העולם עוצר נשימה:: ביום שבת זה קורה - הקלאסיקו הגדול - ריאל נגד בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏18/11/15.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תוכל לפרגן לי בלהיות הראשון שמתדיין איתך ולא מגיע לרמה נמוכה ואגרסיבית של דיון?

ההבדל העיקרי בין ההתקפות של בארסה וריאל הוא לא השחקנים כמו שהוא המאמן. כשיש לך מצד אחד מאמן שפשוט נותן לדברים להיות כמו שהם, ונותן חופש לשחקני ההתקפה, ברור שתראה שחקנים כמו ניימאר וסוארז פורחים, שרק צריכים לקבל חופש. מנגד, כשיש לך בניטז, שכל שנייה מעביר שחקנים עמדות ונותן הוראות לאיך להוציא כדור חוץ, ברור שתראה התקפה מדוכאת ולא חזקה. גם ההגנות היום היו דבר אחר לגמרי, כשההבדל העיקרי, וזה משהו שציינתי לפניי המשחק, הוא בוסקטס. אם קאסמירו היה עולה אז סביר להניח שריאל עדיין הייתה מפסידה, אבל לא בצורה מביכה כזו. הגול הראשון נגיד הוא כל כולו גול שצועק לקשר אחורי אגרסיבי וחזק, אבל בניטז בשלו.

מהעמוד של אורי קופר, אחד ש"קצת" מבין כדורגל ושותף איתי בדעה שהבעיה של ריאל היום הייתה החיסרון של קשר אחורי אמיתי:
    https://fbcdn-photos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xlp1/v/t1.0-0/p261x260/11220868_1673094996267309_2930553920785518430_n.Xxx?oh=4ddbff6f8f3b014431418240f28df53e&oe=56FAC4C0&__gda__=1459029048_704ce95e40678da40ccf105cf718a9ed

ליגה א'.

2. Civil Anti Madridista

ולא פחות חשוב - הודות לכושר שיא של קיילור נבאס מתחילת העונה.

3. Raulito Madridista

"יש כאלה שאומרים לי שאני צריך לשכוח מכדורגל. אולי אני צריך לשכוח לנשום".

לך הביתה בניטס, מאמן כושל. שתה לי מיץ אומץ ועלה עם הרכב של פיפה, חתום על אחת התבוסות הגדולות איי-פעם. תודה רבה ששברת למיליוני מדרידיסטאס את הלב, הפכת סגל שכל מאמן היה חולם עליו לכלום ושום דבר. כל גול היה כמו חץ בלב. לפני שנה וחצי הייתי בדסימה וירדו לי דמעות של אושר. אם לא הייתי מוקף בעוד איזה 200 איש אני בטוח שהייתה יורדת דמעה אחת או שתיים. איפה הייתי אז ואיפה אני היום. אני מרגיש חרא, מרגיש שנגמר לי הכדורגל והקבוצה שאני כלכך אוהב יחד שחקנים שגם לא חפים מפשע - בגדו בי
    אבל אנחנו נקום מזה, אנחנו נחזור. אנחנו ריאל מדריד.
    זה כואב, זה שורף, זה נגמר.

- ברכות לברצלונה.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מודה שעד למשחק הזה חשבתי שאנריקה לא מאמין גדול. מאמן בינוני שפשוט נהנה משחקנים אדירים.
    הוא עדיין נהנה מאותם השחקנים אבל אי אפשר לקחת ממנו את הקרדיט על מה שקורה במועדון בשנתיים האחרונות. הסגל קצר, מכת פציעות, אי היכולת להחתים שחקנים, ועדיין הוא מגיע למשחק גדול כמו זה ונותן בראש לריאל ובניטז בברנבאו. עדיין ריאל מוליכה את הטבלה וכנראה שגם תעלה מהמקום הראשון בליגת האלופות. לפעמים יש דברים מעטים שצריך לעשות אבל צריך לדעת לעשות אותם, והוא בהחלט עושה מה שצריך.

5. Roma מנהלים

אבי מלר: "ולבואנה עומד לסחוט את בנזמה עם הקלטת של הקלאסיקו הזה".

6. Dekel Yid

ואחר כך אוהדי ברסלונה טוענים שקטאר לא תומכת בארגוני טרור.

#Prayformadrid

אלעד אוהב/ת את זה.
  7. Roma מנהלים

אולי הם לא יודעים להפסיד אבל ברצלונה יודעת לעצבן, הקבוצה מובילה 2,3 והשחקנים עדין מתחזים ובוכים על כל דבר גם לברצלונה לא חסר.

כל כיף לא לאהוד את שני הקבוצות המחליאות האלו.

8. Civil Anti Madridista

אתה לא מחדש לי כלום בצורת העבודה של בניטס. ימי החסד שלו עברו חלפו להם מזמן, ומי שהאמין לאשליה שקצב צבירת הנקודות בליגה ובצ'מפיונס מוחק את איך שהקבוצה שלו נראית על הדשא - קיבל הערב דלי של מים על הראש.
    המחלוקת היחידה בנינו היא בקביעה שלך על כך שההתקפה של ריאל מדריד עולה על זו של ברצלונה. מביך אפילו להתייחס לזה ברצינות.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תוכל לפרגן לי בלהיות הראשון שמתדיין איתך ולא מגיע לרמה נמוכה ואגרסיבית של דיון?

ההבדל העיקרי בין ההתקפות של בארסה וריאל הוא לא השחקנים כמו שהוא המאמן. כשיש לך מצד אחד מאמן שפשוט נותן לדברים להיות כמו שהם, ונותן חופש לשחקני ההתקפה, ברור שתראה שחקנים כמו ניימאר וסוארז פורחים, שרק צריכים לקבל חופש. מנגד, כשיש לך בניטז, שכל שנייה מעביר שחקנים עמדות ונותן הוראות לאיך להוציא כדור חוץ, ברור שתראה התקפה מדוכאת ולא חזקה. גם ההגנות היום היו דבר אחר לגמרי, כשההבדל העיקרי, וזה משהו שציינתי לפניי המשחק, הוא בוסקטס. אם קאסמירו היה עולה אז סביר להניח שריאל עדיין הייתה מפסידה, אבל לא בצורה מביכה כזו. הגול הראשון נגיד הוא כל כולו גול שצועק לקשר אחורי אגרסיבי וחזק, אבל בניטז בשלו.
    אח שלי, "מביך" אפשר לרשום על אימרה שהפועל עכו חזקה ממכבי, או שגראנדה חזקה מברצלונה. אבל עזוב את זה שריאל בעונה שעברה בסופו של דבר כבשה יותר מבארסה בכל המסגרות, כי בכל זאת זה כן נתון שקצת משקר, זה כזה מופרך לחשוב שהתקפה שמורכבת מבייל, בנזמה, רונאלדו וחאמס לא פחות טובה מהטריו של בארסה? לא מדובר פה על החבורה שיש בחוד של מכבי נתניה, בכל זאת מדובר בשחקנים אחד אחד (למעט הצרפתי, שהוא סבבה במקרה הטוב), ושוב, מבחינתי התקפה זה לא רק החבר'ה שמקדימה. זה הצטרפות של מגנים, זה הצטרפות של הקישור מאחורה, ואני כן רואה את ריאל יותר חזקה באספקטים האלה.
    התקפה זה קודם כל מספרים, ומבחינת מספרים, ריאל לא נופלת מבארסה בשום דבר.

אגב, מזל טוב לבארסה שבפעם הראשונה העונה שחקן שהוא לא MSN כבש שער.

10. Civil Anti Madridista

העצבים מובנים, להצליח לגעת בכדור פעם ברבע שעה לגמרי יכול להוציא את היריבים מדעתם.

לגביי ההתחזויות - לא זכור לי אירוע ספציפי מהערב, אבל זה קיים לא רק בברצלונה.

11. Roma מנהלים

תרענן את הזיכרון שלך, אלבה השחקן הכי מסריח שראיתי אי פעם. נוכל לא מהעולם הזה , קם אחרי שניה בצורה כל כך מבחילה. על פיקה לא צריך לדבר וגם על שאר שחקני ה"קאמרי" שיש לכם.

האמת זה קצת מבאס, הקבוצה הכי טובה באירופה ועדיין מתעסקים בשטויות האלו. מעצבן קצת בתור צופה נייטרלי.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

התמונה של אורי קופר מדהימה. וואו.
    איך מאמן של המועדון הגדול בעולם מביא את הקבוצה שלו למצב כזה בעידן שבו כדורגל הוא קודם כל קישור?

13. Civil Anti Madridista

ברור איך אפשר בלי שחקני הקאמרי? מזל שניימאר הבקיע ובישל אחרת גם אותו היית מכניס לרשימה השחורה במקום להתעסק בתכלס כדורגל.
    אבל לא משנה, אם גם אחרי הצגה כזאת אתה בוחר להתעסק בהתחזויות כאלה ואחרות מי אני שאתווכח איתך? זה חזק ממך.

14. Roma מנהלים

כמו שזה חזק מ-EO11?
    תפסיק לבלבל את השכל, ברצלונה ניצחה בצדק וכל הכבוד לה אבל עדין זה דבר שמרגיז בתור אוהד נייטרלי. אני תמיד אעדיף שחקן גדול שלא יעשה את הפרובוקציות המסריחות האלו ובטח שאתה ביתרון מבטיח שאין אפילו טעם לבצע את זה.

דרך אגב אנחנו באים בשלישי, תזהרו לעשות את הקאמרי מולנו ניינגולן יבוא עצבני(קצת הומור). מקווה שלא נקבל תבוסה.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא הבנתי מה אני קשור לדיון.

ובשלושים דקות הראשונות היום, ואף אחד לא יתייחס לזה, לא ראינו הרבה כדורגל. ראינו המון נפילות, חלקן לא מוגזמות חלקן כן, אבל להגיד שבארסה לא קבוצה של "קאמרי" זה קצת ניתוק מהמציאות.