הפועל באר שבע 13/14: אולי הפעם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏14/7/13.

1. Ice Cream חסה

אפשר לקרוא לילד בשמו - אלונה פתחה את הכיס והסכימה לשלם יותר מאשר על אמג'ד סולימאן, פיראס עוואד ומוטי מלכה. והפעם לשם שינוי לא הביאה שום שחקן מיותר כמו ד'וזף טאצ'י, פטי בנגורה, שמעון הרוש ואייל שן. יכול להיות שכמו בעונת העלייה ההיא ברדה יתגלה כשבע כמו שרביבו התגלה, אראל יתגלה כשחקן חלש שלא מתפקד מחוץ לחממה כמו יוסי אופיר, תסריט שבוזגלו בלוף זה ממש לא תלוש מהמציאות, אג'ידה לא היה בשיאו בעונה האחרונה ושום דבר לא מבטיח שהשנה הוא ישתפר פלאים, יש אלף ואחת דברים שבגלל זרים נכשלים בבאר שבע וזה יכול לקרות גם לפאיוביץ' שאנחנו לא יודעים באיזה רמה הוא (2 דוגמאות - מה שקרה ללואיס טורס, וההתאלקמות הבעייתית של ריקרדו פרננדס וברנרו ואסקונסלוס) - זורקים כמה צעירים למערכה בתור תבלינים, ואז בינואר שוב רכבת של רכש שבמקרה הטוב זה ברק בדש בהשאלה עם אופציה לא הכי אטרקטיבית, ובמקרה הרע אדמו מוחמד או ננאד קיסו.
    אפילו אם חלק יהיו טובים, לא בטוח שהם לבד יוכלו לעשות משהו. גם כשהיה לב"ש את מליקסון שבאמת סחב את ב"ש על הגב -זה הספיק לפעמיים מקום תשיעי בלבד (את זה אולי ברדה ובוזגלו ישנו, אבל גם סוויסה ופלצ'וק נועדו לגדולות, גם וסקנסלוס ופרננדס, ואפילו על אמג'ד סולימאן.

מילא עוד עונה של כישלון שכלום לא מתחבר ויש בלגאן בהנהלה, הפעם אלונה דוחפת את היד באמת עמוק לכיס, והיא צריכה להיזהר שהכיס לא ייקרע.

2. Love Is Red Member

הוא לא רוצה להשאר עוד עונה, זאת הבעיה...

3. Ice Cream חסה

על מה בדיוק הוא בונה?

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בדיוק היה ראיון איתו במקומון בסופ?ש, הוא אמר שכל קבוצה בליגה גיששה לגביו ורמז שבאר שבע מערימה עליו קשיים בשחרור למרות שגם להם יש אינטרס לשחרר אותו לפני סיום החוזה בינואר. הוא הצהיר שהמטרה בשבילו היא אירופה (יש לו דרכון רומני).

בראיון הוא אמר שחילוקי דעות בינו לבין ההנהלה גרמו לו להחליט לעזוב כבר בסוף העונה שעברה. מה שאני יכול לספר הוא שהבן אדם לא הסתדר חברתית כל העונה שעברה, דיי לא סבלו אותו בחדר ההלבשה והוא נכנס להרבה כסאחים עם ההנהלה לגבי השכר שלו.

אני מהמר שבשבוע הקרוב הוא יחתום בקבוצה אחרת.

5. yedidel Member

ברדה זה לא רביבו, לא מבחינת הרמה ולא מבחינת המקצוענות.

6. yakar Member

זה באמת רכש איכות?
    גל אראל שחקן טוב? קשר אחורי? בלם? שווה הרכב אצלנו ליד דגאני?

7. cityblues beter dead than red

אמנם משחק אימון שלא שווה התייחסות מיוחדת-אבל בכל זאת לא כדאי להתעלם...

באר שבע מנצחת 0-2 את קבוצת המילואים של פוזנאן

פעם אחרונה שסיטי פגשה את הקבוצה ההיא האוהדים נשארו עם מזכרת מהאוהדים הפולנים (ריקוד הגב למגרש מופיע בחתימה שלי)
    האם אוהדי באר שבע יאמצו את הריקוד?

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/13
  8. סמואל אטו Member

לטעמי הוא רכש איכות לכל מועדון בליגה.
    גל אראל הוא קשר אמצע מודרני. גבוה,חזק ומהיר. משלב את האגרסיביות,הנחישות,והתאקלים של קשר אחורי הורס עם תנועה קדימה,טכניקה ויכולת מסירה טובים.
    החיסרון הגדול של כרגע זה שהוא עוד לא בשל, ואין לו את היציבות של שחקן גדול באמת. אבל אין ספק שהוא שידרוג על פני רכישות כמו שעשו בב"ש בעבר.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אם אני לא טועה כבר יש לנו ריקוד כזה.

10. EuropeGuy Member

תקנו אותי אם זיכרוני מטעה אותי,
    גל הראל זה לא השחקן הזה שנתן משחק ענק במדי הפועל חיפה מול בני יהודה בגביע שנה שעברה?
    זה בערך המשחק היחידי שבאמת יצא לי לעקוב אחריו, והוא היה שם ענק (אם זה הוא)

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

גל אראל חתם רישמית ל4 עונות.

--

אישית לא הכי מתלהב מהבחור. מקווה שיסתום לי את הפה. בהצלחה!

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שחקן שחקן אראל, ב"ש ממשיכה בגל הרכישות הטובות שלה.

שאלה שלא קשורה לנושא - ב"ש סיימה את העונה שעברה עם גרעון תקציבי? אם כן, על כמה הוא עמד?

13. yakar Member

מה זה גירעון?
    הקבוצה לא בחובות, אלונה משלימה בכל שנה מיליוני שקלים לתקציב הקבוצה מכיסה כהשקעת בעלים, זה חלק אינטגרלי מהתקציב

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיהיה בהצלחה, אבל ממה שראיתי מדובר שוב בהחתמה של קשר אחורי אפור בלי יכולת לכבוש, לבשל או לייצר מצבים.
    יש לנו מספיק כאלה בקבוצה ועדיף היה להביא קשר יצרתי.

דרך אגב, העלות של אראל (משכורת + דמי השבחה) היא 800 אלף דולר ל4 שנים, כלומר 200 אלף דולר לעונה.
    רק כדי שכולם יבינו, העלות שלו לקבוצה היא כמו עלות של זר שמרוויח 400 אלף דולר לעונה בגלל המיסוי הגבוה שיש על ישראלים.

15. Ice Cream חסה

אתה מתכוון לעלות מועדון? אז יש חצי מיליון שקל השבחה (140 אלף דולר, 35 כל עונה), וה-165 אלף דולר הנותרים זה הברוטו שלו לעונה, או הנטו? כי אני לא מבין את החישוב שלך ל-400 אלף דולר לעונה לזר (המיסוי על ישראלים הוא 48%, על זרים 25)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/7/13