הפועל באר שבע 10/11- שוב מסיימים במקום התשיעי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏9/7/10.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

שששששששששששששששש..........למה ככה?

נכון, הייתה בועה ורודה ענקית שעטפה את הקבוצה מאז החתימה של קלינגר. ואז במשחק נגד אשדוד בא מישהו תקע נעץ ופוצץ אותה באכזריות.

זה עדיין לא אומר שניר קלינגר = כישלון. אומנם יש ה-רבה מה לתקן, אבל בסה"כ מדובר במשחק רישמי ראשון. אתה מדבר כמו זקני שער 2 עכשיו..

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההשוואה שעשיתי היא מאוד לגיטמית. לפני מספר שנים משומר שיחק בכפר סבא, עד השנה סבן שיחק בנתניה, בונדר בהפועל ת"א שיחק בשנה שעברה מחצית מחצית עם קנדה. לא רואה סיבה למה באר שבע לא יכולה להחזיק שחקן כמו בונדר או סבן (שהיו מועמדים אלינו בשנה שעברה).
    העובדה שהם ב"גדולות" לא הופכים אותם לטובים ולא הופכים אותם עדיפים על שחקנים שנמצאים בבאר שבע, בני יהודה או אשדוד.

בפעם האחרונה שבדקתי ראיתי קבוצות שלמות בפייסבוק שנפתחות נגד אייל משומר, לא חושב שראיתי קבוצות דומות נפתחות נגד אורי אוזן. מה זה אומר על משומר? האם העובדה שהוא בחיפה הופכת אותי לטוב? לא. אם משומר היה משחק בכל עמדה אחרת במגרש הוא לא היה מוצא את עצמו אפילו בספסל.

ההבדל היחידי בין המגן הימני של מכבי חיפה לזה של הפועל באר שבע, גם אם בשתי המקרים מדובר במגנים באותה רמה, הם שבחיפה מצליחים להסתיר את המגן בצורה טובה יותר שכן מדובר בקבוצה איכותית שיכולה להתגבר על חיסרון בעמדה מסוימת.

לסיכום, הפועל באר שבע צריכה לשאוף למגן ישראלי שהוא לפחות בינוני, ולא, אין שום קשר לעובדה שגם למכבי ת"א או הפועל ת"א יש מגינים בינונים.
    לפני שנתיים לבני סכניין (עותמאן) מהתחתית היה מגן טוב יותר מלקבוצה שלקחה אליפות (משומר), ואני יכול להבטיח לך שאם מסיאאלה יעזוב השנה להפועל באר שבע (דוידזאדה) יהיה מגן טוב יותר ממכבי חיפה.

3. אורי אדום בנשמה Member

מערך היחצ"נות משומן וחובק רשת, זה ברור.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/10
  4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה השאלה איזה מגן ליגה כרגע יש שהוא מתאים?

משומר הוא כן יותר טוב מאוזן,הסיבה שנפתחתות נגד משומר קבוצות ולא נגד אוזן היא שמשומר משחק בקבוצה שהציפיות ממנו הרבה יותר גבוהות בעוד אוזן משחק בקבוצות שלא מצפים ממנו להרבה,אין לי ספק שהגנתית משומר לא רואה ממטר את אוזן ובהגבהות שניהם מגביהים ברמה של ליגה לאומית

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הפועל (או "הקלינגרים" על פי ONE) ניצחה היום 1-2 את מכבי במשחק אימון. מכבי הייתה הראשונה לעלות על לוח התוצאות משער של רפי עמוס. דוד רביבו השווה לקראת סוף המחצית הראשונה בבעיטה חופשית נהדרת מ20 מטר. ליאור אסולין כבש את השער שני במחצית השנייה.

למחצית השנייה קלינגר העלה את ההרכב הראשון בשלמותו כאשר הוא ניסה את אבי יחיאל כמגן ימני ואת סוארז וגביש כבלמים - אך הם לא עמדו במבחנים רציניים מול ההתקפה של מכבי.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה לא הספקת לענות לי אבל קלינגר כבר ענה,בא"ש מעוניינים באיציק עזוז,בנוסף ייתכן וגם מיקי עטיה שמשחק במכבי בא"ש אולי יגיע לקבוצה ובמידה וזה לא יסתדר אחד הזרים יושאל ויובא זר בעמדה.

7. yedidel Member

עמותת גאוות הנגב תוציא הסעות מחר לטדי ב18:30 מוסרמיל, מחיר 35 ש"ח ו-30 לחברי עמותה, מכירה מוקדמת היום ב13:30 ובאשראי באינטרנט - הבטיחו את מקומכם! כמו כן נא לשים לב להוראות לנוסעים בהסעה:

http://negevb7.co.il/?p=208

8. yedidel Member

שימו לב - מכירת כרטיסי הסעה נדחתה להחל מ18:10 בוסרמיל

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיכום המשחק מול בית"ר - הטוב הרע והלא נורא

לפני הכל צריכים להגיד שהפועל באר שבע לא פגשה בטדי את בית"ר י"ם האמיתית. עם ברוכיאן, בן יוסף, מישאלוף, מור דהן, קוזק'ין, אלברס, סטיבן כהן, חן עזריאל ואיילי בית"ר י"ם תהיה קבוצה אחרת לגמרי. חלק מהנ"ל הם שחקנים מעולים והאחרים שחקנים טובים או כאלה שיתנו עומק וביטחון לקבוצה שהיום הייתה מורכבת בעיקר מצעירים.

ועכשיו למשחק עצמו...

הטוב - גם פרננדש שהראה היום שוב שיש לו המון כדורגל (אולי צריך לתת לו לשחק בעמדה קידמית יותר?) ובעיקר גביש שהראה שלפחות ב2 שחקני רכש קלינגר פגע.
    אחרי המשחק היום אני חושב שקלינגר צריך לשקול ברצינות להסיט את סוארז לעמדת הקשר האחורי ולתת לגביש לפתוח ליד יחיאל בהגנה.

הרע - עמדת המגן הימני שוב בעיתית. אבי יחיאל בגילו לא מסוגל להיות המגן שאנחנו צריכים. גם מבחינת ניידות וגם מבחינת תמיכה בהתקפה. חייב להגיע מגן ימני שיסתום את החור.

דוד רביבו שוב הולך לאיבוד כקשר אגף. העמדה היחידה שרביבו יכול לשחק בה היא באמצע הקישור או מאחורי החלוצים. כל דבר אחר, פוגע ברביבו ובקבוצה.

שוב הוכח שהפועל באר שבע חייבת את סוארז בעמדת הקשר האחורי. או לחילופין למצוא קשר אחורי מספיק טוב שיחתום בקבוצה לפני תחילת העונה.
    אסולין הוכיח באשדוד שהוא עדיין בוסר ושהוא עדיין לא מוכן לאחריות כקשר פותח בקבוצה עם שאיפות לצמרת ליגת העל.

שן הוכיח בטדי את מה שידענו כבר בעונה שעברה. הוא לא יודע למסור קדימה, לא יודע לשלוט בקצב המשחק, לא יודע לאיים על השער בבעיטות או בכל פעולה התקפית, וגם מבחינה הגנתית לא מדובר בשחקן הגנה גדולה.
    אומנם שן נותן הכל, אבל הוא פשוט לא מספיק טוב להפועל באר שבע.

הלא נורא - הפועל באר שבע לא הפסידה, הקבוצה שיחקה מאוזן יותר כשגביש שיחק כבלם ויחיאל כמגן.
    נכון, עדיין לא מספיק טוב, נכון, הסגל והיכולת הנוכחית יספיקו מקסימום לפליאוף אמצע טבלה, אבל לפחות ראינו שיפור מאשדוד.

שבוע טוב לכולם.

10. yedidel Member

על שירותים, שומרי שבת ומשחקי חוץ: סיכום פגישת אוהדים - הנהלה

http://negevb7.co.il/?p=217

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקראת המשחק הקרוב מול אשקלון אני חייב להביא כאן את הטור של דודו עזריה בנוגע לגיא עזורי וערן לוי:

http://hbs.co.il/community/showthread.php/...3903#post853903

כן, גיא עזורי חוזר לוסרמיל והוא עוד עושה את זה ביחד עם ערן לוי .

אני האחרון שיספר סנגוריה על גיא עזורי, היי הוא לקח אותי לשיחה שבה הסביר לי כמה הוא לא מרוצה ממה שאני חושב וכותב על מה שהוא עושה בהפועל באר שבע.
    אני חשבתי שהוא נכשל כאן. אני עדיין חושב ככה.
    אבל גם כשחשבתי ככה ברור היה לי שהוא מנסה לעשות מה שהוא יודע על מנת להצליח, שהוא רוצה שהפועל באר שבע תצליח כי ההצלחה שלה היא ההצלחה שלו.
    אולי הוא לא מאמן מספיק טוב, אולי הוא הגיע לכאן מוקדם מידי, זה לא משנה את העובדה שהוא נכשל.
    אבל זה בטח לא הצדיק את ה"הלוואי תעשה תאונה " ששרו לו ולא פחות חשוב מזה זה לא מצדיק את זה שבמקום להתעסק בקבוצה שלנו האוהדים שלנו יתעסקו בו.

ויש את ערן לוי.
    אין לי מושג מתי ולמה מערכת היחסים "המופלאה" בינו לביננו החלה וזה פחות חשוב.
    פעם כשהייתי קטן היית צריך להיות משה סיני או לפחות נושא כליו אלי כהן בכדי שהקהל של הפועל באר שבע יתייחס אליך, בטח ובטח שישיר לך שירים.
    ערן לוי (למרות מימדיו) הוא שחקן מצויין, אבל עם זאת לא בכזה קליבר.
    ויותר גרוע, מדובר בשחקן שהקללות האלו רק מכניסות אותו למוטיבציה ומדרבנות אותו וככה בכל משחק הקהל שלנו שר לו שירים ובכל משחק הוא תופר לנו את הצורה. בחיאת דינקום למה זה טוב?

והכי חשוב : יש לנו קבוצה משלנו, כזו שרחוקה מלהיות מושלמת מה שאומר כזו שצריכה עידוד.

אז באמשכ'ם, מדובר במשחק ראשון העונה, בואו נצא ממנו גדולים ונתעלם מ 2 הדמויות הללו, נתעסק בקבוצה שלנו ונעזור לה לנצח, זה הרבה יותר חשוב, זה גם הרבה יותר מספק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/8/10
  12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

^ מסכים מאוד עם דודו.

מצטער מאוד שהוא בחי בסרט HD. שער 2 לא יוותר על אגו שלו תמורת שתיקה, הוא יקלל את גיא עזורי מהרגע שהוא ידרוך בוסרמיל שוב.
    בנוגע לערן לוי, זה יצא מכל פרופורציה. פעם אחת עשה שקט לקהל, הקהל חושב שהוא מחזיר לו ובעצם יוצא שהוא משתיק אותנו פעם אחר פעם אחר פעם - בבית שלנו! גם בו הקהל יתעסק..והרבה..הערסיאדים הקטנים שמגיעים רק לקלל יתחילו שוב, הקטנים שלא ערסיאדים אבל כן נגררים ימשיכו, והנה כיסינו הרבה משער 5. בשער 2, כמובן, זה יתחיל ללא שום נסיון בלימה או משו כזה..

13. AmitHBS Member

לא זה בסדר, הפעם אין קללות, כבר שכחתם את האמנה ??

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמנה זה על הקבוצה שלנו ולא על יריבים.

עוד שישה ימים עזורי...

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתמול רכשתי את המנוי, וכל הדרך הלוך וחזור לא מפסיקות המחשבון- למה...?

ממש לא התחזקנו ביחס לעונה שעברה, אולי אפילו להיפך, אין שחקנים שיכולים לעשות את ההבדל מעונה שעברה, העונה הזאת הולכת להיות מאוד זהה לעונה הקודמת ואני יופתע מאוד אם אני טועה, והלוואי שאני טועה.
    בכל אופן, אני ממש לא אופטימי לגבי העונה.