הפועל באר שבע - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏29/5/04.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסתכל כרגע על טבלת ליגת העל ומסתבר שהפועל ב"ש סיימה 7 פעמים בתיקו והפסידה 10 פעמים. אז אם למשל, הפועל ב"ש לא היתה מאבדת 4 נקודות נגד אחי נצרת - אולי אז היא היתה במקום השני ואוהדי ב"ש לא היו צריכים לבכות על טעות של דוידוביץ' והפסד של בית"ר ירושלים למכבי פ"ת (בהחלט חוסר ספורטיביות מדהים - איך בית"ר העזה להפסיד?)? אולי תאשים את קבוצתך ששמטה נקודות במשחקים קלים (כמו למשל נגד בית"ר בבית)? דווקא מה שקרה במחזור האחרון קובע לגבי הקבוצה והמיקום שלה?

2. ואדים Member

הפועל באר שבע בהחלט איבדה הרבה מאוד נקודות במשחקי הבית!אבל זה לא מנע ממנה לצעוד בכל זאת במקום השני בטבלה!אם הייתי סופר את כל הנקודות שאיבדנו נגד קבוצות שעל הנייר היינו טובים מהם,בשקט בשקט היינו נאבקים גם על האליפות נגד מכבי חיפה עד סיום העונה!

אני ציינתי עובדה שאם לא הטעות של דוידוביץ' במחזור האחרון,היינו מסיימים לפני מכבי ת"א בטבלה!לגבי בית"ר אני לא אומר איך העיזו להפסיד?אפשר להפסיד בהחלט למכבי פ"ת,כי היא קבוצה יותר טובה מבית"ר!אבל יותר חשוב להסתכל על הדרך שבה הפסידה בית"ר את המשחק!!

השחקנים שלה סיימו את העונה כבר מזמן,והם יצאו למשחק הזה בלי שום חשק לשחק כדורגל,ואם ראיתה את המשחק אתה יכול להבין ששחקנים לא עשו שום מאמץ על מנת לנצח אותו,מה שעשו שחקני בית"ר נקרא פתיחת רגליים!!לזה אתה קורא ספורטיביות??

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/6/04
  3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זאת אומרת אם הייתם מנצחים את כל המשחקים מול קבוצות שהייתם אמורים לקחת נקודות נגדהם?
    אם חיפה הייתה עושה את זה המאזן שלה היה מושלם...ככה שזה לא בדיוק תירוץ.

4. ואדים Member

אני לא מנסה לתרץ פה שום דבר!אני ציינתי עובדות ואמרתי שאת המקום השני איבדנו במחזור האחרון,אם לא אותה טעות של דוידוביץ',ואותו משחק משפיל של בית"ר ירושלים היינו מסיימים במקום השני בטבלה!
    אני הבאתי עובדות מהשטח!אז על מה הויכוח?

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר ירושלים הפסידה למכבי פ"ת בגלל שהיא קבוצה פחות טובה ממנה. פ"ת היתה צריכה את הנקודות, היא קבוצה טובה יותר, וזו הסיבה שהיא ניצחה. לא רואה שום חוסר ספורטיביות במקרה הזה. ונגיד שכן - מה זה משנה? למה אתה סומך על בית"ר שתסדר לב"ש את המקום השני, למה שלא תבוא בטענות לקבוצתך ולמאמן שלך על כך שלא השכילו לנצח את אחי נצרת בבית?

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הויכוח, הוא שאין "אם" בכדורגל.
    אם מכבי פתח תקווה הייתה מנצחת את המשחקים שהיא הייתה בהם יותר טובה בשנה שעברה, היא הייתה מסיימת במקום השני כבר כמה מחזורים לפני הסיום והם היו נותנים למכבי חיפה פייט על התואר.
    בכדורגל אין אם, העובדה בשטח שבאר שבע נכשלה והגיעה רק למקום הרביעי שפירושו אינטרטוטו.
    ולהגיד את האמת, למכבי פתח תקווה הגיע הרבה יותר מאיתנו המקום באירופה.
    נכון, היינו בעונה שעברה יותר טובים ממכבי ת"א, אבל מכיוון שאין "אם" בכדורגל אנחנו הולכים למפעל השנוא עלי ביותר, אינטרטוטו.
    הפועל באר שבע בראשותו של אלי גוטמן נכשלה, זה המסקנה משנה שעברה.
    ושום תירוץ לא ישנה זאת.

נ.ב
    זה לא אומר שלא הוצגה חוסר ספורטיביות מצד בית"ר י"ם ומכבי חיפה, שאם היו צריכים את הנקודות לאליפות/מאבק נגד הירידה לא היו מפסידים את המשחק.
    במיוחד אצל בית"ר, שפשוט ביישה את עצמה.
    הפועל באר שבע לא לקחה את המקום השני רק בגלל עצמה, אבל אם זאת, בהחלט אפשר להאשים את מכבי חיפה ובית"ר י"ם בחוסר ספורטיביות.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה מה שקרה בהפועל באר שבע לאחרונה:
    סוגית השוער -
    אסי רחמים חתם סופית באשדוד.
    אלי זינו החתים את השוער שגיא שטראוס על חוזה לשנתיים, אך גוטמן אינו מעוניין בו.
    הפועל חיפה רוצה את שטראוס, ובאר שבע לוחצת על שטראוס לחתום בחיפה, כדי שהחוזה איתו יבוטל.
    לבאר שבע יש סיכום עם השוער הזר קומאן, שוערה של קבוצת ארגס מהליגה הרומנית, אך עדיין לא נחתם איתו החוזה בגלל עלויות גבוהות.
    בהחלט יתכן שבמידה ומורדי שוורץ, השוער שהיה בעונה שעברה במכבי באר שבע(מי שרוצה לדעת עליו פרטים שיכנס לתגובה שלי עליו בטופיק באינטרטוטו), ירשים באינטרטוטו הוא יעמוד בשער.
    לקבוצה הוצע השוער אורוס גולובוביץ שוערה של ספרטק ורנה מתחתית הליגה הבולגרית הראשונה, גולובוביץ שיחק בעבר בקבוצת ראד בלגרד . אך גוטמן מעדיף את קומאן השוער הרומני.

סוגית הבלם הזר -
    מירוסלב וייס המקדוני חתם בשנה שעברה בקבוצה ל5 שנים, כלומר יש לו עוד 4 שנים בחוזה.
    במהלך השנה הוא רב עם גוטמן, שבגלל בעיות משמעת זרק אותו מהקבוצה.
    כעת, הוא תובע את הפועל באר שבע בבקשה למימוש החוזה שלו, הנושא כרגע בבוררות.
    במקומו יש להפועל באר שבע מס' מועמדים.
    המועמד המוביל הוא בלם זר, העונה לשם ניקולאי דיצה.
    דיצה יבחן בזמן הקרוב בבאר שבע ולאחר מכן יוחלט אם להחתימו.
    במידה וגוטמן ילך על בלם ישראלי, השם החם הוא אלון אברמוביץ', בלמה של בית"ר י"ם בעונה החולפת, שבעקבות סיכסוך עם אוחנה עזב את בית"ר.

סוגיית החלוץ -
    יניב אברג'יל חתם בבאר שבע, אולם טביב עושה לו בעיות במעבר.
    טביב מעוניין שהחלוץ ישחק בבני יהודה, שמוכנה לשלם לכפר סבא דמי השאלה.
    אברג'יל מעוניין לשחק בבאר שבע, והעניין כאמור מאוד מסובך.
    בכל מקרה, האווירון, אלון מיזרחי, חתם בקבוצה לעוד עונה.
    עמיר תורג'מן טוען שבאר שבע הציעה לו חוזה לעונה הבאה, על פי הידיעה באר שבע הציעה לו 55 אלף דולר לעונה הבאה.

עמדת המגן השמאלי -
    שוגי נגר או דדין בן דיין, אחד מהשניים יהיה המגן השמאלי של באר שבע בעונה הבאה.
    בן דיין יחזור מאמריקה בקרוב, ובאר שבע תנסה להחתימו.
    במידה ובן דיין לא יוחתם, יוחתם נגר ששיחק כשנתיים בקבוצה.
    וכמובן, כל האוהדים מחזיקים אצבעות שבן דיין יחתום, אנחנו לא נוכל לסבול שוב עונה אם שוקי "מה זה הדבר העגול הזה " נגר.

סוגיית הקישור -
    אחרי שרמי אליהו חתם, יש לחץ גדול של האוהדים שיוחתם גם הקפטן והסמל של הקבוצה, הקשר האחורי סתיו אלימלך.
    בין סתיו להנהלה יש פגישות, לחץ האוהדים ישאיר ככל הנראה את סתיו אלימלך בקבוצה עם חוזה לשנתיים שלאחריו הקפטן יקח חלק בתפקיד ניהולי בקבוצה.
    אלעד בונפלד, ככל הנראה לא יחתום במכבי ת"א.
    בגלל הישארותו של עובד, בונפלד לא יעבור למכבי ת"א.
    קבוצה משוויץ מפגשת לבחון את השחקן ולאחר מכן החליט אם להחתימוץ
    אם האופציה האירופאית לא תתגשם, בונפלד ככל הנראה ישחק בעונה הבאה בבאר שבע...

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

והנה משהו קטן על אחד הנבחנים בהפועל באר שבע, ראיון אם פמי אופמבומני:
    מאז החל לשמש כ"קצין הקליטה" של הפועל ב"ש ראה כבר רפי פולק לא מעט שחקנים שמגיעים ארצה, אחד כמו פמי אופמבומני הוא עוד לא ראה .

אופמבומני אולי " ילד", אבל מתגלה כאחד שמתנהג כמו מקצוען לכל דבר, וחשוב מזה כמו בן אדם, לארץ הוא כבר הגיע עם שקלים, כשעצרו לאכול הוא לא היה מוכן שפולק ישלם על האוכל "אני מרוויח המון כסף, אז אתה צריך לשלם עלי?" הוא שאל את פולק המאוהב, לא ממש צריך להיות גמבלר על מנת להמר שבעיות משמעת לא צפויות עם הילד .

אמצע השבוע האחרון, מחוץ למלון פרדייז, פמי ממתין לנו ביחד עם פולק, בלובי מוזיקה מחרישת אוזניים של איזה ערב שירה בציבור ואנו מחליטים לקיים את הראיון הקצר בחדרו של פמי.

אחרי שדיגו מיטלברג ממעריב מסיים לתזז אותו בבקשות שונות ומשונות (כשמיטלברג מבקש ממנו "תשים רגל על המזנון בזמן שאתה צופה בכדורגל בטלויזיה פמי מסתכל עליו במבט מזועזע אבל מניח בצייתנות את הימנית שלו ) הוא מתפנה אלינו, לפני שמתחיל הראיון הוא שולף מהתיק שלו גלויה עם תמונה וחתימה שלו כפי שמופיעה באתר של גראסהופרס ונותן לי, "זה אני " הוא אומר ואני מספר לו שאני מגיר את התמונה מהאתר של גראסהופרס , אין ספק מסודרים השויצרים האלו.

אומנם בש"ס לא יצרפו אותו אליהם אבל פמי מסתבר הוא מאמין גדול , פולק מספר שבדרך מבן גוריון לב"ש שמע שירי דת נוצרים, עבורו להגיע לישראל זה להגשים חלום, "מאז שהיית יילד קטן חלמתי לבקר כאן, כי אני מאמין באלוהים וזו הארץ הקדושה, תמיד רציתי להגיע לכאן ועכשיו אני כאן, ישראל היא מדינה טובה" הוא אומר כשאנחנו שואלים אותו מה יודע על הנדינה וחוזר להזכיר את כתבי הקודש בהם ישראל מופיעה.

יצא לך לדבר עם שחקנים ניגרים שמשחקים בישראל?

כן, דיברתי עם יעקובו , הוא חבר שלי , הוא אמר לי "תסע , כדאי לך , אתה חייב לשחק עכשיו, כסף עכשיו פחות חשוב, גם בלסינג הוא חבר שלי", את יעקובו איגביני מכיר פמי מנבחרת ניגריה, לפני שלוש שנים באליפות העולם בטובאגו הוא שיחק עם הנבחרת הצעירה של ניגריה, כבש חמישה שערים והיה המצטיין של ניגריה שהגיע עד הגמר אך נוצחה בידי צרפת, הסקאוטרים רשמו וההצעות החלו לזרום, פמי נזכר באליפות ההיא ומחייך : "היו לי הצעות ממנצסטר יונייטד,ליון,סלטה ויגו וליברפול"

הבנתי שהיית קרוב לשחק בבנפקיה

"כן, אבל ההצעה הרצינית יותר הגיעה מגראסהופרס אז חתמתי שם, בשנה הראשונה שיחקתי בעיקר בקבוצה הצעיריה "

אחרי האליפות ההיא התקשר זימן אותו מאמן נבחרת ניגריה לסגל לקראת הגביע העולמי בקוריאה "חשבתי לעצמי, שהוא רוצה שאני אהייה בסג רק בשביל ללמוד, כמו שרונלדו היה באליפות העולם בארה"ב ולא שיחק, אבל אז לפני המשחק נגד אנגליה הוא הודיע לי 'פמי אתה פותח בהרכב', ואני לא ידעתי איך לעקל את זה.

כמה שערים יש לך בנבחרת ?

רק שער אחד שכבשתי נגד קניה בהופעת הבכורה.

באיזה תפקיד שיחקת בנבחרת?

אני יכול לשחק כחלוץ , כמגן שמאלי או כקשר שמאלי, כשבאבאירו לא יכול לשחק אני עולה מכגן שמאלי וכשאודזי לא יכול לשחק אני עולה כקשר שמאלי.

ואיזה תקפיד אתה מעדיף לשחק ?

קשר שמאלי .

ואיך זה שאחד עם כזה רזומה מעוניין לשחק בישראל ?

"כי אני רוצה לשחק עעכשיו, זה מה שחשוב, אני רוצה לשחק פה ואז בחורף או בסוף השנה לעבור לאירופה."

ועל מנת לשחק אתה מוכן לעבור מקבוצה עשירה בשוויץ לקבוצה הרבה יותר ענייה בישראל? אתה עשוי להרוויח פחות כסף

פמי ככה נראה לא מת על שאלות פיננסיות, "אני לא יודע, עוד לא דיברו איתי על כסף, אחרי שידברו אני אהייה יותר חכם "

כשמדברים על אירופה, הרי שהחלום המקצועי של פמי הוא אנגליה, אפילו הצעה ממשית כבר יש לו

"יש לי הצעה ממילוול, הם דיברו איתי שהם רוצים אותי "

הם היו בגמר הגביע.......

"כן, אבל מנצסטר יונייטד ניצחו אותם 3-0 "

איך זה שלא הפכת לכוכב בגראסהופרס?

בשנה הראשונה שיחקתי בעיקר בקבוצה הצעירה של המועדון, מידי פעם המאמן שאהב אותי העלה אותי לשחק גם בקבוצה הבוגרת, בהתחלת העונה גם שיחקתי .

ואז נפצעת .......

כן, במחנה האימונים בספרד .

ועכשיו הכל בסדר ?

כן.

ואכן נראה שלפחות מבחינה בריאותית הוא חזר לעצמו , שכן לקראת סוף השנה פמי כבר חזר לשחק כמחליף פה ושם, אלי גוטמן שקיבל את התיק הרפואי שלו מגראסהופרס הבין שההחלמה לא היתה כרוכה בהתערבות כירורגית כלשהי ונרגע .

איזה שחקן אוהדי הפועל ב"ש יקבלו אם תחתום בקבוצה ?

"איזה שחקן? שיבואו למגרש ויראו " , הוא אומר ומראה שוב שלא מדובר באחד שיתפאר , בכלל המניירות שלו עכשיו ובעיקר ההשוואה עם אלו של בלסינג מוציאה את פמי כמצטיין שכבתי, אין ספק מדובר בילד טוב ניירובי.

ומה התכונה הכי חזקה אצלך ?

אני חושב שהמהירות .

יורדים במעלית, בדרך החוצה אנחנו חזרה בלובי הדציבלים מטורפים, פמי ופולק מחפשים ספגטי לארוחת ערב, החידה סביב השחקן שאמר לו לפרגוסון מבחינתי לפחות עדיין נשארת פתוחה.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

פששש סחטיין. אם הוא משחק כמו שהוא מתבטא (בעיקר בהסבר על זה שהוא רצה במונדיאל ללמוד מהספסל כמו שרונאלדו למד ב- 94') אז צפוי לו עתיד גדול!
    בכל אופן, אני לא זוכר ששם כזה שיחק נגד אנגליה לפני שנתיים...

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל ב"ש תשחק ביום ראשון באלבניה בסיבוב הראשון באינטרטוטו מול וז'יניה האלבנית.

זהו סגל השחקנים שיצא למשחק,רובם שחקנים שחוזרים מהשאלה וחלק מהנוער.

הסגל
    שוערים
    מורדי שוורץ(חוזר מהשאלה ממכבי ב"ש) , גיא חיון (מחלקת הנוער)
    הגנה
    נעם אבוטבול(מחלקת הנוער), תומר טדסה(חוזר מהשאלה מהכח) ,רותם משעלי(חוזר מהשאלה ) ,שי אפריאט(מהנוער), אייל עבד (בוגרים) זיו אבוגזיר
    קישור
    קובי וקנין, זוהר חוגג(בוגרים), יוני טפירו(נוער), אלעזר לביא(חוזר מהשאלה) אביתר אילוז(בוגירם), שרון לוי ,אלעד שרף (נוער),
    התקפה
    ינון ברדה(בוגרים), איציק פרץ(נוער), ואורן סגרון (בוגרים).

בשעה 6:30 תמריא הקבוצה לבירת טורקיה, איסטנבול, ובשעות אחה"צ תמשיך בטיסה לבירת אלבניה, טיראנה. הבאר-שבעים צפויים להגיע לטיראנה ב-18:00 בערב, ומשם ייסעו כשעתיים באוטובוס לעיר סקודרה, שנמצאת בצפון אלבניה בסמוך לגבול עם סרביה, שם ייערך המשחק ביום ראשון (18:00). מסעה של ב"ש, שצפוי לקחת כ-14 שעות, אמור להסתיים בשעה 20:00 בערב לערך שעון ישראל.

11. שגיא Guest

ניתן לראות שהשחקן הכי בכיר ובעצם היחיד הבכיר בסגל הבאר שבעי הוא אורן סגרון. מלבדיו יש עוד כמה שחקנים צעירים ששולבו בסוף העונה שעברה (ברדה, אילוז, חוגג). וחוץ מהם הרוב ילדים, והם אלה שיצטרכו לעשות את העבודה. אגב, באותו יום גם אני נוסע לטורקיה, רק ב12 שעות מאוחר יותר מהבאר שבעים.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיחק.
    כפי שאמרתי, הבחור מחזיק בשיא של השחקן הצעיר ביותר ששיחק אי פעם במונדיאל.
    הוא גם הספיק לסרב ליוניטד כי הוא רצה לקבל דקות.
    אין לי שום מושג איך הבחור הזה, שמסומן כפונטציאל ענק, הגיע לישראל.
    מה שברור, הוא הגיע רק לשנה כדי שבסיומה הוא יגיע לקבוצה גדולה באירופה.
    מי אמר יעקובו?

ואגב, בהמשך לשחקנים הנבחנים בבאר שבע, אלה השחקנים שהקבוצה מעונינת בהם:
    1. זנו מריוס בונדיאה - קשר אחורי רומני בן 27, משחק באופן קבוע בקראיובה הרומנית.
    כבש בעונה שעברה 6 שערים, משתייך לסגל נבחרת רומניה, וע"פ בירורים מול אוהדים רומנים - הוא שחקן מצויין.
    המועמד מס' 1 של גוטמן לעמדת הקשר האחורי, ואף היה אמור להגיע בשנה שעברה במקום קאקו.

2. דנוט דומיטרו קומן - שוער רומני מקבוצת ארג'ס, בן 24.5. היה בסגל נבחרת רומניה עד גיל 23, ע"פ אוהדים רומנים - הוא שוער מעולה.
    סיכם את תנאיו בקבוצה, אך קבוצתו דורשת עליו מחיר יקר.

באים למבחנים:

3. ניקולאי דיטה - בהתחלה אמרו דיצה, אבל שמו הוא דיטה.
    בלם רומני בן 27, גובה 1.80 ,המשחק גם הוא בארג'ס וכבש אשתקד שער אחד.
    לא משחק באופן קבוע בהרכב.
    סיכם לחודש מבחנים.

4. אלין צ'יטה - גם הוא בלם מארג'ס, אך הנתונים שלו יותר מרשימים.
    בן 26, הוא משחק כמעט באופן קבוע (18 משחקים בהרכב), בלם גבוה (1.86) שכבש 2 שערים.
    יכול לשחק גם כמגן ימני - מה שמראה שכנראה גם יש לו מהירות.
    אמור להגיע בשבוע הקרוב להתרשמות.

5. שני קונגולזים הגיעו למבחנים: זולה מטומונה (קשר בן 20), וקבונדי טשימלנגה (בלם בן 22). בשבוע הקרוב אמור להצטרף אליהם גם חלוץ בשם אלן קלנקוג'וקה.
    זולה הוא קשר התקפי שמשתייך לסגל נבחרת קונגו, ובאחד מהאתרים מצאתי סיקור משחק שבו נכתב עליו: "המאסטרו במרכז המגרש עשה עם הכדור ככל העולה על רוחו".
    אלי גוטמן שיחרר את טשימלנגה שלא הרשים אותו.
    זולה בן ה20 הרשים מאוד את אלי גוטמן.
    אלי זינו יקנה את כרטיס השחקן של זולה, וישאיל אותו לקבוצה בליגה הלאומית כדי שיצבור דקות.
    גוטמן מדבר על כישרון גדול.

6. מייקל אוסיי - חלוץ גנאי בן 21, המשתייך לנבחרת גאנה עד 23, ואף לסגל הרחב של הבוגרת.
    ע"פ נתונים שמצאתי, הוא שחקן מצויין ואחד הכוכבים של קבוצת קוטוקו האלופה.
    לפני שתי עונות כבש 17 שערים, והעונה כבש 6.
    באליפות אפריקה לקבוצות הוא הצטיין ונבחר למלך השערים של הטורניר עם 7 גולים.
    בעבר, שיחק בקבוצה קוריאנית, ומאיורקה הספרדית הביעה בו התעניינות.
    לאחרונה פורסם שהוא בדרך להפועל ת"א, וזה היה ברור כי לנדאו רצה אותו כבר בנתניה ואמר עליו ש"אם הוא יגיע הוא יעלה את נתניה לרמות גבוהות".
    אחרי שבב"ש שמעו על העניין של ת"א, הם נזכרו בו סוף סוף והתרגזו.
    לנדאו הודיע שהוא מצטער והוא יורד ממנו.
    ולבסוף הוא אמור להגיע אלינו להתרשמות בימים הקרובים. אין ספק - שחקן מצויין.

והשחקן שהבאתי את הראיון איתו,פמי אופבונמי - גולת הכותרת.
    חלוץ ניגרי בן 19 המשתייך לסגל נבחרת ניגריה.
    לפני שנתיים, באליפות העולם לנבחרות עד גיל 17 הוא נבחר בין שלושת המצטיינים (עם שלושער באחד המשחקים), וקיבל את גביע הברונזה.
    ניבאו לו שיהיה אחד הגדולים בנבחרת ניגריה. הוא עבר לגרסהופרס השוויצרית אך לא קיבל שם הזדמנות.
    הוא השחקן הצעיר ביותר ששיחק במונדיאל.

13. ניקניק Member

קשה קשה לשמוע ששחקניםכ אלה מגיעים לשחק בקבוצה במשחק כזה חשוב
    חבל מאוד!
    אבל איפה תומר עוז אלול וכאלה?
    למה לא משחקים הם אם שחקני בית?

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק חשוב???? המשחק הזה הוא לא יותר ממטרד.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים אם לירן.
    אין טעם לסחוב את הבכירים למשחק חסר חשיבות.
    רק יהרוס לנו את ההכנות לעונה.
    למרות שלא הייתי מתנגד לעבור שני שלבים ולפגוש את אתלטיקו...