הפועל באר שבע 09/10- ניר קלינגר יאמן בעונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏8/7/09.

1. המבין Member

עפ"י וואלה ספורט מאור מליקסון הוא הקפטן החדש של הפועל באר שבע מליקסון: "יותר חשוב מבחינתי לתת עונה טובה"

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לדעתי זו טעות גדולה של באר שבע, דווקא מליקסון?

3. Raulito Madridista

אני לא אוהב את העניין של לתת את סרט הקפטן לשחקן מסויים רק כדי שיהיה יותר מחוייב לקבוצה(כך זה מתסמן מתגובת המועדון), כלומר במידה ומליקסון ייתן שנה פנטסטית וייקבל הצעה מבית"ר אחר-כך או משהו כזה, אז הוא יעדיף להישאר בבאר-שבע בגלל סרט הקפטן ודברים כאלה. אלעד בונפלד שיחק מספיק זמן בבאר-שבע והוא כן ראוי לסרט הקפטן. להשוות את מליקסון לשחקנים שענדו את הסרט לפניו כמו אסי רחמים או סתיו אלימלך, זו פשוט בדיחה. גם השחקן הכי טוב בקבוצה לא יכול לקבל את סרט הקפטן, כי מנהיג צריך שיהיו לו מספר תכונות בשביל זה, וכרגע(ולדעתי גם לתמיד) - מליקסון לא עומד בקריטריונים.

בנושא אחר - בימים האחרונים הועלה שמו של תומר בן יוסף כמועמד להפועל באר-שבע. הבלם החל לשדרג את יכולתו בבית"ר כאשר עזורי אימן אותו(כלומר הוא היה פוטנציאל נהדר גם במכבי פ"ת, אבל עזורי לדעתי ליטש אותו), שיתוף הפעולה ביניהם היה מצויין. לדעתי צריך לבדוק את העניין, למרות שבן-יוסף וויתר כבר על הצעות מעניינות ממכבי ת"א ואשדוד בעבר. רק מעניין אם בן-יוסף יחזור להיות אותו השחקן אחרי הפציעה שעברה עליו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/09
  4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

משה תודה רבה על הסקירה, תענוג לקרוא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

"התייר" מרטין פלרמן שוחרר כבר מהקבוצה? אם כן (אני די בטוח בכך) אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי לגלות איפה הוא משחק כיום? במידה והוא עדיין משחק כדורגל.

5. AmitHBS Member

שוחרר גם שוחרר,חצי שנה אחרי שהוחתם,והאמת גם אחרי בערך חצי שעה על המגרש,עם כל הכבוד,הוא לא נראה כמו שחקן כדורגל,או זבלן,אין לי מושג למה הביאו אותו ואיפה הוא נמצא עכשיו.

הקבוצה ערכה היום משחק אימון רביעי בארץ ואחרון לפני מחנה האימונים,אחרי שהיא ניצחה בכל שלושת האחרים ולא ספגה שער אחד,באר שבע שיחקה מול הפועל פ"ת בפ"ת משחק שנגמר בתוצאה 1-1 שלבאר שבע כובש כבר בדקה השביעית פטה בנגורה, החלוץ החדש עם שער ראשון באדום.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. אביתר אילוז חתם הערב על חוזה לשלוש שנים בהפועל באר שבע ובכך סגר עוד קיץ של פיצוצים במשא ומתן בין הקבוצה לשחקן כשבסוף הפיוס והחתימה. נקווה שהחוזה ל3 שנים יתן לנו קצת שקט בקיץ הבא.

2. בקשר למינוי של מאור מליקסון לקפטן הקבוצה, אלו הדברים שרשמתי לאחר הפרישה של אסי רחמים:
    אבל המציאות היא שנתנו למליקסון שהוא שחקן שהמערכת מאמינה בו ומצפה ממנו לבלוט. אני חושב שבכל מקרה לאחר הפרישה של אסי רחמים ולאחר העזיבה של אופיר חיים (שהיה חייב להישאר ולקבל את סרט הקפטן) אין אדם במערכת שבולט מעל השאר במאבק על סרט הקטפן.
    אלעד בונפלד צפוי כניראה לעלות השנה מספסל ולכן מליקסון נבחר. ובכל מקרה גם בונפלד וגם אילוז, 2 שחקני הבית הותיקים, לא הוכיחו בעבר שהם ראוים לסרט הקפטן מבחינת מסירות, מנהיגות וכיוצא בזה. בדיוק ההפך למען האמת.
    בכל מקרה, אני מאחל כמובן למאור הרבה בהצלחה בתפקיד החדש והחשוב שהוא קיבל על עצמו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/7/09
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל באר שבע ממשיכה להיות בכותרות -
    הפועל באר שבע והפועל חיפה מנהלות בשעות האחרונות משא ומתן כדי לסגור את העברתו הסופית של בלמה הצעיר של הפועל חיפה וקפטן הנבחרת האולמיפת של ישראל, אושרי רואש, להפועל באר שבע. רואש קיבל כבר מהפועל חיפה את האישור להתחיל במגעים עם הפועל באר שבע והוא סיכם את תנאיו בהפועל באר שבע לשנים הקרובות.
    הדיווחים לגבי העיסקה הם מאוד קיצונים לכאן ולכאן -
    מקורות מסוימים אומרים הפועל באר שבע צפויה לשלם על רואש כמליון שקל בנוסף למשכורת של מעל 100 אלף דולר לעונה אותה ירוויח השחקן בקבוצה בשנים הקרובות.
    מקורות אחרים טוענים כי הפועל באר שבע תשלם כ120 אלף דולר על כרטיס השחקן של רואש (כמעט חצי מיליון שקל) ותשלם לשחקן שכר בסביבות ה70 אלף דולר לעונה.
    בכל מקרה, בבאר שבע מחכים כעת רק לאישורו של יואב כץ כדי להכריז על סיום העיסקה.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/28102008/1712309/GP5L5576_wa.Xxx
    אושרי רואש

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/7/09
  8. COYS Member

קבוצות גדולות מב"ש רצו את רואש אבל גם חיפה וגם אושרי לא הסכימו לשמוע הצעות,לא יודע מה קרה פתאום,בחיפה בנו על רואש המצוין לשנים הבאות.
    אם ההעברה תתבצע ב"ש תהיה אחת מהכוחות המפחידים של ליגת העל,רואש הוא הבלם הבא של הנבחרת ויוסיף מאוד להגנה הבאר שבעית.

9. קטלוני Member

הבעיה שבראש הקבוצה עומד אדם אידיוט שמוכר בשוק הכרמל לא הייתי נותן לו להיות, הציע שדרוג חוזה לאושרי.שידרוג פשוט מעליב האמת.
    הסיבה-אושרי חייל עדיין.הבעיה שסיבה הזאת שהוא מסיים את השירות שלו בעוד חודש אז סתם כץ מתעקש לשלם לו משכורת של חייל.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/09
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא חושב שאושרי רואש יגיע לבאר שבע, שלומי דורה ינסה להשפיע כמה שיותר על כץ, כץ בסופו של דבר יבין שאם לא רואש אז הוא יצטרך להשקיע על בלם אחר, אז בסופו של דבר אני מאמין שרואש ישאר בהפועל חיפה.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל באר שבע העלו את ההצעה על כרטיס השחקן של אושרי רואש ל250 אלף דולר (מיליון שקל), אבל הציבו לכץ אולטימטום שעד היום בלילה עליו להחזיר תשובה עקב העובדה שהקבוצה יצאה למחנה אימון בגרמניה.
    יכול להיות שההצעה המשופרת תשכנע את יואב כץ לוותר על רואש ולהביא בכסף שבאר שבע הוסיפו בלם אחר.

אני חייב להגיד שאני מאוד מאוד מאוד שמחתי לשמוע על העיסקה שמתבשלת.
    אני עוקב אחרי רואש לא מעט זמן, גם בהפועל חיפה, ובעיקר בנבחרות ישראל, ומדובר לדעתי בבלם העתיד של ישראל. שחקן שבנבחרת האולמפית כל כך סומכים עליו שנותנים לו את סרט הקפטן והעבירו אותו במשחקי החוץ המכריעים בגרמניה ובאיטליה לתפקיד הקשר האחורי כדי לסגור את האמצע, כפי שאכן קרה.

אני חייב להודות שאם אכן תתרחש ההחתמה מדובר ברכישה חכמה, טובה ומלהיבה.
    בפעם האחרונה שקפטן הנבחרת האולמפית שיחק בהפועל באר שבע רק דברים טובים קרו מבחינה מקצועית לקבוצה.

http://www.hhaifa.com/spaw/images/7_8.Xxx
    בדרך להפועל באר שבע?

נ.ב
    השמועות בשעות האחרונות אומרות שחנן אזולאי, מנהל מחלקת הנוער של הפועל באר שבע, סיים את דרכו בהפועל באר שבע. אני מניח שהנושא יתבהר בהמשך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/7/09
  12. קטלוני Member

אחרי שרואש החליט לחתום אצלנו אני שואל את עצמי:היתכן שכל זה היה רק ספין? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה מדובר בספין. הפועל באר שבע כבר סיכמה את התנאים עם רואש (באישור של יואב כץ), אבל כפי שלירן אמר, דורה הפעיל לחצים על כץ להשאיר את רואש כשהוא מסביר לו שמציאת בלם כרגע היא עניין יקר. זה הסיבה למה רואש נשאר בהפועל חיפה. אני מניח שאחרי שסירב להצעה של באר שבע יואב כץ היה חייב להציע חוזה גבוהה יותר לרואש.

Germany, Here We Come
    אז אחרי קיץ סוער שעבר על הקבוצה - הרבה שחקנים חדשים במקביל ללא מעט שחרורים, יצאה החבורה האדומה מב"ש בדרכה למחנה האימונים בגרמניה. הקבוצה צפויה לקיים שם מס' משחקי אימון, בין היתר נגד קיל, קבוצה מהליגה השלישית בגרמניה.
    השחקנים הגיעו בתלבושת תואמת של דיאדורה המאמצת.
    רגע לפני הנסיעה גיא עזורי התייחס להכנות הקבוצה עד כה ולציפיות שלו מהמחנה: "מדובר בקבוצה חדשה. ברור שהרכש יהיה רב אך למרות זאת עדיין לא סיימנו את המלאכה לחלוטין".
    "בשלב הזה אני אתייחס למחנה שאנחנו יוצאים אליו במטרה לעבוד קשה עשרה ימים וכמובן לסיים את המחנה כקבוצה טובה יותר, מגובשת יותר ומוכנה יותר לליגה".
    בשלב זה אנחנו מחפשים בלם נוסף כי בליגת העל יש הרבה פציעות, אפילו השבוע במהלך האימונים נפצעו לנו 2 הבלמים".
    "בליגת העל צריך 4 בלמים בקבוצה כמו כן אני רוצה שנתחזק בחלוץ נוסף. ישנה אפשרות שתוך כדי הימים אני אבחן שחקן אחד או שניים".
    בנוגע לציפיות מקבוצתו אמר עזורי: "בשלב הזה זה מוקדם מידי לדבר על מיקום כזה או אחר".
    "אני עדיין לא יכול להעריך את החוזק של הקבוצה, יכול להיות שבעוד חודש וחצי כאשר נהיה קרובים לפתיחת הליגה אני אהיה יותר חכם ואוכל להעריך את הדברים האלה".
    מבחינת חיבור השחקנים מתנהגים בצורה יוצאת מן הכלל. כל השחקנים מגיעים עם הרבה מאוד תשוקה וזה דבר חשוב בקבוצת כדורגל".
    קשר הקבוצה ארז מסיקה היה נרגש מההמראה לגרמניה עם קבוצתו החדשה ואמר: "יש התרגשות לקראת מחנה האימון, בטח ובטח שאני שחקן חדש כאן".
    "זאת תחושה מאוד טובה להרגיש את האמוציות בגוף לקראת משהו כזה, אני יודע שהגעתי למועדון גדול ומסודר, עם קהל אוהדים מאוד גדול ורציני".
    "יש חיבור בין השחקנים ואני בטוח שכולנו נתחבר עוד יותר כי בקבוצה הזאת יש תנאים ברמה הגבוהה ביותר ואני מאוד מקווה שנעשה כאן עונה יפה".
    גם הבעלים אלונה ברקת הגיעה לשדה התעופה על מנת לתת את ברכת הדרך לשחקנים והצוות המקצועי. ברקת מצידה לא תמריא עם הקבוצה לחו"ל בעקבות סידורים אישיים.

http://www.crazyred.co.il/article/articleM/1247597422.Xxx
    http://www.crazyred.co.il/gallery/124759604510IMG_0480.Xxx
    http://www.crazyred.co.il/gallery/12475960451IMG_0470.Xxx
    http://www.crazyred.co.il/gallery/124759604511IMG_0486.Xxx

נ.ב
    עכשיו זה רשמי, חנן אזולאי סיים את דרכו בהפועל באר שבע.
    כמו כן, לאחר שלא הצליחו להעביר את אושרי רואש לבירת הנגב, חוזרים באר שבע לאופציה של עומרי אפק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/7/09
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפולה על הפועל באר שבע בידיעות.

דיווחים ממחנה האימונים, ראיון עם מליקסון וטור של סתיו המשבח את הבחירה במאור כקפטן הקבוצה:

http://up92.siz.co.il/img1/t0nnae2njgbj.Xxx

:aa1:

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הקבוצה בשיא המחנה אימונים, יש קצת שקט תקשורתי מאז ההמראה ואולי טוב שכך. אבל אני מקווה שמתחת לפני השטח עדיין ממשיכים לחפש במרץ חיזוקים לקבוצה. צריך עוד חלוץ ויותר דחוף לדעתי קשר טכני. אין לנו עודף טכניקה, זיו כבדה נתן עונה נהדרת, אבל אני בספק לגבי היכולות שלו נגד קבוצות טובות יותר מקבוצות ליגה לאומית, מליקסון זה אחד, בונפלד מבחינתי לא שווה יותר מדי, חובה להביא קשר טכני נוסף שיהיה עוד אופציה ועוד שחקן שיוכל לבנות דברים יפים. אבל משום נתקלתי ביותר דגש על חלוץ ובלם, גם הם נחוצים אבל קשר איכותי נוסף לדעתי יעשה עבורנו את ההבדל ויהפוך אותנו לקבוצה טובה ומאוזנת יותר.