הפועל אשקלון 2010/2011: ממשיכים בהתרסקות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י איגור .פ., ‏9/7/10.

1. איתי שכן-טוב Member

כמו שכבר אמרתי הכל היה ברגליים שלכם בלי קשר למשחקים שלנו. אז נכון היה לנו מזל וידענו לנצל אותו.אבל שוב, הכל היה תלויבכם!
    בדקה ה-90 מול רמהש אורן ניסים קיבל כדור ברחבה, התבלבל ואיבד אותו. ממש לא מול שער ריק!

2. איגור .פ. Member

לאוהד כפ"ס מי שהפ]סיד את העליה זה אתם במו ידיכם יותר נכון רגליכם ,ההפסדים שלכם וההחמצות השאירו אתכם בלאומית ,אתם יכולים לבוא בטענות לאשקלון לשיטת הקיזוז אבל קודם אתם צריכים לבוא בטענות אל עצמכם.

3. הפועל_כפר_סבא Member

נו חדל קשקשת, יכול להיות שהיינו יכולים לתת מעצמנו יותר אבל כולכם יודעים שאילולא הקיזוז והמזל המופלא שלכם אז הייתם היום מכינים את האוטובוס לביקורים בלוד ובאום אל פאחם.
    מעניין מה תגידו אם תרדו ליגה בגלל אותו קיזוז כי דבר כזה בהחלט אפשרי..

4. Robin Hood Member

אני לא אוהב לחזור על קלישאות, אך במקרה זה אחת מהן היא מתבקשת: אין דבר כזה "הגיע לנו". האוהד הכפר-סבאי צריך לקבל את העובדות כפי שהן; קבוצתו לא הצליחה להעפיל לליגת העל מכיוון שהיא נכשלה לצבור מספיק נקודות. הפועל אשקלון, לעומת זאת, דווקא כן צברה מספיק נקודות וידעה, בנוסף, לנצל את שיטת הליגה (ניתן להתווכח האם השיטה הזאת תקינה וראוייה, אך התנאים והחוקים היו ידועים לכולם ערב העונה) ואת ההפסדים החוזרים ונשנים של יריבותיה לצמרת. לפתור הכל ב"אלילת המזל" זה למעשה לדרדר את הדיון לרמה של ביבים, מכיוון שצירוף המקרים שנתן להפועל אשקלון את העלייה נוצר, בין השאר, בזכות הצלחתה לצבור נקודות (הצורה והדרך שהיא עשתה זאת לא רלוונטית, כל עוד היא חוקית ולא גובלת בפלילים. אין היא אשמה שקבוצות אחרות היו חלשות נגדה או לא מחזיקות בחלוצים מדוייקים מספיק כמו שאין היא אשמה בשיטת הליגה, אשר כאמור הייתה ידועה על כולם) ובזכות כישלונותיה של הפועל כפ"ס ושל קבוצות אחרות לצבור נקודות ברמה מספקת.

כאוהד נוטינגהאם פורסט אני יודע כמה כואבת היא לפעמים שיטת הליגה. בעונה שעברה הפורסט הפסידה לבלקפול בחצי גמר הפלייאוף, למרות שהאחרונה השתחלה לפלייאוף ברגע האחרון וסיימה את הליגה במקום השישי, בעוד קבוצתי האהובה סיימה את הליגה במקום השלישי, לאחר שבילתה במקום השני למשך מספר מחזורים לא מבוטל במהלך העונה (והתרסקה באופן יחסי במחזורים החשובים ביותר). האם אני מיילל על כך שבלקפול "גנבה" (הפועל אשקלון לא גנבה אלא השיגה ביושר בדיוק כמו שבלקפול לא גנבה אלא השיגה ביושר) את העלייה (לפרמיירשיפ או לפחות לגמר) מפורסט או שאני מודה בכך שהיא ידעה לנצל את שיטת הליגה, לנצח את הפורסט, לאחר מכן גם את קארדיף, ולהעפיל לפרמיירשיפ? אני בוחר באופציה השנייה, גם בשביל להיות ישר עם עצמי וגם בשביל להיות הוגן עם ראיית המציאות, קרי אומר עם ההצלחה של בלקפול והכישלון של נוטינגהאם פורסט. אני מקבל את העובדה שהשיטה הייתה ידועה ערב העונה, שהקבוצה שלי נכשלה ברגעי האמת, ושבלקפול ידעה להתעלות על עצמה.

אני לא מחבב את בלקבפול היום (וזאת למרות שבעבר תמיד התייחסתי אליה בחיבה מסויימת), אבל אני לא בוכה ומאשים כל היום את "אלילת המזל" במקום להסתכל על כישלונותיה של קבוצתי, ובטח ובטח לא מאחל לבלקפול שום דבר מיוחד (טוב או רע). הצלחתה או כישלונה של בלקפול בפרמיירשיפ לא מעניינים אותי יתר על המידה, מכיוון שאני מעדיף להתמקד בקבוצה שלי ולא במרירות כזאת או אחרת שפיתחתי כלפי קבוצות אחרות (עד לדרבי קאונטי השנואה עקב היריבות האיזורית).

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/10
  5. eran levy Member

לא נעים לי לומר לך, אבל לומר דברים כאלו זה גובל בלוזריות. סיפורי אלף לילה ולילה זה אחלה לפורום אחר, הפועל כפ"ס הפסידה בעצמה את העלייה ושום סיפור מוטה לא ישנה את העובדה הזו. כי אם אחרי 26 מחזורים גרועים הפועל אשקלון העפילה לליגת העל, כנראה שהפועל כפ"ס היו לא פחות גרועים ערב המחזור ה-27.

6. הפועל_כפר_סבא Member

עזבו, לא אסוג מהידיעה הברורה שאשקלון שדדה, גנבה, בזזה וגזלה לנו את העלייה! רוצים לקרוא לי לוזר? תקראו, חושבים שנכשלנו? תחשבו.
    את האמת יודעים טוב מאוד האשקלונים החביבים וכל מי שבאמת עקב אחרי מחזורי הסיום של הליגה.
    בסך הכל רציתי להביע כאן עובדות ולא לנהל דיון כי לא זה מה שיקפיץ אותנו למקומנו הראוי.
    עכשיו אתם מוזמנים להמשיך להתדיין על האימפריה האשקלונית ואני, לוזר שכמותי, אמשיך לנסוע למגרשים בלוד וברמת השרון באמונה שלמה שהצדק ייעשה במאי 2011.

7. eran levy Member

חבל שאתה לוקח את זה למקומות לא רצויים. אם נכנסת לדיון היית אמור להסיק שיתקיים כאן "דיון". הרי בשביל הבעת דעתך האישית בלי להקשיב אפילו לסובבים אותך יש טוקבקים. שם יהיה לך טוב יותר.
    ומה לעשות, האימפריה הכפר סבאית שייכת לדיון הלאומית, לכן כאן נמשיך לדון באימפריה מאשקלון. העיקר שכל אחד יודע את מקומו.

8. Ariel Member

הבנתי מקריאת ידיעה הבוקר במוסף הספורט של "מעריב" כי הפועל אשקלון תיאלץ לנדוד מביתה עד תחילת הסיבוב בשני, בגלל התקנת עמודי התאורה באיצטדיון.

היכן היא אמורה לארח את משחקי הסיבוב הראשון? אני מנחש שהכיוון הוא אשדוד.

9. איתי שכן-טוב Member

היחסים בין אשדוד לאשקלון לא טובים במיוחד. זה התחיל עם הסיפור של ניר נחום לפני כמה שנים, וגם בשנה האחרונה עם יאיר אזולאי, ככה שכנראה לא נארח באשדוד, אלא אם יקרה משהו בלתי צפוי.
    אופציות נוספות הן באר שבע וראשל"צ (במידה ועומד בסטנדרטים).

10. הרצליה Member

כפר סבא אולי תרגע כבר?
    עברו חודשיים!!!!

כל העונה טחנת על היכולת המדהימה שלכם שבפועל מעולם לא ברחתם יותר משלוש נקודות משאר הליגה שכולה הייתה צפופה גם ככה.

שום גניבה ושום בטיח, אם אתה כאלה אימפריה הייתם מנצחים את הפועל רמת גן בפלייאוף.

11. הפועל_כפר_סבא Member

חביבי, גם עוד שנתיים אני לא ארגע ממה שהלך שם במאי..
    אבל זה שלא הצגנו יכולת מדהימה (בלשון המעטה) זה לא אומר שתכניס לי מילים שלא כתבתי מעולם..

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/10
  12. הרצליה Member

אני הכנסתי לך מילים לפה?
    פרט בבקשה.

13. איתי שכן-טוב Member

טבעי שתהייה ממורמר מזה שלא הצלחתם לעלות, וגם אני הייתי מרגיש ככה. אבל אתה חושב שרק אתה צודק. תפקח את העיינים ותבין שאך ורק אתם אשמים!!!

14. הפועל_כפר_סבא Member

הרצליה, לא אמרתי אף פעם שאנחנו מציגים יכולת מדהימה, אמרתי שאנחנו יותר טובים משאר הקבוצות מלבד ק"ש, מה שהיה נכון..
    איתי, תאמין לי שמה שיותר מרגיז אותי מהעובדה שלא עלינו זה שאתם אלו שתהיו שם.
    אפילו לרמת השרון, נס ציונה ובת ים הגיע לעלות יותר ממכם..

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפר סבא אני לא מבין על מה אתה מתלונן? אשקלון השיגה איזה 10 נצחונות רצופים ואז במאני טיים השיגעו עוד איזה 4-5 ועלתה בצדק רב ליגה, לא גבניה ולא נעליים, ולהזכירך שני נצחונות היו על כפ"ס, ואת מי זה מעניין אם הגעתם ל-100 מצבים והם ל-1? הם שמו את הכדור ברשת ואתם לא, נגמר הסיפור. אשקלון היתה ועוד איך ראוייה לליגת העל, מה גם שאם אני בוחן אותה ואת כפ"ס, מבחינת קהל, מתקנים, צבע לליגה - אין ספק שאשקלון עדיפה על כפ"ס מה גם שהיא מביאה את הליגה מעבר לגוש דן.