הפועל באר שבע 14/15: מסיימים במקום השלישי, ברק בכר מונה למאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Love Is Red, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. hbs7 Member

לא ייאמן שנאסר ומלול מתייבשים מתחילת העונה ואלישע מעדיף לעלות במקומם שחקן שהוא לא 100%.
    מאמן הכושר שלנו הוא בדיחה עצובה. מתי נתעלה ונחזיק בצוות מקצועי נורמלי ולא כאלה שהגיעו לתפקיד כי הם מקורבים ולא נעים לפטר?

2. gilad16 Member

כמו נגד פ"ת עם ברדה. יופי אלישע

3. Love Is Red Member

אלישע קיבעון בע"מ לוי...

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ניגריה ניצחה 0-2 את קונגו במחזור החמישי מתוך שישה של מוק' אליפות אפריקה, ועקפה את קונגו בדרך למקום השני בבית. כרגע לשתי הקבוצות אותו מספר נקודות אבל לניגריה (2) הפרש שערים עדיף על קונגו (-1). יש גם סיכוי שניגריה תוכל לעלות מהמקום השלישי (המקום השלישי עם המאזן הטוב ביותר עולה), אבל בשביל לראות את מצבם שם צריך לחכות שכל משחקי המחזור יסתיימו.

ברביעי ב19:00 יתקיים המזחור האחרון שניגריה תארח את דרא"פ (שחגגה היום עלייה לאליפות) וקונגו תתארח אצל סודאן (שעפה). בעיקרון לטובתנו עדיף שניגריה לא תעלה כי אז אג'ידה ייעדר מלפחות 2 משחקים בינואר, ואולי אפילו מ4-5, תלוי בהתקדמות של ניגריה.

5. gilad16 Member

למשחקים במוקדמות הוא נוסע?

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בטח. הוא השוער המחליף. אבל כמו שאתה רואה, המשחקים האלה מסתנכרים ביחד עם משחקי מוקדמות היורו ככה שגם ככה אין משחקים. לעומת זאת, אליפות אפריקה תתקיים בינואר - וכל קבוצות הליגה (והעולם) יאלצו להסתדר בלי השחקנים האפריקאים שלהם.

לא יודע מה איתכם, אבל הבית שלי כבר מוצף דגלי דרא"פ וקונגו. האקשן מתחיל עוד פחות משעה.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הייתה דרמה גדולה, ובסופה ניגריה מסיימת ב2-2 מול דרום אפריקה אבל קונגו מנצחת 0-1 ועולה על חשבונה מהבית. ניגריה מסיימת רק במקום ה2 מבחינת "מקום 3 עם המאןז הטוב ביותר" ובעצם מודחת לגמריי מהטורניר!

יש לנו את אג'ידה בינואר :)

8. gilad16 Member

מצוין, לא מכיר את לבקוביץ' ומעדיף להשאיר את זה כך.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

תשמעו טירוף מוחלט למשחק מול הפועל ת"א.

בתוך הרבה פחות מ24 שעות נחטפו כל 2000 הכרטיסים לשערים 10-11 והכרטיסים לשער 8 אוזלים במהירות שיא. הייתי ממש סקפטי לגבי הצפי לקהל, בעיקר בגלל הפגרה שעייפה אותנו, שעת המשחק (שבת) והגשם הצפוי, אבל וואו ממש הופתעתי. 'שפע הפקות' (נכנסו לעבוד איתנו רק העונה) לא צפו את זה גם כן ונתקלו בכמה בעיות, אז החליטו לעבוד היום עד השעה 22:00 כדי לעמוד בדרישה למכירת הכרטיסים מצד הקהל.

Civil אוהב/ת את זה.
  10. zivmay Member

מדהים כמה פוטנציאל כלכלי יש בקהל שלנו.
    מת כבר להכנס לאיצטדיון החדש, אם ניתן את הטון בצמרת הגבוהה זה בכלל יהיה מדהים.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יקנו הכל. אם היו פותחים עוד יציע היינו מגיעים גם אליו.

לפני הפגרה ידעתי שנגיע 4000 בלי למצמץ, בתחילת השבוע שדיברו על מזג אוויר סוער בהחלט הייתי קצת סקפטי יותר, אבל הנה... הקהל לא יחשוש מגשם, נצבע את בלומפילד באדום של באר שבע, רק חבל שגבאי וארבייטמן לא יהיו זמינים, שזה מאוד מאוד יחליש אותנו. ברדה לא חלוץ שפיץ מספיק טוב כרגע.

12. Raulito Madridista

יכול להיות שאני ומשה נפגשים לפני המשחק, היית בא גם לירן ובכלל היה מטורף.

ברדה לא חלוץ שפיץ טוב, אף-פעם, זה לא התפקיד שלו. לא הייתי אומר שחוש לכיבושים זו תכונת המפתח שלו למרות אותה עונה מדהימה בבלגיה והפתיחה אצלך תחת לופא. הוא שחקן נפלא עם מסירות, חוכמת משחק ותנועה גדולה לעומק. וברור שיותר נוח לו כחלוץ שני.

מקווה שרועי גורדנה יפתח בהרכב של באר-שבע ביום שבת, האמת שקצת תחושה חמצמצה בקשר אליו - הפועל די השקיעה בו וטיפחה אותו ונתנה לו את הבמה והוא איכזב. עוד לפני העונה שעברה בה הוא נפצע. בבאר-שבע הוא מצטרף יפה מאוד מאחור וכל בעיטה בצבע, הוא בכל התקופה בהפועל לא כבש כל-כך הרבה אני חושב. שחקן שהיה יכול לשדרג את המשחק של הפועל - בדיעבד. מעניין אותי איך הקהל יקבל אותו. די דחפו אותו החוצה למען האמת, לא ניסו בכלל להשאיר אותו - ככה שאין סיבה שהקהל לא ידע לכבד שחקן בית. גורדנה כבר התראיין ואמר שזה ירגיש לו מוזר לשחק נגד הפועל והוא לא יודע איך יגיב אם יכבוש.

העונה לבאר-שבע יש הרבה מאוד כוח. ארבייטמן לא ישחק אבל מליקסון הוא עוד שחקן שעושה פעולה מעניינת בקישור והוא מוריד עומס מבוזגלו שהוא קלף במצבים הנייחים ואולי מזה באר-שבע תנצח את המשחק. את הנאחס הגדול שהיה לכם נגד הפועל בכלל ובבלומפילד בפרט - שברתם בעונה שעברה עם 3 נצחונות שלכם ותיקו אחד, כשבמשחק בווסרמיל היינו הרבה יותר טובים וניצלתם. אבל אני אהיה הוגן ואומר שגם אנחנו 'שדדנו' אתכם בשנים עברו ולא פעם. עברו עשר שנים אגב ממשחק ההישרדות בעונת 2004-05 כששתי הקבוצות היו עמוק-עמוק בבוץ והפועל ניצחה 3:1 עם שער של טל חן וצמד של אוגבונה. איך דברים השתנו..

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לצערי המאוד רב אני לא אגיע וכל דקה שעוברת ואני רואה שעוד ועוד כרטיסים נחטפים אני רק מתחרט על זה כי זה הולך להיות משהו שהרבה זמן לא היה לנו במשחקי חוץ במסגרת הליגה.

14. עידן444 Member

שמח בשבילכם שאג'ידה לא הולך לאליפות אפריקה. זה יכול היה להיות מאוד בעייתי. אולי אפילו ברמה של החיסרון של סוארס ברגעים הקריטיים בעונה שעברה שחטפתם נוקאוט.
    לשחק פתאום עם שוער חסר ניסיון במאבקי צמרת(יתכן שאף במאבק אליפות), זה לא פשוט.
    בהצלחה!

15. hbs7 Member

עד מתי נחזור מפגרה ונראה כל כך לא קשורים?
    לא שבשגרה אנחנו מציגים כדורגל שוטף, אך תמיד אחרי פגרה זה בולט בצורה מוגזמת לגמרי.
    אני בראש ובראשונה מאשים את הצוות המקצועי. כשאתה משדר חובבנות, אל תתפלא שזה מה שרואים על הדשא.
    מאמן הכושר שלנו הוא ביזיון גדול, שחקנים לא מפסיקים להיפצע, על המגרש חוץ מביטון והובאן אף אחד לא רץ מספיק.
    אבל גם פה זה מתקשר לאלישע. במקום לדפוק על השולחן, הוא מספר בראיונות שהכל בסדר ומה שאנחנו רואים זה חוסר מזל.

למרות שלישייה באמצע של אראל, אוגו וגורדנה הפועל עשו ככל העולה על רוחם במרכז המגרש.
    תמיד מתלוננים אצלנו שאין אמצע. אני ימשיך לטעון שכל עוד אלישע המאמן, גם עם קרוס ואלונסו לא יהיה לנו אמצע.
    ככה זה שלחץ וחיפוי זה רשות. שלא לדבר על תנועה מסודרת והנעת כדור שכלל לא קיימת.

מצב נושא:
הנושא נעול.