העולות החדשות :: הרטה ברלין ואיינטרכט בראונשוויג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י OriRR, ‏19/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Echte Liebe Member

ערן, הרטה צפויה לרכוש בלם בתקופה הקרובה?

2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אלכסנדר "קוטל קריירות הישראלים בבונדסליגה" באומיוהאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

וברצינות. איך אתה רואה את ההרכב הראשון של הרטה? לפחות את החלק הקדמי שלו. אני חושב שראמוס יפתח בחוד, באומיוהאן בימין, רוני מתחת לחלוץ ובן חטירה בשמאל. אבל אז אני שואל את עצמי מה יעשה בן שהר, מה יעשה לאסוגה, מה יעשה אלאגווי ומה יעשה ואגנר. דווקא אלאגווי אני חושב שיהיה החלוץ השני. מקווה בשביל בן שהוא מודע לזה שלא הולך להיות קל לקבל דקות משחק העונה, על אף הארכת החוזה.

3. eran levy Member

בן חטירה ואלאגווי הם בעייתיים במקצת. אלאגווי בחור אנוכי ובן חטירה לא יציב. גם אני רואה את אלאגווי כחלוץ שני, הוא יותר טוב לדעתי מלאסוגה ווגנר, והתחרות של בן תהיה על צד שמאל מול בן חטירה, שיכול להיות כוכב המשחק ביום אחד ורדום לחלוטין ביום אחר.

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

כלומר, לפי דבריך, אם בן ישמור על יציבות יש סיכוי לא רע שהוא יפתח בהרכב הרטה באגף שמאל. האמת, הלוואי. למרות שזה לא נראה לי יקרה.

5. eran levy Member

למה לא? זה כבר קרה בעונה שעברה, בן פתח במספר משחקים בצד שמאל. העובדה שעכשיו המשחקים בבונדסליגה הראשונה לא משנים את העובדה. בן שחקן סגל בין אם בליגה שניה או ראשונה והוא יכול גם להיכנס להרכב. לאלאגווי ובן חטירה יש יתרון עליו, אבל בואו לא נתפלא אם הוא יעלה בהרכב - היו הפתעות גדולות יותר בחיים.

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

כי אני חושב שבן עדיין לא הוכיח את עצמו מספיק. אלאגווי מנגד כן הוכיח את עצמו בגרמניה (לא ברמות שיא אבל יותר מבן, כנ"ל בן חטירה). בגלל זה אלאגווי ובן חטירה סביר להניח יקבלו את הצ'אנס לפני שבן יישקל. אם הם לא יפגינו יכולת שיא אז אני מניח שבן יצטרף למירוץ.

7. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: ניקו שולץ האריך את חוזהו בהרטה ברלין עד יוני 2016.
    :aa1: פביאן לוסטנברגר הוא הקפטן החדש של הרטה.

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אם דיברנו על כמות מוגזמת של חלוצים, נראה שהמזל תוקף את לאסוגה שוב ושוב. החלוץ שוב נפצע וייאלץ לנוח בין 4-6 שבועות. עוד לא הספיק לחזור וכבר נפצע.

מבחינת בן זו כמובן בשורה טובה (עד כמה שאפשר, בכל זאת).

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא קשור, בן לא ישחק בעמדת החלוץ המרכזי. אפילו וואגנר יועדף על פניו וזה כבר אומר משהו.
    הוא ישחק רק כחלוץ צד או כקיצוני.

10. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

זה לא משנה. זה מוריד את התחרות בעוד שלב. ובפני בן עומדות כל האופציות בהתקפה.

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

בן לא בסגל לגביע. מה יהיה?

12. OriRR Member

בן חטירה מאוד מרשים אותי בינתיים במשחק הגביע. חוץ מזה שהוא כבש את הצמד הוא מאוד מעורב במשחק, שולט באגף שמאל, יש לו גם גוף מאוד פיזי. גם קראפט וראמוס נראים טוב. באומי לעומתם כמעט לא מורגש במשחק.

לגבי בן, באמת מוזר. אחרי החתימה שלו חשבתי שבאמת בונים עליו (כמחליף, תירגעו). אבל עדיין, יש עוד הרבה משחקים העונה. בסוף הסיבוב הראשון יהיה אפשר להסיק מסקנות.

13. eran levy Member

ככה זה עם בן חטירה, אין מה להתרשם ממנו אחרי משחק אחד. פעם הוא המצטיין, עוד שלוש פעמים הוא החלש על המגרש. שחקן לא יציב, אולי השנה יצליח להשתפר ולהחזיק מעמד זמן רב יותר ממשחק אחד.

יוס מחתים שחקנים לסגל, לא רק להרכב. למה זה עדיין כל כך מפתיע שבן עומד בפני תחרות סופר קשה? צריך סגל רחב, ככה מתנהלת קבוצת כדורגל רצינית, ואף אחד לא מבטיח לאף אחד דקות משחק. אלאגווי ישב לא מעט יחסית על הספסל בעונה הקודמת למרות מעמדו, דברים יכולים להשתנות מהר מאוד.

14. OriRR Member

זה בסדר ומובן להחתים שחקנים לסגל הרחב אבל עד עכשיו זה נראה כאילו לא מתייחסים בכלל לבן. הוא מרוויח לא מעט שם (אני חושב בסביבות החצי מיליון אירו או קצת פחות) ולא משלמים לחלוץ רביעי או חמישי כאלו סכומים. עדיף כבר להעלות מישהו מהנוער.

מה עם איזו מילה על בראונשוויג? הודחו אתמול מהגביע ע"י ארמיניה בילפלד... זה נכון שאין להם סגל חזק אבל בכל זאת, קצת מאכזב. אני מקווה שלא יהפכו לבשר התותחים של הליגה. לרדת אני כמעט בטוח שהם ירדו אבל לפחות שירדו בדרך יפה.

15. eran levy Member

א. אין לי מושג כמה שלמים לו.
    ב. אם אכן משלמים לו ככה, אפשר להניח שכן מלמים חצי מיליון לחלוץ רביעי או חמישי. השיקולים? לך תדע, אנחנו יכולים רק לשער.

מצב נושא:
הנושא נעול.