העולות החדשות :: גרויתר פירת', פרנקפורט ודיסלדורף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏8/7/12.

1. Chris2509 Member

מסכים עם הכל. אני מאוד מרוצה מנורברט מאייר ומפורטונה היום, עמידה יפה וחכמה על המגרש, יציאות טובות למתפרצות.

בנוגע לגיפר - זה לא "יום ענק", אל תטעה. זה גיפר. הוא ככה כל מחזור.

בנוגע לקרוז - כן, היה חלש, אבל ידעתי מההתחלה שהוא כנראה לא יתבלט. הוא צריך הצטרפות של הקבוצה להתקפה, ומול באיירן בחוץ לא היה כמעט אף אחד שיצטרף.

2. Chris2509 Member

1-1 במשחק די מחריד מול וולפסבורג, לא היינו קיימים מלבד כמה הבלחות.
    בצד החיובי - מאתיס בולי עם שער שני ברציפות.

3. Chris2509 Member

לאחר זמן מה שלא יכולתי לעדכן, סיכום כללי של המצב -
    פורטונה הצליחה לחרב סיבוב ראשון מרשים ונמצאת כרגע בסכנה ממשית. 3 מחזורים לסיום ורק הפרש שערים מפריד בינינו לבין הקו האדום.
    המשחק היום מול פרנקפורט יהיה משחק מפתח אחרי סדרת משחקים ארוכה ללא ניצחון.
    3 נקודות יהיו הצלה אמיתית.

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: השוער הוותיק אוקה ניקולוב האריך את חוזהו בפרנקפורט בעונה נוספת.

:aa1: נשיא דיסלדורף, פיטר פריימות', התייחס לשאלה האם נורברט מאייר ימשיך בתפקידו כמאמן הקבוצה ואמר: "לנורברט מאייר יש חוזה עד יוני 2014 בקבוצה". נראה כי המאמן ימשיך וינסה להחזיר את הקבוצה לליגה הבכירה כבר בעונה הבאה.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כואב הלב על פורטונה. גם ברגעים היפים שלהם הזהרתי והפצרתי לא לקחת שום דבר כמובן מאליו. חבל שמועדון כזה חייב לרדת והרפש מהופנהיים ימשיך כנראה בליגה הבכירה, אבל כמו שהחבר כאן אוהד דיסלדורף רשם, זה היה רשום על הקיר אחרי סיבוב שני מחריד. עצוב, אבל אני מקווה שהם יחזרו!

6. aloneli Member

אני זוכר בעיקר את האווירה הנהדרת שהייתה שם גם אחרי שבאיירן הובילה כבר 5-0 ופירקה את פורטונה לחתיכות.הקהל שם נתן הצגה מטורפת וגם בהמשך העונה נתן גב לקבוצה.

פורטונה נבנתה להיות קבוצה הגנתית שסוחטת נקודות,בדיוק כמו קבוצת תחתית אמיתית.זה הלך לה טוב בסיבוב הראשון אבל בסיבוב השני היא התרסקה.נקודות האור הן:גיפר שנתן עונה מעולה ואולי שחקן העונה של פורטונה,רובי קרוז שהראה ניצוצות בעיקר בתחילת העונה ואולי יכול למצוא את עצמו בקבוצה אחרת בעונה הבאה,גם דני שאהין שנתן תפוקה.

שיהיה בהצלחה!