הפועל באר שבע 2015/16 - עונה חלומית שמסתיימת עם צלחת האליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהוא חתם בב"ש לשנתיים, יכול להיות שעד כדי כך לא בונים עליו?

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא שוחרר מב"ש.
    מעניין ב אמת לאן עבר

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

למה שיבנו עליו? הוא לא הותיר שום חותם בקבוצה.

4. gilad16 Member

למה לא הותיר חותם?
    הותיר חותם לא טוב.אין לי בעיה עם אילוז אחרון ברוטציה.
    נראה לי ברוב הקבוצות המגן ימני השלישי לא מספיק טוב לליגת העל.

5. עידן444 Member

לרוב אין כזה. ולחלק גם אין שני. מאלתרים. לפעמים זה עובד ולפעמים פחות.

6. $zinedine zidane$ Member

לדעתי מגזימים בתקשורת (וגם טיפה כאן) בביקורת על באר שבע. נתחיל מההתקפה - היו לב"ש כמה וכמה התקפות מסוכנות ולפרקים היא כן שיחקה כדורגל יפה (בהתקפה), וזה כשעלו בהרכב 3 שחקני התקפה חדשים שעדיין לא מתואמים עם הקבוצה. אפשר לראות שהשנה יש שם יותר כישרון ויצירתיות וההתקפה לא תקום ותיפול רק על בוזגלו.
    נכון שבן שהר וארבייטמן זה לא האידיאל לעמדת ה9 כי הראשון שחקן ליגה טוב אבל באגף (כך נראה, אבל עוד לא הייתי פוסל אותו כחלוץ חוד) והשני חלוץ 9 סביר, אבל אם בוזגלו, הובאן, טוני וראדי ייתנו העונה את מה שמצפים מהם, ב"ש יכולה לתת פייט על האליפות גם עם שהר וארבייטמן.

בהגנה היו הרבה טעויות וחורים, אבל בסופו של דבר אסור לשכוח שב"ש פתחה בלי הבלם, המגן הימני והקשר האחורי הפותחים שלה. אין ספק שאיתם זה ייראה הרבה יותר טוב.

לגבי טוני - מסכים לגמרי עם מה שנאמר עליו לפני מספר הודעות. גם במשחק בו הוא לא עשה דריבלים מרשימים, אתה רק מחכה שהכדור יגיע אליו. כל נגיעה שלו בכדור יכולה ליצור מצב מסוכן, הוא שחקן מאוד חכם ומוסר מעולה. גם אתמול היו לו כמה מסירות מצוינות, בינהן גם המסירה לבוזגלו בפנדל שלא נשרק.

hbs7 אוהב/ת את זה.
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי שאולי נזכה לראות הרכב שכולל את מליקסון באמצע (לדוגמא אתמול במקום גורדנה).
    יכול להיות מעניין לראות את מליקסון כשחקן החופשי/ההתקפי במערך של שלושה קשרים.
    באופן אישי הייתי מנסה בגביע הטוטו לפחות משחק אחד הרכב כזה (בטח כשאוגו פצוע).

מעולם לא נשפכו כל כך הרבה מילים על המגן הימני השלישי ברוטציה בקבוצת ליגת העל.
    נעזוב רגע את העובדה שדור מלול לא היה מסכים להיות במעמדו של אילוז (מלול הוחתם במקור כדי להיות המגן הימני הפותח ובמקביל להיות סותם חורים לקישור ולעמדת המגן השמאלי, סוג של מתן אוחיון רק עם סגל קצר יותר ומעמד פתיחה טוב הרבה יותר), אני באמת לא חושב שיש בעיה עם זה שאביתר אילוז, שחקן בית שנמצא במועדון שנים ותורם לו גם מחוץ למגרש, יהיה המגן הימני השלישי שלנו!
    לרוב קבוצות ליגת העל בקושי יש מגן ימני ראוי אחד, לא לדבר על שניים, לא לדבר על שלושה. כל מי שטוען שאילוז לא טוב מספיק כדי להיות המגן הימני השלישי שלנו! יעבור קבוצה קבוצה בליגת העל ויתן לי את השם של המגן הימני השלישי של כל קבוצה ולאחר מכן יתן לי קבוצה אחת שהמגן הימני השלישי שלה עולה על אילוז.
    אחרי שתגלו שאתם לא מכירים אפילו מגן ימני שלישי אחד בליגה, אתם תבינו שהסיכוי שאילוז יקבל דקות משמעותיות השנה שואפות לאפס, ושאין טעם להתעסק בשחקן שאת מירב הדקות שלו (אם בכלל יקבל) יעשה באימונים ובמשחקי גביע הטוטו אחרי ששני המגינים הימניים הראשונים נפצעו.
    אילוז לא שחקן משמעותי השנה, לא מתקרב לזה, ולכן לנגח את המועדון והקהל בגלל כמה דקות שקיבל בגביע הטוטו אחרי ששני המגינים הימניים שמועדפים עליו נפצעו, זה לא במקום ואפילו הזוי.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  8. Drama Guest

רק לקבוצות שמבזבזות בלי הכרה יש מגן שלישי. למכבי ת"א יש אחד כזה בשמאל וזהו אין בשום קבוצה בליגה מגן שלישי.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין בעיה. אז אילוז זה מקרה סעד שמקבל משכורת כדי לשיר קריוקי ולהסיע את החבר'ה לאימונים. מברוק.

אם יהיו פציעות והרחקות הייתי מעדיף כל אלתור שיהיה מאשר שאילוז יעלה. אילוז לא ראוי לשחק, ולא משנה מה הסיבה ומי הפצועים. הוא לא אמור לשחק, וזו התקווה של כולנו, וזה אומר הכל לגביו ולגבי המקרה איתו.

10. סמואל אטו Member

לקשר את זה לבזבוז כסף זה לא מדוייק:
    למיטב ידיעתי שון גולדברג נמצא במכבי על תקן חייל ככה שמדובר בסכום כמעט אפסי.
    אילוז גם כן כבר חתום על חוזה, אבל הסכומים נמוכים והתרומה המקצועית שלו דלה. ב״ש נותנת לו את הכבוד לסיים את החוזה בלי בעיות.

11. סגול בדם Member

יוני אוזן ?
    מישהו יכול להרחיב?

12. yedidel Member

הגיע להכח?
    עלה לבוגרים לפני 3-4 שנים (לא זוכר בדיוק), נתן 2 שערים יפים במשחק וחצי ששיחק. אחרי זה נעלם תקופה, חזר לנוער, קרע את הרצועה הצולבת ומאז אבדו עקבותיו.

13. סגול בדם Member

אכן , מאוד מרשים . טכני ויודע להבקיע.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנוער הוא היה טוב והשילוב שלו ושל יוסף אבו לאבן הוביל את קבוצת הנוער לעליית ליגה מרשימה ולהגעה לגמר הגביע (שם הפסדנו בהארכה למכבי ת"א של קהת שזכתה בדאבל באותה שנה).
    בזכות היכולת בקבוצת הנוער הוא נבחר להיות קפטן הקבוצה וגם היה חלק מהסגל של נבחרת הנוער של ישראל.
    הוא לא קיבל יותר מידי הזדמנויות בבוגרים, אבל למרבה ההפתעה הוא כבש כמות סבירה של שערים יחסית להופעות (כולל גול אחד נפלא בבעיטת יעף מול מכבי פתח תקווה).
    מאז שקרע את הרצועה הצולבת לא שמעתי עליו יותר מידי, זכור לי שקראתי שהוא חזר לשחק קצת בהפועל ירושלים בשנה שעברה אבל לא משהו מעבר.
    אם הוא התאושש מהפציעה מדובר בחלוץ טוב לליגה א', טוב מאוד אפילו.

15. Raulito Madridista

המשחק בפלזן אילץ את כל הפרשנים להתהפך כמו סטייק, על בית"ר ירושלים דיברו מספיק ומכבי חיפה פחות מעניינת, אז מה נשאר? באר-שבע. לא צריך לקחת ללב את הביקורת על המשחקים בגביע הטוטו. יחד עם זאת, לבאר-שבע יש סגל עמוק והשחקנים שכן משחקים אמורים לתת הכל ולהוכיח את עצמם, להראות שמקומם ב-11, נניח נאווקמה וגורדנה. עבורם כיחידים המשחקים האלה הם קצת יותר מגביע הטוטו.
    לגבי השפיץ, הייתי מנסה את בן-שהר בכל-זאת במקום ארבייטמן גם אם הוא פחות חלוץ רחבה וכך יהיה אני מניח. ארבייטמן לא הביא כלום במשחקים המשמעותיים אשתקד והוא די מוגבל מחוץ לרחבה. עם בן-שהר ההתקפה של באר-שבע יכולה לבצע יותר חילופי מקומות. את אילוז אפשר להשוות אולי לארבלואה בריאל מדריד - אדון תקשורת, מר אינסטגרם, שחקן שקשה לא לאהוב אבל עבר זמנו. ובכל-זאת כמה הוא אמור כבר לשחק?

מצב נושא:
הנושא נעול.