה שנה שעברה באר שבע מוגדרת כאחת האלופות החזקות שהכדורגל ראה ואם ייקחו השנה יוגדרו כאחת האלופות החלשות/מביכות?

אני דווקא חושב שזה מראה על גיוון - אליפות ראשונה עם הלב, השנייה עם הראש והשלישית (אם תבוא) תהיה עם התחת - כל השלושה איבריים חיוניים אצל קבוצת כדורגל מצליחה.

Noam77 אוהב/ת את זה.
  11. Jefecito Member

כי זה לא הנקודות, זה הדרך שב''ש עושה את הנקודות האלה. אתמול אם לא פוקס בגול הם לא היו מנצחים את המשחק.

אותו דבר לגבי מכבי שפעם אחת הם מנצחים ומראים יכולת טובה ואז מול קבוצה שמסתגרת הם לא יכולים להבקיע.

גלץ אוהב/ת את זה.
  12. gilad16 Member

אין לי מחולל של מציאות מקבילה ואני לא יכול לדבר בשם אחרים.
    אני כן ראיתי שינוי בגישה ולא חיכיתי לתוצאה הסופית בשביל לספר לעצמי את זה.
    יכול להיות שזה לא משהו בקבוצה ותלוי שינויים פרסונלים כמו ביטון בתקופה לא טובה לעומת אלו שהתאמץ,
    מליקסון, פקהארט וקבהא שבלי קשר לאיכות המשחק שלהם קשה לבוא אליהם בתלונות על השקעה עד היום.
    לעומת קואנקה שלא תמיד 100% במשחק, מלמד שנחבא כזה, ראדי וטוני שאולי רוצים אבל כל אחד מסיבותיו מתקשה כיום.
    יכול להיות שזו הסיבה ולא שינוי בסגל, אבל שינוי בגישה כן הרגשתי.

לגבי איכות המשחק שלנו, מי שחושב ששיחקנו טוב כנראה ראה משחק אחר ומתוך עשר משחקים כאלו
    ק"ש תנצח את הרוב.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליפות זו אליפות, אתה לא מתמודד מול הזכרונות מהשנים הקודמות אלא מול היריבות שלך בשנה נתונה. המטרה היא לסיים עם מספר הנקודות הגבוה ביותר וכל קבוצה שעשתה זאת היא אלופה ראויה כל מי שבא להקטין או להעצים הוא בעל אינטרס רגשי כזה או אחר.

ניקח למשל את שתי האליפויות של באר-שבע בשנות ה-70'. כמה אנשים יכולים לספר כאן על רמת הכדורגל שהקבוצה הציגה באותה עונה או מצב הליגה וחוזק הגדולות(או מי אז נחשבו הגדולות בכלל) והבדלי התקציב אם היו? בשורה התחתונה כולם זוכרים שלב"ש יש 2 אליפויות אז וזה לא ניתן לערעור וכך יהיה אם הם יניפו גם השנה.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני רק אומר שאני לא רואה את זה. לא יודע, לא ראיתי שינוי ממשחק הגביע, להיפך, לקרית שמונה יותר לנצח אתמול מאשר בגביע.

15. gilad16 Member

הבנתי אותך ואני מסכים שהיינו גרועים בשני המשחקים (לא בטוח שאתמול יותר).
    לא תמיד גישה חיובית יותר תביא לאיכות משחק טובה יותר ולא תמיד מאמץ מביא לתוצאות.
    יש גם יריבה ואת ההתאמות שלה במשחק נתון, ועוד הרבה מאוד משתנים, אבל אפשר במשחק ששווה הפסד 1-0
    להתאמץ פחות מבמשחק ששווה 2/3-0.

מצב נושא:
הנושא נעול.