הפועל באר שבע 11/12: מבטיחים עונה נוספת בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏8/7/11.

1. אורי אדום בנשמה Member

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הקבוצה חתמה את מחנה האימונים עם הפסד 2-0 ללימסול הקפריסאית.

בסך הכל, כצפוי, מחנה אימונים לא משהו של הקבוצה. ניצחון אחד בשיניים ועוד שני הפסדים. יחס שערים של 2 שערים בלבד אל מול 4 ספיגות, כזכור הקבוצה שיחקה 3 משחקים.

הבעיות המרכזיות לפני התחלת העונה:
    1. סגל קצר מדיי, אין עומק בספסל.
    2. הרכב לא כשרוני במיוחד שלא לדבר על הספסל.
    3. העדר שחקן-שניים שיכולים להחזיק את הקבוצה על הכתפיים.
    4. העדר שחקן-שניים טכנים ויצירתיים (מליקסון סטייל) שיוכלו להרים את הקבוצה.
    5. העדר התקפה (גם איתם זה רע, אבל תחשבו מה יקרה אם באמת גבאי ומלכה יעדרו, נישאר עם 3 חלוצים ממוצע גיל 20)

אין הרבה זמן לתקן ואף נראה שאין בכוונת קלינגר לתקן (קראתי באחד האתרים שמקור מסויים אמר שלא רוצים להחתים עוד). גם אם ירצה, אין שחקנים ישראלים טובים שיסכימו להגיע לכאן מבלי שאלונה תקרע את הכיס.

רצינו הצערה אבל לא כזאת. קלינגר זרק את כל השחקנים המנוסים (ונכון שהם היוו מטרד בחדר ההלבשה, אבל לפחות תביא מחליפים ראויים!) והביא שחקנים שבקושי שיחקו בלאומית. מהלך רע מאוד של ניר, בייחוד העונה שיש 3 יורדות.

למזלנו הגרלת המשחקים זימנה לנו בהתחלה משחקים יחסית ברמה שלנו. אם היינו מקבלים את מחזורים 5-8 (אם אני לא טועה, לא זוכר איזה מחזורים יש לנו שתי החיפאיות ושתי התל אביביות) הקבוצה הייתה מקבלת מכה כואבת שספק אם תתאושש ממנה.

בקיצור, לא נראה טוב, וזו לא הפעם הראשונה, השנייה והאחרונה שאגיד את זה כאן.

3. אורי אדום בנשמה Member

הפסד 2-0 לאקסית של קלינגר, א.א.ל לימסול במשחק האימון האחרון במחנה. הופעת בכורה לאקסברד.

השבת (הברפלד, 19:30) פותחים עונה מול הפועל ראשל"צ בגביע הטוטו..

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אקסברד לטעמי הוא חמד לעניים. יכול לפרוח ולהיות חלוץ מאוד איכותי אצלנו, אבל אין ספק שיש לו, כמו אצל כל השחקנים הצעירים אצלנו בסגל, המון סימני שאלה.
    אני עדיין חושב שאנחנו חייבים קשר יצרתי באמצע. אחד שיוכל לבשל ולכבוש, אחד שיוכל להיות דומיננטי. יש לנו עוד מקום לזר, אני מקווה שנצליח (כמו עם קאקו בזמנו) להביא מישהו איכותי לקישור לקראת סוף מועד העברות.

5. אורי אדום בנשמה Member

6. אורי אדום בנשמה Member

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. אסי אמר שהקבוצה לא צריכה רכש נוסף, מקווה שאתמול אסי קיבל את הסטירה שהיה צריך כדי שהוא יתעורר.
    קבוצה צעירה בלי שחקנים איכותים שיסחבו למעלה תאבק למטה. חייבים לפחות עוד 2 שחקנים איכותים.
    2. טורס היה אתמול מצוין, גם מלכה היה טוב. קינגסטון הראה ניצוצות אבל הוא משחק לאט מידי ובעיקר לא משחק לעומק. אנחנו חייבם שחקן איכותי באמצע שימסור לעומק.
    3. קלינגר איכזב אותי אתמול. לא בהפסד כי גביע הטוטו הוא לא מטרה עבור אף אחד מאיתנו, אלא בדרך. מה בנוגע ללנסות את דויזאדה כקשר שמאלי ואת הרוש כמגן שמאלי? מה בנוגע להכנסת אבו חצירא בשלב מוקדם יותר? היה מקום במחצית לנסות דברים חדשים, קלינגר העדיף למשוך את הקבוצה כמה שיותר עד שהפציעות הכריעו את הקבוצה.
    4. אחרי אתמול הוכח שוב שחייבים עוד חלוץ איכותי. אם מלכה משחק באגף, יש מקום להביא עוד חלוץ מוכח.

לסיום, מעל 300 אדומים ביום חם ולח במשחק גביע הטוטו מול ראשון לציון, הישג נאה.

8. אורי אדום בנשמה Member

לא חושב שבכלל היינו צריכים את הסטירה הזו בכדי לדעת שחסרונו של בעל בית במרכז השדה זועק לשמיים.

ובמעבר חד הלאה - נקבע מועד משחק גביע הטוטו הקרוב בבית מול בית"ר י-ם - שבת ב-18:30. מחירי הכרטיסים: במכירה מוקדמת - 50 ש"ח בוגר, 25 ש"ח חייל/ילד/אישה. ביום המשחק בקופות המחירים יהיו 40/80 ש"ח.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהיום ניתן לקנות מנוים של הקבוצה גם באתר חבר -
    http://www.hapoelb7.co.il/Pages_Site/Conte...ost.aspx?id=645

עשיתי מנוי גם השנה (לשער 5).
    מאז 1997 אני בעל מנוי (למעט תקופת החרם נגד זינו), ואין ספק שהשנה התלבטתי המון, אבל ברגע האמת הזכרתי לעצמי את ההבטחה שנתתי כשאלונה קנתה את הקבוצה. אנחנו ניתן לה את הבסיס להצליח, אנחנו ניתן לה את הגב, בתמורה נקווה שהיא תקח אותנו למקומות שתמיד חלמנו עליהם.
    אני עומד בתנאים שלהם התחייבתי, אני מקווה שיבוא יום וגם אלונה תקיים את התנאים אותה היא הבטיחה -
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3911384,00.html

אשמח לשמוע מי עוד אעשה מנוי לשערים השונים, מי עדיין מתלבט ומה דעתכם עד כה על נושא המנוים?

http://f.nanafiles.co.il/upload/Xternal/IsraBlog/62/29/27/272962/posts/23087230.Xxx

10. אורי אדום בנשמה Member

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

השבוע התגייסתי ולכן לא עשיתי מנוי העונה. במשחק מחר לא אהיה בגלל רצף של אירועים וגם הבגלל המחיר המוגזם בקופות ביום המשחק(40 שקל?!). זו תהיה הפעם הראשונה מאז שהתחלתי ללכת קבוע למשחקים (לפני 4 שנים, האמת נתון לא מזהיר במיוחד) שאני אראה משחק בוסרמיל מהבית שלי, שנמצא 10 דקות הליכה מוסרמיל.

הקבוצה השנה בנויה רע. יותר מדיי צעירים, פחות מדיי נסיון. אין למה לצפות, אין על מי לסמוך. ושוב אתם מוזמנים לראות את ההודעות בכל אשכול, שלא תחשבו שאני מהאלה שב0-1 על ראשל"צ "יאללה הפועל איזה קבוצההההה111!" ובדקה 90 "טפי על הקבוצה המסירחה הזאת".

למשחק מחר מגיעים עם החוד הבא:
    עידו אקסברד-כשיר.
    מוטי מלכה-פצוע, דוחה ניתוח, לא יודע אם ישחק.
    יוני אוזן-צפוי לשחק.
    דובב גבאי-פצוע ולא ישחק.
    יוסף אבו לאבן-מושעה.

לא מספיק כל האשכול אני מתרעם על 5 חלוצים צעירים וכמעט חסרי נסיון, והנה 2 יורדים מהרשימה..מה יהיה?

12. סטפן שאלוי Member

קודם כל בהצלחה בצבא: יצאת בשלום, ותחזור בשלום. מקווה שבשבתות תהיה פנוי כדי להנות מכדורגל.

לעניין המחסור שלכם בחלוצים מחר בגביע השוקו: מול האין-הגנה של בית"ר, עם חורר בן-חושף, ובלופיקו מישהבלוף, זה עוד עלול להספיק לכם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. אורי אדום בנשמה Member

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

במכירה המוקדמת המחירים היו זולים יותר ועדיין אין ספק שהמחירים מוגזמים לגביע הטוטו. אם היו עושים כרטיס במחיר אחיד של 10 שקלים היינו רואים היום כמות גדולה מאוד של אוהדים.

בנוגע לסגל הקבוצה, אין ספק שחסר קשר התקפי ולדעתי גם חלוץ, אבל לפי הפרסומים האחרונים הסגל עדיין לא סגור וקלינגר מעוניין להוסיף לפחות עוד שחקן אחד לסגל.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל באר שבע מול בית"ר ירושלים

משחק גביע טוטו מחזור 2

יום שבת 6 באוגוסט 2011, בשעה 18:30 ייערך משחק : בין הפועל "אביסרור" באר-שבע נגד בית"ר ירושלים באצטדיון וסרמיל, מצ"ב הערכת מצב למשחק על פי הערכת המשטרה והנהלת המועדון:

פתיחת שערים: מתחם כבוד,תא כסף, תא עיתונאים, שערים 2, 5, 9

זמן פתיחת שערים: 17:00

זמן פתיחת קופות: 16:30

פתיחת קופות: 8 קופות, בחלוקה: 2 במתחם כבוד, 6 קופות בקרוואן

מספר ניקוב:1 בגביע הטוטו

מחירי כרטיסים בכל השערים תקף עד לתאריך 5.8.11- יום שישי(כולל) :

מחיר כרטיס מבוגר- 50 ¤

מחיר כרטיס נוער/סטודנט/ילד- 25 ¤

מחירי כרטיסים בכל השערים ביום המשחק שבת 6.8.11:

מחיר כרטיס מבוגר- 80 ¤

מחיר כרטיס נוער/סטודנט/ילד- 40 ¤

אורחים מיוחדים:ילדי העוגן הקהילתי, ילדי דקלים, ואילנות,ילדי עתידים של קמ"ג. ילדי יחדיו. עמותת עמי"י.

כרטיסים ניתן להשיג אצל לונה טורס (בעיר ובאמצעות האתר) ואלוף הספורט.

רביעיית השופטים: זיו אדלר, עבד אלעוברה, שלומי בניטה ומשה בוחבוט.

המשחק ישודר בערוץ ספורט5+live.

קלינגר משלהב את השחקנים:
    "אתם לא חוזרים מחר לחדר ההבשה מחר בלי ניצחון", "האוהדים רוצים שתאכלו את הדשא".
    הרכב משוער: מרצ'ין צבאי; לואיס טורס, אבי יחיאל, עודד גביש, שמעון הרוש; אביתר אילוז, יוסי תורג'מן (אמג'ד סלימאן), לאריה קינגסטון, אופיר דוידזאדה (סיראז' נאסאר); מוטי מלכה, עידו אקסברד.

http://msc.walla.co.il/archive/541939-5.Xxx