העברת משחקי משבת לימי חול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Andrse Iniesta, ‏19/7/06.

1. spurs229 Member

מוצ"ש זה פיתרון גרוע, הרי הדבר הכי כיף זה ללכת בשבת בצהריים כשאין מה לעשות לראות משחק.

2. נדב מיכאלי Member

זה עדיף על העברת המשחקים לימי חול בלי טעם ובלי ריח.
    שנים על גבי שנים המשחק המרכזי היה ביום שבת במוצאי שבת בערוץ פתוח.
    אפשר להחזיר את זה גם עכשיו.

3. roeiuzan Member

אני לא מבין מה שונה הכדורגל שיהיה בשבת לבין זה שיהיה בימי חול?
    מה הבעיה שהמשחקים המרכזיים ישוחקו בלילי ראשון ושני... והמשחקים שפחות מעוניינים{אנערף..אשדוד-כפ"ס..} ישוחקו בשעות 6-7 בערך? מצפה לנימוק

4. נדב מיכאלי Member

אתה באמת לא מבין?
    הרבה קהל לא יבוא למשחקים האלה,יהיו הפסדים גדולים של הקבוצות.
    אנשים עובדים ולומדים למחרת ולא יכולים לבוא למשחקים בימי חול.
    עד לפני כמה שנים היו 5 משחקים ביום שבת - משחק אחד מרכזי במוצאי שבת ששודר בערוץ 2 והמשחק שנועל את המחזור בערוץ הספורט בשעה 20:00 .
    זה היה הכי טוב לדעתי.

5. reda Member

התכוונתי לדתיים...הרי חרדים אני לא בטוח שגם ככה מעניין אותם משחקי כדורגל...
    אבל אם אתה אומר אז עזוב את הסעיף שאמרתי...אתה צודק..

וזו לא ספונטניות הרי אם כל המשחקים יהיו במוצש אז אתה תדע את זה..
    ואני מדבר על הקטע שילדים יישנו עייפים...בשבת המשחק הכי מאוחר הוא בכלל ב19:00....רק בימי ראשון זה ב21:00...

6. Andrse Iniesta Member

אבל בגרמניה וצרפת זה ביום שבת

7. משוגע בירוק Member

שבת בצהריים זה נוח לילדים ולאנשים עובדים שצריכים לקום למחרת בבוקר מוקדם... אסור לשנות את זה. נקודה. אנחנו לא איראן כאן והרוב פה חילוני ולא דתי, ואסור לכפות את הדת על הספורט... שני דברים שונים לגמרי...

ובאיטליה וספרד מדינות הרבה יותר דתיות זה בימי ראשון... להזכירך איטליה היא מושבת האפיפיור וכמות הדתיים הקטולים שם היא עצומה... ושם לא כופים את הדת על הכדורגל

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/06
  8. עומר דורות Member

אז למה אתה כ"כ שונא אותם?
    אתה שונא דתיים יותר מטומי לפיד!!!!
    ואין כזה דבר יותר מטומי לפיד!
    :aaaoffto:

9. עומר דורות Member

כן אבל אני רוצה להזכיר לך שמשחקים בערב והם הולכים לכנסיה בבוקר וחוצמזה זה רק יום שהם מתפללים בו ושרים זה לא כמו אצל הדתיים שאסור לנסוע אסור להדליק טלוויזיה אסור לעשות כל מיני מלאכות זה יום קדוש הנוצרים סתם טמבלים רק מתפללים ושומעים מקהלה שרה ואחרי שעה חוזרים הביתה ויכולים לעשות כל מה שהם רוצים רק לא עובדים
    זהו!

10. TariboWest Member

שהרבנים יפסיקו לדחוף את האף שלהם לכל חור, כדורגל ויום שבת זה בא ביחד. החלטה להעביר את המשחקים לימי חול תגמור סופית את הכדורגל בישראל.

11. vivalaunited Member

באירופה משוחק ביום ראשון, אפילו שזה כמו שבת בשבילהם.
    אבל הנוצרים ואפילו לא רובם הולכים לכנסיה בבוקר וזהו, הם יכולים לפתוח עסקים ויכולים להדליק אש והכל.
    אז בשבילהם זה לא בעיה, בשבילנו כן, אם יעבירו את כל המשחקים למוצאי שבת עדין ילדים שרוצים ללכת לבצפר אחרי זה לא יוכלו לפי הדברים שאמרתם.
    אי אפשר לעשות בישראל יום אידיאלי, אבל מכיוון שרוב חובבי הכדורגל, ורוב הארץ בכלל הם כאלה שיכולים ללכת למשחק, עדיף לעשות את זה ביום שבת כמו במתכונת עכשיו, שהמשחק המרכזי יהיה ביום ראשון וזהו.
    אפשר לדעתי לעשות גם שכל המשחקים יהיו יום ראשון לדעתי, פשוט יש משחקים ביום שבת שמתחילים ב4-5 למשל ואי אפשר לשים ביום ראשון את המשחקים האלו באותה שעה, כי יש אנשים שגומרים לעבוד רק ב-3 או 4 ויחזרו עייפים לא יהיה להם כוח לעמוד כל היום, וששאר הליגות ישוחקו ביום שבת, כי בליגות הנמוכות הם לא מקצוענים לגמרי.
    זאת גם תיהיה מכה לדעתי כי אם כל המשחקים יהיו יום ראשון פחות אוהדים יהיו בגלל שהמון אנשים יהיו פשוט עייפים מדי, ולדעתי צריך להשאר במתכונת הנוכחית שלא סתם עשו אותה ולא בגלל שזה יום שבת אין הרבה קהל זה בגלל שהכדורגל בארץ לא אטרקטיבי בעונות האחרונות, ועובדה שלפני כמה שנים היו הרבה יותר אוהדים בימי שבת.

12. נדב מיכאלי Member

אני לא שונא אותם כמו טומי לפיד .
    אני לא סובל שהם מתערבים לנו בחיים כל הזמן.
    ושוב תסביר לי מה הקשר לגזענות?
    העברת משחקי ליגת העל לימי חול תגמור את הכדורגל לחלוטין.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר,תעלה בבקשה קצת את הרמה-באמת אין טעם להשוות את נדב לטומי לפיד ולקרוא לא גזען ובטח
    אין טעם להגיד שכל הנוצרים מטומטמים עם כל זה שאני בנאדם מאמין אני הכי מאמין באיש איש אמונתו
    יחייה,אם הנוצרים מאמינים שצריך רק להתפלל זה לא אומר שהם טועים או צודקים.

עכשיו לדיון עצמו -
    תעשה חישוב קל של כל הקהל הדתי שיצטרף אם יעבירו את המשחקים מיום שבת מול חישוב
    של כל קהל החילוניים שלא יוכל/ירצה להגיע למשחקים ותגלה פער ענק לטובת החילוניים.

מעט מאוד מהציבור הדתי באמת יבוא לראות משחקים מול כל החילונים שיעזבו מכל הסיבות של עבודה,
    צבא,לימודים,סתם דווקא נגד דתיים[מצביעי שינוי למיניהם שזה אחוז גדול שאי אפשר להתעלם ממנו]
    ,ילדים קטנים והורים שלהם שצריך לתת להם לישון ועוד....

אם יעבירו את המשחקים מיום שבת תקצץ בלפחות חצי את הקהל בארץ.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלוואי וזה יקרה, זו תהיה יוזמה מבורכת.
    נדב מיכאלי, אתה מסתכל על כל היוזמה הזאת כאוהד כדורגל שרוצה תעסוקה בשבת, אבל אני מסתכל על זה כאחד שרוצה לראות גם שחקנים דתיים במגרשי הכדורגל. גם אם אחרי כל זה נבחרת ישראל תרויח שחקן אחד מוכשר מהציבור הדתי במדינה, זה היה שווה את זה. אבל אני בעצמי יודע שיש המון שחקנים טובים מהציבור הדתי שיכולים לשדרג את הליגה והנבחרת שלנו.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו,אז יתווספו עוד 20 שחקנים דתיים לליגה רובם לא ישחקו בהרכב הראשון ויהיה אולי שחקן אחד
    טוב דתי,מול כמות עצומה של קהל שתרד מהמגרשים ותוריד משמעותית את ההכנסה של הקבוצות.