הפועל אשקלון 2010/2011: ממשיכים בהתרסקות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י איגור .פ., ‏9/7/10.

1. הפועל_כפר_סבא Member

מה אכפת לי שהם מהדרום ושיש להם יותר אוהדים (זה גם לא נכון)??
    אני מדבר על העניין המקצועי בלבד, כל העולם מדבר על זה שהפועל ת"א גנבה אליפות ממכבי חיפה בגלל הקיזוז..
    אם הפועל גנבה ואשקלון לא אז כנראה שיש לכם עוד דבר או שניים ללמוד על המקצוע.

2. איתי שכן-טוב Member

לא לרמת השרון ובטח לא לבת ים הגיע לעלות, אולי לנס ציונה אבל ממש לא חשבוננו. בשורה התחתונה, היינו פשוט טוביםיותר. אני בטוח שלא תסכיםאיתי אבל ליגת העל היא ההוכחה הכי גדולה!

3. הפועל_כפר_סבא Member

בקיצור, כמו שאומרים, הצדק עוד ייצא לאור אינשאללה!
    כשאני רואה פה ת'תגובות הרצון לעלות ליגה השנה הופך לאובססיבי ממש.
    רק בשביל "לנקום" בליגה הזו ולסתום לכולם את הפה אנו מוכרחים לעלות השנה ליגה, מלבד שאר הסיבות הרבות האחרות.

4. eran levy Member

"הצדק ייצא לאור, אינשאללה!!!!"
    יותר דרמטי מזה לא יכול להיות.

לנקום בליגה, לסתום לכולם את הפה...לא נסחפת בכלל.
    ואני חשבתי שאתה רוצה שכפ"ס תעלה ליגה כי אתה אוהד שלה. אז לא - אתה רוצה להכניס לכל המגיבים (שמדברים על העונה האחרונה, בה כפ"ס נכשלה, לא על העונה הבאה).

הפועל כפ"ס, למי שלא יודע, לא באמת מכירה את המושג "יציבות". הקבוצה נעה כבר שנים בין ליגת העל ללאומית. במקרה של כפ"ס כדאי להיות זהיר יותר, כי הצדק שייצא לאור יחזור לחושך מהר מאוד (על פי ההיסטוריה, והרי אם לא נכיר את ההיסטוריה שלנו, מה אנו כבני אדם שווים.

ואובססיה לא תביא אף אחד לשום מקום, מקסימום תביא ציפרלקס.

5. הפועל_כפר_סבא Member

ערן לוי או איך שלא קוראים לך, אין לך שמץ של מושג מי אני ועוד יותר אין לך שמץ של מושג מי זאת הפועל כפר סבא!
    תגיד לי שאתה בן 30 או שאתה בן 6 וחצי זה לא מעניין אותי בכלל.
    אם היית יודע עד כמה אני אוהב את הפועל כפר סבא לא היית מעז להקליד את כל הקשקושים האלה שעכשיו כתבת.
    ושלא יהיו טעויות, ההשמצות שאתה כותב לא מזיזות לי בשיט ואתה מוזמן להמשיך וללכלך עליי ועל הפועל כפר סבא, מקווה שאתה נהנה מזה.
    ושוב, הצדק ייצא לאור אינשאללה וכפר סבא תעלה למקומה הראוי ביותר והאובססיה גדולה מתמיד. ציפרלקס? לא תודה.

*וזהו, הדיון הזה סגור, יאללה תחזרו לדבר על גיא עזורי ושאר האשקלונים, אני כבר לא אגיב פה יותר כל עוד לא תכתבו פה כלום עליי או על האימפריה מכפר סבא.

6. eran levy Member

לי אכן קוראים ערן לוי, אני לא מתחבא מאחורי כינויים. מצחיק שדווקא מאדם שקורא לעצמו "הפועל כפר סבא" (מה שם המשפחה? כפר סבא? הפועל?) מגיעה הערה שכזו.
    אופי התגובה שלך מראה בבירור: אינך בן שלושים, אולי בן שש וחצי.
    אם היית קורא את התגובה בלי זעם אולי לא היית קורא לעובדות "קשקושים".
    אם היית קורא את התגובה בלי זעם אולי היית מבחין שאין כאן ולו השמצה אחת.
    "הנאה" היא אכן דבר סובייקטיבי. אני נהנה להיכנס לפורום, לכתוב הודעות, לקרוא הודעות, להראות לאחרים את האמת שלי ולשמוע על האמת שלהם. אתה לא. לא נורא.

אולי באמת הכי טוב לחזור לדבר על גיא עזורי והפועל אשקלון מליגת העל, בשביל מה להתעכב על קבוצה קטנה מהליגה השניה בישראל?

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/10
  7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תתחילו להגיב רק על אשקלון ולא על המקרה עם כפ"ס,כל תגובה שלא תהיה קשורה לאשקלון וכן למקרה תימחק.

8. Charlton Member

אתם יודעים שסנגוי חתם בספורטינג גיחון? איזה תותח.. בחיים לא הייתי מאמין שיגיע לרמות האלה

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידוע. כל הכבוד לו שהתמיד והצליח להגיע לרמות האלה, זה רק מראה שהכל בראש, אם יש טיפה יכולת, והוא לא היה איזשהו עילוי, עם רצון ועבודה קשה, אפשר להגיע לרמה הגבוהה ביותר.

תגידו אשקלון הרוויחו משהו על המעבר שלו לקפריסין לפני 3 שנים?

10. Charlton Member

עומר זה מדהים כי הבנאדם לא בא לפה על תקן שחקן צעיר בן 17 שהסיכוי שיגיע לאירופה הוא גבוה(אהמ יעקובו), הוא היה מועמד אלינו באותה תקופה כיכב בגביע המדינה ולא רשם דקה בליגת העל. זה מה שמדהים בכל הסיפור. לא יקרה עוד דבר כזה

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה הוא שיחק פה בליגה השניה לא? או השלישית? בגביע המדינה הוא הוכיח יכולת טובה עד שזה הגיע לחצי הגמר שם הם הפסידו אני נלא זוכר למי, נראה לי הרצליה לא?

12. איתי שכן-טוב Member

גסטון סנגוי ללא ספק החלוץ הטוב ביותר לדעתי בהפועל אשקלון ב-10 שנים האחרונות לפחות. הוא הגיע כאשר אשקלון הייתה בליגה הלאומית ועזר לנו להגיע עד גמר גביע המדינה, שבסופו נחלנו הפסד כואב במיוחד בפנדלים להפועל תל-אביב.

הוא פשוט חלוץ ענק! הוא לאספר בלמים ומגנים בלאומית, ונגד הפועל הוא הוכיח שמצפה לו עתיד מזהיר. לאחר מכן הוא עבר לקפריסין ומשם לספורטינג גיחון.

ראוי לציין שלפני הגעתו לאשקלון, מכבי תל אביב בחנה אותו ושיחררה אותו בגלל עודף משקל..

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלינגר ואלי כהן אימנו - לא מפתיע.

14. אשקלוניי Member

רשום שמחירי המנויים באשקלון הם:
    650 ביציע המרכזי
    ומאחורי השער נער 500 מבוגר 600
    זה הגיוני???
    אני יודע שאפילו מכבי חיפה ביציע ג' לנוער עולה 450
    מישהו יכול להגיד לי מחירים של קבוצות אחרות? נראה לי אזגי חושב שהוא בנה פה קבוצה לאליפות
    אלו מחירים בין הגבוהים בליגה!

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מחירים בין הגבוהים בראש שלך...מכבי מנוי לילד זה 880 לשער 11 שזה הכי נמוך. (וכדי שזה לא ישמע תירוץ לשחקני הרכש - זה המחיר ב-3 השנים האחרונות)

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/10