העולות החדשות :: הרטה ברלין ואיינטרכט בראונשוויג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י OriRR, ‏19/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: הרטה קרובה להחתים את פר סקיילברד, הקשר הימני בן ה26 של המבורג.

2. eran levy Member

איך שכחת את הדבר החשוב יותר: זו עסקת חילופין בין המועדונים, ואת הדרך ההפוכה אמור לעשות... פייר מישל לאסוגה.

3. eran levy Member

מחר בצהריים יש דרבי - הרטה נגד אוניון. טוב, רק ליגה רביעית והקבוצ?ות הן הu23, אבל יום יפה, צפי ל-5500 צופים שזה אצטדיון מלא) ובן שהר בסגל, אולי אפילו בהרכב. חצי נחמה...

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

פספסתי את זה, אם כי באמת ראיתי דיווח על לאסוגה להמבורג. חדשות טובות לבן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

5. eran levy Member

לקראת הפגרה קיבלה הרטה "מתנה": אלכסנדר באומיוהן קרע את הרצועה הצולבת בברך ויישב בחוץ לפחות חצי שנה. זו אבידה רצינית להרטה, באומיוהן מתאים כמו כפפה לדרך של יוס ולמנטליות של הקבוצה. יש תחליפים, פר סקילברד מגיע, גם טולגה צ'יגרסי מוולפסבורג מגיע, ואחרי הכל יש לנו את רוני על הספסל, ועכשיו כשהוא ייכנס להרכב הוא יהיה מחוייב הרבה יותר אחרי מחנה אימונים קצת עצל מצידו (וכתוצאה מכך ספסל). הקישור מכוסה. אני סומך על יוס, הוא איש עבודה, מאמין במערכת שהוא מנהל ומקדם, והוא ימצא את הדרך להתגבר על החור בהרכב. כמו שאני רואה את זה לא יהיה שינוי בדרך של הקבוצה, רק שמות אחרים.

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

באומי... נפצע?

http://31.media.tumblr.com/tumblr_m5b4uhqaUs1r3yp6xo1_400.Xxx

איזה סיוט. הוא הסיבה לזה שהרטה היא הקבוצה שאני הכי רוצה שתצליח אחרי שאלקה. אני לא מאמין.

7. OriRR Member

איזה חוסר מזל. באמת מסכן. אני מסכים עם ערן, הרטה זו קבוצה שגם מתאימה לו וגם קבוצה שהוא יכול לעשות בה את הפריצה הגדולה (והמיוחלת). חבל לי בשבילו (ובשביל הרטה שזו קבוצה שאני דיי אוהב), מקווה מאוד שהוא יצליח להתגבר על זה.

8. eran levy Member

תגידו, מה קורה איתכם? נעלמתי לחודש ואף אחד לא מגיב כאן?!?!
    אז מה היה לנו: הרטה הפסידה לוולפסבורג, הפסידה לשטוטגרט, ניצחה את מיינץ וסיימה בתיקו בהאנובר, וברוב המקרים נראתה טוב יותר מיריבתה. התיקו בהאנובר היה אחרי משחק נהדר עם שליטה במשחק, וראמוס מפוקס היה מחזיר אותנו עם ניצחון, אבל הכל מים מתחת לגשר. בשבת הבאבגלאדבך, תמיד היו משחקים טובים כשגלאדבך מגיעה, ונראה שהאצטדיון יהיה מלא, מצפה בקוצר רוח.
    חסר לכם שתמשיכו להתעלם! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

9. פול סקולס Member

ערן, ידוע לך ככה "על הדרך" מה עם אוניון בזמן האחרון?
    אני זה שדיבר איתך בטלפון לפני בערך חודש לגבי המשחק של הרטה..

הייתי באולימפישטאדיון גם בניצחון על המבורג וגם בהפסד לשטוטגרט, אבל לא התרשמתי מחוויית המשחק כמו בניצחון של אוניון 2-3 על סט. פאולי. הבטחתי לעצמי שאפקח עליהם עין...

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מה אפשר להגיד על אוניון?

מזה שנים קבוצה שמנהולת פנטסטי, מזה שנים שבונים שם דבר יפהפה מבלי לטמון את היד עמוק בכיס.
    לפחות כרגע מבחינת יכולת אחת הקבוצות החזקות בליגה ואם ימשיכו ככה אולי יהיה דרבי בעונה הבאה.
    עד עכשיו הפתעת העונה שלי

11. eran levy Member

המשחק של הרטה מול שטוטגרט היה אחד הנצחונות הפחות מוצדקים. הרטה היתה טובה בהרבה, שטוטגרט הבקיעה שער אחד משתי בעיטות (וגם הראשונה היתה סופר מסוכנת) וניצחה. אבל מול מיינץ והאנובר היתה הרטה הרבה יותר טובה והראתה שיפור.

אוניון היא ה-קבוצה בברלין. עם כל הכבוד להרטה, יש משהו מנוכר באצטדיון האולימפי, ואצל אוניון יש תחושה של קבוצת אוהדים, יותר מכל הקבוצות שראיתי בשנים האחרונות כאן. דרבי בבונדסליגה? הלוואי, אחד המשחקים היחידים שממלא את האולימפיה שטדיון.

12. פול סקולס Member

איך קרעו אותי שם במחיר... המשחק מול סט. פאולי היה סולד אאוט. נסעתי עם שני חברים לאיצטדיון של אוניון במחשבה שבטח יהיו ספסרים שמוכרים כרטיסים. בסוף שילמנו כל אחד 30 יורו לכרטיס כשהמחיר הנקוב הוא בערך 10 יורו.

אבל הייתה כזאת חווייה מטורפת, שווה כל שקל.

13. eran levy Member

שלוש ורבע. בעוד שעה אצא מהבית לפגוש את יוהאנס. נעביר שעה לפני המשחק ואז ניסע לאצטדיון. בורוסיה מנשנגלאדבך, יהיה אחלה. אני אוהב את המשחקים בין השתיים, זכרון רחוק וטוב שנשאר לי מעונת ה?כמעט מקום בליגת האלופות?. חבל שבאומי לא משחק, אבל אנ שמח לראות את רפאל, שהיה השחקן האהוב עליי בקבוצה (עד שתומס קראפט הגיע, כי בלי תומס כלום לא היה קורה, מת עליו). רפאל נגד רוני, פאבר ולוהוקאי שאימנו בתורם את יריבותיהן היום, רק שבאמת חבל לי שבן לא מתלבש, אני מאמין בו, ומקווה שלא יתייאש, זה ישתלם.
    בקיצור, עוד יום בונדסליגה, נתראה אחרי המשחק.
    HA HO HE

מצב נושא:
הנושא נעול.