הפועל באר שבע 12/13: ניצלים מירידה במחזור הסיום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏11/7/12.

1. YANIVBADOR Member

לפי איך שזה נראה, צפויה עוד עונה קשה בתחתית.
    סוויסה לא יכבוש שוב 10 שערים, הוא לא חוזר מהפציעה שלו.
    0:0 מול קבוצה שסיימה מקום 10 מתוך 12 בליגה הקפריסאית.
    שאף אחד לא יצפה לעונה בצמרת.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מי ציפה לעונה בצמרת תגיד לי? ונמאס כבר מאנשים כמוך שמסתכלים על משחקי אימון וקובעים איך תיראה העונה.

3. South Boy Member

משחק אימון אחד, שבקושי היה שחקן שהשלים מחצית אחת, וכבר אתה קובע איך תראה העונה ומה תהיה התפוקה של כל שחקן.
    פשוט לא יאומן.

4. YANIVBADOR Member

תפסיקו כבר להיות תמימים, וכן, כולם מצפים לעונה בצמרת.
    ותאמין לי שמשחקי אימון אומרים המון!
    גם את ראשון לציון בקושי ניצחנו!
    את אשדוד ניצחנו בשיניים שהם היו עם הרכב שני!
    משחקי אימון אומרים הכל.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

חח אתה אמיתי?

תמיד יש ציפייה לצמרת, אבל אף אחד לא חושב שנהיה (בניגוד לקבוצות הגדולות כמו מכבי ת"א או מכבי חיפה).
    ואם משחקי אימון אומרים הכל.. אז העונה מנצ'סטר סיטי יורדת ליגה..

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/12
  7. yedidel Member

זה נראה ערוך האמת

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אלישע תתפטר!
    להחליף את כל הסגל!
    ניצחתם בקושי את ראשון לציון במשחק אימון! בושה!

9. South Boy Member

דיון ליגה לאומית זה לא פה חבר טעית באשכול.
    יפה שאתה לוקח אוהד אחד שבאמת לא מובן לי מאיפה הדעה ההזויה הזאת וחושב שקהל שלם באמת חושב ככה.
    בוא אני יגיד לך משהו, אף אחד מאוהדי באר שבע לא מצפה להרבה רק לא לחזור לתסריט האימים מהעונה שעברה, בטח שלא באים בטענות למאמן\לשחקנים או לא גורם אחר בקבוצה אחרי כמה משחקי אימון מסכנים שלא מוכיחים כלום.

ולזה שהביא את השלט, הוא לא ערוך האולטראס של חיפה הביעו את תמיכתם בנפתלי כי הם חושבים שמתייחסים לאוהדי כדורגל בארץ ביד קשה מדי, רק שהם שכחו שמדובר ביציע עם ילדים קטנים ונשים שרק באו להנות וחטפו רימון גז מדמיע.

10. Love Is Red Member

באר שבע שלטה לכל אורך המשחק והחמיצה מצבים חוץ מזה להזכירך קבוצה קפריסאית הגיעה עד לרבע גמר ליגת האלופות ככה שאני במקומך לא הייתי מזלזל ביריבות אימון קפריסאיות, ונכון שאולי חסר עוד שחקן התקפי אבל אני סומך על אלישע שהוא יודע מה הוא עושה.

בניגוד לשנה שעברה יש לי הרגשה שהקבוצה תהיה הרבה יותר בריאה וטובה, אני לא מצפה למקום 1-4 אבל מקום 4-8 אפשרי בהחלט...

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה שלאורך כל הקיץ אתה לוקח הודעות של בודדים או פסימיות מסוימת (לאור ניסיון העבר) ולוקח אותה לקיצון כדי להציג את אוהדי באר שבע ככפוי טובה. אני חייב להגיד לך שאתה בכלל לא בכיוון.
    גם אם יש כאלה שמרשים לעצמם לחלום בקול רם ולכן גם לדרוש שחקנים מסוימים, הרוב באוהדי הקבוצה נשארים עם רגליים על הקרקע ומעריכים את הקבוצה שבונים לנו בקיץ.

עם זאת, כמעט כל האוהדים מבינים שמבחינה התקפית למעט פלצוק וסויסה לא עשינו שום שדרוג משנה שעברה, וזאת אחרי שאיבדנו בקיץ את השחקן ההתקפי הכי משמעותי שהיה כאן בשנה שעברה (דיע סבע) ואת הקשר היצרתי באמצע (יוסי שבחון).
    רבים מהאוהדים טוענים, ובצדק, שכדי להיות בחלק העליון של הטבלה אנחנו צריכים שחקן יצירתי נוסף שיכבוש, ייצור מצבים ויקח את המצבים הנייחים של הקבוצה. זאת לא חוצפה אלא קריאה נכונה של הסגל שנבנה הקיץ.

בשורה התחתונה, את הנאמנות וההערכה לקבוצה שבונים הקיץ מראים אוהדי הקבוצה בקניית המנוים כשנכון לעכשיו, שבועיים מפתיחת מכירת המנוים, נמכרו כבר כ2000 מנוים לשנה הקרובה.

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

ואוו לקחת את זה יותר מידי רציני
    הייתי ציני לגמרי והתגובה הייתה מכוונת לאותו אוהד שכתב את זה ולא במטרה להכליל את כל האוהדים של באר שבע.

13. ראיין אדלי Member

הערב הפועל באר שבע ניצחה 2:1 את אלקי לרנקה. (צמד של דובב גבאי), לפי האתר של הפועל באר שבע בשני המשחקים האחרונים שלטנו באופן שוטף במגרש ויכלנו להבקיע עוד מספר שערים. בכל זאת משחק אימון, אבל עדיין משמח לשמוע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת יותר בהרחבה על המשחק -

אחרי יכולת טובה מאוד אבל תיקו מאופס במשחק הראשון במחנה האימונים מול אולימפיאקוס ניקוסיה, הפועל באר שבע סוף סוף הביאה לידי ביטוי את כוחו של החלק ההתקפי כשניצחה היום (שני) 1:2 את אלקי לרנקה הקפריסאית. דובב גבאי כבש צמד במחצית הראשונה והקפריסאים צימקו בפנדל במחצית השנייה. אלישע לוי אמר אחרי המשחק לאתר הרשמי: "הקבוצה ממשיכה בהתקדמות שלה, אני מרוצה מהמחוייבות".

האדומים התחילו מצוין את המשחק ולחצו על כל המגרש. בזמן שמספר זרים נבחנים בקבוצה, דווקא המחלקה הישראלית עשתה את העבודה. תומר סוויסה, מלך השערים של רמת השרון בעונה הקודמת, שיחק מצויין וסיכן שוב ושוב את שער היריבה. לבסוף דובב גבאי היה האיש החד ביותר והעלה את האדומים מהנגב ליתרון.

במחצית השנייה הוחלף כמעט כל ההרכב חוץ מהזר הנבחן פטריק אוסיאקו ששיחק 90 דקות. ההרכב השני היה פחות טוב, באר שבע נסוגה לאחור ואיפשרה לאלקי לתקוף, מה שהניב את השער המצמק של הקפריסאים.

מהלך המשחק: ניסיון ראשון של באר שבע. בדקה ה-8 תומר סוויסה סיכן את השער בבעיטה חופשית מ-25 מטרים, אבל שוער הקפריסאים קלט. 17 דקות לאחר מכן, סוויסה ניסה את כוחו מחוץ לרחבה בשנית, גם הפעם השוער היה במקום והדף לקרן. אחרי 31 דקות במחצית הראשונה, חניכיו של לוי הצליחו לכבוש. נג'ובו השאיר את דובב גבאי לבד מול השער, האחרון לא התבלבל והעלה את באר שבע ל-0:1. עברו רק 9 דקות וגבאי, האיש החם של המשחק, העלה את האדומים ל-0:2 מבישול של סוויסה.

עם פתיחת המחצית השנייה, גבאי ניסה לנגוח את השלישי שלו, אבל השוער המחליף של לרנקה הדף. בדקה ה-74 אוגו אוקה הכשיל ברחבה והקפריסאים צימקו ל-2:1. בדקה ה-90 לוטם זינו הורחק בכרטיס אדום.
    העידכונים באדיבות האתר הרשמי.

הרכב הפועל ב"ש: אוסטין אג'ידה (אלירן סולימנספור/70); אביתר אילוז (קלמי סבן/45), בויאן מרקוביץ' (וויליאם סוארס/45), עודד גביש (אוגו אוקה/45), אופיר דוידזאדה (שמעון לוגסי/65); פטריק אוסיאקו, מלדאן קסצ'לאן (איציק ועקנין/65), וויליאם נג'ובו (סראג' נסאר/45), דובב גבאי (יוני אוזן/65); ניקולאס פלצ'וק (יוסף אבולאבן/65), תומר סוייסה (לוטם זינו/45).

במועדון יישבו עם בואין מרקוביץ' ומלאדן קסצ'לאן, ייסגרו עימם את הפרטים האחרונים בחוזה והם צפויים להצטרף רשמית לקבוצה. ביום חמישי תשחק באר שבע את משחקה האחרון במחנה האימונים בפולין מול וידז'ב לודג' המקומית, קבוצתו של אוגו אוקה שנבחן הערב בשורות האדומים ובסיום המשחק שוחרר. ביום שישי יחזרו ארצה.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/9/311679.Xxx

15. YANIVBADOR Member

איציק כהן שוחרר ממכבי חיפה.
    האם אלישע לוי יפתח את העיניים וינסה להביא אותו?
    הוא בהחלט יכול לשים סוף לבעיות שהיו בהגנה שנים האחרונות.
    http://www.one.co.il/Article/12-13/1,1,4,0/203311.html

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/12