העולם שייך לצעירים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Riki, ‏11/11/06.

1. REAL MADRID Member

ריקי אל תביני אותי לא נכון.
    אני חושב שצריך להשקיע יותר בנוער אבל לא ככה.
    בגלל זה אני אומר ככה:

ליגת מילואים, שחקנים עדין גיל 22 ישחקו שם, והפרס יהיה הפרס של גביע הטוטו + עוד קצת כסף מהאתחדות. הכסף ילך להשקעה בשחקנים צעירים.. דרך הטורנירים האלה יתפחתו שחקני העתיד ולא דרך כניסה להרכב בצורה שמחייבת אותם להיכנס.

שמי שייכנס להרכב יהיה רק מי שמגיע לו ולא מי שפשוט שילם על חוג כדורגל של מועדון מסוים הרבה כסף מאז גיל 7.

2. Beitar Member

אני חושב שזאת ההצעה הכי טובה. יותר מדי חוקים ומגבלות יהרסו את הליגה ולא חסרות דוגמאות (וכבר נתנו פה כאלה).

3. ghost89 Member

ליגת מילואים תהיה מתאימה וזה שלא כול הקבוצות יכולות להעמיד קבוצה למילואים אלו שיוכלו יעמידו מכול הליגות,כלומר יכולת להיות שליגת העל במילואים לא תהיה רק של קבוצות מילואים של ליגת העל (קבוצות מהליגה הלאומית שיש להם הרבה שחקנים צעירים) מקווה שהבנתם אותי בכול מקרה ליגת מילואים יכולה בהחלט לשפר שחקנים צעירים.שמעו אני חושב שחקני הנוער הם דבר חשוב לכול קבוצה אבל אי אפשר לכפות אותם על ההרכב אני אישית בתור אוהד בית"ר נהנה מכול מהלך של בן שושן אני מתמוגג שברוכיאן משחק אני חולה על הילדים של בית"ר אבל אם המאמן חושב שהם עדין לא מתאים להרכב (בן שושן פותח בבית"ר) אז הם לא מתאמים להרכב.

4. REAL MADRID Member

כבר הצלחתי לשכנע 2 אנשים!
    המהפכה החלה!

הכוונה שלי בליגת מילואים זה רק קבוצות ליגת העל בכל עונה, אפילו אם קבוצת המילואים של סיימה אחרונה אבל הבוגרים לא, אז היא לא תרד ליגה. מי שתרד ליגה תהיה רק היורדות בבוגרים.
    נכון שזה מוציא את החשק לשחק אז בגלל זה צריך שהפרס יהיה לא מעט כסף.
    המטרה תהיה לתת לשחקנים צעירים דקות.

5. mr.shmactics Member

לא צריך הכל קשה... פשוט להוריד את מספר הזריםם ל-3 ואז הישראלים הטובים כבר יבואו.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה להגיש להם הכל עם כפית של כסף..מי שטוב שייקח את המקום בקבוצה ולא יחכה שיעשו חוק כזה או אחר.
    רפאלוב של חיפה לצערי צריך לעזוב אותנו לקבוצה כמו פתח תקווה[כמו שדקל עשה למשל] ולחזור כשהוא
    משופשף ומנוסה יותר.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שהחוק הוא זה שפוגע בצעירים, אלא העובדה שהם חותמים על חוזים למספר שנים, שהם יודעים שהסיכויים שלהם לשחק נמוכים. דקל קינן קרא למכבי חיפה "כלוב של זהב", אז שהשחקנים הצעירים ישתחררו מהכלוב, כי הם אלה שמתעקשים להיכנס אליו, רוב הפעמים בשביל הכסף.

8. sagigol Member

לא צריך חוק כי אז אתה מחייב את המאמן לפתוח עם הצעירים וזה יכול לפגוע בקבוצה
    מצד שני חייבים לשתףאת הצעירים ככה שיותר (לא לחצי דקה כמו איזה מאמן בארץ )
    ליגתמילואים נראה לי רעיון מעולה

9. REAL MADRID Member

שמע, החוק הזה עוד יותר גרוע כי אז באירופה הכל הלך.
    החוק הכי טוב לדעתי זה:
    בכל קבוצה אפשר לרשום 5 זרים, אך בליגה אפשרי רק 3 על המגרש.

10. Riki Member

למה הכול בקיצוניות אצלכם ? אי אפשר לעשות תוכנית הכנה ? להכניס את החוק לפעילות בעוד שנתיים ?
    ובנתיים להתחיל לדלל כמו שארז אמר, בספרד משחקים ככה יפה מאוד.
    הרי בחשיבה לטווח הקצר אומנם זה מחייב את המאמן לפתוח עם יותר צעירים. אבל בטווח הרחוק המשמעות של זה תהיה, שחקני בית ולא בהכרח ילדים מהנוער.
    מה גם שבשנתיים האלה שהתהליך יתפוס תאוצה נראה שילוב ומתן דקות גבוהה יותר לבוסרים שבקבוצות.
    קידום הנוער, קידום הכדורגל שלנו ובסף הכול חוץ מהתפוקה הכלכלית נראה רק דבש מכל הסיפור. אתם חושבים בקטן, תוצאה מהירה או פתרון זול ונזיל אין. רק עבודה קשה והתפשרות. אפשר לחשוב אנחנו מובילים באירופה ובעולם בתחום הכדורגל, בחייאת ראבק.

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/06
  11. road runner Member

מסכים עם ריקי.
    רק שאני אלך בכיוון קצת אחר - במקום חוק שיגביל מאמנים, שיעשו את זה בשיטת המקל והגזר:
    רשמת X שחקני בית בסגל למשחק - קיבלת בונוס כספי. רשמת פחות, הקבוצה חוטפת קנס (משהו סימלי ולא מוגזם). רשמת יותר מ X שחקני בית בסגל - עוד בונוס קטן על כל אחד מהם. על כל שחקן בית שגם שיחק עוד בונוס קטן. נראה לי שמהר מאוד בעלי קבוצות יבינו מה משתלם להם.
    אבל, הבסיס צריך להיות אימונים. אם לא יאמנו את השחקנים הצעירים (וגם הבוגרים) כמו שצריך הרבה לא יצא מזה. רמת האימונים צריכה לעלות באופן דרסטי לדעתי. הקבוצות לא יכולות לסמוך על השחקנים שיהפכו למקצוענים לבד, הן צריכות להכניס את המקצוענות לשחקנים בעצמן.

לגבי עניין הזרים, מסכים עם ארז (רק רעיון קצת שונה) - כל קבוצה תהיה רשאית להחתים 5 זרים לעונה, ולרשום בטופס המשחק רק 3 (לא ש 3 יהיו על המגרש, אלא 3 בטופס המשחק). זה יאפשר לקבוצות שמשחקות במפעלים האירופיים לשתף שם את כל הזרים, ולעשות ביניהם רוטציה בליגה.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי את העניין עם הכסף,נראה לי בליגה בכדורסל עשו משהו דומה אבל כמובן איך שהם קלטו שזה
    רעיון נחמד כבר לא ראיתי שממשיכים עם זה..
    צריך שכל ההתאחדות תשב ותחשוב[למרות שאצלם זה מאוד קשה] על כמה רעיונות לקידום הנוער.

13. REAL MADRID Member

סליחה.
    נדמה לי שקרטתי שכתבת משהו על התאחדות לכדורגל שלנו?
    יש לנו?

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx