הפועל באר שבע 2015/16 - עונה חלומית שמסתיימת עם צלחת האליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוקבים אחריו כבר תקופה ארוכה.
    בשנה שעברה לא הביאו אותו כי הוא היה אחרי עונה חלשה בגלל סיבות משפחתיות.
    בשנה החולפת הוא התגבר על הסיבות האישיות וחזר לעצמו.
    ברגע שהייתה אופציה להביא אותו הקיץ הלכו על זה.
    לפי מה שהבנתי הולך לתת לנו דברים שלא היה לנו בהתקפה ומה שלא פחות חשוב בניגוד לאלמיידה לא מדובר בירידה מהבונדסליגה לישראל, לוסיו יבוא בטירוף להוכיח את עצמו.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/16
    amn ו-yakar אוהבים את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם זוכרים שזאורזיניו של סכנין שיחק בברזיל בליגות נמוכות יותר ואת הקיץ הוא סיים כאחד מהשחקנים הבולטים בליגה ועם תג מחיר של 1.2 מיליון יורו?

מצד שני יש כל מיני ישראלים שבזכות סוכן טוב ואיזה קליפ ערוך מצאו עצמם באירופה.

מה שמעניין זה היכולת של השחקן והרף שלו. גם על פלט הייתה ביקורת עצומה כשחתם כאן והיא נמשכה כמעט עד לינואר גם אחרי שאוהדים שלנו ראו אותו משחק...

amn ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  3. yakar Member

יש לך מידע על עלויות?
    בעיקרון אם רצו אותו הקיץ , למה חיכו עד עכשיו?
    מרוויח פחות מ100 אלף יורו בשנה? ללא דמי העברה? נגמר לו החוזה?

4. yakar Member

על פלט לאף אחד לא הייתה ביקורת.
    אומנם בהתחלה הייתה אכזבה מהיכולת המקצועית , אך את המוניטין אהבו. זה מקרה שונה לגמרי.

5. hbs7 Member

על פלט הייתה ביקורת ברגע שעלה על הדשא ונתן כמה החמצות אדירות.
    גם כשלא הפסיק להרשית בסיבוב שני מהסרטים הרושם הראשוני הקלוקל רדף אחריו בגלל שיש לנו לא מעט מפגרים בקהל.
    אין לי ספק שכל נגיעה של לוסיו בכדור תיבחן בשבע עיניים ויהיו יותר ביקורתיים כלפיו בגלל טמטום מובנה של חלקים בקהל שלנו (ושל רוב הליגה יש לומר).

החתמה עם סימן שאלה גדול מאוד שהפתיעה המון אנשים.
    לא מה שציפינו מבחינת רזומה, סומך על האנשים שם שהם יודעים מה הם עושים.

6. סגול בדם Member

לאונראדו סימיוני האגדי . היום על כסא גלגלים

rivaldo אוהב/ת את זה.
  7. E.H.A Member

אל תשכחו שיש לא מעט דוגמאות לשחקנים שהגיעו מקבוצות/ליגות לא גדולות ופרעו כאן שטרות.
    לדוגמא:
    אוסטין אמוטו-שיחק בליגה הניגרית והמלזית
    זאורזיניו-שיחק בליגה השלישית בברזיל

בואו לא נזלזל עוד לפני שראינו אותו...

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב, הביאו שחקן שמרוויח 180-200 אלף יורו, נייחס לזה גם משמעות לגבי מעמדו, זה שחקן שיודע שהוא בא להילחם על מקומו ולא על תקן כוכב או חלוץ פותח קבוע. זה יכול לעשות טוב, זה יכול שלא, בסופו של דבר כרגיל, המהלך יישפט על ידי השורה תחתונה ועל פי התוצאות בשטח. כפי שמשה ציין, יש פה מהלך על שחקן שעוקבים אחריו כבר תקופה, אז אני מאוד מקווה שהמערכת מכירה את השחקן מכל הכיוונים.
    מה שכן, סותר לגמרי את הראיון של אסי רחמים בקיץ שיגיע לפה חלוץ בפרופורציות אחרות, חלוץ שובר שיוויון, על פניו נראה שניסו וזה לא צלח, הגיע חלוץ במתכונת אחרת לגמרי.

EsheD ו-עידן444 אוהבים את זה.
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שזה מיותר להתייחס לרזומה שלו - אנשים מתייחסים לזה כי וואלה לפני שבוע דיברו על הוגו אלמיידה, אבל הוגו אלמיידה זה הוצאה, להביא את הוגו אלמיידה ולשלם לו 500K ומעלה בלי אירופה זה פשוט טימטום. אין ספק שכל עוד ב"ש לא עם אירופה ביד, או יותר נכון לא מדורגת כשכביכול היא בעלת היתרון עד הסוף, אין שום סיבה להביא שחקנים כאלה. גם מכבי בשנה שעברה, מתי הביאה את ראיקוביץ'? כשעלתה לליגת האלופות, מה גם שכבר אז היה ידוע שבכל הקשור לליגה האירופאית מכבי תהיה מדורגת ALL THE WAY, גם אם בצ'מפיונס, היא היתה מוצאת את עצמה באותו מצב השנה (של לא להיות מדורגת בסיבוב מוקדמות 3 והלאה). הפועל ב"ש פשוט לא מדורגת לא בצ'מפיונס ולא באירופאית - ולקחת הימור כזה גדול בלי הבטחה להכנסה שתחזיר את ההשקעה ובמיוחד כשהוא לא היה מגיע לחוזה לעונה אחת אלא ל-2 ומעלה עם אפשרות לסיים פה את הקריירה? זה משהו שגם במכבי ת"א לא ששים לעשות עם שחקנים מבוגרים ובטח ובטח במשכורת כזאת ועובדה שגם במכבי מפשלים והרבה יותר מבאר שבע בנושא הזרים בשנים האחרונות ללא תחרות בכלל.

אני חושב שסה"כ ב"ש עשתה עסקה נכונה מבחינתה - אם הוא לא יהיה טוב - יחתכו אותו, אין לו כמעט עלויות של העברה, וגם המשכורת היא סבירה מאוד לזר, אם הוא יהיה בינגו הוא יוכל לקחת אותה לאליפות וגם להכניס קופה יפה למועדון, ברמה של מיליון דולר ומעלה, וזה שווה את זה. זה לא שברדה נהיה צעיר יותר, גאדיר יהיה טוב יותר ובן שהר יהפוך להיות זהבי - הדברים האלה לא יקרו, ולכן צריכים ללכת גם על חלוצים זרים, ולכן אני דווקא חושב שב"ש עשתה צעד נכון שירדה מאלמיידה במצב הנוכחי - לו היתה מובטחת בשלב בתים של האירופאית, אין לי ספק שלא רק לא היו יורדים ממנו אלא הוא כבר היה מצטלם עם חולצה של ב"ש.

לגבי כמויות השערים של לוסיו הזה בליגה הברזילאית השניה - מה זה משנה? מי ידע מי זה דקו עד שהגיע לפורטו? אם אני לא טועה גם הוא הגיע מהליגה השניה בברזיל או מקבוצת תחתית בליגה הברזילאית, אבל אל תתפסו אותי במילה. חסרים שחקנים מצוינים מהליגה הברזיאלית מקבוצות גדולות שיצאו החוצה והתרסקו? הליגה הברזילאית זה מאגר כשרונות בלתי נגמר, ברמה מטורפת, אתה יכול למצוא שחקן מליגה שניה והוא יהיה כמו כפפה ליד עבור הקבוצות פה. גם ברונו רייס שהיה פה במכבי, לא הגיע מאיזה אלופת ברזיל, עם כל הכבוד. והוא נחשב לזר טוב שהיה פה.

10. DRORIKO Member

לא יודע מה אסי רחמים אמר, אני שמעתי מזריהן שאלונה לא מוכנה להשקיע יותר מחצי מיליון בחלוץ, זאת הסיבה שחמד ודמארי לא היו על הפרק, וזאת הסיבה שהביאו את החלוץ הזה.

11. DRORIKO Member

סך הכל הגישה של באר שבע היא לשמור על הסגל הקיים ולהביא תותחים רק על עמדות חסרות, כלומר את ויטור. עמדת החלוצים היא יחסית טובה עם ברדה ושהר שהראו עבודה עונה שעברה ועם גדיר שיתנו לו עוד הזדמנות. אין דחיפות להביא איזה תותח ״שובר שיויון״, מספיק חלוץ טוב וזול כדי לתת כיסוי.
    צריך לזכור שאלונה היא לא גולדהאר והיא גם לא עשתה ים כסף מהצ׳מפיונס/מכירה של שחקן לסין.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/16
  12. hbs7 Member

לודוגורץ היא דוגמא טובה לקבוצה שהצליחה באמצעות ברזילאים גם אם הם לא הכי נוצצים.
    נקווה שנפגע איתו.

הייתי שוקל להביא עוד קשר עם איכויות ניהול משחק, ואם רוצים להשתדרג אז גם מגן.
    אבל הרבה תלוי אם נעבור את שריף, ואם אכן נעבור אז איזו הגרלה נקבל בפליאוף.
    לליגה בלבד אין טעם להחזיק בסגל ארוך מדי. סתם יצור מתחים ואווירה שלילית (אגב, מאמין שגם זה שיחק תפקיד בהבאה של לוסיו. יצטרך להרוויח את מקומו ולא פצצת אגו כמו אלמיידה/דמארי).

13. DRORIKO Member

כרגע נשאר בבאר שבע מקום לזר אחד(זה במידה וסוארז בכלל ישוחרר). השאלה אם יביאו את הזר הזה על עמדת המגן השמאלי או על עמדת הקשר.
    לא רואה ישראלים שיגיעו ל-2 העמדות האלה. אין מגן שמאלי טוב מדודזאדה ולגבי הקישור יש את רועי קהת אבל לא ראיתי התעניינות רבה מב״ש.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/16
  14. עידן444 Member

הפסקה האחרונה מעידה שזה לא היה התכנון המקורי.
    אין מה לעשות, להביא זר שיעשה בז בסכומים הגיוניים זה כמעט בלתי אפשרי.
    למעשה אני מניח שהאמירה הזו של אסי רחמים הובילה את הקהל לצאת מנקודת הנחה שזה ישראלי בכיר- משהו בכיוון של דמארי.
    בכל אופן שאפו להפועל ב״ש. ככה עובדים. מכוונים לכיוון מסויים ואם זה לא הולך לא הולכים עם הראש בקיר.
    יש תוכנית מגירה, שומרים את הכסף הגדול בכיס להזדמנות הבאה והולכים לשם הבא ברשימה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.