הפגנה נגד צ'רלטון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י בועז קלדרון, ‏6/11/07.

1. ori_pit Member

ורק שתדעו אין שידור של המשחק בין יובנטוס למילאן, לדעתי זה פשוט ביזיון, אני שלמתי על כל הערוציי הספורט האפשריים ואני רואה פחות כדוררגל איטלקי ממה שראיתי לפני חמש שנים בערוץ 24, זה פשוט בושה, אני הולך להתנתק מכל הערוצי הספורט, מה אני יגיד לכם מזל שיש את האינטרנט למרות שזה באסה לראות שם.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכוון שאין לי כל כך זמן פנוי לאחרונה לא יוצא לי לראות משחקים בלייב. להוריד משחקים שלמים באיכות טובה זאת האופציה האידיאלית בשבילי.

3. REAL MADRID Member

בועז קלדרון, סתם יש לי שאלה לגבי השם שלך.
    יש קשר לקלדרון נשיא ריאל? ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ) אם כן תסדר איזה אירוח של כמה שחקנים פה באייסוקר.

וברצינות, צ'רלטון רכשו את הזכיויות של הליגה האיטלקית רק בשביל שספורט 5 לא ישדרו. צ'רלטון רכשו בידיעה שהם עומדים לשדר מעט מאוד משחקים מהליגה האיטלקית.

4. מיכל3 Member

ממש לא ארז (?). לפני שהתחילו כל הבעיות עם ערוץ הספורט (או יותר נכון לפני שהמאבקים בין הערוצים עלו להילוך חמישי), צ'ארלטון שדרו לפחות שני משחקים בכל מחזור אם לא שלושה. אין ספק שזה עדיף ממה שקבלנו מערוץ הספורט בעונות הקודמות, אף על פי שהמחיר אינו מוצדק בעיניי. בכל מקרה, כמו שאמרתי, אם זה באמת סופי שאין שידור של המשחק ביום שבת אני מתנתקת מצ'רלטון. נמאס מהיחס הזוועתי שאוהדי הקאלצ'ו מקבלים כל הזמן מצד ערוצי הספורט למינהם.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, אשמח אם תפרסם כאן קישורים.

6. ori_pit Member

אני פשוט לא מבין אותכם לפעמים, אני מדבר בשם אוהד אינטר אבל זה לא מטריף אותכם שאין שידור של יובנטוס מילאן,זה פשוט ביזיון, אני הראשון שמפרסם את זה שאין שידור ואני רוצה תגובות, צריך לעשות משהו, במידה ולא יהיה תגובות לא יהיה לינק למשחק

7. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אני לא מבין, למה אין שידור של מילאן-יובה?
    (במילא אין לי צ'רלטון, תכננתי לראות אצל חבר).

8. מיכל3 Member

כי צ'רלטון מחרימים את השידורים של הליגה האיטלקית עד הודעה חדשה. ערוץ הספורט הרי שידר לפני מספר מחזורים את המשחק המרכזי - הדרבי הרומאי, לאחר שמועצת הכבלים קבעה שהוא רשאי לעשות זאת. מאז צ'רלטון החליטו להחרים את כל המשחקים ואין לי מושג בעצם למה ערוץ הספורט לא משדר מאז את המשחק המרכזי? (הרי מועצת הכבלים קבעה שערוץ הספורט רשאי לשדר אותם, לפחות זה עדיף מאשר שידור של משחק אחר או בכלל לא).

9. נמרוד חלימי Member

10. מילאנזי בנשמה Member

חבר'ה הלוואי והיה לכם מושג לגבי קמצוץ מהשטויות שאתם כותבים כאן !!!!!!!!!!!!!!!
    אני בתור אחד שכל יוםםםםםםםםםם אבל כל יוםםםםםםם מתקשר אינסוף פעמים למועצת הכבלים והלווין ולמנכ"ל צ'רלטון ומנסה בלי סוף לשנות משהו - מרגיש שאני לבד !!!!!

חבר'ה נמאס כבר מזה שאתם ישנים ולא מעניין אותכם שאין שידורים
    חלאס כבר עם הטענה המפגרת של אין לנו כוח או שזה לא ישנה שום דבר
    מוכרחים לעשות הפגנה כאן ועכשיו !!!!
    אתם חושבים שזה לא משנה כלום? אז סתם שתדעו שלפני שנתיים או שנה (אני כבר לא זוכר),
    כעסנו על כך שאין שני שידורים מאיטליה בערוץ הספורט אלא רק אחד. באחד מימי ראשון, ביקור של בועז קלדרון נדמה לי ביחד עם עוד איזה שני חבר'ה במשרדי ערוץ הספורט, גרם לכך שעוד באותו הערב ללא הודעה מוקדמת שודר המשחק בין אודינזה לפאלרמו. משחק שלכאורה אין הצדקה לשדר אותו מבחינת רייטינג אבל ערוץ הספורט נכנע כיוון שבוצע צעד מצד האוהדים של הליגה הזאת.
    תארו לכם מה יקרה אם אנחנו נגיע 300 איש לדוגמא להפגנה עם הרבה רעש מול משרדי מועצת הכבלים והלויין? אתם באמת חושבים שלא יהיה לזה כוח? אז אין לכם מושג. וזה גועל נפש שאתם מסתכלים מהצד ופשוט נותנים לדברים לקרות. אוהדי ליגה איטלקית או לא ?????????

מעבר לכך, אני אבהיר את הדברים בצורה חד משמעית !

צ'רלטון רוצה לשדר את משחקי הליגה האיטלקית ובכמויות, כפי שהיה בתחילת העונה.
    אבל, וזה עניין חשוב מאוד: מועצת הכבלים והלויין דורשת מצ'רלטון לשדר את המשחק המרכזי מהליגה האיטלקית בערוץ פתוח (ערוץ 5 !!!) כיוון שזה היה התנאי לרכישת השידורים של הליגה הזאת על ידי צ'רלטון. כמובן שצ'רלטון לא מסכימה לדבר הזה, ובצדק יש לומר, הרי הם קנו את הזכויות בהמון כסף, ולא כדי לתת אותן לערוץ שהוא במקרה המתחרה הישיר שלה. בכל אופן מה שקורה עכשיו זה שצ'רלטון לא משדרת את שידורי הליגה האיטלקית כיוון שמועצת הכבלים והלויין אוסרת עליה את זה כי הם לא נותנים את המשחק המרכזי בערוץ פתוח.
    להזכירכם, מועצת הכבלים והלווין זה גוף שאמור להגן על הצופים בבית, וכרגע מה שהוא עושה זה בדיוק להיפך כי אנשים משלמים 50 שקלים בחודש על כלום !!!!
    אגב, אתם חושבים שספורט 5 פתאום נהיו חובבי ליגה איטלקית בכך שהם משדרים לנו שני שידורים מאיטליה שבעבר הם לא היו מעזים לשדר מבחינת רייטינג? (כמו למשל רג'ינה-פיורנטינה)
    תדעו לכם שהכול זה תרגיל אחד גדול שלהם כדי להראות למועצת הכבלים והלויין שהם רוצים להשקיע בליגה האיטלקית כדי שמועצת הכבלים והלויין תלחץ על צ'רלטון לתת להם את המשחק המרכזי של הליגה.

בקיצור, הכול פה ביזיון אחד גדול שכרגע אפילו לא מנסים לפתור אלא הולכים רק ראש בראש, חברה נגד חברה, והכול בסופו של דבר מתנקז אלינו הצופים המסכנים שסובלים מזה.

אני קורא לכם לחבור אליי ואל הדברים שאמר כאן בועז, ולצאת להפגנה המונית שנארגן בפגרה שתתקיים בתקופת חג המולד. זו הדרך היחידה שלנו לנסות ולהחזיר את השידורים למתכונת מלאה.
    מקווה שנתתי לכם קצת מושג לגבי ההיעלמות המסתורית של השידורים.

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/07
  11. cazzo Il Capocuoco

מצטרף. :aaa15:

12. בועז קלדרון Member

לקבוע תאריך וזהו.
    עדיף שעת הערב-צהריים נוח לרוב האנשים..............עבודה-לימודים וכו.
    לתת בראש בהרצליה-צרלטון.
    ערוץ-5.......תל אביב.
    צריך בו זמני בשני המקומות על הקיפוח בכלל בסיקור-זילזול וכו.

13. מיכל3 Member

בועז, תחשבו על תאריך ושעה, ואני אדאג לפרסם הודעה מסודרת עם הפרטים בפורום של מילאן ועוד פורומים של כדורגל\כדורגל איטלקי. וקצת קשה לי להאמין שתצליח לארגן אנשים להפגין גם מול משרדי צ'רלטון וגם מול ערוץ הספורט בו זמנית. הטענה העיקרית היא נגד צ'רלטון לטעמי, אבל החלטה שלכם.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני את הצעד הראשון שלי כבר עשיתי ואתמול התנתקתי משני הערוצים שלהם.

15. מילאנזי בנשמה Member

המטרה האמיתית צריכה להיות מועצת הכבלים והלווין שמגבילה את צ'רלטון ולא נותנת לה לשדר אף משחק.